Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 2 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Riverst is elővették miszerint vissza lehetne hozni... | asszonynak ruha, gyereknek cipő kell | nem is lenne elvetendő ötlet, ismeri már a játékosok nagy részét, ismeri a rendszert + van respectje is neki mint kapitány, 3-4-5 meccset lemenedzselni lehet esélyesebb lenne vele...

Persze ha a jövőnek dolgozunk és nem a jelennek akkor jöjjön Eason, remélem nem látjuk újra a Curtis Painter időket, mert már megfakult bennem, hogy milyen az amikor az idegesség és a csalódottság keveredik egész szezonban... 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
| Ettol fuggetlenul ha Wentz foldbeall, jovok majd a "na ugye hogy megmondtam?!"-mal 😀 |
Borbinho
Ezt el is várom. 😊 Ha már sz*rok leszünk, legyen valami amin elszórakozunk. 😊

Persze ez fordítva is így lesz, én is fogok "na ugye"-zni, ha meg a fordítottja lesz. Bár én ezt nem 2021-re, hanem majd 2022-re tervezem, mert eleve az volt nálam a "menetrend", hogy 2021 akklimatizálódós év lesz, és 2022-re fog Wentz teljesen a helyére kerülni nálunk. Majd meglátjuk. Egyelőre 0:1 oda, de ez inkább kézis gól, ahol a 0:1 olyan sokat nem számít. Majd az lesz a fontos, hogy a pályán mi lesz.

(Ezt én még nem nevezem "sérülékenység"-nek, ahol Wentz tart. Röhelyesen negatívan indul így az itteni sztorija, de amúgy tök átlagos a karrierje eddig sérülés szempontból. Volt egy ACL-je, amiből időben, rendben felépült, plusz kihagyott 2 v 3 meccset a háta miatt. A legtöbb irányítónak van/voit ennyi sérülése, beleértve season endinget is. Idősnek és fiatalnak is. Watson, Burrow, Goff, Garoppolo, Stafford, Prescott, stb. Mindnek volt már szakadt szalagja, kihagyott meccse, meccsei. Az öregeknek is - Brady, Rogers, Big Ben - szintén. Akkor lenne nálam Wentz sérülékeny, ha olyan lenne, mint Garoppolo, hogy fél idényt se bír ki egyben. Ott nem tart azért. Egyelőre legalábbis.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Ettol fuggetlenul ha Wentz foldbeall, jovok majd a "na ugye hogy megmondtam?!"-mal 😀
Borbinho
Tőlem ne kérj elnézést, ez egy fórum 😊, többek közt arra is jó hogy kiírd magadból a frusztrációt (és valaki talán meg is nyugtat). Egyébként szerintem senki sem ugrált örömében Wentz csere miatt, hiszen a hátulütők ismertek, csak sokan úgy vannak vele hogy ha már idekerült akkor ez van, neki kell szurkolni.
Szóval ha földbe áll akkor jöhet az én megmondtam 😀. A gond az hogy egyelőre pályára sem tud kerülni, úgy meg földbeállásig se jut el..
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout

Beki
Gondolom neki is mar gimiben megserult, es csak most derult ki.

Mondom en, Irsaytol buzlik a hal feje...

Legalabb nem ket edget huztunk az elso ket korben, igy van OL depth is es talan nem annyira nagy baj az, hogy nem lesz kezdo LT, LG meg lehet center se az elso par heten.
Ja bocs, nem ide
Borbinho
Ha nem húzunk edge játékost, akkor meg ott nem lenne depth, ráadásul sérülések nélkül. Ami a támadófalat illeti, ha ezt tavaly írod akkor teljesen jogos lett volna (és egyébként tényleg volt is belőle gond), de a támadófal cserék sokkal jobbak mint tavaly. Ugye akkor a szezonkezdet előtt egyedül Pintérben lehetett bízni, a többiek siralmasak voltak. Most van pluszban egy szintén hátsó körös újonc (aki persze lehet hogy nem lesz jó semmire), plusz idény közben hoztuk Holdent, aki teljesen korrekt volt a Steelers ellen (a liga kb legjobb pass rusha) míg meg nem sérült, egy guardot a Panthersből, aki nem kezdő szint, de cserének korrekt, ill Sam Tevit, akiről kb ugyanez mondható el. Csak azért nem hozol második körben centert mert mi lesz ha a kezdőd kiesik, a cserepadon ilyen fazonok ülnek. Emlékszem hogy mikor regisztráltam, én Attachout akartam a második körben, erre le lettem oltva (joggal 😛) hogy minek ha ott van Mathis (aki egyébként rögtön utána megsérült és soha nem tért vissza a régi formájához). "Helyette" jött Mewhort, amivel százszor jobban járt a csapat.
Szóval alapvetően nem volt rosszul menedzselve a támadófal, csak hát azzal nem lehet számolni hogy kiesik két kezdő, miközben egyet eleve sérülten igazoltál. Fisher leigazolása persze kockázatos volt, ez jogos felvetés, és hát Wentzről is lehetett tudni hogy sérülékeny. Ettől még ez az edzőtábor nagyon pechesen indult, és valószínű hogy egyetlen meccs nélkül lőttek a playoff esélyeknek.
Én nem hiszem hogy Eason megváltja a világot, kb Brissett szint várható tőle.
Baba Yaga
Persze, igazad van neked, Peterknek es a tobbieknek is.

En mar tavasszal nagyon ki voltam a Wentz cseren, es azota nem kerult le rolam a fekete szemuveg (vagy barmi, ami a rozsaszin kod ellentetje 😀).

Es ezert minden negativ dolgot ami tortenik, egyreszt tulreagalok masreszt onigazolasnak veszek kb. Ezert elnezest minden forumtarstol.

| Ettol fuggetlenul ha Wentz foldbeall, jovok majd a "na ugye hogy megmondtam?!"-mal 😀 |
Borbinho
A fekete szemüveg csak annyit jelez h Blankenship fan vagy 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

Beki
Gondolom neki is mar gimiben megserult, es csak most derult ki.

Mondom en, Irsaytol buzlik a hal feje...

Legalabb nem ket edget huztunk az elso ket korben, igy van OL depth is es talan nem annyira nagy baj az, hogy nem lesz kezdo LT, LG meg lehet center se az elso par heten.
Ja bocs, nem ide
Borbinho
Ha nem húzunk edge játékost, akkor meg ott nem lenne depth, ráadásul sérülések nélkül. Ami a támadófalat illeti, ha ezt tavaly írod akkor teljesen jogos lett volna (és egyébként tényleg volt is belőle gond), de a támadófal cserék sokkal jobbak mint tavaly. Ugye akkor a szezonkezdet előtt egyedül Pintérben lehetett bízni, a többiek siralmasak voltak. Most van pluszban egy szintén hátsó körös újonc (aki persze lehet hogy nem lesz jó semmire), plusz idény közben hoztuk Holdent, aki teljesen korrekt volt a Steelers ellen (a liga kb legjobb pass rusha) míg meg nem sérült, egy guardot a Panthersből, aki nem kezdő szint, de cserének korrekt, ill Sam Tevit, akiről kb ugyanez mondható el. Csak azért nem hozol második körben centert mert mi lesz ha a kezdőd kiesik, a cserepadon ilyen fazonok ülnek. Emlékszem hogy mikor regisztráltam, én Attachout akartam a második körben, erre le lettem oltva (joggal 😛) hogy minek ha ott van Mathis (aki egyébként rögtön utána megsérült és soha nem tért vissza a régi formájához). "Helyette" jött Mewhort, amivel százszor jobban járt a csapat.
Szóval alapvetően nem volt rosszul menedzselve a támadófal, csak hát azzal nem lehet számolni hogy kiesik két kezdő, miközben egyet eleve sérülten igazoltál. Fisher leigazolása persze kockázatos volt, ez jogos felvetés, és hát Wentzről is lehetett tudni hogy sérülékeny. Ettől még ez az edzőtábor nagyon pechesen indult, és valószínű hogy egyetlen meccs nélkül lőttek a playoff esélyeknek.
Én nem hiszem hogy Eason megváltja a világot, kb Brissett szint várható tőle.
Baba Yaga
Persze, igazad van neked, Peterknek es a tobbieknek is.

En mar tavasszal nagyon ki voltam a Wentz cseren, es azota nem kerult le rolam a fekete szemuveg (vagy barmi, ami a rozsaszin kod ellentetje 😀).

Es ezert minden negativ dolgot ami tortenik, egyreszt tulreagalok masreszt onigazolasnak veszek kb. Ezert elnezest minden forumtarstol.

| Ettol fuggetlenul ha Wentz foldbeall, jovok majd a "na ugye hogy megmondtam?!"-mal 😀 |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799

Beki
Gondolom neki is mar gimiben megserult, es csak most derult ki.

Mondom en, Irsaytol buzlik a hal feje...

Legalabb nem ket edget huztunk az elso ket korben, igy van OL depth is es talan nem annyira nagy baj az, hogy nem lesz kezdo LT, LG meg lehet center se az elso par heten.
Ja bocs, nem ide
Borbinho
Ha nem húzunk edge játékost, akkor meg ott nem lenne depth, ráadásul sérülések nélkül. Ami a támadófalat illeti, ha ezt tavaly írod akkor teljesen jogos lett volna (és egyébként tényleg volt is belőle gond), de a támadófal cserék sokkal jobbak mint tavaly. Ugye akkor a szezonkezdet előtt egyedül Pintérben lehetett bízni, a többiek siralmasak voltak. Most van pluszban egy szintén hátsó körös újonc (aki persze lehet hogy nem lesz jó semmire), plusz idény közben hoztuk Holdent, aki teljesen korrekt volt a Steelers ellen (a liga kb legjobb pass rusha) míg meg nem sérült, egy guardot a Panthersből, aki nem kezdő szint, de cserének korrekt, ill Sam Tevit, akiről kb ugyanez mondható el. Csak azért nem hozol második körben centert mert mi lesz ha a kezdőd kiesik, a cserepadon ilyen fazonok ülnek. Emlékszem hogy mikor regisztráltam, én Attachout akartam a második körben, erre le lettem oltva (joggal 😛) hogy minek ha ott van Mathis (aki egyébként rögtön utána megsérült és soha nem tért vissza a régi formájához). "Helyette" jött Mewhort, amivel százszor jobban járt a csapat.
Szóval alapvetően nem volt rosszul menedzselve a támadófal, csak hát azzal nem lehet számolni hogy kiesik két kezdő, miközben egyet eleve sérülten igazoltál. Fisher leigazolása persze kockázatos volt, ez jogos felvetés, és hát Wentzről is lehetett tudni hogy sérülékeny. Ettől még ez az edzőtábor nagyon pechesen indult, és valószínű hogy egyetlen meccs nélkül lőttek a playoff esélyeknek.
Én nem hiszem hogy Eason megváltja a világot, kb Brissett szint várható tőle.
több mint 2 éve
malloy Indianapolis Colts 304 — malloy
A f@szom az egészbe
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gondolom neki is mar gimiben megserult, es csak most derult ki.
Mondom en, Irsaytol buzlik a hal feje...Borbinho
Ne jussunk már el oda, hogy Irsay holnap már chipet is nyomat a versenyzőkbe. 😊 Mert ez az út kb. oda vezet. 😊

Én meg ezzel úgy vagyok most, hogy ha nem Wentzről lenne szó, akkor 3 játékos néhány hetes kidőlésére (Kelly sincs ugye) azt mondanánk most, hogy eddig oké, csak rosszabb ne jöjjön. Amiatt áll a bál, hogy a) QB-val történt, b) ugyanaz a sérülés néhány napon belül.

Úgyhogy most azt mondom, hogy eddig oké, csak rosszabb ne jöjjön. Remélem nem jinxeltem el ezzel. 😊

Szerk.:
Úgy látszik nem _teljesen_ ugyanaz.


Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Felkeszulunk a Suck for Samre? 😀
Esetleg Ravage for Rattler?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

Beki
Gondolom neki is mar gimiben megserult, es csak most derult ki.

Mondom en, Irsaytol buzlik a hal feje...

Legalabb nem ket edget huztunk az elso ket korben, igy van OL depth is es talan nem annyira nagy baj az, hogy nem lesz kezdo LT, LG meg lehet center se az elso par heten.
Ja bocs, nem ide

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848

Beki
Beszaras….
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Eleg peches szitu.
Foleg az utolso bejegyzesed ami picit aggaszto:
Egyreszt Wentz jatekanak szerves resze a zsebbol valo kimozgas, futkosas, mert egy mobilis QB.
Masreszt a legnagyobb problema Wentz jatekaban egyetem ota, hogy boven boven atlag alatti a labmunkaja, ami tavalyra odaig jutott, hogy a teljes dobomozdulata szetesett, emiatt se pontosan nem tud dobni, se erzekkel (touch pass) nem tud dobni.
Es erre jon egy ilyen labserules... :/Borbinho
Már csak azért is jobb túllenni rajta, mert ha már játszik, akkor ne úgy tegye egy ilyen év után, mint a tavalyi, hogy még a lába is korlátozza. Legyen rendben, hogy láthassuk egészségesen mit tud.

Easonnel meg mindig is az erzes hianyzott a jatekabol, ugyan ugy kurja oda az 5 yardos screent, mint a 25 yardos postot (szevasz Jacoby) Raadasul az NCAA leggyengebb iranyitoja volt nyomas alatt, ami igaz nem egy stabil metric, de az NFL-ben jo QBk rendre legalabb atlagosak nyomas alatt.Borbinho
A nagykarúak tipikus hibája. Amúgy szerintem van touch a dobásaiban, csak valószínűleg túlságosan f*sik, hogy ha nem dobja meg elég erővel, akkor az NFL védő odaér majd. Nekem a legnagyobb gyengeségének az tűnt, hogy mozgás közben baromi pontatlan, márpedig manapság kell tudni azért mozgásból is dobni. De rég volt, kevés is volt, college tape-ből meg nem is szeretek véleményt alkotni. Jöjjön a preseason aztán meglátjuk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


Na ez mar egesz pofas, a 90+% nem lesz meg (ami 10+ csapatnal mar megvolt julius vegen), mert sajnos a kezdok kozott vannak paran akik biztosan nem fogjak beoltatni magukat (Wentz, Leonard, Pittman tobbek kozott).

Keretszukites utan valoszinuleg csokkenni fog ez a szam, mert sok olyan jatekost fogunk kirakni aki be van oltva.

Asszem az idei szezonnak barmi fele elvaras nelkul mehetunk neki (max annyi, h ne menjen az 1.korunk), 5-12tol 12-5ig kb barmi benne van.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Reich interjú: lelkes, hogy kiszabadulhatott és újra a játékosok között lehet. Wentz-el kapcsolatban mondott pár részletet a műtéten és az 5-12 héten felül. Egy csontszilánkot vesznek/vettek ki a lábából, ami valamikor évekkel ezelőtt, valószínűleg még középiskolás vagy korai főiskolás korában válhatott le egy akkori sérüléskor és azóta ott volt úgy, hogy nem csesztette a lábát. A múltkori edzésen viszont elmozdult és elkezdte ingerelni a lágy részeket. Ez a sérülés nem "gyógyul meg" magától, az a csont ott van. Viszont lehet - lehetett volna - játszani vele, mert "csak" fájdalmat okoz. Viszont a fájdalom bár pihentetéssel csökkenhet, de bármikor vissza is erősödhet. Úgyhogy inkább úgy döntöttek, hogy ne legyen hullámvasút, hanem most vegyék ki azt a szilánkot onnan.

Az 5-12 hétről azt mondta, hogy ez az orvosi time frame, ő sem tud mást mondani. Az 5 hétben bíznak, de egyén függő, hogy mennyi lesz a vége. Reich úgy látszik nem tudja, hogy Indyben nem így mennek a dolgok. Itt az egyénfüggő 12 hétről indul, aztán a visszavonulásnál áll meg. 😀

Na jó, nem leszek negatív. A lényeg, hogy Easonnal indulunk, nem keresünk mást. Easonra kíváncsi voltam nagyon, de megeléfedtem volna az előszezon meccsekkel is, az éles meccsek nem kellettek ráadásnak. 😊

Még annyit mondott Wentzről, hogy ennél a műtétnél a rehab 2 hét után kezdődik, és a dobálást nem limitálja, úgyhogy bár "llive" snapeket ugyan nem fog kapni, de az elkapóknak dobálhat ő is majd. (Felteszem álldogálva mint a cölöp, seprű védőkkel szemben, szóval ez annyit is ér. Ha már dobálgat, akkor a technikáját csiszolgassa, Az mindig hasznos.)
peterk2005
Eleg peches szitu.
Foleg az utolso bejegyzesed ami picit aggaszto:
Egyreszt Wentz jatekanak szerves resze a zsebbol valo kimozgas, futkosas, mert egy mobilis QB.
Masreszt a legnagyobb problema Wentz jatekaban egyetem ota, hogy boven boven atlag alatti a labmunkaja, ami tavalyra odaig jutott, hogy a teljes dobomozdulata szetesett, emiatt se pontosan nem tud dobni, se erzekkel (touch pass) nem tud dobni.
Es erre jon egy ilyen labserules... :/

Ha ebbol kihoz vmit Reich, akk jovore mehet Cantonba.


Easonnel meg mindig is az erzes hianyzott a jatekabol, ugyan ugy kurja oda az 5 yardos screent, mint a 25 yardos postot (szevasz Jacoby)
Raadasul az NCAA leggyengebb iranyitoja volt nyomas alatt, ami igaz nem egy stabil metric, de az NFL-ben jo QBk rendre legalabb atlagosak nyomas alatt.

Wentz is botranyos nyomas alatt, de o legalabb el tud menekulni labon.


Igazabol sajnos az tortent eddig, ami varhato volt. Persze van meg esely, hogy jol fog elsulni ez a Wentz dolog, de sztem kb a mostani a realis forgatokonyv. Lehet rosszabb is, ha olyan szinten tolja majd, mint tavaly, meg lehet sokkal jobb is, ha hoz egy top15 QB szintet.
A top7-8 szint lenne az, amiert megerte bevallalni a cseret, arra tovabbra is nagyon kis eselyt latok.

Legrosszabb ami tortenhet, az az ha nem jatszik iden egyaltalan, de erre szerencsere azert igen kicsi az esely.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 446
Zene ez egy ‘passzrohamozó’ füleinek. 😉
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 133 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Reich interjú: lelkes, hogy kiszabadulhatott és újra a játékosok között lehet. Wentz-el kapcsolatban mondott pár részletet a műtéten és az 5-12 héten felül. Egy csontszilánkot vesznek/vettek ki a lábából, ami valamikor évekkel ezelőtt, valószínűleg még középiskolás vagy korai főiskolás korában válhatott le egy akkori sérüléskor és azóta ott volt úgy, hogy nem csesztette a lábát. A múltkori edzésen viszont elmozdult és elkezdte ingerelni a lágy részeket. Ez a sérülés nem "gyógyul meg" magától, az a csont ott van. Viszont lehet - lehetett volna - játszani vele, mert "csak" fájdalmat okoz. Viszont a fájdalom bár pihentetéssel csökkenhet, de bármikor vissza is erősödhet. Úgyhogy inkább úgy döntöttek, hogy ne legyen hullámvasút, hanem most vegyék ki azt a szilánkot onnan.

Az 5-12 hétről azt mondta, hogy ez az orvosi time frame, ő sem tud mást mondani. Az 5 hétben bíznak, de egyén függő, hogy mennyi lesz a vége. Reich úgy látszik nem tudja, hogy Indyben nem így mennek a dolgok. Itt az egyénfüggő 12 hétről indul, aztán a visszavonulásnál áll meg. 😀

Na jó, nem leszek negatív. A lényeg, hogy Easonnal indulunk, nem keresünk mást. Easonra kíváncsi voltam nagyon, de megeléfedtem volna az előszezon meccsekkel is, az éles meccsek nem kellettek ráadásnak. 😊

Még annyit mondott Wentzről, hogy ennél a műtétnél a rehab 2 hét után kezdődik, és a dobálást nem limitálja, úgyhogy bár "llive" snapeket ugyan nem fog kapni, de az elkapóknak dobálhat ő is majd. (Felteszem álldogálva mint a cölöp, seprű védőkkel szemben, szóval ez annyit is ér. Ha már dobálgat, akkor a technikáját csiszolgassa, Az mindig hasznos.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


Csempionsip!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Legalabb megmarad az elso korunk. Azt mondjuk nem tudom, 1/32vel kit tudunk majd vinni.
Stez
Az a legszebb, hogy így életbe lép az a kb. 5%-os forgatókönyv, hogy az Eaglesnek reális esélye van egy top 10-es 1. körre. Sosem hittem abban, hogy ebből más lesz, mint alacsony 1. kör vagy középmagas 2., de így létezik egy olyan szcenárió, ahol a 3-4. hét körül visszatér Wentz, a Colts rohan a veszett szezon után (mert a keret megvan hozzá) és kétségbeesetten próbálja kideríteni, hogy van-e potenciál Wentzben. A playoffra vajmi kevés esély van, viszont nem is lehet leültetni Carsont ha nem sérül meg. Szerintem most ez az egyetlen igazi rémálom szcenárió nektek.
Hulkeinstein
Nem remalom az. Nem 6 het kihagyas lesz, fel fogjak pakolni PUPra majd, azzal pedig el is dol, hogy nem kaptok elso kort. Nem ismered a Colts orvosi stabjat, ha 3 honapos kihagyast irnak, az lesz a duplaja. 😀

több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Ez kb PUP lista, így legalább Fischert sem kell beerőltetni azonnal, , megtudjuk hogy van e backup QB potenciál valamelyik srácban, és megmarad az első körünk.

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Legalabb megmarad az elso korunk. Azt mondjuk nem tudom, 1/32vel kit tudunk majd vinni.
Stez
Az a legszebb, hogy így életbe lép az a kb. 5%-os forgatókönyv, hogy az Eaglesnek reális esélye van egy top 10-es 1. körre. Sosem hittem abban, hogy ebből más lesz, mint alacsony 1. kör vagy középmagas 2., de így létezik egy olyan szcenárió, ahol a 3-4. hét körül visszatér Wentz, a Colts rohan a veszett szezon után (mert a keret megvan hozzá) és kétségbeesetten próbálja kideríteni, hogy van-e potenciál Wentzben. A playoffra vajmi kevés esély van, viszont nem is lehet leültetni Carsont ha nem sérül meg. Szerintem most ez az egyetlen igazi rémálom szcenárió nektek.