NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 960 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ütjük a Jaxet, 7-6, 7-6 😉Höri
Viszont ha nyerjük a következő 2-t; (Raiders és ti) akkor nálatok ünnepeljük a diviziógyőzelmünket!!!!iktriad
hát bennünket itt a Colts topikban ez a variáció felettébb érdekel...Höri
Csak érzékeltettem a helyzetet egy másik szemszögből.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát lehet, hogy ezzel a maival a szezonunk is elúszott..Stez
ütjük a Jaxet, 7-6, 7-6 😉Höri
Viszont ha nyerjük a következő 2-t; (Raiders és ti) akkor nálatok ünnepeljük a diviziógyőzelmünket!!!!iktriad
hát bennünket itt a Colts topikban ez a variáció felettébb érdekel...

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 960 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hát lehet, hogy ezzel a maival a szezonunk is elúszott..Stez
ütjük a Jaxet, 7-6, 7-6 😉Höri
Viszont ha nyerjük a következő 2-t; (Raiders és ti) akkor nálatok ünnepeljük a diviziógyőzelmünket!!!!
több mint 13 éve
Imi1975 Indianapolis Colts 55
Minden egyes perce fájt ennek a meccsnek,de akkor is végig néztem!Mert nem csak a dicsőséges időkben kell a csapat mellett lenni.Remélem a Raiders folytatja amit a Chargersel művelt.De ettől függetlenül most már minden meccset hozni kell!Utána meglátjuk!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát lehet, hogy ezzel a maival a szezonunk is elúszott..Stez
ütjük a Jaxet, 7-6, 7-6 😉

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez még messze nem is a "soha nem szabad feladni" helyzet, teljesen reális a playoffba jutás még mindig, ennyire gyenge idén a csoportunk ilyen-olyan okokból. A jövő heti viszont tényeg do or die playoff game lesz. Peyton, kapd össze magad. Go Colts!
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
A tököm kivan vele, hogy sorozatban sokadik hete elcseszett hangulatban kezdődik a hetem.

Peyton hozott 2 nagyon rossz döntést az elején, a 3. picknél White tűnt ludasnak (akkor sem kellett volna eldobni), a 4-nél viszont Jenkins nagyszerűen olvasta a playt. Ez 10ből 9szer first down, 1szer pedig incomplete. Ez egy ilyen sorozat. Mindenki mutogatni fogja a 11 picket, viszont ma a 2 return td után 2 gyors TD driveot vezetett, a meccs végén is összejött a 2 minute drill, majd Reggie hosszabbításban félpályán elejtett egy 1st downt.
Kártyavárként omlik össze ez a csapat. Manning gyenge sorozatát egyszerűen nem tudjuk átvészelni, a fal szánalmas (ezek az érintetlenül átjutott védők, no comment), futójáték egyszerűen nincs.
Védelem nyelte a yardokat, viszont volt 1-2 nagyon biztató stop, az utolsó 2,5 possessionnál mindent megtettek. Fostert nem az eszéért tartjuk, nem nagyon lepett meg. Coyernek év végén mennie kell. Ezek a 2,3&longos konzisztens blitzek teljesen amatőr hibák és ismét álmosan kezdte a védelem a meccset.
Pedig Dez returnjeitől eltekintve még a ST is nagyot játszott.

Múlt héten azt írtam, bárcsak csütörtökön játszanánk, hamar elfelejtsük ezt a gyilkos meccset. Nem arra gondoltam, hogy ki is próbálnám.

Akármennyire suta eddig ez a szezon, simán van esély a POra, viszont nem fest jól a kép.

több mint 13 éve
Imi1975 Indianapolis Colts 55
Soha nem szabad feladni!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
hát lehet, hogy ezzel a maival a szezonunk is elúszott..

több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Hát ez pokoli volt... Csak a végét néztem, amikor azt láttam, hogy mégis érdemes, mert kinéz valami pokoli bravúr - de aztán a végén mégse volt annyira szerencsénk, mint szerettük volna.
Néha hihetetlen, hogy a run-D-nk bizonyos pillanatokban, bizonyos szituációkban milyen emberfeletti teljesítményre képes (pláne önmagához mérten)... csak olykor hiába már.

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ma meghaltunk és feltámadtunk majd meghaltunk ismét.

mindezt háromszor...

több mint 13 éve
Imi1975 Indianapolis Colts 55
Azt a k...
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
nem értem hogy Caldwell vagy Christensen tegnap este felírta magának hogy milyen playeket fogunk hívni vagy mi a franc vezeti rá hogy amikor 5 kísérletből 5 yardot tudunk futni, akkor 1st és 2nd downnál is futást kell hívni ráadásul most tényleg Manning volt a hülye mindkét intnél
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Hayden inaktív, valószínűleg Lacey kezd (szuper.). Irsay nem kis forma twitteren.

szerk: 2 jó hír is. Pollak vissza RGnak, Conner kezd, nem Wheeler (és Angerer az SLB).

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
A secondary nagyon gyenge nálunk.Newman fele olyan jó sincs mint amikor utoljára találkoztunk,mondjuk még ezzel is a legjobb CB a csapatban.Jenkinsről nem is beszélve,de legalább Sensabaugh kivételével mindenki misstackle gyáros.... Ha nem lesz atom passrush akkor Manning csúnyán szét fogja vágni őket,ebben az esetben csak akkor van esélyünk ha Kitna is god modba vált és kioszt 4TDt 400 yardal,de erre nem sok esélyt látok.Na majd meglássuk!

Bár az is igaz hogy ugyanez a sec Brees ellen úgy ahogy helyt állt.Nem tudom...Cowboykarcsi
ha vártak volna még a jövő hétig Philips megbuktatásával, akkor nem aggódnék.. de jó meccs lesz 😊

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Addai doubtful, Collie és Wayne Q
Brackett, Session nem játszik gondolom.

Kikapunk megint. Hajrá Titans a Jax ellen.Höri
Ellenünk játszotok vazze no para 😀
Komolyra fordítva bőven kétesélyes meccs vsz.Blevi
Érdekes meccs lesz annyi szent. Ware megint megeszi majd a O-Line-t. Newmann valószínűleg leveszi a rossz formában lévő Wayne-t a pályáról. Tehát PM-nek marad a Haitininidzsa, Tamme és White. A furát megint nem lesz faktor, de 1-2 nagyobb (3-4 yard 😀 ) benne lehet a pakliban.....

A labda másik oldalán Kitna nem dobálgat rosszul, és van jónéhány célpontja is. Freeney és Mathis szerintem végre feléled és legalább egy kicsit megkergetik majd, máskülönben Witten középen és magaslati légtérben Austin sok gondot fog okozni. A futás szerencsére Dallasban sem dívik, úgyhogy nem ezzel fognak majd operálni.

Hazai pályán szerintem illene győznünk, nem lebecsülve persze a Dallas erejét. Ti mit éreztek a meccsel kapcsolatban?flzoli
A secondary nagyon gyenge nálunk.Newman fele olyan jó sincs mint amikor utoljára találkoztunk,mondjuk még ezzel is a legjobb CB a csapatban.Jenkinsről nem is beszélve,de legalább Sensabaugh kivételével mindenki misstackle gyáros.... Ha nem lesz atom passrush akkor Manning csúnyán szét fogja vágni őket,ebben az esetben csak akkor van esélyünk ha Kitna is god modba vált és kioszt 4TDt 400 yardal,de erre nem sok esélyt látok.Na majd meglássuk!

Bár az is igaz hogy ugyanez a sec Brees ellen úgy ahogy helyt állt.Nem tudom...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
csak most esett le, hogy majdnem tökéletesen illik ez a régi klasszikus a Chargers elleni meccsre csak annyi a különbség, hogy 2 intet vittek vissza TD-r 😀

http://www.youtube.com/watch?v=Qwq7BYOnDrM
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kitna ha jól dobál, akkor is pick gyár, szóval reménykedem a turnoverekben.
A másik oldalon Waret valahogy le kéne lőni.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Brackett azért valószínűleg visszatér. Hart ismét az utolsó edzést hagyta ki, ő kérdésesebb. Sessionnel kapcsolatban pedig kezdek azokkal egyetérteni, akik szerint ő egy esetleges PO visszatérő lehet.

több mint 13 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Addai doubtful, Collie és Wayne Q
Brackett, Session nem játszik gondolom.

Kikapunk megint. Hajrá Titans a Jax ellen.Höri
Ellenünk játszotok vazze no para 😀
Komolyra fordítva bőven kétesélyes meccs vsz.Blevi
Érdekes meccs lesz annyi szent. Ware megint megeszi majd a O-Line-t. Newmann valószínűleg leveszi a rossz formában lévő Wayne-t a pályáról. Tehát PM-nek marad a Haitininidzsa, Tamme és White. A furát megint nem lesz faktor, de 1-2 nagyobb (3-4 yard 😀 ) benne lehet a pakliban.....

A labda másik oldalán Kitna nem dobálgat rosszul, és van jónéhány célpontja is. Freeney és Mathis szerintem végre feléled és legalább egy kicsit megkergetik majd, máskülönben Witten középen és magaslati légtérben Austin sok gondot fog okozni. A futás szerencsére Dallasban sem dívik, úgyhogy nem ezzel fognak majd operálni.

Hazai pályán szerintem illene győznünk, nem lebecsülve persze a Dallas erejét. Ti mit éreztek a meccsel kapcsolatban?

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Addai doubtful, Collie és Wayne Q
Brackett, Session nem játszik gondolom.

Kikapunk megint. Hajrá Titans a Jax ellen.Höri
Ellenünk játszotok vazze no para 😀
Komolyra fordítva bőven kétesélyes meccs vsz.Blevi
sajnos tudom.
semlegesként rátok tippeltem volna yahoo-n, de azért vannak elveim 😛

amíg nem tudjuk levédeni a futást és a passzt, addig nincs miről beszélni.
Bryant return TD-t vizionálok.

több mint 13 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Addai doubtful, Collie és Wayne Q
Brackett, Session nem játszik gondolom.

Kikapunk megint. Hajrá Titans a Jax ellen.Höri
Ellenünk játszotok vazze no para 😀
Komolyra fordítva bőven kétesélyes meccs vsz.
több mint 13 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
Addai doubtful, Collie és Wayne Q
Brackett, Session nem játszik gondolom.

Kikapunk megint. Hajrá Titans a Jax ellen.Höri
Ahhoz képest, hogy Addainak 2-3 hét kihagyást mondtak...

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Addai doubtful, Collie és Wayne Q
Brackett, Session nem játszik gondolom.

Kikapunk megint. Hajrá Titans a Jax ellen.

több mint 13 éve
Imi1975 Indianapolis Colts 55
Néztem hogy ha minden úgy alakulna,ami azért remélem nem fog,tulajdonképpen a forduló után mind a négy csapat 6-6-al is állhatna😊