Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Újra megnéztem a meccset és a fő tanulság: Linkenbach > CJ. Futásban, protectionben. Nyilván nagy rizikó ilyenkor blinde-side tackle-t váltani, de muszáj lenne... Francisco pedig még rosszabb volt, mint emlékeztem. Nagy mázli, hogy ilyen reménytelen szögeket válasz, így körbefutni sem kell.

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Post game interjú Peytonnal: http://www.youtube.com/watch?v=gkuD4PBjN4o

Nagyon jó. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Fanciscoval ellentétben Tryon egyre jobban tetszik. Ebből a srácból még lehet valaki.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Most pótoltam be a hiányosságomat (gáz, de az év legnehezebb hete előtt nem engedhettem meg a teljes belsőóra kivégzést). Btw, köcsög TYT, ESPN America rulz.

Nyertünk, de sokkal szenvedősebbre sikerült, mint ahogy kellett volna. Ez a tackling a világ szégyene, itt van a szemem előtt MJD plusz 10-12 yardja minden contact után. A mi CJnk nagyon szar, Diem hülye, Saturday hektikus. Nesze neked veterán fal. Bethea továbbra is primadonnát játszik (kb a 4. olyan TD, amikor az 1-2 yardoson nekiugorhat az elkapónak, aki háttal áll még neki = 4 TD), és az idei 2. kezébe eső amatőr picket ejti el. Francisco viszont tegnap átlépte a legendás Gardner-szintet. Hivatalosan is az utóbbi 10 év legrosszabb Colts kezdőjátékosává vált. Innen a Balkán mellől is gratulálunk neki!
Peyton jó volt, viszont az utolsó 2 futójátékunkat szerintem már megbánta. Garcon a sok szenvedés után zsinórban a 3. meccsén néz úgy ki, mint egy NFL WR. Hosszú hét, Jax. Félek attól a meccstől, ha nem jön vissza pár játékos, kezdve Joval és Clinttel, akkor szerintem komoly bajok lesznek.

Nem mellesleg: Papas mellett 2 esőerdőből importált majom is lehozta volna a tegnapi közvetítés színvonalát.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
nincs rá feltétlen szükség, ha a Colts megnyeri a maradék 3 meccsét akkor biztos csoport győztes, szóval fontosabb lesz hogy az Oakland azzal segítsen hogy kikap tőlünk 😀Ork
Persze, de azért csak jobb lenne, ha a jövőheti meccsre már egyenlő állással mennétek! És ha legyőzitek a Jags-t, utána akár tőlünk ki is kaphattok, hogy mi is egy izgalmas csoportrangadót játszhassunk, ne csak ti 😀

Egyébként valszeg kikapunk most a Jags-től is és sajnos a Coltstól is, míg az előbbi talán egy súlycsoport, de a Colts, azért jóval előbbre jár, még így viharverten is!Bruce
hétvégén simán nyer a Raiders 😛Höri
fogadtam a Jaxre, szóval tuti kikapnak 😛

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hmm, most aztán szurkolni kell a Raidersnek, hogy segítsen egy kicsit! Pl győzze le a Jags-t 😀Bruce
nincs rá feltétlen szükség, ha a Colts megnyeri a maradék 3 meccsét akkor biztos csoport győztes, szóval fontosabb lesz hogy az Oakland azzal segítsen hogy kikap tőlünk 😀Ork
Persze, de azért csak jobb lenne, ha a jövőheti meccsre már egyenlő állással mennétek! És ha legyőzitek a Jags-t, utána akár tőlünk ki is kaphattok, hogy mi is egy izgalmas csoportrangadót játszhassunk, ne csak ti 😀

Egyébként valszeg kikapunk most a Jags-től is és sajnos a Coltstól is, míg az előbbi talán egy súlycsoport, de a Colts, azért jóval előbbre jár, még így viharverten is!Bruce
hétvégén simán nyer a Raiders 😛

több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 708 — Colts fan
lazán nyertünkOrk
Azt hiszem, számomra azért izgalmasabb volt, mint másoknak... Az első félidőt még éjjel, de a másodikat csak ma délután ismétlésben láttam.
Na most szépen elmentünk az elején, csakhogy annyit tudtam már a netről (Fantasyből), hogy Bironas 4 extrapontot rúgott. (Mást nem tudtam a meccsről.) Ebből világos volt, pláne mikor 27-ünk volt hosszú időn át, hogy az pont kevés lesz, mert 4 extrához kell, ugye, legalább 28 összpont... Szóval a hajam kihullott az aggodalomtól, míg Vinatieri be nem rúgta a szükséges plusz 3-at 😊

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Blair azért megpróbálta kicsit szorossá tenni a meccset, vele is előfordulhat néha 1-2-szer, hogy nem fog ki jó napot
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
sima W, Taj Smith pedig simán MVP 😀

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
juhúúú 😊 asszem beszerzem valahogy a hétvégén

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Hmm, most aztán szurkolni kell a Raidersnek, hogy segítsen egy kicsit! Pl győzze le a Jags-t 😀Bruce
nincs rá feltétlen szükség, ha a Colts megnyeri a maradék 3 meccsét akkor biztos csoport győztes, szóval fontosabb lesz hogy az Oakland azzal segítsen hogy kikap tőlünk 😀Ork
Persze, de azért csak jobb lenne, ha a jövőheti meccsre már egyenlő állással mennétek! És ha legyőzitek a Jags-t, utána akár tőlünk ki is kaphattok, hogy mi is egy izgalmas csoportrangadót játszhassunk, ne csak ti 😀

Egyébként valszeg kikapunk most a Jags-től is és sajnos a Coltstól is, míg az előbbi talán egy súlycsoport, de a Colts, azért jóval előbbre jár, még így viharverten is!
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Hmm, most aztán szurkolni kell a Raidersnek, hogy segítsen egy kicsit! Pl győzze le a Jags-t 😀Bruce
nincs rá feltétlen szükség, ha a Colts megnyeri a maradék 3 meccsét akkor biztos csoport győztes, szóval fontosabb lesz hogy az Oakland azzal segítsen hogy kikap tőlünk 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Hmm, most aztán szurkolni kell a Raidersnek, hogy segítsen egy kicsit! Pl győzze le a Jags-t 😀
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Na az utolsó szalmaszálba belekapaszkodtatok

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
lazán nyertünk
a meccs tanulságai pedig
-ha kifogyunk a CBkből akkor ott lesz még White
-Diemet kéne centernek berakni. Igazodjanak a többiek hozzá. by höriOrk
hol marad az MVP megnevezése?Höri
azt meg akartam hagyni neked
How do you spell Taj Smith? Simply M-V-P.
több mint 13 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
lazán nyertünk
a meccs tanulságai pedig
-ha kifogyunk a CBkből akkor ott lesz még White
-Diemet kéne centernek berakni. Igazodjanak a többiek hozzá. by höriOrk
azért annyira nem volt laza.... 😛 gratula

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
lazán nyertünk
a meccs tanulságai pedig
-ha kifogyunk a CBkből akkor ott lesz még White
-Diemet kéne centernek berakni. Igazodjanak a többiek hozzá. by höriOrk
hol marad az MVP megnevezése?

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
lazán nyertünk
a meccs tanulságai pedig
-ha kifogyunk a CBkből akkor ott lesz még White
-Diemet kéne centernek berakni. Igazodjanak a többiek hozzá. by höri
több mint 13 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Bob Lamey az agyhalott neve... nomen est omen... Láma Robi eddigi munkahelyére tartok tőle draftolni fognak valaki mást, mert ordas nagy bust!N-Drew
Pont úgy szokott visítani mint a Palik.

Ha 30 yardot üvölt a WR már a 20-nál van biztos.
Keveri a neveket.
Megöregedett szegény, kéne egy új "voice of the Colts".

Esetleg valaki ??? 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Azért odaát is vannak okos emberek:
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/12/08/colts-radio-voice-trashes-peyton-off-the-air/
Új frencsájz QB, pont az köll.Döme
Bob Lamey az agyhalott neve... nomen est omen... Láma Robi eddigi munkahelyére tartok tőle draftolni fognak valaki mást, mert ordas nagy bust!

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Azért odaát is vannak okos emberek:
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/12/08/colts-radio-voice-trashes-peyton-off-the-air/
Új frencsájz QB, pont az köll.Döme
Van rosszabb is. Amikor közvetít.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Azért odaát is vannak okos emberek:
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/12/08/colts-radio-voice-trashes-peyton-off-the-air/
Új frencsájz QB, pont az köll.Döme
Lehet Manning is kiégett mint Brady szezonelején. 😀 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 708 — Sworn to the Black
Azért odaát is vannak okos emberek:
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/12/08/colts-radio-voice-trashes-peyton-off-the-air/
Új frencsájz QB, pont az köll.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy (tartósan) egészséges Sanders egy kincs lenne ebben a csapatban. De így sajnos semmi értelme őt fizetni, évek óta csak a helyet foglalja és viszi a pénzt. Kár érte, mert szerettem a játékát (azt a keveset).Bálesz
majd elcseréljük Polamalura 😀

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 637 — Illegális gyakorló
Egy (tartósan) egészséges Sanders egy kincs lenne ebben a csapatban. De így sajnos semmi értelme őt fizetni, évek óta csak a helyet foglalja és viszi a pénzt. Kár érte, mert szerettem a játékát (azt a keveset).