Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
én már annyira nem bizakodok a rookiekban😀jkRush
Bocs hogy megkérdezem,miért nem??

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
én már annyira nem bizakodok a rookiekban😀jkRush
???

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
jkRush 19 — ℧ ColtsFanatic℧
én már annyira nem bizakodok a rookiekban😀

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
IFL bazzeg! Az új DeVan 😛Höri
IFL jah és a legszebb, hogy defensive end volt és most linebackernek hozták el😊 Nem lesz kicsit sok neki egyszerre?😀

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Ígéretes 😀jkRush
Ígéretes, de azért az IFL-t fele akkora pályán játszák és kicsit lassabb a játék mint az NFL-ben😀 Majd meglátjuk😊 Gondolom jó olcsón jön, mert veri a seggét a földhöz, hogy NFL csapathoz jöhet😀FearTomi
Biztos, mert itt még pályára is kerülhet

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Ígéretes 😀jkRush
Ígéretes, de azért az IFL-t fele akkora pályán játszák és kicsit lassabb a játék mint az NFL-ben😀 Majd meglátjuk😊 Gondolom jó olcsón jön, mert veri a seggét a földhöz, hogy NFL csapathoz jöhet😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
IFL bazzeg! Az új DeVan 😛

több mint 11 éve
jkRush 19 — ℧ ColtsFanatic℧
Ígéretes 😀

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
The Indianapolis Colts today signed three players to Reserve/Future contracts, including running back Alvester Alexander, linebacker Jake Killeen and offensive tackle Lee Ziemba.

Mondjuk ez három napos hír, de nem láttam, hogy bárki említette volna.

Amúgy baromi érdekes! Killeen rohadtul jó DE az IFL-ben. Nagyon sokan beszéltek róla a Colts fórumon, hogy el kéne hozni az NFL-be, hát tessék. Lehet, hogy Grigson ad a szurkolók véleményére?😀


több mint 11 éve
jkRush 19 — ℧ ColtsFanatic℧
Én is azt remélem hogy a Hawks nyer...Most játszottam le Madden 13-ban a meccset,és mindössze 1 TD-vel nyertem meg egy Extrával😀

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Remélem,amúgy már várom a Super Bowl-t és a jövő évi teljesítményünkre is kiváncsi leszek😊 amúgy nézi ma valaki a Falcons-Seahawk's meccset?😊jkRush
Persze és remélem a Seahawks-nyer😊 Eredménykövetőben tuti fellelhető leszek😀

több mint 11 éve
jkRush 19 — ℧ ColtsFanatic℧
Remélem,amúgy már várom a Super Bowl-t és a jövő évi teljesítményünkre is kiváncsi leszek😊 amúgy nézi ma valaki a Falcons-Seahawk's meccset?😊

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Lehet összekaparnék 1 Tom Brady-t vagy Aaron Rodgerset,akár egy Roethlisberger-t😀jkRush
Oh persze😀 Nem lesz itt Luck-al semmi gond, csak normális OL fal kell elé és minden ok lesz😊

több mint 11 éve
jkRush 19 — ℧ ColtsFanatic℧
Lehet összekaparnék 1 Tom Brady-t vagy Aaron Rodgerset,akár egy Roethlisberger-t😀

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én el kezdenék gondolkozni azon is,hogy mi lesz ha Luck a következő 2 évben nem úgy muzsikál ahogy kéne,...jkRush
És szerinted mire jutnál a gondolkozás végén? Jutnál többre annál, hogy a nomen mégsem est omen? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
A múltkor felmerült egy kérdés, amire tegnap igazolást kaptunk. Pagano kitűnő döntést hozott, amikor Davis-szel fogatta Smith-t. 😊

több mint 11 éve
jkRush 19 — ℧ ColtsFanatic℧
Ezt már pedzegettük itt is és abban maradtunk, hogy az offense falat kell előbb befoltozni nélkülük nincs védelem és nincs ideje Luck-nak és nem tudnak utat nyitni Ballard-nak sem(akit ettól függetlenül én még mindig egy kicsit lassúnak tartok).A következő lenne másik ügyes csodagyerek CB Vontae Davis mellé.Az is felmerült, hogy valami fasza WR-r idehozunk FA-ról:Bowe,Wallace,Jennings neve merült fel köztünk, de ezek a játékosok csúnyán megkopaszthatják a fizetési sapkát szóval nem ez lenne az elsődleges. Azthiszem összefoglaltam a dolgokat. szampi#33
Én el kezdenék gondolkozni azon is,hogy mi lesz ha Luck a következő 2 évben nem úgy muzsikál ahogy kéne,mondjuk az tetszik benne,hogy nem fél futni ha szabad az átjáró,míg Manning az istenért se indult volna meg😊 Amúgy nem igazán működik az oldalon a kép cserélés,folyamatosan frissítgetem feltöltés után de nem változik meg,ötlet?😊

több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Üdv a családban.
annyit hozzátennék dugo-hoz, hogy egy összekukázott fal mögött csinálta ezt, bejutatta a Colts-ot a PO-ba és újoncként vezére volt a csapatnak és reméljük megkapja az Offense Rookie of the Year címet 😊
maximálisan elégedett vagyok vele és csak még jobb lesz ez a csapat ha egy kis NFL rutint szerzünk.szampi#33
Én igazából annak örülnék ha a jövő évi szezonban összeszednénk egy két kiemelkedő játékost,és Reggie-t pótolnánk valakivel,kéne egy WR-RB és faintos lenne,de ez hogy 24-9re kikapunk😕
jkRush
Ezt már pedzegettük itt is és abban maradtunk, hogy az offense falat kell előbb befoltozni nélkülük nincs védelem és nincs ideje Luck-nak és nem tudnak utat nyitni Ballard-nak sem(akit ettól függetlenül én még mindig egy kicsit lassúnak tartok).A következő lenne másik ügyes csodagyerek CB Vontae Davis mellé.Az is felmerült, hogy valami fasza WR-r idehozunk FA-ról:Bowe,Wallace,Jennings neve merült fel köztünk, de ezek a játékosok csúnyán megkopaszthatják a fizetési sapkát szóval nem ez lenne az elsődleges. Azthiszem összefoglaltam a dolgokat.

több mint 11 éve
jkRush 19 — ℧ ColtsFanatic℧
Üdv a családban.
annyit hozzátennék dugo-hoz, hogy egy összekukázott fal mögött csinálta ezt, bejutatta a Colts-ot a PO-ba és újoncként vezére volt a csapatnak és reméljük megkapja az Offense Rookie of the Year címet 😊
maximálisan elégedett vagyok vele és csak még jobb lesz ez a csapat ha egy kis NFL rutint szerzünk.szampi#33
Én igazából annak örülnék ha a jövő évi szezonban összeszednénk egy két kiemelkedő játékost,és Reggie-t pótolnánk valakivel,kéne egy WR-RB és faintos lenne,de ez hogy 24-9re kikapunk😕

több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Sziasztok,sajnos az idei szezonból csak nagyon kevés Colts meccset tudtam nézni,a kora reggeli meló miatt,próbáltam ismétlésekkel pótolni nagyjából mindet,de azért megkérdezném olyantól aki rendszeresen figyelemmel követte,hogy összességében hogyan teljesített Andrew Luck?😊jkRush
Üdv a családban.

annyit hozzátennék dugo-hoz, hogy egy összekukázott fal mögött csinálta ezt, bejutatta a Colts-ot a PO-ba és újoncként vezére volt a csapatnak és reméljük megkapja az Offense Rookie of the Year címet 😊

maximálisan elégedett vagyok vele és csak még jobb lesz ez a csapat ha egy kis NFL rutint szerzünk.

több mint 11 éve
jkRush 19 — ℧ ColtsFanatic℧
Kösz a választ,egyébként még mielőtt megláttam a képed állítottam be az enyémet 😀 De akkor váltok😊

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Sziasztok,sajnos az idei szezonból csak nagyon kevés Colts meccset tudtam nézni,a kora reggeli meló miatt,próbáltam ismétlésekkel pótolni nagyjából mindet,de azért megkérdezném olyantól aki rendszeresen figyelemmel követte,hogy összességében hogyan teljesített Andrew Luck?😊jkRush
elmondható, hogy nagyon jó volt, hozta az előre elvártakat tőle. megdöntötte Newton rookie passzolt yardok rekordját is.
volt 1-2 rookie mistake-je, de ezen kívül teljesen rendben volt a srác.

off: tényleg az én képemet akarod használni te is? 😀

több mint 11 éve
jkRush 19 — ℧ ColtsFanatic℧
Sziasztok,sajnos az idei szezonból csak nagyon kevés Colts meccset tudtam nézni,a kora reggeli meló miatt,próbáltam ismétlésekkel pótolni nagyjából mindet,de azért megkérdezném olyantól aki rendszeresen figyelemmel követte,hogy összességében hogyan teljesített Andrew Luck?😊

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Elköszöntünk a Special team edzőjétől.FearTomi
pont idén, amikor soha nem látott hatékonysággal hordtunk vissza? 😀

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Colts OC Bruce Arians has added Eagles on Tuesday to an interview schedule that included Bears on Sunday and Chargers on Monday.

Arians programjaFarky
De jó lenne mindet Declineolná.. 8) ÉS maradna nálunk.