Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Annyira boldog vagyok, hogy 4 évig nem játszunk a sasokkal 😊

Colliehoz legszívesebben bemennék a kórházba, de elvileg csak agyrázkódás. Azért szerintem így is IR.

Szerencsére kikapott a Houston, így a mai szenvedésnek nem lett nagy negatív hozadéka ilyen szempontból.Höri
Collienak jobbulást.

Viszont Superbowlban simán összefuthat addig a két csapat. AHogy elnézem mindkettőben megvan a potencia akár idén is (Bár mondjuk ha NFC akkor Giants idén- szerintem; persze ez még változhat.)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én birom Vicket 😊Höri
Mint nagy tisztelőd, egy világ omlott össze bennem. :o Remélem csak és kizárólag a játékát bírod... 😊 Samuel megint lehalászta kétszer Peytont. Nem baj, pályafutása legfontosabb labdája kicsúszott a kezéből, hahahaha (\kárörvendő, savanyú a szőlő nevetés).
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A jövő heti must, must, must win. Go Colts!Zolo
Ha a Titans-t megrakjuk oda-vissza, akkor simaliba. Azon túl elég ha csak a kötelezőket behúzzuk majdhogynem.

Annyira boldog vagyok, hogy 4 évig nem játszunk a sasokkal 😊Höri
Karaj. Nézni a szimpatikus és mélyen tisztelt Wicket, ahogy kinyír minket... Inkább egy Tommy Boy TD.Zolo
én birom Vicket 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Annyira boldog vagyok, hogy 4 évig nem játszunk a sasokkal 😊Höri
Karaj. Nézni a szimpatikus és mélyen tisztelt Wicket, ahogy kinyír minket... Inkább egy Tommy Boy TD.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Jobbulást Collie-nak. Úgy néz ki talán "csak" agyrázkódás, az öltözőben már fel tudott ülni, tudott mozogni.


több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez nem kárörvendés, hanem őszinte kérdés: PM mikor csinált utoljára, ilyen 64 körüli ratinget?
Mert azt hiszem jó pár imát elmorzsolhattunk!deny79
a KC ellen

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ez nem kárörvendés, hanem őszinte kérdés: PM mikor csinált utoljára, ilyen 64 körüli ratinget?
Mert azt hiszem jó pár imát elmorzsolhattunk!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
😕

Rohadtul frusztráló egy meccs volt, pocsék kezdés... A támadószekciót sem lehet teljesen felmenteni (bár ennyi sérülttel tudom, hogy nagyon nehéz lehet) de a védelmünk megint teljesen inkonzisztens volt... Ennyi 3. és hosszút becumizni... A legnagyobb szerepe a vereségben ennek volt. Ha Vick egyik (3rd and long) futását megállítjuk legalább, akkor valószínűleg nyerünk. Volt két majdnem interceptionünk is... 😐 Pedig a Philly mindent megtett, hogy visszahozzon minket, hülyébbnél hülyébb szabálytalanságokat csináltak. A jövő heti must, must, must win. Go Colts!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Annyira boldog vagyok, hogy 4 évig nem játszunk a sasokkal 😊

Colliehoz legszívesebben bemennék a kórházba, de elvileg csak agyrázkódás. Azért szerintem így is IR.

Szerencsére kikapott a Houston, így a mai szenvedésnek nem lett nagy negatív hozadéka ilyen szempontból.

több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
A Chargers-Texanst néztem este, és kétségek közt vergődtem. Melyiknek drukkoljak? (Oké, egyiknek se, de mégis, melyik győzzön inkább?)
Ha a Houston leszakítjuk kicsit az (egyik) legfőbb csoportriválist magunkról. Viszont a San Diego minden megnyert meccsével közelebb araszol ahhoz, hogy rájátszásba jusson, és ott velük találkozzunk... Szóval sehogy se lehetett igazán jól kijönni ebből a párosításból.
Nota bene, amúgy izgalmas parti volt.

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hartnak mennyit kell kb kihagynia?Joci
a hét elején még szó volt róla, hogy játszik, szóval elvileg már jövő héten visszaállhat.

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Hartnak mennyit kell kb kihagynia?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az 1955ös throwback mezünkben játszunk:
Escalade
királyság.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Az 1955ös throwback mezünkben játszunk:

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Powers 2 hete nem edz.Höri
És egy szép kis "csizmával" járkált még pár napja (azóta nincs erről fejlemény). Townsend!Escalade
De Q, szóval az is elképzelhető, hogy néha betéved majd a pályára. Mondjuk így nem biztos, hogy nagyon erőltetni kéneStez
Már "csak" 1 inaktív hely van, ha nem ő kapja meg, akkor esélyes a játéka. Ezzel együtt elképzelhetetlennek tartom.

Néztétek a Philly bye utáni injuri reportját? Valahogy így kell kinéznie egy csapat listájának 2 hét pihenő után...

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
és Powers?eaglesmcnabb
Powers 2 hete nem edz.Höri
És egy szép kis "csizmával" járkált még pár napja (azóta nincs erről fejlemény). Townsend!Escalade
De Q, szóval az is elképzelhető, hogy néha betéved majd a pályára. Mondjuk így nem biztos, hogy nagyon erőltetni kéne

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Már Tryon is out?
Kezd nagyon jó lenni, bár PM elit corner is nem mellékesen, sima W

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
és Powers?eaglesmcnabb
Powers 2 hete nem edz.Höri
És egy szép kis "csizmával" járkált még pár napja (azóta nincs erről fejlemény). Townsend!Escalade
ő már a Mikulást várja.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Collie biztosan játszani fog, Lacey még nem hivatalos de gondolom ő is.Höri
és Powers?eaglesmcnabb
Powers 2 hete nem edz.Höri
És egy szép kis "csizmával" járkált még pár napja (azóta nincs erről fejlemény). Townsend!

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Collie biztosan játszani fog, Lacey még nem hivatalos de gondolom ő is.Höri
és Powers?eaglesmcnabb
Powers 2 hete nem edz.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Collie biztosan játszani fog, Lacey még nem hivatalos de gondolom ő is.Höri
és Powers?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
hivatalos OUT ötös

RB Joseph Addai (neck)
TE Brody Eldridge (rib)
RB Mike Hart (ankle)
LB Clint Session (elbow)
CB Justin Tryon (foot)

Ki se álljunk? 😊 😉Höri
Mi benne vagyunk 😛 Mert PM fél kézzel is elintéz minket, félek nagy zakóba szaladunk bele tőletek holnap de ne legyen igazam!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Collie biztosan játszani fog, Lacey még nem hivatalos de gondolom ő is.

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
hivatalos OUT ötös

RB Joseph Addai (neck)
TE Brody Eldridge (rib)
RB Mike Hart (ankle)
LB Clint Session (elbow)
CB Justin Tryon (foot)

Ki se álljunk? 😊 😉Höri
Nem tudod mi a helyzet Collie-val, esetleg Lacey-vel?
Akkor talán még van némi remény...
Bár még Blair White is villanhat, franc se tudja már mi itt a valós helyzet.
Amig #18 és #93 lélegzik lesz esély...

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hivatalos OUT ötös

RB Joseph Addai (neck)
TE Brody Eldridge (rib)
RB Mike Hart (ankle)
LB Clint Session (elbow)
CB Justin Tryon (foot)

Ki se álljunk? 😊 😉