Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
😀

Breaking News
a hatalmas havazás ellenére Nem szakadt be a stadion teteje, és Nem kell Kansas-be vinni a mérkőzést.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mint ahogy azt Domiinic Rhodes tette -mikor a Colts kistesójának tituláta a Jags-t...
Mondjuk Rashean Mathis-t me kérdezték hogy mia véleménye erről a megjegyzésről ; ő csak annyit kérdezett vissza: Ki az a Dominic Rhodes?...
iktriad
superbowl gyoztes
miert ki az a rashean mathis h ekkora szaja van ?Fake
Nem kell ezekkel foglalkozni, a trash pontosan az ilyen játékosoknak való. Ha évekig játszanék Reggie Nelson/Considine mellett, lehet én is elhinném, hogy érdekel bárkit a véleményem...Escalade
Azért ne feledkezzünk meg a tényről; hogy Mathis nem olyan rég még Top 5/top 10 corner volt a ligában... Más kérdés hogy idén "fordított Midász-t" produkál; amihez köze van az visszafele sül el. Jövőre már valószinű nem nálunk játszik; mert Gene-nek sikerül elpasszolni valahová mint azt Nelsonnal vagy Groverssal tette (utánuk egy Mathis trade már nem nagy kunszt...)
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Mint ahogy azt Domiinic Rhodes tette -mikor a Colts kistesójának tituláta a Jags-t...
Mondjuk Rashean Mathis-t me kérdezték hogy mia véleménye erről a megjegyzésről ; ő csak annyit kérdezett vissza: Ki az a Dominic Rhodes?...
iktriad
superbowl gyoztes
miert ki az a rashean mathis h ekkora szaja van ?Fake
Nem kell ezekkel foglalkozni, a trash pontosan az ilyen játékosoknak való. Ha évekig játszanék Reggie Nelson/Considine mellett, lehet én is elhinném, hogy érdekel bárkit a véleményem...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mint ahogy azt Domiinic Rhodes tette -mikor a Colts kistesójának tituláta a Jags-t...
Mondjuk Rashean Mathis-t me kérdezték hogy mia véleménye erről a megjegyzésről ; ő csak annyit kérdezett vissza: Ki az a Dominic Rhodes?...
iktriad
superbowl gyoztes
miert ki az a rashean mathis h ekkora szaja van ?
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Manning szerződéséről nincs valami hír? Általános hírek között mindig az van, hogy az FO folyamatosan dícséri és nyilatkozza, hogy gigadealt fog kapni...csak valahogy eddig ez még nem robbant...Witchdoctor
Kéne a Patsbe QB mi?
Ne is álmodjatok róla. 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Manning szerződéséről nincs valami hír? Általános hírek között mindig az van, hogy az FO folyamatosan dícséri és nyilatkozza, hogy gigadealt fog kapni...csak valahogy eddig ez még nem robbant...Witchdoctor
megmondta már, hogy nem fog új szerződést kötni szezon közben.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Manning szerződéséről nincs valami hír? Általános hírek között mindig az van, hogy az FO folyamatosan dícséri és nyilatkozza, hogy gigadealt fog kapni...csak valahogy eddig ez még nem robbant...Witchdoctor
Megbeszélte a vezetéssel, hogy a szezon végéig egyáltalán nem akar vele foglalkozni. Majd tavasszal, nyáron.

több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Manning szerződéséről nincs valami hír? Általános hírek között mindig az van, hogy az FO folyamatosan dícséri és nyilatkozza, hogy gigadealt fog kapni...csak valahogy eddig ez még nem robbant...

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mert te kimondottan szent életű vagy, én meg lelkes pankráció néző 😀 (mint Fake)

egyébként az OT gondok most nem akkorák, mint egyébként, elvégre Derrick Harvey-t bármelyik NFL OLineman kikapcsolja, még akkor is ha patkós mezben van.Höri
Harvey nem sokat fog játszani- ha valakitől tartani kell az Mincey. 5 sack-je van; ebből 4-et az utóbbi pár meccsen hozta össze. A túloldalon meg Lane lesz; ő mondjuk nem a passushban jeleskedik mostanság. Durva duó lett volna Mincey és Kampman együtt....iktriad
Mindketten tudjuk, hogy ez csak elméletileg van így.
ismerve Harvey belterjes ismeretét a fekete mágiával, biztos, hogy a meccs nagy részében ő lesz a pályán.Höri
😂
Mondjuk múlt héten ő is összehozott egy sacket (Jó; pontosabban Knighton belelökte Campbell-t a karjaiba) és igy már 2.5-nél ját idén -az tőle egész jó. De Lane szerencsére nem volt még az injury reporton se- szóval remélhetőleg ritkán fog felbukkani. Különben is -remélhetőleg- Addai nem játszik; szóval nem lesz szükség a remek futás elleni képességeire(ez lassan "inside joke" lesz).
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én nem szeretem a trashtalkot meccs előtt. iktriad
mert te kimondottan szent életű vagy, én meg lelkes pankráció néző 😀 (mint Fake)

egyébként az OT gondok most nem akkorák, mint egyébként, elvégre Derrick Harvey-t bármelyik NFL OLineman kikapcsolja, még akkor is ha patkós mezben van.Höri
Harvey nem sokat fog játszani- ha valakitől tartani kell az Mincey. 5 sack-je van; ebből 4-et az utóbbi pár meccsen hozta össze. A túloldalon meg Lane lesz; ő mondjuk nem a passushban jeleskedik mostanság. Durva duó lett volna Mincey és Kampman együtt....iktriad
Mindketten tudjuk, hogy ez csak elméletileg van így.
ismerve Harvey belterjes ismeretét a fekete mágiával, biztos, hogy a meccs nagy részében ő lesz a pályán.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hát erre a trashtalk dologra még rá kell gyúrni mert igen laposHöri
Én nem szeretem a trashtalkot meccs előtt. iktriad
mert te kimondottan szent életű vagy, én meg lelkes pankráció néző 😀 (mint Fake)

egyébként az OT gondok most nem akkorák, mint egyébként, elvégre Derrick Harvey-t bármelyik NFL OLineman kikapcsolja, még akkor is ha patkós mezben van.Höri
Harvey nem sokat fog játszani- ha valakitől tartani kell az Mincey. 5 sack-je van; ebből 4-et az utóbbi pár meccsen hozta össze. A túloldalon meg Lane lesz; ő mondjuk nem a passushban jeleskedik mostanság. Durva duó lett volna Mincey és Kampman együtt....
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát erre a trashtalk dologra még rá kell gyúrni mert igen laposHöri
Én nem szeretem a trashtalkot meccs előtt. iktriad
mert te kimondottan szent életű vagy, én meg lelkes pankráció néző 😀 (mint Fake)

egyébként az OT gondok most nem akkorák, mint egyébként, elvégre Derrick Harvey-t bármelyik NFL OLineman kikapcsolja, még akkor is ha patkós mezben van.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Injury report, a lényeg:
Session - limited
Hayden - full
Collie - full
Addai - limited
CJ - did not participate
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
szerintem a patriots is 😊, de valahogy az egyik csapat kilóg a csoportból 😊
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hát erre a trashtalk dologra még rá kell gyúrni mert igen laposHöri
Én nem szeretem a trashtalkot meccs előtt. Rossz karma. Általában aki henceg/nagyot mond/sértő/ lekezelő ->következő meccsen veszit.(lásd Rex Ryan; Anthony Smith; John Henderson (múlt héten); Esteban; und so weiter, und so weiter)

(Amúgy azóta emlékeztettek; hogy a mesterséges zajkeltés miatt a Steelers is panaszkodott anno 2005-ben. Szóval nem csak mi találtuk ki...)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát erre a trashtalk dologra még rá kell gyúrni mert igen lapos

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
On signing of OT Michael Toudouze, which suggests LT Charlie Johnson shoulder injury is serious, #Colts Caldwell: "It is a possibility."Phillip B Wilson twitterén
Őszintén, az ilyet hogy nem rúgja senki seggbe? Milyen válasz ez? Nem a gameplanbe akarunk betekintést nyerni (bár gyanítom a jelen lévő szurkolók 70-80%-a egész pontosan fel tudná rajzolni...), csak egy alapvető, sőt nyilvánvaló felvetés megerősítését.

De Rio nyilván felhozta az "elektronikus" szurkolói hangzavar esetét. Classy. Reméljük megint felveszi azt a csini öltönyt, amit anyutól kapott.

Collie edz ma, játéka persze nem egyértelmű. Egy Hayden-Session-Collie visszatérőtrióval már nyugodtabban aludnék.Escalade
Az öltönyt 2007 óta nem használta JDR. Nem szerencsés volt ez a megjegyzés a részéről; nem kell még jobban felpaprikázni az ellenfelet.
Mint ahogy azt Domiinic Rhodes tette -mikor a Colts kistesójának tituláta a Jags-t...
Mondjuk Rashean Mathis-t me kérdezték hogy mia véleménye erről a megjegyzésről ; ő csak annyit kérdezett vissza: Ki az a Dominic Rhodes?...
Durant; Greene (a két kezdőnk akikről tudtuk hogy sérüléssel bajlódtak) valamint MJD és Manuwai nem edzett ma. De mindkettő fog játszani vasárnap Az első kettőről nem tudni egyenlőre hogy ott lesznek-e Indianapolisban.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
On signing of OT Michael Toudouze, which suggests LT Charlie Johnson shoulder injury is serious, #Colts Caldwell: "It is a possibility."Phillip B Wilson twitterén
Őszintén, az ilyet hogy nem rúgja senki seggbe? Milyen válasz ez? Nem a gameplanbe akarunk betekintést nyerni (bár gyanítom a jelen lévő szurkolók 70-80%-a egész pontosan fel tudná rajzolni...), csak egy alapvető, sőt nyilvánvaló felvetés megerősítését.

De Rio nyilván felhozta az "elektronikus" szurkolói hangzavar esetét. Classy. Reméljük megint felveszi azt a csini öltönyt, amit anyutól kapott.

Collie edz ma, játéka persze nem egyértelmű. Egy Hayden-Session-Collie visszatérőtrióval már nyugodtabban aludnék.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
a pro bowl szavazáson Jacob Tamme a no 2 special teamer 😀
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Session és Hayden játszani fog.
Collie-nál nem értem mi tart eddig... retteneteset kaphatott a fejére, ha még most sem engedik játszani.szf61
Nagyon dühös vagyok, amiért ilyen korán engedték visszatérni. Az agyrázkódás nem izomsérülés, amivel el lehet játszogatni és fájdalomcsillapítóval kezelhető. Idén már inkább ne játszassák.marci
Ráadásul pont a Pats ellen... Nagy hülyeség volt, de szerintem fog még idén játszani (bár ha most hétvégén nem, és kikapunk, akkor ajánlom, hogy felejtsük el).

A Bell család pulykáját nem mi vesszük. 😕 Hálátlan franchise ez. Toudouze visszatért, CJ játéka több mint kérdéses így.

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Session és Hayden játszani fog.
Collie-nál nem értem mi tart eddig... retteneteset kaphatott a fejére, ha még most sem engedik játszani.szf61
Addai? Őt is nélkülözni kell még?Zolika
Addainak idegsérülése van a vállában.... hacsak nem megyünk a playoffba, szerintem out.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
Session és Hayden játszani fog.
Collie-nál nem értem mi tart eddig... retteneteset kaphatott a fejére, ha még most sem engedik játszani.szf61
Addai? Őt is nélkülözni kell még?

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
nem játszik ma az öreg, szóval átszáll a leghosszabb aktív kezdő QB sorozat első helye Peytonra. (205)

Favrenak 297 volt, az öcsinek van a harmadik legtöbb, 100Höri
Óriási számok ezek azért.
Nálunk Stafford 2-t nem tud összehozni. 😀

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Session és Hayden játszani fog.
Collie-nál nem értem mi tart eddig... retteneteset kaphatott a fejére, ha még most sem engedik játszani.szf61
Nagyon dühös vagyok, amiért ilyen korán engedték visszatérni. Az agyrázkódás nem izomsérülés, amivel el lehet játszogatni és fájdalomcsillapítóval kezelhető. Idén már inkább ne játszassák.
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Session és Hayden játszani fog.
Collie-nál nem értem mi tart eddig... retteneteset kaphatott a fejére, ha még most sem engedik játszani.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison