Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Marion Barber III már tuti nem játszik, egy gonddal kevesebb.

több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 921 — Steelers fan
1.)
Szerintem Manning túl erőlteti a dolgot.
Mindenáron, minden helyzetben, dupla-tripla coverage-ben passzol.
Persze a shitty O-line miatt nincs futás sem így sok opció nem marad, de az INT-ek megúszhatóak lennének.

Néha jobb lenne benyelni a sack-et, vagy eldobni a francba.
Egyszerűen túlvállalja magát.

...
szf61
A "sack benyelés" azért nem olyan sima műfaj. 😉 Bármelyikben benne van, hogy olyat kap amitől pár meccs pihenő, vagy rosszabb esetben IR... nem gondolom, hogy az sokat segítene a csapaton.

Ha van ember a Coltsban, akinek mindenképp kerülni kell a hiteket, az csakis PM. Szerintem.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
3.) Nem értem ezt a Linkenbach gyereket minek erőltetjük miközben McClendon ott zsolozsmázik a padon.szf61
McClenson egy bust. Nem volt értelme draftolni, ezt már áprilisban tudta mindenki, aki foglalkozik a drafttal.
7. körben se kellett volna, nem hogy 3-ban.
Jeff Linkenbach egy LT. Betette Caldwell RG-be és szar. Milyen meglepő egy undrafted sráctól. Itt én Mike Pollák munkáját kérdőjelezném meg, aki pedig egy harmadéves, 2. körös csávó, akit kiszorított egy rookie.

Lehet várni a sérültekre, de az eredménykövetőben is leírtam, hogy az OL-ben nincs sérült. Ez a legjobb felállás.

Némi kósza sansz van rá, hogy Addai vagy Hart talál olyan lyukat, amit James vagy Donald nem (hehehe), de nem valószínű 😊 Jo legalább pass protectionben elit.

Brackettre és Sessionre nagy szükség lesz minél hamarabb.
+ Jerry Hughes a világon semmit nem csinál szintén.

Szerencsére a Titans összeesni látszik, és a Jax is inkább fogy, mint gyarapszik, úgyhogy bőven van esélyünk.

Jön a Dallas, 4 képzett, fizikális elkapóval, big play lehetőségekkel, nem lesz kellemes. Bryant ráadásul PR is.
azt meg nem is mondom, hogy a 3 futójukból bármelyiknek a leigazolása nálunk no1 helyet érne a DC-n még akkor is ha idén rosszak.

Szóval a taktika megint egyértelmű lesz, szét kell dobálni a secondary-jüket és azzal nyerhetünk, különben nem. Ja és Ware-t valaki kérem kapcsolja ki.

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
mondom sorba a problemaimat ezzel a gondolattal....

tehat hiaba van sok serultunk es minosegeben is elegge jok sztem a felepulesuk nem fog annyit dobni a jatekon mint varod bezzeg ha az ires banda terne vissza azzal mar nekem se lenne "bajom" 😀Fake
Háát, Clark kivételével - és ha Sanders felgyógyul akkor vele pluszban - ez lényegében a tavalyi hibátlan szezont záró, SB-be jutó csapat lenne. Szóval annyira azért nem sz*r. 😉 Ennyivel a többi rivális is bizonytalanabb idén.

Az O line lenne némileg gyengébb, de annyit amennyit tavaly futottunk, idén is tudtunk futni. 😊 (A passzvédelmet meg Collie-val, Addai-al megoldjuk, Peyton hamar passzol. 😀)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha visszajönnek a sérültek, akkor Addai-al, Hart-al, Collie-val, Session-al, Brackett-el, Sanders-el megerősödve egy egész más csapat lesz ez. És amilyen kiszámíthatatlan idén a liga, ez még az SB-re is elég lehet. (Ha valaki kiveri előlünk a Chargerst, mert velük hagyományosan nem bírunk. 😊)peterk2005
mondom sorba a problemaimat ezzel a gondolattal es nem a mostani szopoda miatt
addai - igen valoban nagyon jol tolta a szezonban tan sophomore eve ota nem jatszott ilyen jol
de a foproblema h fal nincs ha egeszseges ha nem. es ezen nem nagyon lehet valtoztatni ev kozben foleg h micsoda konzekvencia van a felallasban 😕
hart - a csere csereje. biztos sokat szamit a jelenlete ha Jo is felepul
collie - igen valoban nagyon sokat jelentene de attol h o felepul garcon attol meg palyan marad
session - brackett - hit ezen nincs mit vitatkozni felteve ha a felepulesuket nem arra hasznaljuk h angerer es hagler visszamenjen a padra. mert akkor wheeler ugyanugy kezdo. nem is ertem mi a szarert nem toljuk folyton nickelben annyira egy corner is tud szerelni mint fulop.
sanders - nem is ertem errol minek meg beszelni.
/bullitt hianya nagyon erzodik. hiaba nem playmaker nagyon jo workhorse.

tehat hiaba van sok serultunk es minosegeben is elegge jok sztem a felepulesuk nem fog annyit dobni a jatekon mint varod
bezzeg ha az ires banda terne vissza azzal mar nekem se lenne "bajom" 😀
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Worst special teams in NFL
Höri
Ez egy Chargers elleni meccs után meglehetősen lol 😊empty taxi
mivan ?Fake
Az, hogy az általános vélemények szerint legrosszabb ST (a Chargers-é) is elit ST-nek nézett ki tegnap este a miénkhez képest 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Worst special teams in NFL
Höri
Ez egy Chargers elleni meccs után meglehetősen lol 😊empty taxi
mivan ?
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Már pedig ha a Texans nem egy ilyen tökéletesen balfasz secondaryval vág neki idén a szezonnak, simán ők lennének a rájátszásba, ez már kb mostanra biztos lenne.Stez
Ha ez így lenne ha az úgy lenne.... Az öt zakónkból hármat úgy szenvedtük el, hogy mindhármat nyugodtan meg is nyerhettük volna. Akkor meg állnánk kilenc kettővel és várnánk hogy ki jön a PO-ban a Lukas Oil-ba. 😉

Ez a csapat nem ér fel a 2005-össel, amelyik támadásban és védekezésben is a legjobb volt (mint most a Chargers, csak mi 13:0-val is indítottunk, ha jól emlékszem). Aztán az a csapat kiszopott a PO-ban... Ez meg még akár nyerhet is. 😉 Tudom, nem sok a reális esély rá, de mennyi volt az esélye 2007-ben a Giants-nak a Pats ellen?

Ha visszajönnek a sérültek, akkor Addai-al, Hart-al, Collie-val, Session-al, Brackett-el, Sanders-el megerősödve egy egész más csapat lesz ez. És amilyen kiszámíthatatlan idén a liga, ez még az SB-re is elég lehet. (Ha valaki kiveri előlünk a Chargerst, mert velük hagyományosan nem bírunk. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Worst special teams in NFL
Höri
Ez egy Chargers elleni meccs után meglehetősen lol 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 022 — Jaguars fan
1.)
Szerintem Manning túl erőlteti a dolgot.
Mindenáron, minden helyzetben, dupla-tripla coverage-ben passzol.
szf61
Kell hogy legyen önbizalma ilyen helyzetekbe is odadobni, mert ezekből lesznek a "meccs fordulópontja az volt, amikor PM egy merész passzal az end zoneban megtalálta Garcont" tudósítói panelek. Most nem jött ki jól a lépés, de volt már 50 másik meccse, amikor ez jelentette a különbséget.
Ez nem olyan mint a vak ló , amelyik a falnak megy, és kiderül, hogy nem is vak, csak bátor 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Worst special teams in NFL
worst o-line ever
no running game
no run defense
no safeties
no tackling
& still have a winning record - Miracle

sebaj, kikapott a jax meg a titans, szóval királyság van.Höri
Ez kb. összefoglalja a lényeget, és látjuk mi van akkor amikor Peyton is extra sza* napot fog ki, kijön egy ilyen eredmény. Ki lehet cibálni egy-két nyulat a kalapból ideig-óráig, de hosszú távon mi sem verhetjük át a foci alapvető törvényeit.
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
1.)
Szerintem Manning túl erőlteti a dolgot.
Mindenáron, minden helyzetben, dupla-tripla coverage-ben passzol.
Persze a shitty O-line miatt nincs futás sem így sok opció nem marad, de az INT-ek megúszhatóak lennének.

Néha jobb lenne benyelni a sack-et, vagy eldobni a francba.
Egyszerűen túlvállalja magát.

2.)
Most látszik, hogy Clark és Addai mennyit segített az O-line-nak.

3.)
Nem értem ezt a Linkenbach gyereket minek erőltetjük miközben McClendon ott zsolozsmázik a padon.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amíg PM a pályán van és tudtok akár csak egy közepes csapatot is köré építeni ez a gárda simán PO-os. Nem kell az ébredés, lesznek itt még győzelmek, PM biztosíték rá úgy érzem. Nem drukkolok nektek különösebben, de jó ha egy ilyen csapat PO-os, szóval hajrá 😉davemayer
Nem annyira biztos az.
PM egy király, de most látszik, hogy az ő zsenialitásának is megvannak a határai, ezt most a sérülésekre értem és inkább az előző hetekre.
Már pedig ha a Texans nem egy ilyen tökéletesen balfasz secondaryval vág neki idén a szezonnak, simán ők lennének a rájátszásba, ez már kb mostanra biztos lenne. Mi pedig egyelőre csak szenvedünk és habár úgy gondolom, hogy kiszenvedjük a PO-t, de talán akkor a szezon után el kéne gondolkodni néhány dolgon..
Mint mondjuk Sanders uraság, az OL, Wheeler..
Tavaly a SB után Polian ki volt akadva az OL-re, erre elküldte Lilját, hozni pedig basztunk akármilyen normális játékost a falba. Aztán most pedig a sok sérülttel, a fos OL-lel PM sem tudja mindig hozni a meccset, máris a fasz rossz oldalára került a csapat.

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Amíg PM a pályán van és tudtok akár csak egy közepes csapatot is köré építeni ez a gárda simán PO-os. Nem kell az ébredés, lesznek itt még győzelmek, PM biztosíték rá úgy érzem. Nem drukkolok nektek különösebben, de jó ha egy ilyen csapat PO-os, szóval hajrá 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 708 — Colts fan
Nagyon készültem erre a derbire, tudtam, hogy - elsősorban mentálisan ("lásd "mumus") - egyfajta fordulópont lehet az idei szereplésben.
Azonban már a Sport TV-s közvetítésbe belealudtam, így éjjel 1 előtt lefeküdtem aludni, igaz, a számítógépet bekapcsolva hagytam, mondván, ha időben felébredek, elkezdem nézni az online adást.

Aztán csak fél 4 felé ébredtem fel kicsit, épp csak hogy kikapcsoljam a gépet. Abban a pár másodpercben rátévedt a szemem egy statisztikára, ami Manning abban a pillanatig való szánalmas teljesítményét dokumentálta. Ez már kicsit kondicionált a várható valóságra... Még a fejemben volt, hogy nehéz nap vár rám, mármint annyiban, hogy reggeltől valószínűleg legalább kora estig kell majd pár percenként nyomogatni az F5 gombot a legnagyobb torrent-oldalakon, mikor kerül már fel a meccsünk, hogy végre nézhessem (persze, iksz óra letöltést követően).
Amikor felkeltem, még ez volt bennem, de kisvártatva rájöttem, hogy nem bírom ki... Úgyhogy első utam a neten a bowl.hu fórumára vezetett, s kezdésnek egy másik topikba néztem bele, már ott az fogadott egy Chargers-drukkertől, hogy "nem volt könnyű". Ebből rögtön tudtam, hogy mi történhetett. Aztán itt el is olvastam a gyorsértékeléseiteket.

Most nem is egyszerűen csalódást érzek, de valamiféle fura ürességet. Azt, hogy nem tudok igazán mit kezdeni a helyzettel. Mint már korábban volt róla szó, én végtelenül szerencsésnek vallom magam, hogy az (egyik) legjobb NFL-klub legsikeresebb időszakára esik a drukkerségem. Beleszoktam a jóba. Nem tanultam meg feldolgozni, milyen az egyszer fenn, egyszer lenn világa. Sőt, még most sem tudom elhinni, hogy a pünkösdikirályság intézménye ránk is vonatkozhatna. Keserű ébredés ez...

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Worst special teams in NFL
worst o-line ever
no running game
no run defense
no safeties
no tackling
& still have a winning record - Miracle

sebaj, kikapott a jax meg a titans, szóval királyság van.Höri
+1

Jó lenne Peytonra mutogatni, hogy 7 pick 2 meccs alatt, és szeretnék is (mert tudjuk, ez javulni fog), de sajnos nem ez a történet. Eddig mindig mondtuk, Manning nélkül ez a csapat 3-4 meccsre elég, idén azonban annyira jók a többiek, hogy vele együtt sem vagyunk messze tőle. Hatalmas mázli az AFC South komplett chokerkedése, így még simán lehet PO, viszont még ahhoz is javulni kéne majd minden téren (mondjuk 5 random 180 kilós amerikait berakni a falba, őket legalább idő megkerülni, és véletlenül nyithatnak is 20 centi helyet a RBnek).

A Chargers maradt mumus, minden várakozást alulmúl ez a teljesítmény. Sokmindent megadnék hogy most legyen thursday night footballunk, de persze ismét egy hosszú hetet kell várni, hátha elfeledtetik ezt a szánalmat.

edit: mindenki örömködött kint, hogy a Pats elleni vereség után Caldwell végre mutatott némi érzelmet. Ha ez ilyen mentális felkészítést von maga után, kösz nem kell, maradjunk a sztoikus pocoknál.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
11-5 meglesz
Finnegant majd megveri Linkenbach, legalább kiállítják

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Worst special teams in NFL
worst o-line ever
no running game
no run defense
no safeties
no tackling
& still have a winning record - Miracle

sebaj, kikapott a jax meg a titans, szóval királyság van.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
12-4 továbbra is

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az eredmények jól alakulnak. Már csak a W kell. 😀roniadi
Á, azzal túlságosan megkönnyítenénk a saját dolgunkat. 😀 😊

Azéé nyerjünk. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Az eredmények jól alakulnak. Már csak a W kell. 😀

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
a probable játszik, minek szórakázni vele az IRen?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nálatok probable már nem is létezik. 😛 Ilyen szar a medical staff?szaba
probable a keret többi része de az nem fér ki.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nálatok probable már nem is létezik. 😛 Ilyen szar a medical staff?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
San Diego

Out: WR Patrick Crayton (wrist)
Doubtful: RB Ryan Mathews (ankle)
Questionable: WR Malcolm Floyd (hamstring), TE Antonio Gates (toe/foot), S Steve Gregory (shoulder), DL Travis Johnson (shoulder), TE Randy McMichael (hamstring), G Louis Vasquez (neck), TE Kris Wilson (back)
Probable: FB Jacob Hester (foot), WR Legedu Naanee (hamstring), CB Donald Strickland (hip)

Indianapolis

Out: WR Austin Collie (concussion), S Bob Sanders (biceps)
Doubtful: RB Joseph Addai (neck)
Questionable: LB Gary Brackett (toe), TE Brody Eldridge (rib), RB Mike Hart (ankle), RB Javarris James (knee), LB Clint Session (elbow), CB Justin Tryon (foot), WR Reggie Wayne (knee)