Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Ez azért érdekes volt... 😊
Grigsont feltűnően irritálta jó pár kérdés, meglehetősen zavartnak és defenzívnek is tűnt. Irsay a végén ki is segítette. Van még mit tanulni ezen a téren.


- Grigson még nem beszélt Manninggel (aki már kereste telefonon, csak nem tudta felvenni). Most őszintén... hagyjuk,

... (HC) elsődleges dolog a rátermettség.Escalade
Ez így hihető együtt. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
majd jön Cowher, muhahaa

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ez azért érdekes volt... 😊
Grigsont feltűnően irritálta jó pár kérdés, meglehetősen zavartnak és defenzívnek is tűnt. Irsay a végén ki is segítette. Van még mit tanulni ezen a téren.

Nem sok információ hangzott el:
- a döntésnek semmi köze Manninghez,
- többi edzőről később döntenek,
- Spags tegnapi DC interjúját megerősítette (érdekes, hogy Caldwell még jelen volt.),
- Grigson még nem beszélt Manninggel (aki már kereste telefonon, csak nem tudta felvenni). Most őszintén... hagyjuk,
- nincs prioritás, hogy támadó vagy védő HCt keresnek, elsődleges dolog a rátermettség.

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Colts fire Caldwell

Pezsgőt?ThundersNFL
baszki, korábban tudom meg, elmegyek inni 😊

több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Colts fire Caldwell

Pezsgőt?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Spanglit sztem nem a védőjátékosok (mérsékelten létező) tehetsége vonzza. Hanem esetleg a rendszer. Ő szereti és tudja használni az alulméretezett gyors védőfalat. Főleg a kiváló Jim Johnson féle blitz sémákra alapozva.ulpianus
Akkor fili


vagy nem ha mi nem is keresünk dc-t

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Sajtó konferencia 22:00-kor (30 perc múlva)
http://www.colts.com/Streaming.html

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
a Falcons Nolant kinevezte DC-nek, Spags ezzel náluk kiesett
elvileg a Phillyvel, és a Saintssel versenyzünk akkor, jelenlegi állás szerint legalábbis

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
nekünk elit cornereink vannak, még a kukázott Rucker is azzá vált nálunk 😛
bezzeg az azóta korrektül játszó Jennings is magára talált Chicagoban 😀
hát az legalja, komolyanStez
magára talált, de az utolsó 3 meccsre már kikerült a kezdőcsapatból, nagy bánatomra.

amúgy meg szegény Jaguars, kár volt sietni a mester kereséssel, most így lemaradnak Caldwellről.Höri
szóvivőnek elvihetnék 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekünk elit cornereink vannak, még a kukázott Rucker is azzá vált nálunk 😛
bezzeg az azóta korrektül játszó Jennings is magára talált Chicagoban 😀
hát az legalja, komolyanStez
magára talált, de az utolsó 3 meccsre már kikerült a kezdőcsapatból, nagy bánatomra.

amúgy meg szegény Jaguars, kár volt sietni a mester kereséssel, most így lemaradnak Caldwellről.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
nekünk elit cornereink vannak, még a kukázott Rucker is azzá vált nálunk 😛
bezzeg az azóta korrektül játszó Jennings is magára talált Chicagoban 😀
hát az legalja, komolyan

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én örülnék neki nagyok, főleg DCnek, viszont ebből a keretből tőle sem kellene sokat várni...Escalade
én se lennék szomorú. a Rams elvégre a ligautolsó offense miatt lett olyan, amilyen. meg cornerük se volt egy se (bezzeg nálunk :cool😊 , szóval Spags is védhető valamennyire.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Spanglit sztem nem a védőjátékosok (mérsékelten létező) tehetsége vonzza. Hanem esetleg a rendszer. Ő szereti és tudja használni az alulméretezett gyors védőfalat. Főleg a kiváló Jim Johnson féle blitz sémákra alapozva.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Schefter közben megírta, hogy Spangli DC-nek jelölt, HCként szóba sem került, szerencsére 😀
Akkor imádkozzunk, jöjjön csak ide.

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
remélem Painterrel is haverok 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ő már Polianék kivágásánál is az volt
Minden spanja repül 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Indianapolis Star expects #Colts to keep Jim Caldwell as coach. Best (only?) reason: To keep Peyton Manning happy. Caldwell is Peyton's guy.Deny
tehát akkor most Manning szomorú?JJ
Igen, de ettől függetlenül is az 😀

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 766 — No es importante
Indianapolis Star expects #Colts to keep Jim Caldwell as coach. Best (only?) reason: To keep Peyton Manning happy. Caldwell is Peyton's guy.Deny
tehát akkor most Manning szomorú?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Én bízom benne, hogy valami csoda folytán minket választ, bár sehol sem olvastam még azt sem, hogy jönne ide interjúra...Stez
Sage Steele mondta az Espn-n.Höri
Irsay magángépe tegnap St Louis-ban járt, már akkor is gyanús volt. Én örülnék neki nagyok, főleg DCnek, viszont ebből a keretből tőle sem kellene sokat várni...

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én bízom benne, hogy valami csoda folytán minket választ, bár sehol sem olvastam még azt sem, hogy jönne ide interjúra...Stez
Sage Steele mondta az Espn-n.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én bízom benne, hogy valami csoda folytán minket választ, bár sehol sem olvastam még azt sem, hogy jönne ide interjúra..
Remélem, hogy Irsay állatkodik valamit és tényleg valami jobb DC-t fog idehozni, úgy kéne, mint egy falat kenyér.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
egy évvel ezelőtt az 1/1 mester, Fox aláírt az 1/2-es Broncos-hoz, akik bejutottak aztán a playoffba. Ehhez képest az 1/2-es csapat HC-ját elhozni komoly upgrade lenne 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
tartok tőle, hogy DC-nek esélyünk sincs elhozni, a fél liga rá ácsingózik
Stez
es ? sztem itt azert eleg jo dolga lenne. van egy vaz amire mar tud epitkezni es nem kell a beka seggebol osszevakarni az egyseget viszont van hova javulni es a csapat abszolut nem kritikan aluli osszessegeben.
ha en a helyeben lennek megfontolnam a dolgot ha az objektiv szempontokat nezem. penzrol nyilvan nem lehet beszelni mert nem lehet tudni semmit pedig az is fontos szempont lehet szvsz. itt mindenesetre majdnem minden adott lenne ahhoz h dckent osszevakarja a reputaciojat sztem.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
és állítólag Spagnuolo jön DC (?) interjúra.Höri
tartok tőle, hogy DC-nek esélyünk sincs elhozni, a fél liga rá ácsingózik
HC-nak meg.. meg a Patshez, azt hiszem enyhén beégett, elég buták lennénk, ha arra próbálkoznánk vele

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
sztem hazon belulrol fog jonni az utod. en inkabb amellett lennek h christensent villamgyorsan tegyuk lapatra es helyette hozzunk el vmi tapasztalt es fajsulyos hozzaerto egyent. haleyt pl 😀 bilibe log a kezem mar megint ... vmint h a dc kerdest is mielobb rakjuk gatyaba mert az utobbi 2 ev coyer faszsagain ment el vedo szempontbol. amilyen jol ultek az ujitasai 09ben annyira troger volt azutan. sztem ez az utolso par het vedomunkain azert latszodott.