Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Tamme háta nagyobb gond, mint hittük. Már Caldwell is megerősítette, ezek után kevés az esélye hogy játszik.

Még egy esély Höri egyik kedvencének megszerzésére, mert ha a rettentő McClendon/Robinson TE duóval akarunk kiállni a Bengals ellen, vigyünk fehér zászlót is.Escalade
ki a kedvencem?

a Bengals pont a napokban vágta ki JP Foschit és tette aktívvá Coffmant a TE-jei közül.Höri
Közben sztornó, Tamme (akárcsak Eldridge) éppen most rohangál a gyakorlópályán.

Caldwell először ad valami infót egy sérülésről és persze az is használhatatlan.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tamme háta nagyobb gond, mint hittük. Már Caldwell is megerősítette, ezek után kevés az esélye hogy játszik.

Még egy esély Höri egyik kedvencének megszerzésére, mert ha a rettentő McClendon/Robinson TE duóval akarunk kiállni a Bengals ellen, vigyünk fehér zászlót is.Escalade
ki a kedvencem?

a Bengals pont a napokban vágta ki JP Foschit és tette aktívvá Coffmant a TE-jei közül.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Tamme háta nagyobb gond, mint hittük. Már Caldwell is megerősítette, ezek után kevés az esélye hogy játszik.

Még egy esély Höri egyik kedvencének megszerzésére, mert ha a rettentő McClendon/Robinson TE duóval akarunk kiállni a Bengals ellen, vigyünk fehér zászlót is.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Brandon James prototipus elkapó, elvégre 5'7 magas. Akinél én nagyobb vagyok egy fejjel, az ne legyen NFL WR, köszi.

Joique Bell már nem tudom hanyadik számú RB (Addai, Brown, Hart, James, ő - akkor 5.) de annak igen jóféle, járt az idei Senior Bowlon is.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Mégsem Brooks, hanem Brandon James jött. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy vele nem lesz picit jobb a return game-ünk (felejtsük már el Powerst, mint PR). Mellette érkezett még Joique Bell, korábbi Eagles-ös futó.

Minimum Powers játékára számítani lehet vasárnap.

Mindenesetre kicsit meredek, hogy 3 egészséges elkapónk van, és akkor hozunk 2 futót (James WRként is jegyzett, de ilyen alapon Lacey is lehetne elkapó). Kevéskének tűnik a Bengals CB-i ellen...

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
biztos nagyon gáz, de én bevallom hogy az életben nem hallottam a srácrólOrk
én Matthews-t ismerem, mert állandó szemlélője vagyok a Jax vesszőfutásának ööö életének, de ez a Chris Brooks számomra is egy rejtélyes figura, ráadásul nem épp google barát neve van 😀

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 823 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
biztos nagyon gáz, de én bevallom hogy az életben nem hallottam a srácrólOrk
Matthews? Tavaly practice squados volt itt. Aztán idén nyáron kitették és mi szedtük fel. Volt 2 TD-je a preseasonban.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
biztos nagyon gáz, de én bevallom hogy az életben nem hallottam a srácról
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 823 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
John Matthews-t a hirek szerint azért (is) hoztuk fel tegnap a practice squadból; nehogy ti visszaigazoljátok (tavaly ugyen nálatok volt).
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
kivágtuk Townsendet!

huhú, nagy egészség rohamra számítok.Höri
Andre Brown segített kitalálni neki, hiszen már tudta az utat. Állítólag felhívjuk Chris Brooksot (WR).

Collie out vasárnapra, viszont Antonio Johnson már a pályán fog dolgozni a hét folyamán.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kivágtuk Townsendet!

huhú, nagy egészség rohamra számítok.

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Collie amúgy visszarepült a csapattal, otthon aludt és ma reggel csökkenő fájdalmakkal ébredt. Elképesztő, milyen olcsón megúszta.Escalade
Ennek nagyon örülök. Szerintem egyértelműen ő a legesélyesebb egy Wayne utódlásra. Peyton még Wayne-t keresi a kulcsszitukban többet, de ha így teljesít a srác, ez hamar megváltozhat. Jól mozog, Peytonnal érzik egymást, és nagyon jó a keze. Alig emlékszem dropjára.

És annak is nagyon örülök, hogy úgy néz ki ő nem a Sanders/Gonzo/Hart féle injury prone vonalat erősíti, hanem inkább Freeney-re üt. Állítólag csodaszámba ment, hogy ilyen hamar felépült.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
kíváncsi vagyok, hogy hozunk-e WR-t mert a PS-ben lévő Brooks/Moturi duónak még wikipedia adatlapja sincs.
Blair White mégiscsak rookie, őt inkább 4th mint 3rd WR-nek látom szívesen.
Jó lenne valami kpróbált egyetemi sztárt elhozni PS-ből, mint Iglesias, Briscoe vagy Arrington.Höri
Lassan már mindegy, csak legyen még célpont.

Collie amúgy visszarepült a csapattal, otthon aludt és ma reggel csökkenő fájdalmakkal ébredt. Elképesztő, milyen olcsón megúszta.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kíváncsi vagyok, hogy hozunk-e WR-t mert a PS-ben lévő Brooks/Moturi duónak még wikipedia adatlapja sincs.
Blair White mégiscsak rookie, őt inkább 4th mint 3rd WR-nek látom szívesen.
Jó lenne valami kpróbált egyetemi sztárt elhozni PS-ből, mint Iglesias, Briscoe vagy Arrington.

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sajnos simán lejátszott minket ma a Philly.
Sütött róluk, hogy nagyon átrágták ezt a matchupot a plusz héten, és a fizikai különbség is látszódott. Hagler és Angerer jól játszottak, ami bíztató. Sajnos ez a meccs így is a veteránokon ment el (értem itt Waynet, Brackettet, Betheat).
Reggie egyszerűen kiábrándító teljesítményt nyújtott. A sok sérülés miatt így fog kinézni az offense-ünk, ha nem találunk ki valamit. Waynet szó szerint leradírozta egy noname CB, a LOS mögött párharcot nem igen nyert. Jött is a mély safety+Asante Garconra, Tamme néhány droptól eltekintve szépen termelt viszont kevés volt az célpont (Gijon...). Brackett élete egyik legrosszabb meccsét játszotta, ez nem fér bele egy ilyen sérült csapatnál. Bethea PBer momentumait pedig az idei meccsek túlnyomó többségében nagyítóval kell keresni, pedig az egészségén kívül ennél több kell.Escalade
Tamme tényleg mindent megtett, de sajnos nem egy Clark. Ha a végén fogja azt a teljesen fogható passzt - Clark csukott szemmel lekapta volna - akkor a harmincnál vagyuk és Vinatieri jön. Collie és Gonzo kiszállásával elfogytunk WR téren, ráadásul még szegény White sem volt rendben, a végén már nem is ő hordott vissza. A két megmaradt WR-ünk Clark nélkül olyan védelmet kap, amiben nem tud érvényesülni. Ráadásul a két legjobb RB-nk is pihen... A Philly nyugodtan nyomulhatott Peyton-ra, alig volt olyan dobása, ahol ne siettették volna.

A védelem küzdött, és tette a dolgát, de mit sem ér, ha 4-5 ilyen hosszú playt be tud szopni. Őszintén szólva már azon is csodálkozom, hogy volt 11 felküldhető ember. Lassan az ST-nek kell majd védekeznie. Én a jobb embereink teljesítményét is ennek a rovására írom. Ha azzal kell foglalkozniuk, hogy mit (nem) csinál a másik, abból simán kisülnek az ilyen betlizések.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Tudom, h kicsit beteg humor, de ilyen meccs után ránk fér egy kis kacagás.
Észrevettétek már, h mindenki neve alatt a szeretett #18-asunk monogramja szerepel? 😛

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
A Collie play egyértelmű fumble, ez a hátránya, ha Reid csukott szemmel challangel (ismét 2 időtökbe került a hülyesége, egy esetleges fordított eredménynél simán döntő faktor lehetett volna a sok elszórt TO - de gondolom ez titeket már meg sem lep)Escalade
Ja, de ahogy Höri írta, roughing-nál már mindegy, mert mindenképp jár a 1st.
Reid teljesen random módban challengel, de ez már tényleg nem fog változni.
Clark sérülésével is nagy szerencsénk volt, mert Tamme-t se igen találtuk, hát még ha Clark játszott volna.


több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Tudom, hogy sok Philly fan fog bírózni, de szerintem ez egy totálisan össze-vissza fújt meccs volt (a Collie-eset volt sorsfordító hiba, de ott annyira gyorsan történt minden, hogy benne volt a hibázás). Elmaradt callok, rossz callok, stb. Nem az első ilyen eset.Escalade
Az ellenünk fújt büntetések 90%-a jogos volt.
A Collie-esetnél inkább az kérdéses, hogy miért incomplete, miért nem fumble, mikor 2-3 lépést tett kezében a labdával. A 15yd szvsz jogos volt a szigorúbb szabályok szerint. Collie beszorult 2 védő közé és lényegében az egyik rálökte a másikra, és ütközött a sisakjuk, de az ugye nem számít, hogy szándékos volt-e vagy sem. Utána ráadásul még a földön is nagy ütést kapott a feje. 😕
T.Cole roughing the passer büntetése is könyv szerint jogos volt, mert ugye a védő nem is érintheti a Qb sisakját.
Kettőt érzek én jogtalannak így emlékezetből: McAffee-nél dobott 5 yd, de abból nem lett 1st down. Patterson illegal contactja Wayne-nel szemben, amikor Wayne egyszerűen nekifutott a backpedalban lévő CB-nek. Ez 3&10-nél volt, ebből 5yd és 1st down lett. Később ugyanezen driveban volt a Collie-hit is.BleedingGreen
Mondjuk a Trent eset előtt 2 play-jel Sims telibe verte Manning sisakját, ami egyértelmű penalty, => x.
Az illegal contactnál pedig szerintem belépett elé Patterson (mondjuk az előtte lévő PI Wayne ellen hasonlóan necces call), aki amúgy zseniálisan játszott.

A Collie play egyértelmű fumble, ez a hátránya, ha Reid csukott szemmel challangel (ismét 2 időtökbe került a hülyesége, egy esetleges fordított eredménynél simán döntő faktor lehetett volna a sok elszórt TO - de gondolom ez titeket már meg sem lep)


edit: sajnos ez a meccs ismét megerősítette, hogy ez a csapat összehasonlíthatatlan az otthoni önmagával. Főleg a védelem.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Collie-esetnél inkább az kérdéses, hogy miért incomplete, miért nem fumble, mikor 2-3 lépést tett kezében a labdával. A 15yd szvsz jogos volt a szigorúbb szabályok szerint. Collie beszorult 2 védő közé és lényegében az egyik rálökte a másikra, és ütközött a sisakjuk, de az ugye nem számít, hogy szándékos volt-e vagy sem. Utána ráadásul még a földön is nagy ütést kapott a feje. 😕BleedingGreen
mindegy, hogy fumble vagy incomplete.
a helmet-to-helmet ütközés miatt mindig jár a 15 yard és a 1st down.

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Tudom, hogy sok Philly fan fog bírózni, de szerintem ez egy totálisan össze-vissza fújt meccs volt (a Collie-eset volt sorsfordító hiba, de ott annyira gyorsan történt minden, hogy benne volt a hibázás). Elmaradt callok, rossz callok, stb. Nem az első ilyen eset.Escalade
Az ellenünk fújt büntetések 90%-a jogos volt.
A Collie-esetnél inkább az kérdéses, hogy miért incomplete, miért nem fumble, mikor 2-3 lépést tett kezében a labdával. A 15yd szvsz jogos volt a szigorúbb szabályok szerint. Collie beszorult 2 védő közé és lényegében az egyik rálökte a másikra, és ütközött a sisakjuk, de az ugye nem számít, hogy szándékos volt-e vagy sem. Utána ráadásul még a földön is nagy ütést kapott a feje. 😕
T.Cole roughing the passer büntetése is könyv szerint jogos volt, mert ugye a védő nem is érintheti a Qb sisakját.
Kettőt érzek én jogtalannak így emlékezetből: McAffee-nél dobott 5 yd, de abból nem lett 1st down. Patterson illegal contactja Wayne-nel szemben, amikor Wayne egyszerűen nekifutott a backpedalban lévő CB-nek. Ez 3&10-nél volt, ebből 5yd és 1st down lett. Később ugyanezen driveban volt a Collie-hit is.


több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Sajnos simán lejátszott minket ma a Philly.
Sütött róluk, hogy nagyon átrágták ezt a matchupot a plusz héten, és a fizikai különbség is látszódott. Hagler és Angerer jól játszottak, ami bíztató. Sajnos ez a meccs így is a veteránokon ment el (értem itt Waynet, Brackettet, Betheat).
Reggie egyszerűen kiábrándító teljesítményt nyújtott. A sok sérülés miatt így fog kinézni az offense-ünk, ha nem találunk ki valamit. Waynet szó szerint leradírozta egy noname CB, a LOS mögött párharcot nem igen nyert. Jött is a mély safety+Asante Garconra, Tamme néhány droptól eltekintve szépen termelt viszont kevés volt az célpont (Gijon...). Brackett élete egyik legrosszabb meccsét játszotta, ez nem fér bele egy ilyen sérült csapatnál. Bethea PBer momentumait pedig az idei meccsek túlnyomó többségében nagyítóval kell keresni, pedig az egészségén kívül ennél több kell.

Coyert élve megették. Vick ellen kevés a D line, viszont muszáj lett volna jobban ügyelni a megtartására (nem letámadására, csak a LOS mögött tartani) és rengeteg könnyű passzt adtunk neki. Ez a meccs esedezett egy Philly turnoverért, de a védelem nem tudta összehozni. Ma látszott először, hogy egyszerűen kezdünk kifutni a minőségi játékosokból (WR, TE, CB) ami gondot fog jelenteni a jobb ellenfelek ellen.

Amikor Collie megsérült, rögtön azt mondtam, hogy le kell szarni a meccset, ha ő nem lesz IR az 100-szor fontosabb. Reméljük ez a szégyen nem esik meg... Höri, szerinted IR? Jackson? Nézett ki ennyire csúnyán, és 2 hétre rá Lacit alázott.

Tudom, hogy sok Philly fan fog bírózni, de szerintem ez egy totálisan össze-vissza fújt meccs volt (a Collie-eset volt sorsfordító hiba, de ott annyira gyorsan történt minden, hogy benne volt a hibázás). Elmaradt callok, rossz callok, stb. Nem az első ilyen eset.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
brackett kapta fel a labdát a mi endzoneunkban aszhem Bethea hátáról és ment vissza vele TDre csak egy barom spori azt hitte college meccs van és sípolt ezért nem ért
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
legutóbb 3 éve kaptunk ki novemberben
az san diegoban volt biztos mindenki emlékszik rá, na ez is kb olyan meccs volt csak az hiányzott, hogy FG távolságba érjünk és 20 yardról Adam kihagyjaOrk
felejthetetlen meccs, még freshmanek voltunk collegeban, pont azon agyaltam mikor kiírták, hogy hol is néztem azt.

volt azon sok fail.
Session elször volt kezdő asszem, és a 70 yardos fumble TD-t visszafújták Diem false start miatt 😀

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
legutóbb 3 éve kaptunk ki novemberben
az san diegoban volt biztos mindenki emlékszik rá, na ez is kb olyan meccs volt csak az hiányzott, hogy FG távolságba érjünk és 20 yardról Adam kihagyja
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 823 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Annyira boldog vagyok, hogy 4 évig nem játszunk a sasokkal 😊

Colliehoz legszívesebben bemennék a kórházba, de elvileg csak agyrázkódás. Azért szerintem így is IR.

Szerencsére kikapott a Houston, így a mai szenvedésnek nem lett nagy negatív hozadéka ilyen szempontból.Höri
Collienak jobbulást.

Viszont Superbowlban simán összefuthat addig a két csapat. AHogy elnézem mindkettőben megvan a potencia akár idén is (Bár mondjuk ha NFC akkor Giants idén- szerintem; persze ez még változhat.)