Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Most olvasom, hogy a DVOA szerint mostantól a miénk a 3. legkeményebb menetrend. (http://www.footballoutsiders.com/stats/teameff -- 2. táblázat, Future sched. rész)
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Szerintem utoljára láttuk a pályán. Kár, pedig szimpatikus játékos, viszont az állandó kérőjelnél jobb az IR. Látni fogjuk még idén Moorehead-et.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
az elmúlt két évben kb 4 negyednyit sem volt a pályán
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
bejött a tipp, Gonzo IR

jellemző.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Session végre elkezdett megint normálisan játszani, erre jön egy ilyen sérülés, hát kurva jó.. Pedig nagyon tetszik a Session-Brackett-Hengerer LB sor

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Indianapolis Colts guard Jacques McClendon will wear No.80 tSunday and will be listed as a tight end, the team announced. - Ravensinsideradam8
Ez egy nagyon okos húzás szerintem.
Nem McClendon briliáns tight end képességeire gondolok persze 😊
Hanem arra, hogy így bizonyos helyzetekben 6 O lineman lehet a pályán ha kell.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Indianapolis Colts guard Jacques McClendon will wear No.80 tSunday and will be listed as a tight end, the team announced. - Ravensinsideradam8
legalább tudjuk, hogy miért draftoltuk őt 3. körben, mint 7. körös prospect.

sírni tudnék.

amúgy Hart és Collie QHöri
= nem lesz Eldridge.

Session, Tryon, Powers, Addai, Gonzalez, Sanders, Edlridge, A. Johnson, Hart (?) out. 6 kezdő, 2 kezdő lenne (plusz ugye Clark). Szép.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Indianapolis Colts guard Jacques McClendon will wear No.80 tSunday and will be listed as a tight end, the team announced. - Ravensinsideradam8
legalább tudjuk, hogy miért draftoltuk őt 3. körben, mint 7. körös prospect.

sírni tudnék.

amúgy Hart és Collie Q

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Indianapolis Colts guard Jacques McClendon will wear No.80 tSunday and will be listed as a tight end, the team announced. - Ravensinsider

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Leteszem a hajam, akkor respekt jár Sessionnek. Könyökficammal és törött alkarral tolta végig a hétfő esti meccset.marci
Ezt követően volt még 4 tackle-je. Collie visszatérése sem kis keménységről tesz tanúbizonyságot. Nem árt néha egy-egy gyorsan gyógyuló Colt, mert amúgy nagyítóval kell keresni...
Viszont -meglepő módon- zavaros riportokat lehet olvasni a bevethetőségéről. Van aki azt írja, hogy nagyon hosszú időre esik ki (az sakk-matt, mivel a védelemben kevés minőségi játékosunk van, ha ők is elkezdtek hullani, ott nincs egy Peyton, hogy királyt csináljon a Dawsonokból), más azt írja, hogy a hétvégére kérdéses a játéka...

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Leteszem a hajam, akkor respekt jár Sessionnek. Könyökficammal és törött alkarral tolta végig a hétfő esti meccset.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
a kicsit late hit miadt Gonzonak a PCLje sérült szóval lehet hogy megint IROrk
Ezt el sem hiszem. Nagyon sajnálom, mert tehetséges gyerek, és ezt a Houston ellen is megmutatta (pl remekül blokkolt az egész meccsen + többségében meglepően szép route-ok). Egy Collie-Gonzo belső páros bárkinek fejfájást okozna Clark nélkül is, így viszont tovább csökkennek az opciók. Nem lepődnék meg, ha IR esetén átgondolná a karrierjét, mert ez az elmúlt 2 év mentálisan nagyon nehéz lehetett.

Valamint egyre inkább úgy néz ki, hogy Brown-James párossal megyünk a Lincolnra. Komoly gond ez, mivel egyik játékos sem a passz blokkjairól híres. Ráadásul Eldridge kiesésével egyedül Gijon marad blokkolni, ami mint tudjuk rossz ómen...

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
a kicsit late hit miadt Gonzonak a PCLje sérült szóval lehet hogy megint IR
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Peyton lett az NFL.com szerint a liga történetének 8. legjobb játékosa.
Reméljük még sikerül javítani ezen a hátralévő 10 évben.Höri
Bár nyilván vitatható egy ilyen lista, azért Tommy boy 21. helye mégiscsak mosolyt csalt az arcomra 😊szf61
alamizsna

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Peyton lett az NFL.com szerint a liga történetének 8. legjobb játékosa.
Reméljük még sikerül javítani ezen a hátralévő 10 évben.Höri
Bár nyilván vitatható egy ilyen lista, azért Tommy boy 21. helye mégiscsak mosolyt csalt az arcomra 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Peyton lett az NFL.com szerint a liga történetének 8. legjobb játékosa.
Reméljük még sikerül javítani ezen a hátralévő 10 évben.

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
A pass rush nagyon megy most Freeney és Mathis egy állat. (Hughestől is lehetett látni egy két jó playt)
Cornerek se rosszak ( Tryon !!!)
Vickben azért szerintem még benne van, hogy két héttel ezelőtt majdnem ketté tört a szegycsontja. Óvatosabban fog futkározni.
Tehát szerintem is csak a földön vagyunk verhetők.

Ott viszont nagyon.
A Texans meccs után tele volt a sajtó hogy megfogta Colts végre a futást.
Nekem ez nem jött le.
Arian Foster teljesítménye továbbra is 6 YPC volt ellenünk.

Ha nincs az idióta Kubiak féle " most biztos azt hiszik hogy megint futni fogunk, ezért majd most jól szétpasszoljuk őket" game plan és Foster több lehetőséget kap, akkor szophattunk volna egy nagyot is.

No meg a csapat úgy néz ki mint a Lourdes-ből mankó nélkül hazavánszorgó sánta zarándokok menete.

Minden héten visszajön egy ember és veszítünk helyette 3-at, Lassan hosszabb a IR lista mint az aktív roster.

Nem ismerem az Eagles futóit, de elég necces lesz szerintem.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én lassan időtlen idők óta nem láttam olyan tétre menő Colts meccset, amin ne turnoverekkel (fumble, INT) kaptunk volna ki. (Az első Houston meccset idén nem láttam. 😊) Ha nem adjuk el többször a labdát, mint ahányszor megszerezzük, akkor szerintem jó esély vagy nyerni. Ha nem így lesz, akkor nagyon necces....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nagyarcú DeSeantól én nem félek.
a sebessége nagy, de egy kis mitugrász pöttömpanna, ezért is szar az Eagles red zone offense mert kis területen nem kell képzettnek lenni a levédéséhez.
fizikális cornereink pedig vannak bőven.

Shady már érdekesebb kérdés, de mivel mi minden RB-ből királyt tudunk csinálni, így rá nem tértem ki külön 😀

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Szerintem az Eagles elleni meccs az egyik legérdekesebb lesz a szezonban.Escalade
asszem rólam lehet tudni, hogy az összes NFL csapat közül az Eagles számít a "32. számú kedvencnek" szóval ha van más akkor én nem szoktam őket megnézni, de azt sajnálkozva látom, hogy Hobbs kikerül a kezdőből. Remélem azért nickelben sokat látjuk, nekünk az is bőven elég.

nem tom min fog múlni a dolog, lehetőleg Cole-t kapcsoljuk ki valahogy (Eldridge time) és Vick ne szopasson bennünket a földön, aztán onnantúl már nagy szarba nem kerülhetünk.Höri
Nálam Cole, D-Jax és McCoy (tipikusan olyan back, aki nem fekszik nekünk)... Patnek pedig egy fair catch gépet kell csinálnia Jacksonból.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintem az Eagles elleni meccs az egyik legérdekesebb lesz a szezonban.Escalade
asszem rólam lehet tudni, hogy az összes NFL csapat közül az Eagles számít a "32. számú kedvencnek" szóval ha van más akkor én nem szoktam őket megnézni, de azt sajnálkozva látom, hogy Hobbs kikerül a kezdőből. Remélem azért nickelben sokat látjuk, nekünk az is bőven elég.

nem tom min fog múlni a dolog, lehetőleg Cole-t kapcsoljuk ki valahogy (Eldridge time) és Vick ne szopasson bennünket a földön, aztán onnantúl már nagy szarba nem kerülhetünk.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Peyton vasárnap lesz zsinórban 200. alkalommal kezdő (ergo ez a 200. meccse Colts playerként)Höri
“Put pressure on Peyton Manning…. Even better put him out of the game”Erre rímel Ernie Sims tegnapi nyilatkozata is
Ennek a srácnak is kitakart a rasztája pár Colts meccset az elmúlt pár évből...

Szerintem az Eagles elleni meccs az egyik legérdekesebb lesz a szezonban. Sajnos a sérülések továbbra is csak gyűlnek (tegnap már Tryon is lábgéppel sétálgatott, Gonzoról/Hartról semmi hír -a szurkolókért mindent-, Session/Powers/Mathis/Edridge/Addai sem edzett), viszont a kevés jó hír egyike, hogy Collie és Lacey is limitáltan gyakoroltak.

Btw: zsinórban a 3. ellenfelünk játszik bye után, köszi.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Freeney lett az AFC-ben a hét védője. Riszpekt.

Peyton vasárnap lesz zsinórban 200. alkalommal kezdő (ergo ez a 200. meccse Colts playerként)

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tudtuk kezelni az Arian Foster / Andre Johnson párost a Texans-nál.
Nem hiszem hogy a CJ2K / Moss páros nagyobb veszély lenne.szf61
De Texansba védelem sem volt azért.
Nehezebb meccs lesz sokkal.Stez
Erre volt egy jópofa komment a 18to88.com-on.
If I had to choose..., I take Moss twice as a Titan over once as a Patriot
szf61
nem értek egyet 😛

Moss-ra a CB mellett figyelni kell az arralévő safety-nek is, pedig azt jó lett volna CJ2K ellen betolni a boxba, mert ellene minden négyzetcentiméter számít. így viszont neki is nagyobb terület jut, és a Titansnek is van egy újabb jobb WR-e. (mondjuk Britt sérülése legalább 4 hét)

mindez idén még 2x

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Ha elp*csáznak bennünket oda-vissza, akkor nem fog vigasztalni, hogy nem nyernek végül SB-t. Inkább csak játsszon úgy, ahogy idén eddig. 😀peterk2005
Tudtuk kezelni az Arian Foster / Andre Johnson párost a Texans-nál.
Nem hiszem hogy a CJ2K / Moss páros nagyobb veszély lenne.szf61
De Texansba védelem sem volt azért.
Nehezebb meccs lesz sokkal.Stez
Erre volt egy jópofa komment a 18to88.com-on.
If I had to choose..., I take Moss twice as a Titan over once as a Patriot

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison