Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
RB depth: Addai + Brown + Hart + James + Bell + Rhodes => 6 db.

Rettegj NFL rájátszás, jövünk!

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Így is nyerünk, a Jax ellen leszünk szarban.. (kimondani is fáj, a Jaxtől kell tartani..)

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Most olvasom, hogy Hayden sem játszik... Pedig tegnap már fullosan edzett. 3 conerünk maradt (köztük Laci és Cornelius), a Titans eldöntheti, hogy akar megalázni minket. Csúnya vereséget tippelek.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ezzel a SS poszt hivatalosan is beállt a hosszú sorba az első körös draftért.Escalade
első körben nem draftolunk safety-t.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
"Sanders, a 2004 second-round draft choice, has played in more than six regular-season games just twice in seven NFL seasons. He made the Pro Bowl in each of those seasons, 2005 and 2007. He missed all but nine games the past three seasons, playing in one this season, two last season and six in 2008."

Ennyi.

Ezzel a SS poszt hivatalosan is beállt a hosszú sorba az első körös draftért.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Állítólag Bob megy IRra. Ez egyszerűen szánalom, ami itt folyik (legfőképp az, hogy erre 12 hetet vártunk). Takarodjon valahova nagyon messzire.Escalade
Nahát, most nagyon meglepődtem...

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Kellene nektek egy nagyon jó futó.Jó futójátékkal nem lett volna gond a meccs.aztec
Van egy normális kezdő futó Addainak hívják csak éppen ő is a rehabosok táborát erősiti.
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Kellene nektek egy nagyon jó futó.Jó futójátékkal nem lett volna gond a meccs.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Állítólag Bob megy IRra. Ez egyszerűen szánalom, ami itt folyik (legfőképp az, hogy erre 12 hetet vártunk). Takarodjon valahova nagyon messzire.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
van annyira szar már a falunk hogy rábírja a FO-t hogy költsünk rá az offseasonben és hozzunk legalább egy normális FA-t?Ork
tavaly is ment a balhé a szar falon és basztunk hozni akárkit is, sőt még Lilját is elengedtük, mert ebbe a falba nem fér be 😊Stez
az igaz is hogy nem fér be, túl jó volt
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
van annyira szar már a falunk hogy rábírja a FO-t hogy költsünk rá az offseasonben és hozzunk legalább egy normális FA-t?Ork
tavaly is ment a balhé a szar falon és basztunk hozni akárkit is, sőt még Lilját is elengedtük, mert ebbe a falba nem fér be 😊

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
van annyira szar már a falunk hogy rábírja a FO-t hogy költsünk rá az offseasonben és hozzunk legalább egy normális FA-t?
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Kis humor a nagy bánatban:

http://www.midwestsportsfans.com/2010/12/photo-story-desperate-measures-peyton-mannings-quest-to-save-the-colts-season/

Nagyon jó 😊szf61
kegyetlen jó 😊

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Kis humor a nagy bánatban:

http://www.midwestsportsfans.com/2010/12/photo-story-desperate-measures-peyton-mannings-quest-to-save-the-colts-season/

Nagyon jó 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
rezső 494 — Titans fan
Az a baj, hogy sajnos nem tudok veletek vitába szállni. Sajnos én is sima Colts-sikert jósolok
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Simán nyerünk, ez nem kérdés. 😊
Mosst szétszopatja majd a mi Revisünk, Tryon.
ST-nk ligaelit, habár azért Marianitól kicsit tartok.
Finneganre meg majd ráküldjük Linkenbachot, vele úgyis csak szarabbak lennénk.
10-6 :cool:

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
én most bizakodó vagyok 😊 ez pedig W-t ígér mert a Bolts és a Dallas ellen is tudtam, hogy kikapunk 😀
Höri
Had csatlakozzam és egyben tovább is megyek:

This is going to be a Titans loss of EPIC proportions.

De hogy komoly is legyek:

Biztos mindenki volt már úgy, hogy kitöltötte dühét egyetlen pillanat alatt ( talán nem mindig a legjobb személyen).

Most a Titans-on fog lecsapódni minden, a vereségek, a 11 INT, a sérülések, Caldwell frusztrált gyermekkora .... minden.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én most bizakodó vagyok 😊 ez pedig W-t ígér mert a Bolts és a Dallas ellen is tudtam, hogy kikapunk 😀

az offense-nek valami hasonlót kéne nyújtani, mint legutóbb (csak picksixek nélkül 😛 ) és 30+ pontot szerintem a Titans nem tud csinálni.
az a baj, akármilyen szar formában is vannak, Johnsonnak garantált a 100+ yard ha Choice-nak is összejött. Jó playhívással szét lehet szedni a védelmünket, ez az ami Garrettnek nem ment a 2., 3. negyedben legutóbb.
gondolom Collins kezd, szóval kell a pass rush nagyon, elvégre ő nem fog elmenekülni 😊 Mossra érdemes szót pazarolni?

nézegettem az injury riportot, náluk is sok DLinemannek van valami baja, ez jó hír. Bár Ford és Jones már fullosan edzett, szóval annyira nem nagy a gáz ilyen téren.

én azt mondom, hogy bár kikaptunk legutóbb, de a 0-17 utáni visszatérés a meccsbe lehet, hogy kirántotta a csapatot a gödörből. meg hát eleve, 4 W-vel playoffban vagyunk minenképpen. jobb motiváció nem kell. hajrá Taj Smith

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Csütörtökön nem játszik: Collie, Sanders, Hart, Addai, Session és persze Powers. Ennyit egy nagyobb visszatérőről, talán a hosszú pihenő eredménnyel jár, csak nehogy irreleváns legyen addigra.Escalade
collie és addai hiába limited mindkét nap tuti nem fognak játszani?Ork
Irsay írta twitteren. Lassan azért lehetne kockáztatni (nyilván nem a fejsérüléssel küzdő Collie-ra gondoltam).

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Csütörtökön nem játszik: Collie, Sanders, Hart, Addai, Session és persze Powers. Ennyit egy nagyobb visszatérőről, talán a hosszú pihenő eredménnyel jár, csak nehogy irreleváns legyen addigra.Escalade
collie és addai hiába limited mindkét nap tuti nem fognak játszani?
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
visszajött Rhodes 😀

Nem égőHöri
Az lesz égő ha jobban fog futni mint Don Brown. Most csütörtökön ez még úgysem fog kiderülni, de ki tudja 😀Mev
Hát a Titans Run D-t vasárnap elnézve nem biztos hogy nem(már persze ha Rhodes aktív lesz a TNF-en...) fog már most....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
visszajött Rhodes 😀

Nem égőHöri
Az lesz égő ha jobban fog futni mint Don Brown. Most csütörtökön ez még úgysem fog kiderülni, de ki tudja 😀
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Csütörtökön nem játszik: Collie, Sanders, Hart, Addai, Session és persze Powers. Ennyit egy nagyobb visszatérőről, talán a hosszú pihenő eredménnyel jár, csak nehogy irreleváns legyen addigra.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem edzett: DE Dwight Freeney (not injury related), RB Mike Hart (ankle), CB Jerraud Powers (arm), S Bob Sanders (biceps), LB Clint Session (elbow), TE Jacob Tamme (hamstring)

Limitáltan: RB Joseph Addai (neck), LB Gary Brackett (toe), WR Austin Collie (concussion)

Fullosan: RB Donald Brown (ankle), TE Brody Eldridge (rib), CB Kelvin Hayden (neck), , T Charlie Johnson (back), DT Ricardo Mathews (back), DE Robert Mathis (not injury related), WR Reggie Wayne (knee)

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Powershift!