Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
október ötödikei hozzászólásom, Bullitt sérülése után.

én Al Afalavát látnám szívesen.
tavaly a Bears-ben játszott, rokon defense, fiatal is, olcsó is.
és akkor már Macho Harris is jöjjön mellé ST ásznak 😊Höri
Nos, Afalava megérkezett. Mi tartott ennyi ideig?Höri
Caldwellnek lefordítani a hsz-t google translate-tel

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
október ötödikei hozzászólásom, Bullitt sérülése után.

én Al Afalavát látnám szívesen.
tavaly a Bears-ben játszott, rokon defense, fiatal is, olcsó is.
és akkor már Macho Harris is jöjjön mellé ST ásznak 😊Höri
Nos, Afalava megérkezett. Mi tartott ennyi ideig?

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Collie (és Sanders) tuti nem játszik Chargers ellen
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Megnézve a meccset mégegyszer engem inkább Coyer aggaszt.
3 példa.

- Vince Wilforkon a bulldózer sem megy keresztül. Miért kellett 3 negyeden keresztül a futások többségét középen erőltetni?

- Miért kell 3 negyednek eltelnie ahhoz, hogy rájöjjön: zónázással nem tudja lefogni Brady rövid passzait?

- Honnan is vesszük, hogy Pat Angerer jó lesz majd Welker ellen?szf61
- hogy a seggen vegye a levegot a meccs vegere
szted lett vna peldaul 36 yardos futas enelkul ?

- zonazasra van kitalalva a vedelmunk nekik az jobban megy mint a man coverage


- nem vettuk
az mlb cover2/3 zonajara rakuldtek welkert joparszor
ezzel mit kellett vna tennunk szted ? jobb lett vna de zonakat nezni sheridan modra ?

+1
garcon koszi tenyleg nagy kiraly voltal tavaly magadhoz kepest de mostmar huzzal legyszi mashova
/ nalunk itt sztaroltak szerencsetlent van ra egy fogadasom ha veletlen cut lenne maholnap
mehetne vissza a cflbe jatszani /Fake
Hmmm....

- Wilfork: Ahogy láttam a végén is min. 2 embernek kellett gyömöszölni. A 36 yardos futás is oldalra ment.

-Zona: A 4 negyedre mégis ment a man coverage és Brady teljesítménye 1200 %-ot romlott.
Nem olyan hülye a D szvsz, tudnak mást is.

- Welker/Angerer: Lehet igazad van.

- Garcon: Nagyon igazad van 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Megnézve a meccset mégegyszer engem inkább Coyer aggaszt.
3 példa.

- Vince Wilforkon a bulldózer sem megy keresztül. Miért kellett 3 negyeden keresztül a futások többségét középen erőltetni?

- Miért kell 3 negyednek eltelnie ahhoz, hogy rájöjjön: zónázással nem tudja lefogni Brady rövid passzait?

- Honnan is vesszük, hogy Pat Angerer jó lesz majd Welker ellen?szf61
- hogy a seggen vegye a levegot a meccs vegere
szted lett vna peldaul 36 yardos futas enelkul ?
a masik meg h jobban penetralt vna passznal is szvsz ha nem farasztjuk
az meg tobb helyet adott vna az pats olbknek azt baszhattuk vna a 4. negyedes feltamadast ha meg mindig van az ellenfelnel vitalis vedelem

- zonazasra van kitalalva a vedelmunk nekik az jobban megy mint a man coverage
hiaba lenne jobb valasztas az emberezes bizonyos szituaciokban
ha a jatekosaid kurvaszarul csinaljak nem tudsz mit csinalni akkor is zonat hivsz
es bizol benne h megoldjak mert a man-to-mant tuti elbasszak

- nem vettuk
az mlb cover2/3 zonajara rakuldtek welkert joparszor
ezzel mit kellett vna tennunk szted ? jobb lett vna de zonakat nezni sheridan modra ?

felido utan kurvajok voltunk szokas szerint
de konyorgom miert sikerul ezeknek mindig jobban felkeszulni az elso felidore ?
+1
garcon koszi tenyleg nagy kiraly voltal tavaly magadhoz kepest de mostmar huzzal legyszi mashova
/ nalunk itt sztaroltak szerencsetlent van ra egy fogadasom ha veletlen cut lenne maholnap
mehetne vissza a cflbe jatszani /
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Megnézve a meccset mégegyszer engem inkább Coyer aggaszt.
3 példa.

- Vince Wilforkon a bulldózer sem megy keresztül. Miért kellett 3 negyeden keresztül a futások többségét középen erőltetni?

- Miért kell 3 negyednek eltelnie ahhoz, hogy rájöjjön: zónázással nem tudja lefogni Brady rövid passzait?

- Honnan is vesszük, hogy Pat Angerer jó lesz majd Welker ellen?

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként azt magyarázzátok meg, hogy hogy lehet az, hogy minden héten itt sírunk a secondary gyengeségén, hogy szét fognak bennünket dobálni az ellenfelek, közben meg 9.-ek vagyunk a listán passz ellen, alig pár yardra az éltől. Úgy vagyunk kilencedikek, hogy az eddigi 10 ellenfelünk közül csak a Chiefs és a Jags számít gyengébben passzolónak. (A top10 passer csapatból öttel játszottunk, és az említett kettőn kívül a többi is a mezőny első felében van.)

Érdekes, nem?peterk2005
mivel futás ellen is rosszak vagyunk így nem kényszerül rá az ellenfél, hogy szétpasszoljon.
de szerintem a secondary nem szar. van 3 vállalható CB, egy gyengélkedő Bethea, aki még így is jobb, mint a liga FS-einek harmada 😛 csak a SS poszt botrányHöri
nagy plusz
habár az utóbbi 1-2 meccsen Francisco kezd használhatóvá válni párszor futás ellen is, de passz ellen a béka segge alatti szinten van
Betheán meglátszik, hogy nem egy Sanders vagy egy Bullitt van mellette, rohadtul visszaesett, össze kéne szednie magát, mert ebbe a secbe neki kéne a vezérnek lennie

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként azt magyarázzátok meg, hogy hogy lehet az, hogy minden héten itt sírunk a secondary gyengeségén, hogy szét fognak bennünket dobálni az ellenfelek, közben meg 9.-ek vagyunk a listán passz ellen, alig pár yardra az éltől. Úgy vagyunk kilencedikek, hogy az eddigi 10 ellenfelünk közül csak a Chiefs és a Jags számít gyengébben passzolónak. (A top10 passer csapatból öttel játszottunk, és az említett kettőn kívül a többi is a mezőny első felében van.)

Érdekes, nem?peterk2005
mivel futás ellen is rosszak vagyunk így nem kényszerül rá az ellenfél, hogy szétpasszoljon.
de szerintem a secondary nem szar. van 3 vállalható CB, egy gyengélkedő Bethea, aki még így is jobb, mint a liga FS-einek harmada 😛 csak a SS poszt botrány

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként azt magyarázzátok meg, hogy hogy lehet az, hogy minden héten itt sírunk a secondary gyengeségén, hogy szét fognak bennünket dobálni az ellenfelek, közben meg 9.-ek vagyunk a listán passz ellen, alig pár yardra az éltől. Úgy vagyunk kilencedikek, hogy az eddigi 10 ellenfelünk közül csak a Chiefs és a Jags számít gyengébben passzolónak. (A top10 passer csapatból öttel játszottunk, és az említett kettőn kívül a többi is a mezőny első felében van.)

Érdekes, nem?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Mondjuk a home field advantage-t elfelejthetjük és szar lesz a hidegben játszani.szf61
A Pats ellen még bejöhet egy wildcard meccs otthon. Azt szvsz nyernénk. 😊peterk2005
A Pats ha WC-n jut be, akkor tuti 5.helyen. És akkor a 4-el játszana. Aki valószínűbb, hogy a West győztese lesz (Kansas, San Diego), mint ti.
Szerintem 😊Sobri Jóska
Mindegy.... mostantól Go Jets, hogy legyen még egy Pats meccs és szétszedhessük az arcukat....

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Mondjuk a home field advantage-t elfelejthetjük és szar lesz a hidegben játszani.szf61
A Pats ellen még bejöhet egy wildcard meccs otthon. Azt szvsz nyernénk. 😊peterk2005
A Pats ha WC-n jut be, akkor tuti 5.helyen. És akkor a 4-el játszana. Aki valószínűbb, hogy a West győztese lesz (Kansas, San Diego), mint ti.
Szerintem 😊

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
ne szomorkodjatok, hogy kikaptatok, legalább van egy akkora királyotok, mint Blair. Go State!
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Már csak a védelemmel kell valamit kezdeni, mert a Pats 3 negyedig gyakorlatilag akkor csinált TD-t, amikor akart. Rossz volt nézni, ahogy simán átmasíroznak a pályán, pedig szívesebben néztem volna Meskó Zoli puntjait 😊

Ja és egyre jobban idegesít Caldwell is. Úgy áll a pálya szélén, mint egy "utca embere", akit berángattak, hogy "figyelj, legyé' má HC egy meccsre, kösz" és nem tudja, mit kell csinálni. Csak néz ki a fejéből, nem látszik rajta semmi. Az edzők nagy része együtt él a játékkal, ami sokszor átragad a játékosokra is. Tudom, nem ilyen típus, de legalább ne bambuljon, mert borzasztó ránézni, mindig azt várom, hogy mikor indul meg a nyál a szájából...Bálesz
A védelmünk idegenben mindig sz*rabb, idén különösen. A Pats első három negyedes menetelését én ettől függetlenül nem tartom olyan tragikusnak. Van olyan, hogy minden öszejön (lásd legutóbbi meccs) és van amikor sokáig semmi (tegnapi meccs). Összességében a passzjátékot levédekeztük, Brady 200 yard alatt maradt. A futás ellen puhányak voltunk, de ha ott lesz Session és Brackett, kevésbé leszünk azok. Ezt a meccset a 3 turnover miatt veszítettük el. Ha az nincs, akkor 17 pontos Pats vezetés sincs, és más a meccs képe.

Caldwellel nekem most nem volt bajom. Jó volt a playcalling, jókor voltak az időkérések is. A fejéről és nézéséről meg nem tehet szegény. 😊 (Én egyébként jobban csípem az ilyen Dungy, Caldwell féle higgadt pasasokat, mint az oldalvonal mellett ordibáló/rohangáló típusokat. Nem csoda, nálunk sok éve ilyen edző van, és kondícionálódik az ember. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondjuk a home field advantage-t elfelejthetjük és szar lesz a hidegben játszani.szf61
A Pats ellen még bejöhet egy wildcard meccs otthon. Azt szvsz nyernénk. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mondjuk a home field advantage-t elfelejthetjük és szar lesz a hidegben játszani.szf61
San Diegoban és Oaklandben meleg van 😀

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
10-6 meglesz?JSanyo
12-4 😀Stez
ámen 😊

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
10-6 meglesz?JSanyo
12-4 😀

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
10-6 meglesz?

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
A csoportot megnyerjük.

Jags az a Jags nincs mit aggódni.
Tennessee Moss-al, de QB nélkül.
Houston éppen most esik össze.

A playoffra meg csak rendbejönnek a sérültek.
Mondjuk a home field advantage-t elfelejthetjük és szar lesz a hidegben játszani.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Remek cikk, főleg a végszó. Én is sajnálom a vereséget, de inkább emlékszem White két TDjére (egykezes mekkora arcozás volt már), meg Brady ideges arcára, mint a végső pickre..

Azért egy védelem nem ártana.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ismét egy nagyszerű cikk az 18to88.com-ról.
Aki még mindig kicsit másnaposan kullog, megéri elolvasnia, nyugtató hatású.

Collie amúgy elég félelmetes volt. Kapott rögtön 1-2 ütést fejre (Meriweather...), és nem is bírta. Páran IRról beszélnek, nem lepődnék meg, annál inkább ütné be az utolsó szöget a koporsóba.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Caldwell a csendes gyilkos. 😂Stez
😀
De akkor legalább öljön...😊Bálesz
Öl az.
Az már mellékes, hogy csak a saját játékosainkra igaz ez, ezért van ennyi sérültünk. Caldwell a meccsek után szétcsap az öltözőben mindenkit.

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Caldwell a csendes gyilkos. 😂Stez
😀
De akkor legalább öljön...😊

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Caldwell a csendes gyilkos. 😂

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Kár ezért a meccsért, nagyon kár. Bár tutira vettem a bukót, de így elég nehezen emészthetőre sikerült hozni a végén 😕
Nyolcszáz sérülttel, nulla futással megint majdnem meglett -17-ről 😕
White hót üresen kolbászolt a 20-ason belül, PM-nek az egy laza csuklómozdulat lett volna. Na mindegy, ő érdemli meg a legkevésbé a kritikát, ismét igazi vezér volt.

White abszolút pozitívum, Garcon pedig egyre negatívabb.
Collie remélem csak a biztonság kedvéért nem jött vissza és nem azért, mert megint kidőlt pár hétre. Vele és egy visszatérő Addai-al azért bőven erősödhetünk előrefelé.
Már csak a védelemmel kell valamit kezdeni, mert a Pats 3 negyedig gyakorlatilag akkor csinált TD-t, amikor akart. Rossz volt nézni, ahogy simán átmasíroznak a pályán, pedig szívesebben néztem volna Meskó Zoli puntjait 😊

Ja és egyre jobban idegesít Caldwell is. Úgy áll a pálya szélén, mint egy "utca embere", akit berángattak, hogy "figyelj, legyé' má HC egy meccsre, kösz" és nem tudja, mit kell csinálni. Csak néz ki a fejéből, nem látszik rajta semmi. Az edzők nagy része együtt él a játékkal, ami sokszor átragad a játékosokra is. Tudom, nem ilyen típus, de legalább ne bambuljon, mert borzasztó ránézni, mindig azt várom, hogy mikor indul meg a nyál a szájából...

Mindent egybevéve grat a Hazafiaknak.