Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Höri általában szokta tudni az eredményt...

Kérdezzük meg mi lesz???szf61
kikap a Jaguars 😊Höri
Basszus neked lesz igazad.
Nézem kínomban a Jags meccset és annyira rosszak hogy az már fájdalmas.
Mindezt egy Skins védelem ellen, amelyet gyakorlatilag az utcáról hívtak be játszani.
Jó ... nincs MJD , de akkor is rettenet szarokszf61
A Redskins 20 pontjából 13-at gyakorlatilag mi hoztunk össze nekik. Volt 1 normális drivejuk az egész meccsen. Nekünk meg volt még egy kihagyott Fg-k is.
Ettöl függetlenül a Colts megérdemli az újabb diviziógyőzelmet. Nem lenne igazságos; ha kikapnának a Titanstől mi meg nyernénk Houstonban és igy mienk lenne a divizió. Szóval sok sikert - és legyen meg a PO. Mi még/megint nem állunk készen rá.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
van-e még kérdés? 😛

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Höri általában szokta tudni az eredményt...

Kérdezzük meg mi lesz???szf61
kikap a Jaguars 😊Höri
Basszus neked lesz igazad.
Nézem kínomban a Jags meccset és annyira rosszak hogy az már fájdalmas.
Mindezt egy Skins védelem ellen, amelyet gyakorlatilag az utcáról hívtak be játszani.
Jó ... nincs MJD , de akkor is rettenet szarok

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Fredo 205
Urak!
Én már nagyon izgulok, ma úgy gondolom eldől a sorsunk. Amióta Colts drukker vagyok (kb. 6 éve)még nem volt ilyen izgalmas az alapszakasz vége számunkra... Bízom a csapatban( már amennyi még megmaradt belőle 😊 )Fredo
Höri általában szokta tudni az eredményt...

Kérdezzük meg mi lesz???szf61
kikap a Jaguars 😊Höri
na ez az ami nehezen hihető hogy a Washington győz a Jax ellen...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Urak!
Én már nagyon izgulok, ma úgy gondolom eldől a sorsunk. Amióta Colts drukker vagyok (kb. 6 éve)még nem volt ilyen izgalmas az alapszakasz vége számunkra... Bízom a csapatban( már amennyi még megmaradt belőle 😊 )Fredo
Höri általában szokta tudni az eredményt...

Kérdezzük meg mi lesz???szf61
kikap a Jaguars 😊

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Urak!
Én már nagyon izgulok, ma úgy gondolom eldől a sorsunk. Amióta Colts drukker vagyok (kb. 6 éve)még nem volt ilyen izgalmas az alapszakasz vége számunkra... Bízom a csapatban( már amennyi még megmaradt belőle 😊 )Fredo
Höri általában szokta tudni az eredményt...

Kérdezzük meg mi lesz???

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Fredo 205
Urak!
Én már nagyon izgulok, ma úgy gondolom eldől a sorsunk. Amióta Colts drukker vagyok (kb. 6 éve)még nem volt ilyen izgalmas az alapszakasz vége számunkra... Bízom a csapatban( már amennyi még megmaradt belőle 😊 )
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
öröm öröm boldogság Hayden és Session se utazott el a csapattalOrk
Muir és Hart se.

Utóbbi pótolható.
Moala meg all-down lett. 😀

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
öröm öröm boldogság Hayden és Session se utazott el a csapattal
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Fair catchel nagyobb dolog lenne a visszahordott punt 😊
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
a Raiders meccsek legemlékezetesebb pillanata mikor TJ Rushing visszavitt egy puntot touchdownra.

Ja és fair catch nélkül! Ez a nem semmi.Höri
mindez akkor nagy dolog, ha azt nézzük, hogy a visszahordásainak kb 90%-a muff vagy fumble 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a Raiders meccsek legemlékezetesebb pillanata mikor TJ Rushing visszavitt egy puntot touchdownra.

Ja és fair catch nélkül! Ez a nem semmi.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Remélem jó kis meccs lesz a holnapi! Bár akkora már nekünk szinte eldől a sorsunk, mert ha a Chiefs nem kap ki, akkor nékünk mindegy!

A legutolsó meccsünkről írtak most több oldalon is, amikoris a vége előtt nem sokkal még 14-13-ra vezettünk, de Peyton egy 91 yardos drive-ot vezetett ami TD-vel végződött és még a kétpontos is sikerült, így alakult ki a 21-14-es Colts győzelem. De akkor a Colts 13-3-mal zárt, a Raiders meg 5-11-gyel, idén kicsit közelebb vannak egymáshoz a csapatok!

Ha nyer a Chiefs, akkor végülis mindegy ki nyer nálunk, akkor annak szurkolok, hogy legyen egy élvezetes meccs!
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
minek várjátok ennyire Addait ha nálunk van a csoport legjobb futója aki 9+-os átlaggal fut
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Return Of The J'Addai
Zseniális.Escalade
😀 😀 😀

Úgy várjuk Joe-t vissza, mintha legalábbis egy Walter Payton lenne. 😀peterk2005
yup, kicsit túlzásnak érzem.

(Főleg, hogy milyen zsenik vannak még a depth charton!)

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Return Of The J'Addai
Zseniális.Escalade
😀 😀 😀

Úgy várjuk Joe-t vissza, mintha legalábbis egy Walter Payton lenne. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Return Of The J'Addai

Zseniális.

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Az a borzasztó hogyha vasárnap nyerünk és a Jags veszit, még akkor sincs meg divízió tutira:

A következőket számolgattam:

1.)
JAX veszít (Wsh) és COLTs nyer (OAK), + 17. héten: JAX nyer (HOU) és COLTS veszit (TEN) => a JAX-é a divízió (csoporton belül jobb mutatóval)

2.)
JAX nyer (Wsh) és COLTs veszít (OAK), + 17. héten: JAX veszit (HOU) és COLTS nyer (TEN) => a COLTS-é a divízió (csoporton belül jobb mutatóval)

Tehát gyakorlatilag most hétvégén hiába nyerünk, ha Titans-t nem ütjük meg.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Jo valszeg játszik a Raiders ellen 😊

több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Ha bejutunk, akkor egy körre azért lenne esélyünk. A jelenlegi állás alapján vagy a Baltimore vagy a Jets jönne a Lucas Oil-ba, és ellenük az elmúlt évek "hagyománya" és a matchup is nekünk kedvezne. Mi a jó offense-el bíró csapatok ellen szenvedünk, miközben majdnem mindegy, hogy milyen D áll fel az O-val szemben.peterk2005
Szerintem is. A Baltimore-ral szemben szuper az elmúlt évekbeli statisztikánk, ha jól emlékszem, agyba-főbe verjük őket (a pokoli 15-9-cel kezdve.) Ideális volna - ha eljutunk odáig.

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szegény Jerry, így esélytelen a 45 fős keretbe jutása. Az élet nem fair.Escalade
Jerry ki? (Had ne nézzem végig a rostert. 😊)peterk2005
Természetesen az első körös tehetségünk. Jerry Hughes 😊
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Komolyan mondom, ha ezzel a sérülés-cunamival bejutunk a playoffba én már elégedett leszek.
Ha esetleg addigra Collie visszajön talán mehetünk tovább, de egyébként ott lesz a vége.szf61
Ha bejutunk, akkor egy körre azért lenne esélyünk. A jelenlegi állás alapján vagy a Baltimore vagy a Jets jönne a Lucas Oil-ba, és ellenük az elmúlt évek "hagyománya" és a matchup is nekünk kedvezne. Mi a jó offense-el bíró csapatok ellen szenvedünk, miközben majdnem mindegy, hogy milyen D áll fel az O-val szemben.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szegény Jerry, így esélytelen a 45 fős keretbe jutása. Az élet nem fair.Escalade
Jerry ki? (Had ne nézzem végig a rostert. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szegény Jerry, így esélytelen a 45 fős keretbe jutása. Az élet nem fair.Escalade
Ő a titkos playoff fegyverünk, addig rejtegetjük a többi csapat elől. 😀
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Jo a sérülése óta először teljes intenzitású edzésmunkát végzett!

Newton szintén, így Hamlinnel bezáródik a safety vásár. Hart először edzett, Session limitáltan, Hayden és CJ viszont továbbra is pihen. Az altatás hivatalosan is befejeződött, reszkess NFL, itt jön az Addai-DBrown-Hart-JJames-Rhodes expressz.

Szegény Jerry, így esélytelen a 45 fős keretbe jutása. Az élet nem fair.