Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
ne szomorkodjatok, hogy kikaptatok, legalább van egy akkora királyotok, mint Blair. Go State!
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Már csak a védelemmel kell valamit kezdeni, mert a Pats 3 negyedig gyakorlatilag akkor csinált TD-t, amikor akart. Rossz volt nézni, ahogy simán átmasíroznak a pályán, pedig szívesebben néztem volna Meskó Zoli puntjait 😊

Ja és egyre jobban idegesít Caldwell is. Úgy áll a pálya szélén, mint egy "utca embere", akit berángattak, hogy "figyelj, legyé' má HC egy meccsre, kösz" és nem tudja, mit kell csinálni. Csak néz ki a fejéből, nem látszik rajta semmi. Az edzők nagy része együtt él a játékkal, ami sokszor átragad a játékosokra is. Tudom, nem ilyen típus, de legalább ne bambuljon, mert borzasztó ránézni, mindig azt várom, hogy mikor indul meg a nyál a szájából...Bálesz
A védelmünk idegenben mindig sz*rabb, idén különösen. A Pats első három negyedes menetelését én ettől függetlenül nem tartom olyan tragikusnak. Van olyan, hogy minden öszejön (lásd legutóbbi meccs) és van amikor sokáig semmi (tegnapi meccs). Összességében a passzjátékot levédekeztük, Brady 200 yard alatt maradt. A futás ellen puhányak voltunk, de ha ott lesz Session és Brackett, kevésbé leszünk azok. Ezt a meccset a 3 turnover miatt veszítettük el. Ha az nincs, akkor 17 pontos Pats vezetés sincs, és más a meccs képe.

Caldwellel nekem most nem volt bajom. Jó volt a playcalling, jókor voltak az időkérések is. A fejéről és nézéséről meg nem tehet szegény. 😊 (Én egyébként jobban csípem az ilyen Dungy, Caldwell féle higgadt pasasokat, mint az oldalvonal mellett ordibáló/rohangáló típusokat. Nem csoda, nálunk sok éve ilyen edző van, és kondícionálódik az ember. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondjuk a home field advantage-t elfelejthetjük és szar lesz a hidegben játszani.szf61
A Pats ellen még bejöhet egy wildcard meccs otthon. Azt szvsz nyernénk. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mondjuk a home field advantage-t elfelejthetjük és szar lesz a hidegben játszani.szf61
San Diegoban és Oaklandben meleg van 😀

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
10-6 meglesz?JSanyo
12-4 😀Stez
ámen 😊

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
10-6 meglesz?JSanyo
12-4 😀

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
10-6 meglesz?

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
A csoportot megnyerjük.

Jags az a Jags nincs mit aggódni.
Tennessee Moss-al, de QB nélkül.
Houston éppen most esik össze.

A playoffra meg csak rendbejönnek a sérültek.
Mondjuk a home field advantage-t elfelejthetjük és szar lesz a hidegben játszani.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Remek cikk, főleg a végszó. Én is sajnálom a vereséget, de inkább emlékszem White két TDjére (egykezes mekkora arcozás volt már), meg Brady ideges arcára, mint a végső pickre..

Azért egy védelem nem ártana.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ismét egy nagyszerű cikk az 18to88.com-ról.
Aki még mindig kicsit másnaposan kullog, megéri elolvasnia, nyugtató hatású.

Collie amúgy elég félelmetes volt. Kapott rögtön 1-2 ütést fejre (Meriweather...), és nem is bírta. Páran IRról beszélnek, nem lepődnék meg, annál inkább ütné be az utolsó szöget a koporsóba.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Caldwell a csendes gyilkos. 😂Stez
😀
De akkor legalább öljön...😊Bálesz
Öl az.
Az már mellékes, hogy csak a saját játékosainkra igaz ez, ezért van ennyi sérültünk. Caldwell a meccsek után szétcsap az öltözőben mindenkit.

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
Caldwell a csendes gyilkos. 😂Stez
😀
De akkor legalább öljön...😊

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Caldwell a csendes gyilkos. 😂

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
Kár ezért a meccsért, nagyon kár. Bár tutira vettem a bukót, de így elég nehezen emészthetőre sikerült hozni a végén 😕
Nyolcszáz sérülttel, nulla futással megint majdnem meglett -17-ről 😕
White hót üresen kolbászolt a 20-ason belül, PM-nek az egy laza csuklómozdulat lett volna. Na mindegy, ő érdemli meg a legkevésbé a kritikát, ismét igazi vezér volt.

White abszolút pozitívum, Garcon pedig egyre negatívabb.
Collie remélem csak a biztonság kedvéért nem jött vissza és nem azért, mert megint kidőlt pár hétre. Vele és egy visszatérő Addai-al azért bőven erősödhetünk előrefelé.
Már csak a védelemmel kell valamit kezdeni, mert a Pats 3 negyedig gyakorlatilag akkor csinált TD-t, amikor akart. Rossz volt nézni, ahogy simán átmasíroznak a pályán, pedig szívesebben néztem volna Meskó Zoli puntjait 😊

Ja és egyre jobban idegesít Caldwell is. Úgy áll a pálya szélén, mint egy "utca embere", akit berángattak, hogy "figyelj, legyé' má HC egy meccsre, kösz" és nem tudja, mit kell csinálni. Csak néz ki a fejéből, nem látszik rajta semmi. Az edzők nagy része együtt él a játékkal, ami sokszor átragad a játékosokra is. Tudom, nem ilyen típus, de legalább ne bambuljon, mert borzasztó ránézni, mindig azt várom, hogy mikor indul meg a nyál a szájából...

Mindent egybevéve grat a Hazafiaknak.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Imádom, hogy nem kevés szurkoló képes varázsütésre elfelejteni azt a rengeteg comebacket, jó döntést és fantasztikus dobást, amit Peyton az elmúlt években produkált. Nem tudom hány NFL irányítónak lett volna lehetősége, hogy meccseldöntő picket 30 mp-el a vége előtt... Egyedül ő tett izgalmassá a meccset, hozott egy nagyon rossz döntést (szimplán a dobás irányát, nem is értem hova ez a nagy FGozás, 30 mp, 25 yard, 2 TO, momentum és amilyen könnyedén mentünk az utolsó negyedben...ezek szerintem TDre hajazó körülmények), de ritka elkényeztetett szurkolók vagyunk.

Nem mellesleg grat a Patsnek. Jobbak voltak összességében, még a kisebb 4. negyedes összezuhanással együtt is.Escalade
pedig majdnem sikerült megint elbukni egy agyonnyert meccset...
grat azért a feljövetelhez, még ha nagyon vastagon benne is voltunk

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Imádom, hogy nem kevés szurkoló képes varázsütésre elfelejteni azt a rengeteg comebacket, jó döntést és fantasztikus dobást, amit Peyton az elmúlt években produkált. Nem tudom hány NFL irányítónak lett volna lehetősége, hogy meccseldöntő picket 30 mp-el a vége előtt... Egyedül ő tett izgalmassá a meccset, hozott egy nagyon rossz döntést (szimplán a dobás irányát, nem is értem hova ez a nagy FGozás, 30 mp, 25 yard, 2 TO, momentum és amilyen könnyedén mentünk az utolsó negyedben...ezek szerintem TDre hajazó körülmények), de ritka elkényeztetett szurkolók vagyunk.

Nem mellesleg grat a Patsnek. Jobbak voltak összességében, még a kisebb 4. negyedes összezuhanással együtt is.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Aha, akkor csak majdnem odaért. Esc: Hát igen, sajnos vékonyak vagyunk egyelőre. Na de majd a rájátszásra, (majdnem) mindenki visszatér, pihenten, egészségesen. 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem 4.re mentünk neki FG távban hanem 3.-ra és volt hátra 20 mp.
Höri
1st down is volt, 30+ mp.... Nem most fogok tudni elaludni.Escalade
fasz vagyok, tényleg 1. és 10 volt, 35 másodperc.

így akkor súlyozottan igaz amit írtam:
aki ilyenkor FG-t rúgat az nem ért a focihoz. 😊

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Senki sem említi, ezek szerint akkor én láttam rosszul, hogy a védő odaért a passz előtt, és megbillentette Peytont?Zolo
Nem. Csak felé nyúlt, a dobókezét érte el majdnem sztem.
http://www.nfl.com/gamecenter/2010112112/2010/REG11/colts@patriots#tab:watch


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Senki sem említi, ezek szerint akkor én láttam rosszul, hogy a védő odaért a passz előtt, és megbillentette Peytont?Zolo
Picit, de alapból rossz döntés volt. 3 DB vs. TE, WR.

Valamint ez velejárója, ha Ryan Diem a RT. Ez, meg a garantált false start.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Senki sem említi, ezek szerint akkor én láttam rosszul, hogy a védő odaért a passz előtt, és megbillentette Peytont?
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
- Garcon kuka. Arra hogy valaki nem tanulja meg a playbookot, nincs mentség. 1-2 play-e volt, de minimum ennyi borzalmas játéka isEscalade
a 2. pickre gondolsz?maximilien
Is (lehet hogy azt olvasta, hogy jobb a comeback route, de akkor már a levegőben volt a labda). Volt egy play, amikor vissza kellett volna lépnie 3rd downon (Peyton menekült és csak őt nézte, tökéletes dobás), és így is majdnem elkapta, valamint a szokásos drop. Nem fut elég élet route-okat és minimum 2szer rossz irányba futott.

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Én meg azt gondolom, hogy ha OT akkor mi van? Nyer a Colts? Vagy ugye TD és nincs kérdés. Tehát ezt meg kellett próbálni az már bőven FG táv. Yardszerzésre semmi szükség nem volt.

Arról meg azt mondom, hogy Manning eldobta, hogy a világon nála alkalmasabb ember nincs erre a feladatra. Jól döntött, jó célpont volt, onnan kár ki is lehet lépni, hogy álljon az óra, ha kell egy passz még a TDhoz. Valószínű kellett volna.
Nem jött be.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Francisco szar, de sajnos szezon közben nem sorakoznak a piacon a munka nélküli kezdő szintű safety-k.

illetve ha mégis van 1-2 ígéretes, akkor azokat mi úgy se keressük meg ajánlattal 😊

több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
- Garcon kuka. Arra hogy valaki nem tanulja meg a playbookot, nincs mentség. 1-2 play-e volt, de minimum ennyi borzalmas játéka isEscalade
a 2. pickre gondolsz?

http://twitter.com/bencsics05