Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
comp att % yds avg TD INT rate
2010 423 638 66.3 4,436 7.0 31 17 91.9 15 meccsen
2009 393 571 68.8 4,500 7.9 33 16 99.9 (utolsó két meccsen osztozva Painterrel, hogy a fejlődése érdekében karcolhasson egy 9.8as ratinget, és kikapjunk a Jetstől és a Billstől 😀)

ha már így felhoztad 😊 és ugye Clark nincs a 6. hét óta, Addai-nak is 30-cal kevesebb elkapása van.. Nem ember.JSanyo
Amit Manning csinál évek óta 128 különböző játékossal maga körül az emberfeletti.
Eszelős mennyiségű munka van mögötte. Edzések, film study, külön gyakorlások stb.
Különösen idén, amikor gyakorlatilag a vízhordó fiúkkal kell 300+ yardokat passzolni.
Minden évben oda lehetne adni az MVP-t neki.
És sajnos nem csoda hogy nincs nincs magánélete.
Jó lenne egy-két ilyen ember a magyar sportvilágban is.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
comp att % yds avg TD INT rate
2010 423 638 66.3 4,436 7.0 31 17 91.9 15 meccsen
2009 393 571 68.8 4,500 7.9 33 16 99.9 (utolsó két meccsen osztozva Painterrel, hogy a fejlődése érdekében karcolhasson egy 9.8as ratinget, és kikapjunk a Jetstől és a Billstől 😀)

ha már így felhoztad 😊 és ugye Clark nincs a 6. hét óta, Addai-nak is 30-cal kevesebb elkapása van.. Nem ember.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 460 — Sic semper tyrannis!
Nekem mindegy, hogy bejuttok avagy nem! 😊 A sorsotok a saját kezetekben van és ez ugyebár a legjobb lehetőség!

De ami miatt írok ide, az az hogy szerintem még mindig Manning a legjobb QB a világon! Igaz már egyre pontatlanabb ő is és egyre gyengébb WR-ek veszik körül vagy csak egyszerűen szerencsétlenek, de ezek az áthívásai élményszámba mentek tegnap is. Hihetetlen módon csinálta, ha nem ellenünk lett volna akkor talán még jobban élveztem volna (így is tetszett azért, mivel már úgysem volt esélyünk a PO-ra), a legvégén meg az a futás tőle zseniális volt! (legutóbb Cambpelltől láttam hasonlót, csak ő be is tudott futni a célterületre 😛 😀)
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én azért szeretném nagyon, hogy bejussunk, mert kíváncsi vagyok, hogy mire mennénk. Valahogy van egy olyan érzésem, hogy nem lennénk rosszak... (no tessék, jinxelek. 😉)

Mindenesetre idén nem lenne olyan scenario, hogy ne kutya kemény úton jussunk be az SB-be, így ha netán bejutnánk, az nem lenne semmi. Kicsit visszakapnánk az elvesztegetett 2005-ös évet. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jaja, esélyek itt vannak, de én nem szeretem ezeket a dolgokat, jinx veszélyes. 😊peterk2005
csúnya lenne egy Garrard a PO-ban 😛
nem engedhetjük ezt

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jaja, esélyek itt vannak, de én nem szeretem ezeket a dolgokat, jinx veszélyes. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem mondhatni, hogy a Colts Management önbizalomhiányban szenvedne

Már elkezdték árusítani a playoff jegyeket 😊

http://www.colts.com/sub.cfm?page=article7&news_id=042c7f1c-bff8-4fbc-b940-8296997c450eszf61
Titans-t meg minket mostanság elnézve ez nem annyira merész ötlet....
Ha mi nyernénk a diviziót, az nagyobb csoda lenne; mint a Chiefs '06-os bejutása (mikor 3 meccs is az ő javukra ért véget- ja és laposra vertek minket mellette. "Szép" emlék volt az is.)
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Nem mondhatni, hogy a Colts Management önbizalomhiányban szenvedne

Már elkezdték árusítani a playoff jegyeket 😊

http://www.colts.com/sub.cfm?page=article7&news_id=042c7f1c-bff8-4fbc-b940-8296997c450e

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
4:15-re tették a Colts-Titans és a Texans-Jags meccset is!iktriad
Hát igen a CBS nagy úr ...szf61
nem mindegy? 😊

legalább adja a sport tv 😀Höri
Nem nagyon szeretem Ricsiéket, de Dierdorf-nál még ők is jobbak. 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
amit az elmúlt meccseken a futóink művelnek az összefoglalva nagyon UnColtsmanlike conduct
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
4:15-re tették a Colts-Titans és a Texans-Jags meccset is!iktriad
Hát igen a CBS nagy úr ...szf61
nem mindegy? 😊

legalább adja a sport tv 😀

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
4:15-re tették a Colts-Titans és a Texans-Jags meccset is!iktriad
Hát igen a CBS nagy úr ...

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
4:15-re tették a Colts-Titans és a Texans-Jags meccset is!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ime a 3 lehetséges verzió jövő hétre(márcsak ez az egy hely kiadó az egész AFC-ben; lehetségesnek tartják; hogy a Titans-Colts meccset SNF-re tehetik emiatt):

The Indianapolis Colts are 9-6 and the Jacksonville Jaguars are 8-7.
If the Colts win against the Tennessee Titans at Lucas Oil Stadium, they win the division as they’ll win 10 games and the Jaguars can only win nine.
If the Jaguars lose at Houston, the Colts win the division because they’ll already have nine wins and the Jaguars will only have won eight.
If the Colts lose to the Titans and the Jaguars win at Houston, they’d both be 9-7 and the Jaguars would win the division because they’d have a better division record, 4-2 versus 3-3.iktriad
Döntetlenek?
Mondjuk Colts x, és Jaguars W? Ezekre ki se térsz?deny79
Akkor is a Colts-é a divizió. Egy esetben bukhatják el. Ők vesztenek (elnézve a Titans-t nem túl reális esély van erre) és mi nyerünk Houstonban (A Redskins meccs után inkább nem jósolgatnék Jags W-t...).
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ime a 3 lehetséges verzió jövő hétre(márcsak ez az egy hely kiadó az egész AFC-ben; lehetségesnek tartják; hogy a Titans-Colts meccset SNF-re tehetik emiatt):

The Indianapolis Colts are 9-6 and the Jacksonville Jaguars are 8-7.
If the Colts win against the Tennessee Titans at Lucas Oil Stadium, they win the division as they’ll win 10 games and the Jaguars can only win nine.
If the Jaguars lose at Houston, the Colts win the division because they’ll already have nine wins and the Jaguars will only have won eight.
If the Colts lose to the Titans and the Jaguars win at Houston, they’d both be 9-7 and the Jaguars would win the division because they’d have a better division record, 4-2 versus 3-3.iktriad
Döntetlenek?
Mondjuk Colts x, és Jaguars W? Ezekre ki se térsz?
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ime a 3 lehetséges verzió jövő hétre(márcsak ez az egy hely kiadó az egész AFC-ben; lehetségesnek tartják; hogy a Titans-Colts meccset SNF-re tehetik emiatt):

The Indianapolis Colts are 9-6 and the Jacksonville Jaguars are 8-7.
If the Colts win against the Tennessee Titans at Lucas Oil Stadium, they win the division as they’ll win 10 games and the Jaguars can only win nine.
If the Jaguars lose at Houston, the Colts win the division because they’ll already have nine wins and the Jaguars will only have won eight.
If the Colts lose to the Titans and the Jaguars win at Houston, they’d both be 9-7 and the Jaguars would win the division because they’d have a better division record, 4-2 versus 3-3.
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
191 futott yard, 4 futó 12+ longgal. Már csak egy dolgunk van, bízni egy kicsit benne.Escalade
Ez a team, Rhodes, Addai, az utóbbi 2-3 meccs Brownja és ráadásnak Peyton Vick 😊, RB szinten hirtelen jobbak lettünk most, mint bármikor az utóbbi 2-3 évben. Szerintem bőven lehet reménykedni abban, hogy a pass heavy védekezést mutató csapatok ellen működni fog a futásunk.

Viszont Peyton 2 újabb pickje kezd aggasztani. Mindkettő felesleges kockázat volt, nem volt semmi nyomás, hogy passzoljunk, és ennek ellenére bedobta olyan helyre, ahova nem kellett volna. Más. Nem tudom milyen gyors White, de mintha Peyton folyton picit túldobná. Lehet, hogy Collie sebességéhez szokott azon az oldalon?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 718 — Sworn to the Black
majdnem 30 yardos Peyton futás ilyen csak a mesében van 😀
de a kedves Manning megkegyelmezett a raidersnek és inkább lement magától és nem vitte be a villám sebességével 😀Ork
27 yardas volt 29 lehetett vna ha bekuldi magat tdre
de a durva h nem ez a carrier long mert 2001ben volt egy 33 yardos futasa 😀
mindenesetre ez is epic volt fetrengtem a rohejtolFake
Megkerestem, ez a Bills ellen volt 2001. nov. 4-én (no video sajna), nfl.comon a team leaderek a statoknál:
P. Manning
R. Wayne
D. Rhodes

Megállt az idő baszki.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
A csoport legjobb futója mellékszerepet sem kap, és a legjobban futó irányítónk is nekünk van. Nem is fair.

2 jelenet volt (kickoff return TD, idei 2. 59 yardos FG), amit ha a Jax nyer, lehet az ünnepi hangulat bánja. A védelem idei egyik legjobb meccsét játszotta, hiánya a rengeteg hiányzó. Moala második hete mutatja be, miért tartották sokra és Cornelious Brown is meglepően jó.
Az utolsó oaklandi drive már csak rutinból kellett, szerencsét hozott az előző 3 heti onside kick.
Manning dobott két ostoba picket, de a WReket megették a Raiders DB-ek, és az utolsó Manning futás mindent feledtetett. Jo visszatért, Dom is, a kb 6 évvel ezelőtti formájához. Nem mellesleg a legjobb kick returnerünk idén.

Legnagyobb meglepetés az offensive line. Nem csak véletlen/Jax bénázás volt a múlthét, hanem alakul valami. 191 futott yard, 4 futó 12+ longgal. Már csak egy dolgunk van, bízni egy kicsit benne. Nem akarok first downra 6 yardos futás után folyamatosan passzokat látni.

A korai 4 meccses playoffból 3 letudva. És ne feledjük, a döntetlen jó!

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
majdnem 30 yardos Peyton futás ilyen csak a mesében van 😀
de a kedves Manning megkegyelmezett a raidersnek és inkább lement magától és nem vitte be a villám sebességével 😀Ork
Az a futás amit Manning művel, már önmagában röhejes, de így, hogy ezzel a mozgással futott 20+ yardot, epic. 😀

wmitty: Szerintem Manningnak van valakivel szerződése, hogy tegye izgalmassá a meccseket. 😊 Idén kicsit túlzás, de a korábbi években a 8:0, 10:0-k idején nem ártott egy kis adrenalin rush. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szétütünk mindenkit mostmár.

Run heavy offense :cool:

Dom Rhodes nagy eséllyel indul a "WTF Man of the Year" címértHöri
Mostantól csak fussunk 😀

Egyébként a meccsen több futott yardot szereztünk mint passzoltat 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szétütünk mindenkit mostmár.

Run heavy offense :cool:

Dom Rhodes nagy eséllyel indul a "WTF Man of the Year" címért

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
majdnem 30 yardos Peyton futás ilyen csak a mesében van 😀
de a kedves Manning megkegyelmezett a raidersnek és inkább lement magától és nem vitte be a villám sebességével 😀Ork
27 yardas volt 29 lehetett vna ha bekuldi magat tdre
de a durva h nem ez a carrier long mert 2001ben volt egy 33 yardos futasa 😀
mindenesetre ez is epic volt fetrengtem a rohejtol
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
majdnem 30 yardos Peyton futás ilyen csak a mesében van 😀
de a kedves Manning megkegyelmezett a raidersnek és inkább lement magától és nem vitte be a villám sebességével 😀
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
van-e még kérdés? 😛Höri
Igen. Ha egyszer az utóbbi mérkőzéseket alapvetően hozzuk, és játékban nagyobb részben uraljuk, akkor mert kell minden alkalommal olyan hideglelősen behúzni azt a pár pontos győzelmet?! A fene vigye el. Hülyét kap az ember. 😉

Otthonom MisColts