Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mi lenne ha... "felszednénk" Moss-t? Lehetséges-e egyáltalán, és ha igen, csinálnátok?Zolo
Minek? Collie csak néhány meccsre esett ki, a legkevésbé a Wayne, Collie, Garcon, Gonzo négyes szorul ebben a csapatban erősítésre.

Texans meccsről: Jobban játszottunk, mint gondoltam volna. Hart nagyon pozitív meglepetés, reménykedtem is benne, hogy így lesz, régóta bírom a kis atomgolyó stílusa miatt. Remélem nem sérült le komolyabban. A passzjátékunkról - és Peytonról - mindent elmond, hogy a nagyon sok droppal együtt is mentünk 270 yardot és a három legtöbb yardot elkapónk Garcon, Tamme és Gonzó volt... A jövőben nem szabad ennyi labdát elejtenünk, mert az egy nem Houston szintű secondaryval megáldott védelem ellen sokba kerülhet.

A védelmünk az első félidőben nagyon karcolt, azt hittem Johnson és Powers jobban fog hiányozni. A második félidőben már nem csak hajlottunk de időnként törtünk is. Szerencsére Freeney-isten a helyén volt a végén. 😉 Session az egész meccsen nagyot játszott, a Freeney/Mathis páros megtette amit kell. Angerer fumble-je szép volt, azon kívül nem tudtam figyelni rá. Hátul csinálni kellene valamit, mert abból amit látni lehetett, nem sok pozitívat láttam. Francisco leginkább csak rohangált ide-oda, és Bethea továbbra sem tűnik valami acélosnak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nagyon fontos csoportgyőzelem, túlélve az csapatot sújtó armageddont, és a houstoni arcok is a helyükre kerültek.

+ Hart. Nem szeretem sem az olcsó szóvicceket, se nem a Faragó-féle ömlengéseket, de tényleg a szívét otthagyja minden meccsen, és nem mellesleg kifejezetten jól lát a pályán. Persze ahogy lenni szokott a jó meccsén, meg is sérült.
+ Garcont sokszor szapultam, viszont ha nem is az a klasszikus vajkezű Colts WR, igazi playmaker.
+ a védelem nagyon ráhangolódott a meccsre, nehéz megmondani, az Angerer-Wheeler javított-e a csapaton, viszont rontani nem rontott.
+ Freeney + Lucas Oil.
+ Session sacke sok ostoba Coyer LB blitzet feledtetett.
+ Gonzo nem is tűnt 100asnak, ha végre egészséges tud maradni, gyilkos WR 4e-s. A route-okon van még mit csiszolni és kicsit húzta is a végén a lábát.
+ eléggé bíztam Tryonban amióta idejött, és egy elég szép bemutatkozómeccset hozott.
+ a fal nem is kevésszer irreálisan nagy lyukakat nyitott.
+ Tamme a korai idegességet legyűrve jól játszott. Az utolsó driveos 3rd down egészen Dallasos volt.

- Brown. Próbáltam bizakodó maradni vele kapcsolatban, ráadásul még nem is igazi 2. éves a sérülései miatt, de amint kivillant a blokkoló ember mögül egy kis fehér mezcsík, a biztonság kedvéért rögtön nekifutott. Kezd kínossá válni, hogy mindenki tud emögött a fal mögött futni, csak ő nem. Amikor a végén Javarris futott helyette, pár virtuális szöget bele lehetett ütni abba az első pickbe.
- Francisco, anyám borogass. Néha mintha hozni kéne a csörgős amerikaifoci labdát, annyira vakon játszik.
- megúsztuk a rövig kickoffokat, mert a coverage ismételten jó volt, viszont kell Pat.
- állítólag Diem barátunk leszerződtetéséért Jerry Jones komoly ajánlattal készül. Még náluk sem csinál ennyi penaltyt a RT.
- Botrány amit műveltek a zebrák az egész meccsen (spotok egész meccsen, PI, facemask, PF, stb), csoda hogy úgy ahogy átléptünk rajta.

Rövid pihenő vs. byeon lévő Eagles. Vickkel, Jacksonnal, mindennel.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Esc örülhet Hengerer start at SLB az ESPN szerint, de Powers Out
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Powers inaktív, Laci inaktív (Jo is, de ez a legkisebb meglepetés). Nem vagyok messze egy esetleges összeesküvés-elmélettől sem...

Nem baj, majd a 43 milliós cornerünk és a Steel Curtain egy elkopott darabja elhalássza az összes létező labdát. Ezek mellett Hart az első számú RB, nem Brown.

És ki is érdemeltünk pár jó hírt!
- Tryon kezd, nem Towsend,
-remélem DeVan kezdése már nem is újdonság,
- és a végére hagytam a csattanót, Angerer kezd Wheeler helyén!

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi lenne ha... "felszednénk" Moss-t? Lehetséges-e egyáltalán, és ha igen, csinálnátok?Zolo
Kizárt

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mi lenne ha... "felszednénk" Moss-t? Lehetséges-e egyáltalán, és ha igen, csinálnátok?Zolo
mondanám, hogy 0%, de valójában negatív számot mondanék inkább.

a Colts csak no-name, (lehetőleg undrafted) sérülékeny, sehovánemkellő játékosokat hajlandó leigazolni, szóval ezt a témát el is felejthetjük mielőtt eszünkbejutna.

úgy se tud TE-t játszani.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Van is már egy spekuláció.

http://naptownsfinest.com/2010/11/01/nfl-rumors-are-the-indianapolis-colts-interested-in-randy-moss/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mi lenne ha... "felszednénk" Moss-t? Lehetséges-e egyáltalán, és ha igen, csinálnátok?
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Aaron barátunk tényleg csak 2 meccsen kezdett a többiek azért volt hogy egy fél szezont végigjátszottak kezdőként
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ki volt a rosszabb kezdő játékos
Wheeler vagy a régi kedvenc Josh Thomas vagy Jennings?Ork
Josh Thomas az aki úgy néz ki mint egy emós? 😀adam8
nem úgy néz ki, hanem az.

egyébként a legrosszabb kezdőjátékos versenyben én egy Aaron Moorheadet nem felejtenék el.

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
ki volt a rosszabb kezdő játékos
Wheeler vagy a régi kedvenc Josh Thomas vagy Jennings?Ork
Josh Thomas az aki úgy néz ki mint egy emós? 😀

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
ki volt a rosszabb kezdő játékos
Wheeler vagy a régi kedvenc Josh Thomas vagy Jennings?Ork
Gardner.
Mondjuk kicsit sántít, mivel Jenning és Thomas is szigorúan sérülések miatt lett kezdő, míg Filippo idén "kiérdemelte". 2 napja azért bújom a twittert, hogy rátaláljak a nagy hírre, de eddig semmi...

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
ki volt a rosszabb kezdő játékos
Wheeler vagy a régi kedvenc Josh Thomas vagy Jennings?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Houston

Doubtful: DT Earl Mitchell (ankle), DE Jesse Nading (knee)
Questionable: G Mike Brisiel (knee)
Full participation: LB Xavier Adibi (hamstring), LB Kevin Bentley (knee), TE Owen Daniels (knee), WR Dorin Dickerson (knee), TE Garrett Graham (shoulder), WR Andre Johnson (ankle), CB Sherrick McManis (hamstring), CB Karl Paymah (wrist), LB Darryl Sharpton (ankle)

Indianapolis

Out: LB Kavell Conner (foot), DT Antonio Johnson (knee), S Bob Sanders (biceps)
Doubtful: RB Joseph Addai (shoulder)
Questionable: RB Donald Brown (hamstring), WR Austin Collie (hand), WR Pierre Garcon (hamstring), WR Anthony Gonzalez (ankle), CB Jacob Lacey (foot), CB Jerraud Powers (foot), WR Reggie Wayne (hamstring)
Probable: LB Gary Brackett (groin)

több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Vincent Jackson ellenünk tér vissza 😊

mint púp a hátunkra...Höri
Viszont Cushing-ot a szélről bevitték MLB nek...
Legalább nem ba..ogatja a rookie tight end-jeinket annyit.szf61
meg az MLB ritkábban szokott sackelni 😀Höri
Kivéve a mi jó Hengerer barátunkat 😀
Egyébként ki találta ki a "Hengerer" nevet? Nagyon találó 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vincent Jackson ellenünk tér vissza 😊

mint púp a hátunkra...Höri
Viszont Cushing-ot a szélről bevitték MLB nek...
Legalább nem ba..ogatja a rookie tight end-jeinket annyit.szf61
meg az MLB ritkábban szokott sackelni 😀

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Állítólag Brown játszani fog, és a nap híre, hogy Caldwell fontolgatja az Angerer-Wheeler cserét. Pat, vagy Tijuan, tökmindegy, csak legyen valami változás.Escalade
végre valami jó hír, jöjjön csak Hengerer már csak az kéne hogy az 1. körös hughes legalább 2 snapnél legyen fenn
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Vincent Jackson ellenünk tér vissza 😊

mint púp a hátunkra...Höri
Viszont Cushing-ot a szélről bevitték MLB nek...
Legalább nem ba..ogatja a rookie tight end-jeinket annyit.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Állítólag Brown játszani fog, és a nap híre, hogy Caldwell fontolgatja az Angerer-Wheeler cserét. Pat, vagy Tijuan, tökmindegy, csak legyen valami változás.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Brown már limitáltan edzett és várni lehetett, de azért megnyugtató, hogy a kihagyott edzések után Garcon is fullos volt.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vincent Jackson ellenünk tér vissza 😊

mint púp a hátunkra...

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
hatalmas megnyugvás lesz, hogy edzés nélkül beáll majd.Höri
Egy fumble-re ő is jó lesz. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Most olvastam, hogy esetleg White sem játszhat. Eddig erről szó sem volt, több mint komikus lenne.Escalade
White nem volt az injury reporton és Gonzo is fullos volt
viszont Brown nem tudott edzeni ma se, előre HartOrk
Brown elvileg játszani fog hétfőnStez
hatalmas megnyugvás lesz, hogy edzés nélkül beáll majd.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most olvastam, hogy esetleg White sem játszhat. Eddig erről szó sem volt, több mint komikus lenne.Escalade
White nem volt az injury reporton és Gonzo is fullos volt
viszont Brown nem tudott edzeni ma se, előre HartOrk
Brown elvileg játszani fog hétfőn

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Most olvastam, hogy esetleg White sem játszhat. Eddig erről szó sem volt, több mint komikus lenne.Escalade
White nem volt az injury reporton és Gonzo is fullos volt
viszont Brown nem tudott edzeni ma se, előre Hart