Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Legalabb megmarad az elso korunk. Azt mondjuk nem tudom, 1/32vel kit tudunk majd vinni.
Stez
Az a legszebb, hogy így életbe lép az a kb. 5%-os forgatókönyv, hogy az Eaglesnek reális esélye van egy top 10-es 1. körre. Sosem hittem abban, hogy ebből más lesz, mint alacsony 1. kör vagy középmagas 2., de így létezik egy olyan szcenárió, ahol a 3-4. hét körül visszatér Wentz, a Colts rohan a veszett szezon után (mert a keret megvan hozzá) és kétségbeesetten próbálja kideríteni, hogy van-e potenciál Wentzben. A playoffra vajmi kevés esély van, viszont nem is lehet leültetni Carsont ha nem sérül meg. Szerintem most ez az egyetlen igazi rémálom szcenárió nektek.
Hulkeinstein
Nem remalom az. Nem 6 het kihagyas lesz, fel fogjak pakolni PUPra majd, azzal pedig el is dol, hogy nem kaptok elso kort. Nem ismered a Colts orvosi stabjat, ha 3 honapos kihagyast irnak, az lesz a duplaja. 😀

több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 202 — Colts Fan
Ez kb PUP lista, így legalább Fischert sem kell beerőltetni azonnal, , megtudjuk hogy van e backup QB potenciál valamelyik srácban, és megmarad az első körünk.

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Legalabb megmarad az elso korunk. Azt mondjuk nem tudom, 1/32vel kit tudunk majd vinni.
Stez
Az a legszebb, hogy így életbe lép az a kb. 5%-os forgatókönyv, hogy az Eaglesnek reális esélye van egy top 10-es 1. körre. Sosem hittem abban, hogy ebből más lesz, mint alacsony 1. kör vagy középmagas 2., de így létezik egy olyan szcenárió, ahol a 3-4. hét körül visszatér Wentz, a Colts rohan a veszett szezon után (mert a keret megvan hozzá) és kétségbeesetten próbálja kideríteni, hogy van-e potenciál Wentzben. A playoffra vajmi kevés esély van, viszont nem is lehet leültetni Carsont ha nem sérül meg. Szerintem most ez az egyetlen igazi rémálom szcenárió nektek.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
De van futonk.

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Legalabb megmarad az elso korunk. Azt mondjuk nem tudom, 1/32vel kit tudunk majd vinni.
Stez
Az új Lamarrt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Legalabb megmarad az elso korunk. Azt mondjuk nem tudom, 1/32vel kit tudunk majd vinni.

több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 289
Colts HC Frank Reich said Carson Wentz will undergo foot surgery.
Coach Frank Reich said QB Carson Wentz will be out 5-12 weeks due to his foot injury
Beki
Akkor a Colts menjen mar az 1/1-ért. Jó lenne újra értelmes irányítót látni a csapatban.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gyorsan eldőlt akkor.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Colts HC Frank Reich said Carson Wentz will undergo foot surgery.
Coach Frank Reich said QB Carson Wentz will be out 5-12 weeks due to his foot injury
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
. A következő évben jön egy már csak állni képes veterán, aki 1 év után megköszöni, nem folytatja. Végül tradel egy máshol bebustolódott irányítóért, aki a második TC edzésen kiesik. 😊
peterk2005
Riversről mindenki tudta, hogy max 1 éves projekt, Wentzről mindenki tudta, hogy sérülékeny, szóval kenegetheted a fortunára a felelőséget de ez nagyrészt Ballard sara.
gordon
Tuggyuk. Minden IS Ballard sara.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
. A következő évben jön egy már csak állni képes veterán, aki 1 év után megköszöni, nem folytatja. Végül tradel egy máshol bebustolódott irányítóért, aki a második TC edzésen kiesik. 😊
peterk2005
Riversről mindenki tudta, hogy max 1 éves projekt, Wentzről mindenki tudta, hogy sérülékeny, szóval kenegetheted a fortunára a felelőséget de ez nagyrészt Ballard sara.
több mint 2 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864


Manning meg Luck utan ugy latszik ezt is megoldjuk okosban.
Eddig csak 2 franchise QB ment ra vegulis...

Lassan ott vagyok, hogy uj csapatot keresek, mert ez nem veletlen. Nem mondom, hogy Irsay a hibas, de valami nem kerek mar nagyon reg ota a serultjeinkkel, ahogy kezelik oket meg ahogy kommunikaljak kifele.
Borbinho
Hajrá!

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.


franchise QB

Borbinho
Akkor Wentz nincs veszelyben.

több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


Manning meg Luck utan ugy latszik ezt is megoldjuk okosban.
Eddig csak 2 franchise QB ment ra vegulis...

Lassan ott vagyok, hogy uj csapatot keresek, mert ez nem veletlen. Nem mondom, hogy Irsay a hibas, de valami nem kerek mar nagyon reg ota a serultjeinkkel, ahogy kezelik oket meg ahogy kommunikaljak kifele.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 287
Állítólag Hundley-t már Wentz sérülése előtt megkerestük, nincs közvetlen összefüggés a leigazolása és Wentz sérülése között.

Nyilván.
peterk2005
nyilván 😀
vele meg vagytok mentve 😀
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Állítólag Hundley-t már Wentz sérülése előtt megkerestük, nincs közvetlen összefüggés a leigazolása és Wentz sérülése között.

Nyilván.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 202 — Colts Fan
több mint 2 éve
playmaker90 San Francisco 49ers 215
A PUP minimum 6 hét. Ennyi nem kell a jövő évi pickkel játszogatáshoz. Akkor marad simán aktív kereten, csak sérült lesz és nem játszik.
peterk2005
Egyik feltétel volt hogy x snappem pályán legyen, másik ha bejut a Colts a playoffba akkor is első kör, nem? Vagy azon belül is van egy bizonyos Wentz snap szám meghatározva?
playmaker90
Snapek 75%a, vagy PO es 70%
Mondjuk a PO miatt sztem kar aggodni, attol eleg messze leszunk.

De szerencsere beoltva sincs a draga Carson, szoval eddig jol alakul, hatha kihagy eleget.

Mondjuk ha season ending akkor kurvara beszoptuk, 3. + 2.kor meg 50 millio literally a semmiert, es jovore ujra neki lehet futni az egesznek...
Borbinho
Valóban, pont most olvastam utána.
Nem olyan biztos az hogy messze lesz a playoff. Valamelyik fiatal berobbanhat, egy JG akár tényleg opció lehet. Bár nem hiszem hogy ha season ending is hogy cseréltek még egy irányítóért.
playmaker90
Hát most ki fog derülni, hogy mi a terv az idei szezonban, ha nagyon súlyos a sérülés és mégsem érkezik senki, akkor egyértelműen tankolás jön. Én örülnék ha idekerülne a mi Jimmynk de a pénz miatt nem fog. Pedig szerintem vele erősebb lenne ez a csapat mint Wentzel és bőven PO esélyesek lennének.
Tarsi
Ha esetleg tankolás lenne akkor nem fog cserélni senkiért, ott a két fiatal a padon. Másrészt ezzel a csapattal tankolni? Hova? Azonnal kivágni akkor Ballardot vagy bárkit akinek ez eszébe jut. Itt a lehetőség megnézni Easont és Ehlingert, ha már picket áldoztak érte, felesleges ide Minshewkat jósolni. A legnagyobb hülyeség lenne amit ember eltud képzelni hogy újabb középszerért picket adni az esetleges Wentz bukta után.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Akkor jöjjön Minshew, mert a Seattle cover 3-at játszik, a Rams meg az egyik többségében emberezős csapat a kevésből.

Azért megnézném, hogy Ballard amikor egyedül van az irodájában, akkor hogyan vezeti le ezeket. Elvállal egy csapatot, ahol van egy türelmes, a GM dolgába nem beleszóló, GM szempontból ideálig tulaj és egy top5 irányító. Aztán kiderül, hogy az irányító vállsérülése lassabban gyógyul, majd rendbe jön a váll, de lesérül a vádlija, végül egy héttel a szezon kezdet előtt, az irányító a vádli sérülés miatt visszavonul, még mielőtt betöltené a 30 évet. Aztán a csere irányítóval így is 5:2-vel kezd a csapata, majd lesérül a csere irányító is, és összezottyan a csapat. A következő évben jön egy már csak állni képes veterán, aki 1 év után megköszöni, nem folytatja. Végül tradel egy máshol bebustolódott irányítóért, aki a második TC edzésen kiesik. Ja, és még a második évében megtörténik vele az is, hogy megegyezik az új főedzővel, kezet fognak, majd a főedző 1 órával a bejelentett sajtó tájékoztató előtt visszamondja az állást.

Szerintem már csak röhög magán / a saját kínjain, mert ha full komolyan venné az már egészségre káros lenne. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem Gardner Minshew lesz a megváltó itt. Akkor a coltsnak is szurkolnom kell. ☺
funkyparduc
Végül is amikor játszott a Colts ellen, mindig nyert (2/2). :p Megváltó ő nem lesz sehol, csak átmeneti sebtapasz. A max, amit ki tud hozni magából, hogy ő lesz az új Ryan Fitzpatrick. De neki sokkal nagyobbak a limitáció. Ha nem hagyják kimozogni és pocket passert csinálnak belőle és megdobják egy cover 2-vel, akkor konkrétan meghal az offense a pályán, hacsak nincs Derrick Henry szintű futód.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 035
A PUP minimum 6 hét. Ennyi nem kell a jövő évi pickkel játszogatáshoz. Akkor marad simán aktív kereten, csak sérült lesz és nem játszik.
peterk2005
Egyik feltétel volt hogy x snappem pályán legyen, másik ha bejut a Colts a playoffba akkor is első kör, nem? Vagy azon belül is van egy bizonyos Wentz snap szám meghatározva?
playmaker90
Snapek 75%a, vagy PO es 70%
Mondjuk a PO miatt sztem kar aggodni, attol eleg messze leszunk.

De szerencsere beoltva sincs a draga Carson, szoval eddig jol alakul, hatha kihagy eleget.

Mondjuk ha season ending akkor kurvara beszoptuk, 3. + 2.kor meg 50 millio literally a semmiert, es jovore ujra neki lehet futni az egesznek...
Borbinho
Valóban, pont most olvastam utána.
Nem olyan biztos az hogy messze lesz a playoff. Valamelyik fiatal berobbanhat, egy JG akár tényleg opció lehet. Bár nem hiszem hogy ha season ending is hogy cseréltek még egy irányítóért.
playmaker90
Hát most ki fog derülni, hogy mi a terv az idei szezonban, ha nagyon súlyos a sérülés és mégsem érkezik senki, akkor egyértelműen tankolás jön. Én örülnék ha idekerülne a mi Jimmynk de a pénz miatt nem fog. Pedig szerintem vele erősebb lenne ez a csapat mint Wentzel és bőven PO esélyesek lennének.
több mint 2 éve
playmaker90 San Francisco 49ers 215
A PUP minimum 6 hét. Ennyi nem kell a jövő évi pickkel játszogatáshoz. Akkor marad simán aktív kereten, csak sérült lesz és nem játszik.
peterk2005
Egyik feltétel volt hogy x snappem pályán legyen, másik ha bejut a Colts a playoffba akkor is első kör, nem? Vagy azon belül is van egy bizonyos Wentz snap szám meghatározva?
playmaker90
Snapek 75%a, vagy PO es 70%
Mondjuk a PO miatt sztem kar aggodni, attol eleg messze leszunk.

De szerencsere beoltva sincs a draga Carson, szoval eddig jol alakul, hatha kihagy eleget.

Mondjuk ha season ending akkor kurvara beszoptuk, 3. + 2.kor meg 50 millio literally a semmiert, es jovore ujra neki lehet futni az egesznek...
Borbinho
Valóban, pont most olvastam utána.
Nem olyan biztos az hogy messze lesz a playoff. Valamelyik fiatal berobbanhat, egy JG akár tényleg opció lehet. Bár nem hiszem hogy ha season ending is hogy cseréltek még egy irányítóért.
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A PUP minimum 6 hét. Ennyi nem kell a jövő évi pickkel játszogatáshoz. Akkor marad simán aktív kereten, csak sérült lesz és nem játszik.
peterk2005
Egyik feltétel volt hogy x snappem pályán legyen, másik ha bejut a Colts a playoffba akkor is első kör, nem? Vagy azon belül is van egy bizonyos Wentz snap szám meghatározva?
playmaker90
Snapek 75%a, vagy PO es 70%
Mondjuk a PO miatt sztem kar aggodni, attol eleg messze leszunk.

De szerencsere beoltva sincs a draga Carson, szoval eddig jol alakul, hatha kihagy eleget.

Mondjuk ha season ending akkor kurvara beszoptuk, 3. + 2.kor meg 50 millio literally a semmiert, es jovore ujra neki lehet futni az egesznek...

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
playmaker90 San Francisco 49ers 215
A PUP minimum 6 hét. Ennyi nem kell a jövő évi pickkel játszogatáshoz. Akkor marad simán aktív kereten, csak sérült lesz és nem játszik.
peterk2005
Egyik feltétel volt hogy x snappem pályán legyen, másik ha bejut a Colts a playoffba akkor is első kör, nem? Vagy azon belül is van egy bizonyos Wentz snap szám meghatározva?
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ketlem, hogy hozunk uj starter kubet. Ha ugy van, eldobalgat egy-ket hetig Eason, aztan kesz. Brissettnel ugysem lesz rosszabb a passzjatekot tekintve, vele is tudtunk meccseket nyerni, nem is egyet.