Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Aha, akkor csak majdnem odaért. Esc: Hát igen, sajnos vékonyak vagyunk egyelőre. Na de majd a rájátszásra, (majdnem) mindenki visszatér, pihenten, egészségesen. 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem 4.re mentünk neki FG távban hanem 3.-ra és volt hátra 20 mp.
Höri
1st down is volt, 30+ mp.... Nem most fogok tudni elaludni.Escalade
fasz vagyok, tényleg 1. és 10 volt, 35 másodperc.

így akkor súlyozottan igaz amit írtam:
aki ilyenkor FG-t rúgat az nem ért a focihoz. 😊

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Senki sem említi, ezek szerint akkor én láttam rosszul, hogy a védő odaért a passz előtt, és megbillentette Peytont?Zolo
Nem. Csak felé nyúlt, a dobókezét érte el majdnem sztem.
http://www.nfl.com/gamecenter/2010112112/2010/REG11/colts@patriots#tab:watch


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Senki sem említi, ezek szerint akkor én láttam rosszul, hogy a védő odaért a passz előtt, és megbillentette Peytont?Zolo
Picit, de alapból rossz döntés volt. 3 DB vs. TE, WR.

Valamint ez velejárója, ha Ryan Diem a RT. Ez, meg a garantált false start.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Senki sem említi, ezek szerint akkor én láttam rosszul, hogy a védő odaért a passz előtt, és megbillentette Peytont?
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
- Garcon kuka. Arra hogy valaki nem tanulja meg a playbookot, nincs mentség. 1-2 play-e volt, de minimum ennyi borzalmas játéka isEscalade
a 2. pickre gondolsz?maximilien
Is (lehet hogy azt olvasta, hogy jobb a comeback route, de akkor már a levegőben volt a labda). Volt egy play, amikor vissza kellett volna lépnie 3rd downon (Peyton menekült és csak őt nézte, tökéletes dobás), és így is majdnem elkapta, valamint a szokásos drop. Nem fut elég élet route-okat és minimum 2szer rossz irányba futott.

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Én meg azt gondolom, hogy ha OT akkor mi van? Nyer a Colts? Vagy ugye TD és nincs kérdés. Tehát ezt meg kellett próbálni az már bőven FG táv. Yardszerzésre semmi szükség nem volt.

Arról meg azt mondom, hogy Manning eldobta, hogy a világon nála alkalmasabb ember nincs erre a feladatra. Jól döntött, jó célpont volt, onnan kár ki is lehet lépni, hogy álljon az óra, ha kell egy passz még a TDhoz. Valószínű kellett volna.
Nem jött be.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Francisco szar, de sajnos szezon közben nem sorakoznak a piacon a munka nélküli kezdő szintű safety-k.

illetve ha mégis van 1-2 ígéretes, akkor azokat mi úgy se keressük meg ajánlattal 😊

több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
- Garcon kuka. Arra hogy valaki nem tanulja meg a playbookot, nincs mentség. 1-2 play-e volt, de minimum ennyi borzalmas játéka isEscalade
a 2. pickre gondolsz?

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
- Francisco még mindig nem NFL kezdő szint (sőt...) ...
...Kár érte, egy TDvel instant classic (ennyit a foxborough-i átokról)....
...Rohadt idegesítő, mert ha ennyi sérüléssel, ilyen meccsen, Foxborough-ban újra meccset nyerni -17ről teljesen kikészítette volna a Patset...Escalade
Ez a Francisco volt Arizonában? Mert ha ugyanaz, akkor soha nem is lesz.
A foxboroughi átok működik, a meccs vége bizonyítja. 😊
És, a Pats így is kikészült, hidd el. Ha láttad Brady nyomi fejét a végén, az mindent elmond. Ez a Brady már nem az a régi cool Brady. Szarügy, de ez van.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
nem 4.re mentünk neki FG távban hanem 3.-ra és volt hátra 20 mp.
Höri
1st down is volt, 30+ mp.... Nem most fogok tudni elaludni.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nem sok alapszakasz meccs után voltam ennyire rosszul. Miután 3 negyedik meccsben alig voltunk (a Pats lejátszott minket, futásban, futásvédekezésben, passzvédekezésben, STben és gameplanben) a 4. negyedben még a szokásosnál is irreálisabb körülmények között visszajövünk, erre ilyen vég... Pedig a Reggie first down után biztos voltam a TDben.

Gyorsan 1-2 gondolat:
- ez a védelem teljesen súlytalan. Nem vagyunk elég fizikálisak, minden futásnál jön még 1-2-3 extra yard. 3 stop az egész meccsen? Nem sok...
- Angerer kicsit zavarodott volt, Brackett hiánya nagyon látszott.
- Hayden minek ad Branchnek 10-12 yardos helyet?! Fél a sebességétől, vagy mi?
- Francisco még mindig nem NFL kezdő szint (sőt...)
- Garcon kuka. Arra hogy valaki nem tanulja meg a playbookot, nincs mentség. 1-2 play-e volt, de minimum ennyi borzalmas játéka is
- Wayne visszatért. Fantasztikusan játszott.
- Bethea, egyes, ülj le. A ligában nincs még két ilyen antifizikális safety mint a mi két kezdőnk.
- White megtartása az év legjobb döntése.
- Peyton elkapkodta a végét. Ott volt Blair open középen, 15 yardig minimum elért volna. TO, 30 mp... Az első picknél túl sokat vállalt, a második nem az övé, ezt kivéve viszont reggelire megette a Pats D-t. Kár érte, egy TDvel instant classic (ennyit a foxborough-i átokról).
- jó pass protection, tragikus futásblokkolás.
- Brown jó volt. A végén az egyik kulcs 3rd down csak rajta múlt.
- ST? Hagyjuk...

Rohadt idegesítő, mert ha ennyi sérüléssel, ilyen meccsen, Foxborough-ban újra meccset nyerni -17ről teljesen kikészítette volna a Patset.

Átvette a Jax a vezetést. Lehet készülni a Chargersre, ami legalább ilyen nehéz, sőt... Mindegy, 3 csoportmeccset játszunk még idén, ha azokat behúzzuk -> PO.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
de mi ez a témázás a field goallal?!?!

nem 4.re mentünk neki FG távban hanem 3.-ra és volt hátra 20 mp.

mivel Vinatieri 40-ről is belövi, nem csak 20-ról, így nem területszerzés volt a cél, hanem a TD.
a playhívás jó volt, a passz volt szar. téma vége.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
Ez a végén amatőr hiba volt.FG???? az nem jó?Greengo
jaj.

TD - nyerünk
FG - kikapunk vagy nyerünk.

melyik a jobb? 😉 ne válaszolj.
nem sikerült a passz, van ilyen.Höri
Amúgy ha nem sikerül sincs gond, fg mehetett volna, csak ugye olyannyira nem sikerült, hogy INT lett.
Nade mondhatnók azt is, hogy sokat akar a szarka... 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nézzük a jó oldalát, kezd ismét éledezni az offenseünk, Addai futkározik edzésen, hamarosan már remélhetőleg nem Brown gyökérkedését kell bámulni, az LB sorunk pedig ennél már csak jobb lehet, egyedül Hengerer volt jó, úgy ahogy. Az első félidőben sem ártott volna normális védelem, nem lett volna gond.
És én is szó nélkül TD-re mentem volnaStez
Abszolút, nálunk volt a momentum, Peyton több tucatszor megcsinálta már, volt hátra még mennyi, 50 másodperc? Senki nem ment volna ott még FG-ra. A legtöbb csapat futott volna? Valószínű. Akarjuk, hogy a Colts fusson Peyton passzai helyett? Nem. Ennyi a történet. Egyébként is odaért a védő és megbillentette, ezért lett belőle INT.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sessionnel és Brackettel simán hoztuk volna ezt a meccset. 😊
Remélhetőleg hamarosan felépülnek ők is, aztán rájátszásban majd mi nyerjük a visszavágót. 😉

több mint 13 éve
Béczkó 1 264
A meccsen azt a nagy hibát vettem észre, hogy hiába ad Peyton Manning jó passzt, ha nincs elkapó aki ezt elkapja. Hihetetlen volt, hogy mennyit elejtettek, ennyit nem szabad egy nagyszerű Patriots ellen művelni.
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Nem csak azt tartom pechesnek, hogy a végén nem jött össze a nagy fordítás - hanem korábban azokat az "épp hogy" bekapott TD-ket is, amiknek az elhárításához csak egy kicsivel nagyobb határozottság (/szerencse) kellett volna. (Lásd kiesett kezdők és helyetteseik közti különbség.)

A csoport többi meccse szerencsére jól alakult, így olyan nagy tragédia nem történt. (A Jags-el én még mindig nem számolok. 😊)peterk2005
Ezt osztom magam is.

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Meglepő, de nem vagyok teljesen elégedetlen. Én L-re vettem magamban előre a Pats és a Chargers meccset, ez mégis majdnem meglett. A vége sajnos Peyton hibája volt. Nem is az, hogy nem mentünk rá a nyerésre - ez Peytonnal trivialitás -, hanem hogy rossz helyre dobta. Középen 10 yardra olyan üresen állt az egyik játékosunk, hogy ihaj, csak oda kellett volna pöttyinteni a labdát. Ráadásul ugyanabban a passz sávban volt amerre dobott, így látnia is kellett.

A csoport többi meccse szerencsére jól alakult, így olyan nagy tragédia nem történt. (A Jags-el én még mindig nem számolok. 😊)

Összességében a futásunk nulla, de a passzjátékunk hála istennek rendbejött. Jövő héten talán már lesz Joe is, és akkor az O oldalán megleszünk, már csak a D-nek kell felszívnia magát. Otthon még van is rá esély.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
legalább Tennesseeben nem maradt QB, ez a hét pozitívuma.Höri
Majd kiváncsi leszek a fejedre amikor Rusty Smith szétpasszolja Laceyt és Powerst 😂haromt
tény az tény, a Sunbeltben volt lehetőség edződni Colts szintű védelmek ellen 😀
dehát Moss biztos, hogy nullázni fog. 😀Höri
Hol lesz már addigra Moss? 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
legalább Tennesseeben nem maradt QB, ez a hét pozitívuma.Höri
Majd kiváncsi leszek a fejedre amikor Rusty Smith szétpasszolja Laceyt és Powerst 😂haromt
tény az tény, a Sunbeltben volt lehetőség edződni Colts szintű védelmek ellen 😀
dehát Moss biztos, hogy nullázni fog. 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
legalább Tennesseeben nem maradt QB, ez a hét pozitívuma.Höri
Majd kiváncsi leszek a fejedre amikor Rusty Smith szétpasszolja Laceyt és Powerst 😂
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nézzük a jó oldalát, kezd ismét éledezni az offenseünk, Addai futkározik edzésen, hamarosan már remélhetőleg nem Brown gyökérkedését kell bámulni, az LB sorunk pedig ennél már csak jobb lehet, egyedül Hengerer volt jó, úgy ahogy. Az első félidőben sem ártott volna normális védelem, nem lett volna gond.
És én is szó nélkül TD-re mentem volna

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Túl szép volt ahhoz, hogy igaz legyen, háromszor megverni egy Pecct -17-ről, matematikailag is elég valószínűtlen. Fogjuk fel úgy, hogy szépen helytálltunk a rengeteg sérülttel, a divízió győzelem wide open, arra kell most már fókuszálni, végig nem lesz hazai pályánk a playoffban úgy néz ki. 😊
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ez a végén amatőr hiba volt.FG???? az nem jó?Greengo
Nem. Vagy TD vagy semmi.