Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintem az Eagles elleni meccs az egyik legérdekesebb lesz a szezonban.Escalade
asszem rólam lehet tudni, hogy az összes NFL csapat közül az Eagles számít a "32. számú kedvencnek" szóval ha van más akkor én nem szoktam őket megnézni, de azt sajnálkozva látom, hogy Hobbs kikerül a kezdőből. Remélem azért nickelben sokat látjuk, nekünk az is bőven elég.

nem tom min fog múlni a dolog, lehetőleg Cole-t kapcsoljuk ki valahogy (Eldridge time) és Vick ne szopasson bennünket a földön, aztán onnantúl már nagy szarba nem kerülhetünk.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Peyton vasárnap lesz zsinórban 200. alkalommal kezdő (ergo ez a 200. meccse Colts playerként)Höri
“Put pressure on Peyton Manning…. Even better put him out of the game”Erre rímel Ernie Sims tegnapi nyilatkozata is
Ennek a srácnak is kitakart a rasztája pár Colts meccset az elmúlt pár évből...

Szerintem az Eagles elleni meccs az egyik legérdekesebb lesz a szezonban. Sajnos a sérülések továbbra is csak gyűlnek (tegnap már Tryon is lábgéppel sétálgatott, Gonzoról/Hartról semmi hír -a szurkolókért mindent-, Session/Powers/Mathis/Edridge/Addai sem edzett), viszont a kevés jó hír egyike, hogy Collie és Lacey is limitáltan gyakoroltak.

Btw: zsinórban a 3. ellenfelünk játszik bye után, köszi.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Freeney lett az AFC-ben a hét védője. Riszpekt.

Peyton vasárnap lesz zsinórban 200. alkalommal kezdő (ergo ez a 200. meccse Colts playerként)

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tudtuk kezelni az Arian Foster / Andre Johnson párost a Texans-nál.
Nem hiszem hogy a CJ2K / Moss páros nagyobb veszély lenne.szf61
De Texansba védelem sem volt azért.
Nehezebb meccs lesz sokkal.Stez
Erre volt egy jópofa komment a 18to88.com-on.
If I had to choose..., I take Moss twice as a Titan over once as a Patriot
szf61
nem értek egyet 😛

Moss-ra a CB mellett figyelni kell az arralévő safety-nek is, pedig azt jó lett volna CJ2K ellen betolni a boxba, mert ellene minden négyzetcentiméter számít. így viszont neki is nagyobb terület jut, és a Titansnek is van egy újabb jobb WR-e. (mondjuk Britt sérülése legalább 4 hét)

mindez idén még 2x

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Ha elp*csáznak bennünket oda-vissza, akkor nem fog vigasztalni, hogy nem nyernek végül SB-t. Inkább csak játsszon úgy, ahogy idén eddig. 😀peterk2005
Tudtuk kezelni az Arian Foster / Andre Johnson párost a Texans-nál.
Nem hiszem hogy a CJ2K / Moss páros nagyobb veszély lenne.szf61
De Texansba védelem sem volt azért.
Nehezebb meccs lesz sokkal.Stez
Erre volt egy jópofa komment a 18to88.com-on.
If I had to choose..., I take Moss twice as a Titan over once as a Patriot

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Moss impactje, az hogy mivel odament szóval már biztos nem nyernek SB-t 😀Ork
Ha elp*csáznak bennünket oda-vissza, akkor nem fog vigasztalni, hogy nem nyernek végül SB-t. Inkább csak játsszon úgy, ahogy idén eddig. 😀peterk2005
Tudtuk kezelni az Arian Foster / Andre Johnson párost a Texans-nál.
Nem hiszem hogy a CJ2K / Moss páros nagyobb veszély lenne.szf61
De Texansba védelem sem volt azért.
Nehezebb meccs lesz sokkal.

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Moss impactje, az hogy mivel odament szóval már biztos nem nyernek SB-t 😀Ork
Ha elp*csáznak bennünket oda-vissza, akkor nem fog vigasztalni, hogy nem nyernek végül SB-t. Inkább csak játsszon úgy, ahogy idén eddig. 😀peterk2005
Tudtuk kezelni az Arian Foster / Andre Johnson párost a Texans-nál.
Nem hiszem hogy a CJ2K / Moss páros nagyobb veszély lenne.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Moss impactje, az hogy mivel odament szóval már biztos nem nyernek SB-t 😀Ork
nincs mese, vissza kell hozni Tim Jenningst.

ja nem.

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azt néztétek, hogy az eddigi hét ellenfelünkből egyedül a Denvernek van negatív mérlege? Játszottunk két 5:2-es csapattal (Giants, Chiefs), két 4:3-assal (Houston 2x), és két 4:4-essel (Redskins, Jax). Mindezt 3 otthoni és 4 idegenbeli meccs keretében. Nem is rossz, a körülményekhez képest. Ha pedig az a holdból rúgott FG nem ment volna be, akár 6:1-el is állhatnánk. :o


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Moss impactje, az hogy mivel odament szóval már biztos nem nyernek SB-t 😀Ork
Ha elp*csáznak bennünket oda-vissza, akkor nem fog vigasztalni, hogy nem nyernek végül SB-t. Inkább csak játsszon úgy, ahogy idén eddig. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Moss impactje, az hogy mivel odament szóval már biztos nem nyernek SB-t 😀
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Mivel most nem akarok tipródni, hogy Mossnak mekkora impactja lesz Tennessee-ben, azt jóslom, hogy mire velük játszunk, már gyakorlatilag be lesz biztosítva a csoport. 😊
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Marvin nem volt egy Moss, de ez nem csak hátrányt, hanem időnként előnyt is jelent. Marvin még leszálló időszakában is remek slant-eket futott, lehetett rövid passzos, középre irányuló, és középtávoli játékoknál is használni. Nézd meg Mosst vagy TO-t, mennyire képesek erre...

Persze az is igaz, hogy bármennyire is szeretem Reggie-t, ha arról lenne szó, hogy Andre Johnson játsszon a helyén, akkor nem tiltakoznék. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha szerinted Marvin klasszis deep threat volt, akkor nem értünk egyet, bár hozzáteszem, hogy én sajnos nem láttam az abszolút legjobb éveit, ahogy gondolom legtöbben, hiszen nem nagyon volt hol nézni akkor még. 😊 Az biztos, hogy neki is megvoltak a maga fizikai korlátai (magasság, karfesztávolság), amellett, hogy minden idők egyik leggyorsabb WR-e. Wayne-nel kapcsolatban asszem egyetértünk.

szerk: Marvin világklasszis elkapó volt, 8-szoros pro bowler, nyilván klasszis volt, persze, de amikor én láttam akkor már egy stabil, jó kezű, még mindig kiemelkedően gyors, "20 yardos" elkapót láttam, aki stabilan hozta magát általában, de tényleg nem sok "deep catch"-re emlékszem a 2004-től 2008-ig tartó időszakban, amikortól nézek Colts meccseket. Ez persze már túl volt a prime időszakán, szóval lehet, hogy igazad van. Fénykorában ott volt a legjobb deed threat-ek között?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vagy mi lett volna ha lett volna egy igazán komoly, klasszis deep threat,Zolo
igazad van marvin harrison tenyleg csak disznek volt
mert pm csak noname elkapoknak szeret dobni 😀

wayne is egy tehetsegtelen senkihazi azzal is kezdhettem vna
de sztem o azert elegge limitalt kepessegu atletikailag csak ebben a rendszerben
remekul tudjuk kamatoztatni az erossegeit igy nem annyira feltuno h milyen lassu
mas sztar elkapokkal szemben
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Brandstatert teszteli a Jaguars.

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Belegondolni is félelmetes, hogy mit csinálna az ember, ha megkapna egy olyan rostert mint a New-Orleans-é, esetleg San Diego, Jets (lol, Sanchez helyett, RIP a ligának). Na de ez csak ábrándozás, és persze nemcsak őt szeretjük a csapatból, még ha őt is a leginkább. Nem cserélnénk el a keret többi tagját sem. Na jó, nem mindegyiküket. 😊Zolo
Szvsz ilyen szerencséje csak Montana-nak volt. Meg talán Brady-nek. Bár Brady-t én inkább Bradshaw mellé sorolnám (nála azért jobb). Nagyszerű irányító, nagyszerű csapatban. De nem korszakos. Montana, Manning, Unitas (és számomra Marino is) más kategória, és közülük csak Montana-nak volt olyan mázlija, hogy domináns csapatba került.

(Azért szerintem az utóbbi években a Colts roster is nagyon erős. Máshogy erős, mint egy Steelers vagy Pats, de ettől még elit. Az, hogy az évtized domináns csapata legyünk, csak egy kis szerencsén múlott. Egy kevésbé sérülékeny Sanders, az, hogy az amúgy vasból gyúrt Freeney ne a legfontosabb meccsre sérüljön le, hogy mondjuk 2 vesztes PO meccsen picit jobb formát fogjunk ki, stb. Ezek már nem a rosteren múlnak, hanem egy kis szerencsén. Van ilyen. A Steelersnek amikor esélye volt akkor minden összejött, a Chargersnek meg például semmi. Pedig tíz év átlagában nem jobb a Steelers a Chargersnél.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vagy mi lett volna ha lett volna egy igazán komoly, klasszis deep threat, vagy még inkább egy igazán komoly védelem mögötte, legalább néhány szezonban. Sokan tényleg fel sem fogják, hogy mégis mekkora az az impact, amit ő jelent. Megmosolyogva gondolok vissza arra amikor pár éve, (még a gyűrű előtt) azon kijelentésemre, miszerint Peyton is nyert volna olyan védelemmel ami a Patsnek volt, egy itteni törzs szurkolójuk (tán pont a leghíresebb) azt mondta, hogy dehogyis, tuti nem. 😀

Belegondolni is félelmetes, hogy mit csinálna az ember, ha megkapna egy olyan rostert mint a New-Orleans-é, esetleg San Diego, Jets (lol, Sanchez helyett, RIP a ligának). Na de ez csak ábrándozás, és persze nemcsak őt szeretjük a csapatból, még ha őt is a leginkább. Nem cserélnénk el a keret többi tagját sem. Na jó, nem mindegyiküket. 😊
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
"Eighty-nine percent of Peyton Manning's pass attempts this season have come with at least five defensive backs on the field, by far the highest percentage in the league. Monday night was extreme even by those standards, as the Texans put five or more DBs on the field for EVERY ONE of Manning's pass attempts"
uhh, nem is kérdés ki a liga legjobb játékosaJJ Tiller
Ezek azok az apróságok amik nem látszanak a statisztikákon. Gondolj bele, hogy milyen statjai lennének, ha átlagos védelmet kapna, ha így is szinte minden statban a legjobb vagy egyik legjobb. Mindezt úgy, hogy gyakorlatilag mindegy, hogy kit állítanak be mellé elkapónak.

Ilyenkor látszik, hogy nem véletlen, hogy ő az egyetlen, akit aktívként beraktak az NFL all time top 10-be.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Valóban nem, ez egy robot.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante
"Eighty-nine percent of Peyton Manning's pass attempts this season have come with at least five defensive backs on the field, by far the highest percentage in the league. Monday night was extreme even by those standards, as the Texans put five or more DBs on the field for EVERY ONE of Manning's pass attempts"

uhh, nem is kérdés ki a liga legjobb játékosa


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most látom csak, hogy Hart mellett Donald (ezért futott James, bár a teljesítménye is okot adott volna rá), Eldridge és Gonzalez sem tért vissza sérülése után. Fasza, Brown és Gonzo sokáig bírta...Escalade
Gonzo meccs végén sérült meg, amikor már nem is volt rá szükség, lehet amiatt nem jött vissza, Eldridge sérülését nem is láttam. Szerintem azért 1-2 héten belül Addai is játszani fog ismét, Collie úgyszintén, de nagyon kellenének, főleg így., majom Brown sem képes nem lesérülni.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Most látom csak, hogy Hart mellett Donald (ezért futott James, bár a teljesítménye is okot adott volna rá), Eldridge és Gonzalez sem tért vissza sérülése után. Fasza, Brown és Gonzo sokáig bírta...

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Néztem Hart post game interjúját, és nem úgy tűnik, mintha komoly lenne a sérülése. Szóba sem jött, nagyon jókedvűen nyilatkozott.

A csoportban ezzel a meccsel szerintem leszűkült a verseny, vagy a Titans vagy mi visszük el a csoportot. A Texansnak olyan brutális a sorsolása, hogy nem hiszem, hogy beleszólhatnak, a Jax meg egyszerűen nem elég erős. A Titans viszont komoly gond, valamivel könnyebb a sorsolásuk mint a miénk, és nagyon jónak tűnnek. Az előző években kimondottan szurkoltam a Titans-nak - mert megtehettem 😊 -, de idén az biztos, hogy nem így lesz. 😀

A Philly meccs nagyon nehéz lesz, de nem reménytelen. Nagyon jók, de ők is hajlamosak komoly üresjáratokra. Hátha szedünk egy picksix-et Vick ellen is. 😊 A Chargers elleni W nagy csoda lenne. Nem szokott menni ellenük, és ha abbahagyják a balf*szkodást - errefelé tendálnak -, akkor borzalmas erős egy csapat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi lenne ha... "felszednénk" Moss-t? Lehetséges-e egyáltalán, és ha igen, csinálnátok?Zolo
Minek? Collie csak néhány meccsre esett ki, a legkevésbé a Wayne, Collie, Garcon, Gonzo négyes szorul ebben a csapatban erősítésre.

Texans meccsről: Jobban játszottunk, mint gondoltam volna. Hart nagyon pozitív meglepetés, reménykedtem is benne, hogy így lesz, régóta bírom a kis atomgolyó stílusa miatt. Remélem nem sérült le komolyabban. A passzjátékunkról - és Peytonról - mindent elmond, hogy a nagyon sok droppal együtt is mentünk 270 yardot és a három legtöbb yardot elkapónk Garcon, Tamme és Gonzó volt... A jövőben nem szabad ennyi labdát elejtenünk, mert az egy nem Houston szintű secondaryval megáldott védelem ellen sokba kerülhet.

A védelmünk az első félidőben nagyon karcolt, azt hittem Johnson és Powers jobban fog hiányozni. A második félidőben már nem csak hajlottunk de időnként törtünk is. Szerencsére Freeney-isten a helyén volt a végén. 😉 Session az egész meccsen nagyot játszott, a Freeney/Mathis páros megtette amit kell. Angerer fumble-je szép volt, azon kívül nem tudtam figyelni rá. Hátul csinálni kellene valamit, mert abból amit látni lehetett, nem sok pozitívat láttam. Francisco leginkább csak rohangált ide-oda, és Bethea továbbra sem tűnik valami acélosnak.peterk2005
Így van, Hart hatalmasat játszott, de hát persze hogy olyan szerencsések vagyunk, hogy mindjárt ő is megsérült..
Tammere pedig senki sem számított Clark után, de bebizonyította, hogy azért lehet rá számítani, ha kell, bár azért még csiszolnia kéne az elkapásokon, nem kevés dropja volt azért.
PM csak a szokásosat hozta és Olivér meg is magyarázta egy pillanat alatt, miért esélytelen Moss nálunk: "Peyton Manning élvezi, ha a senkikből csinálhat sztárelkapókat, ezért biztosan nem akarja a Colts Randy Moss-t". 😊
Jelenleg nincs is rá szükségünk, TE poszton voltunk bajban, Garcon és Wayne a szélen jó, főleg hogy előbbi azért elképesztően jó is tud lenni, csak kezd unalmas lenni, hogy szinte minden meccsen negyedeket kell kihagynia, mert folyamatosan sérül valamivel. Gonzonak egy hatalmas elkapása volt, viszont elképesztően rossz formában van még szerintem, a sok kihagyás látszik, ráadásul ismét megsérült ő is. :/

A kulcs a pass rushunk volt a védelemben. Schaub folyamatos nyomás alatt volt, teljesen össze is szarta magát mindig, ez látszott is. Halkan jegyzem meg, az utolsó negyedben, ha Mathis pihent 1-1 snapnél, az eddig ugye láthatatlan Hughes is megverte a falemberét és siettetésig jutott, csak a balfasz flag nem kellett volna, de ez tőle már nagy szó az eddigiek után.
Angerer nem volt rossz, egy kicsit mondjuk látszott a játékán, hogy nem az eredeti posztján játszik, de feltalálta magát, jó lenne, ha a jövőben is ő kezdeni Wheeler helyén, nagyon erős LB sor lehet ez egy ilyen formában játszó Sessionnel, brutális volt megint.
A legnagyobb meglepetés Tryon és az ő megbízhatósága volt, a semmiből beszállva nagyon jól játszott. Bye weeken gondolom Hayden is kapott savat, mert még rá sem nagyon lehetne rosszat mondani, végre már. André a TD-jénél mondjuk elküldte cukorért a boltba, de ellene ez benne van, egyszer mindenképp. Francisco továbbra is szar szegény, passz ellen, futás ellen, azt meg nem osztom, hogy Bethea nem valami acélos. Persze nem a tavalyi állatkodás megy, a Jax ellen talán élete leggyengébb meccsét játszotta, de azért megbízható, tegnap is párszor szépen odaért. Nem lehet könnyű egy totálisan púp a hátra-féle Francisco mellett játszani és kb. helyette is megoldani mindent, illetve azért azt se feledjük, hogy az ő oldalán legtöbbször Powers van, aki meg szinte mindent megold mostmár legalább, így nem Betheára hárul az is.
Fostert is 100 yard alatt tartottuk volna, ha az utolsó 4 percben nem kezdjük el engedni a 7-10 yardos futás/elkapásokat, ez némi bizakodásra adhat okot. Ha Johnson visszatér, mögötte ezzel az LB sorral még talán rush D-nk is lehet.