Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
eltaláltam
http://twitter.com/H0RIggins/status/17519523838033920

http://twitter.com/JimIrsay/status/17612286260678656

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Addai-ban sajnos én nem bízom, mivel idegsérülése van a vállában.
Nagybátyám idegsebész és a következőket mondta (lehet nem pontosan adom vissza mert régen volt a beszélgetés, majd valaki kijavít aki orvosilag képzett)

Ha mélyen elvágod a kezed (lábad) egy baleset során, az adott rész hónapokig szinte érzéketlen.
Ez azért van mert ezek a végtagokban lévő idegsejtek különleges képződmények.
A sejtmagjuk a gerincvelőben van a nyúlványaik (axonok) hálózzák be a végtagjainkat.
Ha valamilyen ok miatt sérülnek(elszakadnak), akkor a sejtmagon kívüli rész elhal.
Az idegsejt kb. napi 1 millimétert képes visszanőni.
Tehát Addai válla esetében több hónap amíg az idegsejt regenerálódik.

Nem szép történet.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Addai azért visszatérhet. Nagyon bízom benne, hogy ő még tud egy nagyobb lökést adni ennek a minőségi játékosokban nem bővelkedő támadóegységnek (jobban, mint hogy idén egyáltalán játszik még).

Collie-val ne kalkuláljatok, neki véget ért a szezon.Escalade
Szerintem is vége a szezonjának.
3 egymás utáni agyrázkódást már nem lehet kockáztatni.
Talán ha áttennék slot receiver-ból oldalra, ott kevesebb kereszt route-t kell futni a safetyk között....
De az meg nem az ő stílusa.
Nagyon sajnálom

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Addai azért visszatérhet. Nagyon bízom benne, hogy ő még tud egy nagyobb lökést adni ennek a minőségi játékosokban nem bővelkedő támadóegységnek (jobban, mint hogy idén egyáltalán játszik még).

Collie-val ne kalkuláljatok, neki véget ért a szezon.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azért 2 év közben igazolt, backup safety kidőlése nem a világvége, ennél rosszabb dolgok is történnek.

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Komolyan mondom, ha ezzel a sérülés-cunamival bejutunk a playoffba én már elégedett leszek.
Ha esetleg addigra Collie visszajön talán mehetünk tovább, de egyébként ott lesz a vége.

A man's best friend....



Egyszerűen felfoghatatlan mekkora balszerencsénk van.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a héten minden bizonnyal igazolunk 1-2 safety-t mert Áfaláva és Newton is összeesett a punt return TD-t látva.

végig is nézem, hogy milyen rejtett tehetségek vannak a PS-ekben, mert azokat legalább azonnal kizárhatom, hogy leigazoljuk.

Myron Rolle vagy Randy Phillips jöhet

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
osztom. de cserébe jól fújták amikor taj mahalt rálökték a PR-reJSanyo
Az nem lehetett "cserébe" fújni, mert azt helyesen ítélték meg. De tény, hogy fújtak ide is meglepő dolgokat. 😉peterk2005
volt itt minden, mint a búcsúban 😊

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
osztom. de cserébe jól fújták amikor taj mahalt rálökték a PR-reJSanyo
Az nem lehetett "cserébe" fújni, mert azt helyesen ítélték meg. De tény, hogy fújtak ide is meglepő dolgokat. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jól játszottunk. Win the phuck out.
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Collie állítólag nem érzi annyira rosszul magát, mint legutoljára, de 2 agyrázkódás után szerintem még a hét elején IR-ra kerül. Nem ér ennyit egy másodéves elég ígéretes pályafutása, és főként élete. Igazi szezonképet ad, hogy pont az ő dropja miatt kellett egy ilyen daráló passzt bevállalni.

Btw: Szabálykönyv: illegal signal.Escalade
Akkor legyünk pontosak: NFL rule 10.1.1: (Az én fordításomban.)

Az elkapó számára engedélyezett hogy felemelje kezét a sisakjához, hogy árnyékolja a szemét a nap elől, de nem engedélyezett hogy a sisak fölé emelje a kezét kivéve ha jelezni akarja a Fair Catch-et.
Amennyiben a játékos bármilyen egyéb okból a vállvonal fölé emeli a kezét az érvénytelen Fair Catch jelzés.

Büntetés: 5 yard az érvénytelen jelzés helyétől számítva. 1 down, receiving team.

Elég egyértelmű szerintem.
Túl azon, hogy a bírók nem alkalmazták a szabályt, elég "cheap" 7 pont volt JAX-nak.szf61
osztom. de cserébe jól fújták amikor taj mahalt rálökték a PR-reJSanyo
Na igen és pont ez a veszélyes szerintem....
A zebrák részéről végig az éreztem, hogy jaj csak ne lehessen ránk húzni a pártosság vádját.
Egy pass interference itt egy ott (egyik sem volt az szvsz.)
Egy holding itt egy ott .... és így tovább.
Az hogy valójában mi történik nem igazán érdekelte őket

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ritka rosszul vezetett meccs volt. Nagyjából a végén kihozták x-re, de az már rég rossz...

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Collie állítólag nem érzi annyira rosszul magát, mint legutoljára, de 2 agyrázkódás után szerintem még a hét elején IR-ra kerül. Nem ér ennyit egy másodéves elég ígéretes pályafutása, és főként élete. Igazi szezonképet ad, hogy pont az ő dropja miatt kellett egy ilyen daráló passzt bevállalni.

Btw: Szabálykönyv: illegal signal.Escalade
Akkor legyünk pontosak: NFL rule 10.1.1: (Az én fordításomban.)

Az elkapó számára engedélyezett hogy felemelje kezét a sisakjához, hogy árnyékolja a szemét a nap elől, de nem engedélyezett hogy a sisak fölé emelje a kezét kivéve ha jelezni akarja a Fair Catch-et.
Amennyiben a játékos bármilyen egyéb okból a vállvonal fölé emeli a kezét az érvénytelen Fair Catch jelzés.

Büntetés: 5 yard az érvénytelen jelzés helyétől számítva. 1 down, receiving team.

Elég egyértelmű szerintem.
Túl azon, hogy a bírók nem alkalmazták a szabályt, elég "cheap" 7 pont volt JAX-nak.szf61
osztom. de cserébe jól fújták amikor taj mahalt rálökték a PR-re

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Collie állítólag nem érzi annyira rosszul magát, mint legutoljára, de 2 agyrázkódás után szerintem még a hét elején IR-ra kerül. Nem ér ennyit egy másodéves elég ígéretes pályafutása, és főként élete. Igazi szezonképet ad, hogy pont az ő dropja miatt kellett egy ilyen daráló passzt bevállalni.

Btw: Szabálykönyv: illegal signal.Escalade
Akkor legyünk pontosak: NFL rule 10.1.1: (Az én fordításomban.)

Az elkapó számára engedélyezett hogy felemelje kezét a sisakjához, hogy árnyékolja a szemét a nap elől, de nem engedélyezett hogy a sisak fölé emelje a kezét kivéve ha jelezni akarja a Fair Catch-et.
Amennyiben a játékos bármilyen egyéb okból a vállvonal fölé emeli a kezét az érvénytelen Fair Catch jelzés.

Büntetés: 5 yard az érvénytelen jelzés helyétől számítva. 1 down, receiving team.

Elég egyértelmű szerintem.
Túl azon, hogy a bírók nem alkalmazták a szabályt, elég "cheap" 7 pont volt JAX-nak.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Miénk a legjobb running back a csoportban, sokadjára is kiderült.

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
D. Brown > MJD.

Összességében elég szép győzelem volt, amit Collie sérülése (és az azt követő impotens offense) beárnyékol. A védelem futás ellen jó volt, viszont ezek a zónák...
4 meccses playoffnak indltunk neki az alapszakasz végén, a fele meg van. Nehéz meccs lesz a Raiders, főleg idegenben, de nincs sok választás, mint nyerni.Escalade
MoJo 6 meccses 100+ yardos sorozata szakadt meg, nem gondoltam volna, hogy nekünk sikerül megállítani, még úgy is, hogy sérülten játszott. Brown meg végre mutatott abból, ami miatt első körös pick volt.

Collie-ért pedig ideje elkezdeni imádkozni.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Collie állítólag nem érzi annyira rosszul magát, mint legutoljára, de 2 agyrázkódás után szerintem még a hét elején IR-ra kerül. Nem ér ennyit egy másodéves elég ígéretes pályafutása, és főként élete. Igazi szezonképet ad, hogy pont az ő dropja miatt kellett egy ilyen daráló passzt bevállalni.

Btw: Szabálykönyv: illegal signal.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
AC milyet kapott te jó égCowboykarcsi
ne is mondd, bár csak az összefoglalót láttam nfl.comon, így is hátborzongató volt nézni...JSanyo
hihetetlen, mennyire balszerencsések vagyunk..
Collie idén nem lép már pályára szerintem

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
D. Brown > MJD.

Összességében elég szép győzelem volt, amit Collie sérülése (és az azt követő impotens offense) beárnyékol. A védelem futás ellen jó volt, viszont ezek a zónák...
4 meccses playoffnak indltunk neki az alapszakasz végén, a fele meg van. Nehéz meccs lesz a Raiders, főleg idegenben, de nincs sok választás, mint nyerni.

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
AC milyet kapott te jó égCowboykarcsi
ne is mondd, bár csak az összefoglalót láttam nfl.comon, így is hátborzongató volt nézni...

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
még a bírok által összehozott 10+ pont ellenére is tudtunk nyerni 😊
remélhetőleg Tammenek nem lesz komoly baja mert jövőhéten elég nagy fos lenne nélküle Collie és félig Wayne nélkül kiállni
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a Colts-nak! Collie-nak meg jobbulást, klassz játékos!
Höri a klasszikusodat lenyúlva, HC-nk fejében - őszinte bánatomra - 3. negyed elején 4 & 1-nél annyi volt az agysejt, mint Fireworksben a Katica 😉N-Drew
Tökös a fickó, de én szeretem az ilyeneket. Legalább nem unalmas nézni a meccseket. 😉

Egyébként MJD végül sérülten játszott, vagy rendben volt? Nem nagyon akarom elhinni, hogy így megállítottuk a futásotokat...

Szép győzelem volt, de még nincs lefutva semmi. Az utolsó két meccs is live or die lesz. Főleg szegény Collie nélkül. 😕peterk2005
Szerintem sérült volt. De az igazi probléma inkább az volt; hogy az O-falunk ma borzalams napott fogott ki / átlagon felül teljesített a Colts D-line. Eddig ők jól hozták magukat egész szezonban; főleg mostanság; most pedig szinte teljesen szétestek.
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Grat a Colts-nak! Collie-nak meg jobbulást, klassz játékos!
Höri a klasszikusodat lenyúlva, HC-nk fejében - őszinte bánatomra - 3. negyed elején 4 & 1-nél annyi volt az agysejt, mint Fireworksben a Katica 😉N-Drew
Tökös a fickó, de én szeretem az ilyeneket. Legalább nem unalmas nézni a meccseket. 😉

Egyébként MJD végül sérülten játszott, vagy rendben volt? Nem nagyon akarom elhinni, hogy így megállítottuk a futásotokat...

Szép győzelem volt, de még nincs lefutva semmi. Az utolsó két meccs is live or die lesz. Főleg szegény Collie nélkül. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a Colts-nak! Collie-nak meg jobbulást, klassz játékos!
Höri a klasszikusodat lenyúlva, HC-nk fejében - őszinte bánatomra - 3. negyed elején 4 & 1-nél annyi volt az agysejt, mint Fireworksben a Katica 😉N-Drew
Egyet értek; de nem véletlenül "Gamble Jack" a beceneve a helyi sport sajtóban. Plusz ha megcsináljuk; senki se beszél róla....

Mindegy még 1× gratula Colts.
És én is remélem Collienak nem esett nagyobb baja!
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Grat a Colts-nak! Collie-nak meg jobbulást, klassz játékos!
Höri a klasszikusodat lenyúlva, HC-nk fejében - őszinte bánatomra - 3. negyed elején 4 & 1-nél annyi volt az agysejt, mint Fireworksben a Katica 😉