Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Worst special teams in NFL
worst o-line ever
no running game
no run defense
no safeties
no tackling
& still have a winning record - Miracle

sebaj, kikapott a jax meg a titans, szóval királyság van.Höri
Ez kb. összefoglalja a lényeget, és látjuk mi van akkor amikor Peyton is extra sza* napot fog ki, kijön egy ilyen eredmény. Ki lehet cibálni egy-két nyulat a kalapból ideig-óráig, de hosszú távon mi sem verhetjük át a foci alapvető törvényeit.
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
1.)
Szerintem Manning túl erőlteti a dolgot.
Mindenáron, minden helyzetben, dupla-tripla coverage-ben passzol.
Persze a shitty O-line miatt nincs futás sem így sok opció nem marad, de az INT-ek megúszhatóak lennének.

Néha jobb lenne benyelni a sack-et, vagy eldobni a francba.
Egyszerűen túlvállalja magát.

2.)
Most látszik, hogy Clark és Addai mennyit segített az O-line-nak.

3.)
Nem értem ezt a Linkenbach gyereket minek erőltetjük miközben McClendon ott zsolozsmázik a padon.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amíg PM a pályán van és tudtok akár csak egy közepes csapatot is köré építeni ez a gárda simán PO-os. Nem kell az ébredés, lesznek itt még győzelmek, PM biztosíték rá úgy érzem. Nem drukkolok nektek különösebben, de jó ha egy ilyen csapat PO-os, szóval hajrá 😉davemayer
Nem annyira biztos az.
PM egy király, de most látszik, hogy az ő zsenialitásának is megvannak a határai, ezt most a sérülésekre értem és inkább az előző hetekre.
Már pedig ha a Texans nem egy ilyen tökéletesen balfasz secondaryval vág neki idén a szezonnak, simán ők lennének a rájátszásba, ez már kb mostanra biztos lenne. Mi pedig egyelőre csak szenvedünk és habár úgy gondolom, hogy kiszenvedjük a PO-t, de talán akkor a szezon után el kéne gondolkodni néhány dolgon..
Mint mondjuk Sanders uraság, az OL, Wheeler..
Tavaly a SB után Polian ki volt akadva az OL-re, erre elküldte Lilját, hozni pedig basztunk akármilyen normális játékost a falba. Aztán most pedig a sok sérülttel, a fos OL-lel PM sem tudja mindig hozni a meccset, máris a fasz rossz oldalára került a csapat.

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Amíg PM a pályán van és tudtok akár csak egy közepes csapatot is köré építeni ez a gárda simán PO-os. Nem kell az ébredés, lesznek itt még győzelmek, PM biztosíték rá úgy érzem. Nem drukkolok nektek különösebben, de jó ha egy ilyen csapat PO-os, szóval hajrá 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Nagyon készültem erre a derbire, tudtam, hogy - elsősorban mentálisan ("lásd "mumus") - egyfajta fordulópont lehet az idei szereplésben.
Azonban már a Sport TV-s közvetítésbe belealudtam, így éjjel 1 előtt lefeküdtem aludni, igaz, a számítógépet bekapcsolva hagytam, mondván, ha időben felébredek, elkezdem nézni az online adást.

Aztán csak fél 4 felé ébredtem fel kicsit, épp csak hogy kikapcsoljam a gépet. Abban a pár másodpercben rátévedt a szemem egy statisztikára, ami Manning abban a pillanatig való szánalmas teljesítményét dokumentálta. Ez már kicsit kondicionált a várható valóságra... Még a fejemben volt, hogy nehéz nap vár rám, mármint annyiban, hogy reggeltől valószínűleg legalább kora estig kell majd pár percenként nyomogatni az F5 gombot a legnagyobb torrent-oldalakon, mikor kerül már fel a meccsünk, hogy végre nézhessem (persze, iksz óra letöltést követően).
Amikor felkeltem, még ez volt bennem, de kisvártatva rájöttem, hogy nem bírom ki... Úgyhogy első utam a neten a bowl.hu fórumára vezetett, s kezdésnek egy másik topikba néztem bele, már ott az fogadott egy Chargers-drukkertől, hogy "nem volt könnyű". Ebből rögtön tudtam, hogy mi történhetett. Aztán itt el is olvastam a gyorsértékeléseiteket.

Most nem is egyszerűen csalódást érzek, de valamiféle fura ürességet. Azt, hogy nem tudok igazán mit kezdeni a helyzettel. Mint már korábban volt róla szó, én végtelenül szerencsésnek vallom magam, hogy az (egyik) legjobb NFL-klub legsikeresebb időszakára esik a drukkerségem. Beleszoktam a jóba. Nem tanultam meg feldolgozni, milyen az egyszer fenn, egyszer lenn világa. Sőt, még most sem tudom elhinni, hogy a pünkösdikirályság intézménye ránk is vonatkozhatna. Keserű ébredés ez...

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Worst special teams in NFL
worst o-line ever
no running game
no run defense
no safeties
no tackling
& still have a winning record - Miracle

sebaj, kikapott a jax meg a titans, szóval királyság van.Höri
+1

Jó lenne Peytonra mutogatni, hogy 7 pick 2 meccs alatt, és szeretnék is (mert tudjuk, ez javulni fog), de sajnos nem ez a történet. Eddig mindig mondtuk, Manning nélkül ez a csapat 3-4 meccsre elég, idén azonban annyira jók a többiek, hogy vele együtt sem vagyunk messze tőle. Hatalmas mázli az AFC South komplett chokerkedése, így még simán lehet PO, viszont még ahhoz is javulni kéne majd minden téren (mondjuk 5 random 180 kilós amerikait berakni a falba, őket legalább idő megkerülni, és véletlenül nyithatnak is 20 centi helyet a RBnek).

A Chargers maradt mumus, minden várakozást alulmúl ez a teljesítmény. Sokmindent megadnék hogy most legyen thursday night footballunk, de persze ismét egy hosszú hetet kell várni, hátha elfeledtetik ezt a szánalmat.

edit: mindenki örömködött kint, hogy a Pats elleni vereség után Caldwell végre mutatott némi érzelmet. Ha ez ilyen mentális felkészítést von maga után, kösz nem kell, maradjunk a sztoikus pocoknál.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
11-5 meglesz
Finnegant majd megveri Linkenbach, legalább kiállítják

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Worst special teams in NFL
worst o-line ever
no running game
no run defense
no safeties
no tackling
& still have a winning record - Miracle

sebaj, kikapott a jax meg a titans, szóval királyság van.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
12-4 továbbra is

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az eredmények jól alakulnak. Már csak a W kell. 😀roniadi
Á, azzal túlságosan megkönnyítenénk a saját dolgunkat. 😀 😊

Azéé nyerjünk. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Az eredmények jól alakulnak. Már csak a W kell. 😀

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
a probable játszik, minek szórakázni vele az IRen?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nálatok probable már nem is létezik. 😛 Ilyen szar a medical staff?szaba
probable a keret többi része de az nem fér ki.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nálatok probable már nem is létezik. 😛 Ilyen szar a medical staff?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
San Diego

Out: WR Patrick Crayton (wrist)
Doubtful: RB Ryan Mathews (ankle)
Questionable: WR Malcolm Floyd (hamstring), TE Antonio Gates (toe/foot), S Steve Gregory (shoulder), DL Travis Johnson (shoulder), TE Randy McMichael (hamstring), G Louis Vasquez (neck), TE Kris Wilson (back)
Probable: FB Jacob Hester (foot), WR Legedu Naanee (hamstring), CB Donald Strickland (hip)

Indianapolis

Out: WR Austin Collie (concussion), S Bob Sanders (biceps)
Doubtful: RB Joseph Addai (neck)
Questionable: LB Gary Brackett (toe), TE Brody Eldridge (rib), RB Mike Hart (ankle), RB Javarris James (knee), LB Clint Session (elbow), CB Justin Tryon (foot), WR Reggie Wayne (knee)

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Underrated a pass D-nk. Sztem Peytonnak lehetnek komoly gondjai.szaba
Underrated? Egy liga Nr.1. védelmet eszemben sincs alulbecsülni. 😊 Csak egyszerűen a Colts O-nak ez nem igazán számít. Ha megy a játék, akkor mindegy milyen a védelem, Peyton szétpasszolja. Lásd a tavalyi konferenciadöntőt, akkor a Jets-é volt a legjobb pass D - méghozzá durván legjobb -, aztán Peyton szórt nekik 380 yardot és dobott 3TD-t.

Ti is így vagytok egyébként most Rivers-el, az O-tok bármilyen védelemnek megdobja a 300+ yardot, a kérdés, hogy ebből mennyit tud TD-re váltani, és mennyi marad 3 pontos. Itt van jelentősége mindkettőnk D-jének, hogy mennyi TD-t tud 3 pontosra menteni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Gates sztem nem fog játszani. Itt sztem az fog dönteni, hogy melyik defense tudja többször 3 & out-al leküldeni az offense-t. Sztem ez lehet a mi előnyünk.szaba
Nem kell 3&out, ha field goal-okig jutnátok csak, én annak is nagyon örülnék. 😊peterk2005
Underrated a pass D-nk. Sztem Peytonnak lehetnek komoly gondjai.
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gates sztem nem fog játszani. Itt sztem az fog dönteni, hogy melyik defense tudja többször 3 & out-al leküldeni az offense-t. Sztem ez lehet a mi előnyünk.szaba
Nem kell 3&out, ha field goal-okig jutnátok csak, én annak is nagyon örülnék. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
az a baj, hogy Sprolest nem tudjuk leszerelni.
rivers meg bármilyen WR corppal passzol 400 yardot.
hacsak nem erölteti túl a meccshiányos vincy-t akkor szerintem ez cumi a védelmünknek.
RT posztjuk rossz, ott lehet keresnivalónk.

az offense tarthatja a lépést és akkor a lőpárbajt lehet megnyerjük. de akkor nem 1.0-s átlag kell futásonként.Höri
Hát ja. Ezért kell a turnover. Ha le tudjuk szedni Rivers 1-2 passzát, az elég lehet, ha támadásban hozzuk magunkat. Anélkül ezzel az állománnyal tényleg nemigen...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Gates sztem nem fog játszani. Itt sztem az fog dönteni, hogy melyik defense tudja többször 3 & out-al leküldeni az offense-t. Sztem ez lehet a mi előnyünk.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Kis segítség Rivers ellen, Tryon kb 2,5 hét után először edzhetett limitáltan. Jó lenne viszontlátni, mert Laci úgy néz ki kifogyott a playekből tavaly...
Emellett készülődik a zsúfolt RB poszt. Jo játékára nem lehet számítani, de Hart és Javaris fullosan edzett.
LB poszt továbbra is katasztrófa. Angerer magasan leggyengébb meccséből jön, Wheeler szimplán Wheeler (Connerrel néha próbálkozunk a helyén), pedig őt igazán kiszoríthatná már Brackett vagy Session. Nem ezen a héten fog megtörténni.

Eldridge továbbra is szenved a bordáival, akárcsak Reggie a térdével.

Másik oldalon Gates térhetett vissza limitáltam. Nem örülünk.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szerintem kikapunk.
az a baj, hogy Sprolest nem tudjuk leszerelni.
rivers meg bármilyen WR corppal passzol 400 yardot.
hacsak nem erölteti túl a meccshiányos vincy-t akkor szerintem ez cumi a védelmünknek.
RT posztjuk rossz, ott lehet keresnivalónk.

az offense tarthatja a lépést és akkor a lőpárbajt lehet megnyerjük. de akkor nem 1.0-s átlag kell futásonként.

a jaxet meg a titanst elkenjük, az a lényeg.

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Rákanyarodva a SD elleni rangadóra: Tőlük bármikor kikaphatunk, mert valahogy nem a legjobb match-up a csapatunknak. Gates már egy ideje nincs, futás nem az igazi, de viszont Folyó rekorder évben van. Ha hazai pályán leszünk, szerint Freeney és Mathis az őrületbe kergetik majd, amiből talán húzhatunk 1-2 INT-et.
Ti hogyan látjátok előzetesen a meccset?flzoli
Papíron ők a jobbak, de papíron mindenkinél jobbak, úgyhogy ez olyan sokat nem számít. Szerintem is a turnoverek fognak dönteni. Ha mi leszünk pozitívban, akkor megnyerhetjük, ha nem akkor nehéz lesz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
október ötödikei hozzászólásom, Bullitt sérülése után.



Nos, Afalava megérkezett. Mi tartott ennyi ideig?Höri
Ennél már csak az lesz lassabb, hogy kiszorítsa Francisco barátunkat... Egy esélye van ennek a védelemnek, hogy Bob visszajön és 2007es önmagát idézi.


Igen, szerintem is komoly terveink lehetnek.Escalade
Szerintem egyáltalán nem olyan tragikus a helyzet. A hiányzók számát figyelembe véve szerintem egész jól helyt áll a védelem kulcspillanatokban.
A fénykorát élő Bob-al és Marlin Jacksonnal ugye magasan miénk volt a legjobb passz elleni védelem, de a futás ellen akkor is gyengék voltunk. Most ugye egy ilyen szedett-vetett védelemmel is valahol 6.-9. vagyunk a passz ellen. A futás ellen pedig PM-el védekezünk, mert nincs az a hülye, aki hátrányban rohangál..... 😀

Rákanyarodva a SD elleni rangadóra: Tőlük bármikor kikaphatunk, mert valahogy nem a legjobb match-up a csapatunknak. Gates már egy ideje nincs, futás nem az igazi, de viszont Folyó rekorder évben van. Ha hazai pályán leszünk, szerint Freeney és Mathis az őrületbe kergetik majd, amiből talán húzhatunk 1-2 INT-et.
Ti hogyan látjátok előzetesen a meccset?flzoli
12-4

több mint 13 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
október ötödikei hozzászólásom, Bullitt sérülése után.

én Al Afalavát látnám szívesen.
tavaly a Bears-ben játszott, rokon defense, fiatal is, olcsó is.
és akkor már Macho Harris is jöjjön mellé ST ásznak 😊Höri
Nos, Afalava megérkezett. Mi tartott ennyi ideig?Höri
Ennél már csak az lesz lassabb, hogy kiszorítsa Francisco barátunkat... Egy esélye van ennek a védelemnek, hogy Bob visszajön és 2007es önmagát idézi.


Igen, szerintem is komoly terveink lehetnek.Escalade
Szerintem egyáltalán nem olyan tragikus a helyzet. A hiányzók számát figyelembe véve szerintem egész jól helyt áll a védelem kulcspillanatokban.
A fénykorát élő Bob-al és Marlin Jacksonnal ugye magasan miénk volt a legjobb passz elleni védelem, de a futás ellen akkor is gyengék voltunk. Most ugye egy ilyen szedett-vetett védelemmel is valahol 6.-9. vagyunk a passz ellen. A futás ellen pedig PM-el védekezünk, mert nincs az a hülye, aki hátrányban rohangál..... 😀

Rákanyarodva a SD elleni rangadóra: Tőlük bármikor kikaphatunk, mert valahogy nem a legjobb match-up a csapatunknak. Gates már egy ideje nincs, futás nem az igazi, de viszont Folyó rekorder évben van. Ha hazai pályán leszünk, szerint Freeney és Mathis az őrületbe kergetik majd, amiből talán húzhatunk 1-2 INT-et.
Ti hogyan látjátok előzetesen a meccset?