Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez így kellemetlen, hogy a top3 LB-nk egyszerre maródi. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ki mennyire ért egyet?
Szerintem elég kiszámítható volt a playcalling szóval nem feltétlen az OL számlájára írnám ezt a statot, viszont nem is a 4 min. O#re és a térdelésekre fognám.


darwinbanaz
Futottunk vagy 5-6 negatív yardosat vasárnap azelőtt is, mielőtt elkezdtünk volna időt húzni. Persze az is igaz, hogy ahogy a védelemnél, az offense-nél is számításba kell venni, hogy kikkel játszottunk. Az első meccsen úgy kaptunk ki, hogy nem is puntoltunk, és úgy jöttünk-mentünk a pályán ahogy akartunk offense oldalon. Csak beleraktunk rengeteg hülye hibát is. Azóta meg a 4. negyedekre eldőltek a meccsek, de már a második félidőkben is előnytartós playeket hívhattunk, tudva, hogy elég nagy az előny és az ellenfél offense-e szinte képtelen pontot csinálni. Majd meglátjuk, hogy mi lesz, ha menni kell a pontok után.
peterk2005
Mondjuk az elmúlt bő másfél évtizedben kevés biztosabb dolog volt annál Rivers esetében, sajnos 😊

De mondjuk kellően jó a csapat ahhoz, hogy ne legyen sok ilyen probléma

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Chris Simms véleménye a védelemről. Szerintem ennyire azért nem vagyunk jók, de kezdhetjük elfogadni, hogy ha nem lesz sérüléshullám akkor az idei defense legit. Hogy top1, top5 vagy top10 az majd kiderül. (Ha a video az elejéről indulna, akkor 1:06:15-től jön a releváns rész, oda tekerj.)



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ki mennyire ért egyet?
Szerintem elég kiszámítható volt a playcalling szóval nem feltétlen az OL számlájára írnám ezt a statot, viszont nem is a 4 min. O#re és a térdelésekre fognám.


darwinbanaz
Futottunk vagy 5-6 negatív yardosat vasárnap azelőtt is, mielőtt elkezdtünk volna időt húzni. Persze az is igaz, hogy ahogy a védelemnél, az offense-nél is számításba kell venni, hogy kikkel játszottunk. Az első meccsen úgy kaptunk ki, hogy nem is puntoltunk, és úgy jöttünk-mentünk a pályán ahogy akartunk offense oldalon. Csak beleraktunk rengeteg hülye hibát is. Azóta meg a 4. negyedekre eldőltek a meccsek, de már a második félidőkben is előnytartós playeket hívhattunk, tudva, hogy elég nagy az előny és az ellenfél offense-e szinte képtelen pontot csinálni. Majd meglátjuk, hogy mi lesz, ha menni kell a pontok után.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
A bet365-ön 2.5 pontos favoritok vagyunk a Browns ellen. (Ami gyak. azt jelenti, hogy 5.5 ponttal látnak minket jobbnak az ellenfélnél semleges pályán.) Aki szeret a saját csapat ellen fogadni babonából (én szinte mindig megteszem 😊 ), az most tegye meg, 2.2-es szorzóval.
peterk2005
Es ha X a vegeredmeny?😶
Bence94
Pushnál visszaadják a feltett összeget, ha jól tudom.

több mint 3 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 206
Ki mennyire ért egyet?
Szerintem elég kiszámítható volt a playcalling szóval nem feltétlen az OL számlájára írnám ezt a statot, viszont nem is a 4 min. O#re és a térdelésekre fognám.

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Év végéig megoldották házon belül a Texansnál, majd a PO alatt + után is lesz min izgulnunk 😀

 horseshoeheroes.com/2020/10/04/colts-scout-trey-lance-ndsu-fan-cam/

Nagyon messze még a draft, a legtöbb szakértő szerint jobban járt volna még, ha marad 1 évet, de már jelezte h jelentkezett a '21-es draftra.
Egy fix, adottságokra kb egy kategória Lawrence-el, de jóval gyengébb ellenfelek ellen játszott, és kevesebbet is.
Bár az is lehet h az LT-jét néztük ki AC utódjának 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Fajo lenne ha pont a Texanshoz menne Dodds. Szezon kozben elhivhatjak interjura?
Borbinho
A GM pozíció esetén ha jól tudom nem vonatkoznak az edzői kitételek (felfelé lépés esetén elhívható), Azaz akinek szerződése van, azzal nem lehet még beszélni sem. Persze kikérhetik, és ha elengedjük akkor gondolom elmehet, de nem hiszem, hogy idény közben itt hagyna minket. Ha esetleg el is vinnék, akkor sem azonnal, hanem idény végétől. De úgy emlékszem, hogy ő volt az, aki többször lenyilatkozta, hogy egyelőre jól érzi a pozícióban magát, az előrelépéssel még vár. (Valaki biztosan lenyilatkozta, csak abban nem vagyok biztos, hogy ki volt a Dodds / Eberflus / Siriani hármasból. Szerintem Dodds.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Fajo lenne ha pont a Texanshoz menne Dodds. Szezon kozben elhivhatjak interjura?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A bet365-ön 2.5 pontos favoritok vagyunk a Browns ellen. (Ami gyak. azt jelenti, hogy 5.5 ponttal látnak minket jobbnak az ellenfélnél semleges pályán.) Aki szeret a saját csapat ellen fogadni babonából (én szinte mindig megteszem 😊 ), az most tegye meg, 2.2-es szorzóval.
peterk2005
Sosem szabad saját csapat ellen tenni, csak a győzelmére. Inkább rakj a nem szimpatikus csapat sikerére, ott megvan a win-win, ha kikapnak^^

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na jó van már. 😊 Álljunk hozzá úgy, hogy, ha úgy néz ki, hogy az osztály legjobb csaja meg lehet, akkor fektessük meg őt, ne Jessica Albáról fantáziáljunk helyette. D
peterk2005
Nem látom, a kettő miért ne mehetne egyszerre

több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
A bet365-ön 2.5 pontos favoritok vagyunk a Browns ellen. (Ami gyak. azt jelenti, hogy 5.5 ponttal látnak minket jobbnak az ellenfélnél semleges pályán.) Aki szeret a saját csapat ellen fogadni babonából (én szinte mindig megteszem 😊 ), az most tegye meg, 2.2-es szorzóval.
peterk2005
Es ha X a vegeredmeny?😶
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A bet365-ön 2.5 pontos favoritok vagyunk a Browns ellen. (Ami gyak. azt jelenti, hogy 5.5 ponttal látnak minket jobbnak az ellenfélnél semleges pályán.) Aki szeret a saját csapat ellen fogadni babonából (én szinte mindig megteszem 😊 ), az most tegye meg, 2.2-es szorzóval.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Browns meccs papíron sem "kötelező" meccs.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Nick Chubb IR!

Ettől függetlenül a nagy #1 Defense bele fog szaladni jó pár nagy játékba hétvégén. Botrány szkeptikus vagyok, szóval ez a meccs szerintem vereség lesz, de legalább helyre rakhatjuk az értékeket, hova is tartozunk igazán.
szampi#33
Szerintem nyerünk. Nem vagyok elajulva a Barnaktol. Egyebkent Mind a ket csapatnak egy jo erofelmero lesz ez a meccs, abbol a szempontbol, hogy hol tartanak, mit is takar ez a 3-1-es mutato. Fontos lenne, ha ezeket, a papiron “kotelezo” meccseket behuznank (Browns, Bengals, Lions), es 6-1-el, esetleg 5-2-vel erkeznenk meg a Ravens-Titans-Packers-Titans sorozathoz.
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Hoyer@Pats (jobb kattintás és kép megnyitása új lapon):



Ezt akartátok Colts drukkerek, ezt kaptátok!!! 😊
Rynald
Lattam a masik gyongyszemet a Pats forumban. 😀 A Colts-tabor nem felejt! 😀
több mint 3 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Nick Chubb IR!

Ettől függetlenül a nagy #1 Defense bele fog szaladni jó pár nagy játékba hétvégén. Botrány szkeptikus vagyok, szóval ez a meccs szerintem vereség lesz, de legalább helyre rakhatjuk az értékeket, hova is tartozunk igazán.

több mint 3 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
Hoyer@Pats (jobb kattintás és kép megnyitása új lapon):



Ezt akartátok Colts drukkerek, ezt kaptátok!!! 😊

Szerkesztette: Rynald
több mint 3 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
BOB repült Houstonból. Kár érte, jó ügynök(ünk) volt. Csak azt sajnálom, h Hopkinst nem a Coltshoz cserélte annyiért.

Kíváncsi vagyok ő is visszatér-e New Englandbe. Jövőre McDaniels átveszi a Houstont vagy a Detroitot, és akkor BOB és Patricia hazatérnek, és ők lesznek az ördög jobb és bal keze.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline

Ja, és Rivers. Tegnap gyenge volt, de ha már gyenge, akkor én ezt a gyenge Riverst választom ahelyett amelyik nekifut aztán jól orraesik, eladva kulcs pillanatokban a labdát. 😀 Szóval maradjon csak a seggén, menedzselje a meccseket, ne akarjon se a korábbi önmaga, se Luck lenni, attól a karrierje ebben a szakaszában már marha messze van. De Jacobyhoz képest jól érezhető upgrade lehet, és a jelen helyzetben ez is valami. Aztán hátha Easonról is kiderül, hogy NFL kompatibilis, ahogy Herbertről. 😊 Egyik oddsra se adtam volna sokat áprilisban. 😀 (Sajnos Easonra most se, de cáfoljon rám.)
peterk2005
Upgradenek upgrade, de kivancsi leszek, ha futnunk kell az eredmeny utan, akkor mire lesz kepes..
Bence94
Én nem vagyok rá kíváncsi. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848

Ja, és Rivers. Tegnap gyenge volt, de ha már gyenge, akkor én ezt a gyenge Riverst választom ahelyett amelyik nekifut aztán jól orraesik, eladva kulcs pillanatokban a labdát. 😀 Szóval maradjon csak a seggén, menedzselje a meccseket, ne akarjon se a korábbi önmaga, se Luck lenni, attól a karrierje ebben a szakaszában már marha messze van. De Jacobyhoz képest jól érezhető upgrade lehet, és a jelen helyzetben ez is valami. Aztán hátha Easonról is kiderül, hogy NFL kompatibilis, ahogy Herbertről. 😊 Egyik oddsra se adtam volna sokat áprilisban. 😀 (Sajnos Easonra most se, de cáfoljon rám.)
peterk2005
Upgradenek upgrade, de kivancsi leszek, ha futnunk kell az eredmeny utan, akkor mire lesz kepes..
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az offense esetén meg abban bízom, hogy ha majd nem Pascal lesz a #1 opció - mert jelenleg nagyjából ez a szitu -, hanem T.Y. is teljesen helyre rázódik, felépül Campbell és visszatér Pittman, akkor azért a 3 TE-el kiegészülve bővíteni lehet majd a repertoárt, elsősorban éppen a RZ környékén.

A másik a 3rd down conversion amiben az első 3 meccs után liga utolsók voltunk, de érdekes módon nem a 3rd and longok rontották le - abban egész jól álltunk -, hanem a 3rd and shortok, amiben viszont valami borzalom 0 per 6 vagy valami hasonló volt a mutatónk. Tavaly ebben a liga élén voltunk Brissettel is, úgyhogy remélem nem Reich felejtett el 3rd downt hívni, vagy az OL 3rd downt blokkolni, hanem csak kicsi a minta, és az eleje pont ilyen sz*****ul jött össze.

Ja, és Rivers. Tegnap gyenge volt, de ha már gyenge, akkor én ezt a gyenge Riverst választom ahelyett amelyik nekifut aztán jól orraesik, eladva kulcs pillanatokban a labdát. 😀 Szóval maradjon csak a seggén, menedzselje a meccseket, ne akarjon se a korábbi önmaga, se Luck lenni, attól a karrierje ebben a szakaszában már marha messze van. De Jacobyhoz képest jól érezhető upgrade lehet, és a jelen helyzetben ez is valami. Aztán hátha Easonról is kiderül, hogy NFL kompatibilis, ahogy Herbertről. 😊 Egyik oddsra se adtam volna sokat áprilisban. 😀 (Sajnos Easonra most se, de cáfoljon rám.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Persze nem futtathato olyan konnyen, mert ha valaki elengedi az emberet akkor konnyen 2 ember juthat 1 vedore.
Fontos hogy emberezesben is jok legyenek a cornereink, ami egyelore adott, Rhodesnak az volt az erossege karrierje soran, Lock Ya-Sin kb csak azt tolta egyetemen, Carrie is abban jobb, Kenny meg mindenben is elit 😀
Van hozza egy olyan S aki ugy tunik be tudja jatszani a palya kozepet (Blackmon, aki tenyleg nagyon igeretes eddig, kb mar van annyi villantasa mint Hookernek volt 3 ev alatt), meg a box safety is adott (Willis).Borbinho
Sokat jelent, hogy Geathers helyett - aki jó volt a box környékén, de coverage-ben nagyon vigyázni kellett vele - Willis nőtt bele a posztba. Igaz általában nem ő fogja a jobb TE-ket vagy veszélyesebb slot elkapókat, hanem Kenny és Leonard(!!!), Willis meg kvázi 3. CB-t játszik, de a lényeg, hogy ott lehet hagyni coverage-ben, képes bejátszani a rá bízott területet és fedezni a rá jutó embert. Tavaly kevésbé voltunk meg ebből a szempontból. Amikor meg Kenny kiesett, sehogy. (Remélem idén semmi baja nem lesz, mert ha Leonard is az all pro a védelemben, Kenny az underrated jolly joker.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Valami, amit eddig elfelejtettem említeni. Meg nem is voltam benne biztos, hogy nem csak valami kivételről van szó: a Colts védelem NEM cover 2-re épül idén. Ez már egy cover 3 védelem. Tavaly is próbálkoztunk vele, bele is sültünk párszor, tanulgattuk, de csak módjával. Idén viszont megtörtént a váltás. Van még persze cover 2 is, meg cover 4 és egyebek is, de az alap már cover 3, single high safety-vel.

Milyen furcsa, hogy amikor Hookert ledraftolta Ballard, akkor arról elmélkedtünk, hogy a nagy cél egy cover 3 (vagy "inverted cover 2) védelem lehet, amiben Hooker az Earl Thomas. És Hooker nincs, és mégis ezt játsszuk. Hozzá tartozik a dologhoz, hogy ehhez azért szerencse is kell. Illetve Blackmon. A tavalyi súlyos sérülése után arra se számíthattunk reálisan, hogy egészséges lesz idény elején - az volt az általános várakozás, hogy majd idény közepén beszállhat szép fokozatosan -, ehhez képest első héttől aktív, második héttől Hooker helyett kezdő, és úgy játszik, mintha 3 éve a ligában lenne. Hooker hiányát szinte nem is érezzük.

Persze lehet - sőt valószínű -, hogy meg fogunk égni párszor, Blackmon főleg 3 meccsel a zsebében, de ettől függetlenül ez az a védelem, amelyiket vízionáltunk pár éve. Amelyik nem enged boldog-boldogtalannak 80%-os sikeres passz arányt, aztán abban bízik, hogy ha nem enged nagy játékot, akkor az ellenfél támadósora befárad a sok apró downtól mire a RZ-ig ér. Ez a defense támadja az elkapót, nyomás alá helyezi, nem levinni akarja elkapás után, hanem megakadályozni az elkapást. Hogy mennyire leszünk jók az idény maradék részében azt majd meglátjuk, de annak már most lehet örülni, hogy Eberflus ezek szerint nem rabja a saját sémájának. Tud és akar is "modern" módon védekezni, ha a personnel adott. Idén, először, nagyjából adott.
peterk2005
Raadasul nem is a vanilla cover 3, hanem Saban altal kitalalt semakat is hasznalunk: a pattern match zone-t.

Zona (cover3) es emberezes (cover1) kozti atmenet, ugy hogy az SS-t lent tudjuk tartani a boxban, megse leszunk elveszve a hosszu passzok ellen.

Itt az egyik valtozatarol beszel, aminek a lenyege h ha az adott elkapok (a slot/TE + Z) vertikalis utvonalat futnak, akkor cover1-szerint mennek veluk az embereik (nickel CB + kinti CB), ha pedig nem vertikalis utvonalat futnak akkor cover3kent funkcional.



Van megoldasa arra is amikor az offense az egyik oldalt tultolti (3elkapo egy oldalt), olyankor a 3 elkapon 3 embereznek, a palya masik oldalan pedig cover 3 megy.

Persze nem futtathato olyan konnyen, mert ha valaki elengedi az emberet akkor konnyen 2 ember juthat 1 vedore.
Fontos hogy emberezesben is jok legyenek a cornereink, ami egyelore adott, Rhodesnak az volt az erossege karrierje soran, Lock Ya-Sin kb csak azt tolta egyetemen, Carrie is abban jobb, Kenny meg mindenben is elit 😀
Van hozza egy olyan S aki ugy tunik be tudja jatszani a palya kozepet (Blackmon, aki tenyleg nagyon igeretes eddig, kb mar van annyi villantasa mint Hookernek volt 3 ev alatt), meg a box safety is adott (Willis).

Akkor lehetunk szarban ha Blackmon leserul, mert jo range-el rendelkezo, passz elleni mas safetynk nincs.


Abban bizok, h van tartalek a tamadosorban (sokkal sokkal tobb play action, Hines hasznalata a passzjatekban, trukkos jatekok outside zone) es a vedelemben (joval gyakoribb blitz) is, mert eddig igazan nehez ellenfelunk meg nem volt. Majd novemberben ARod meg Jackson ellen kell megmutatni 😀

Nyilvan nem elegedetlenkedni akarok, csak azert csunya lett vna a Jags/Jets/Bears triotol tobb pontot benyelni. Az offensenek meg nagyon nem megy egyelore a red zone, meg az is latszik h nem arra van kitalalva, h hosszu 3.kiserleteket megcsinaljunk.

Szep meg jo minden, de nem latom azt a forgatokonyvet ahol egy top offense-el tudnank tartani a lepest. Max ha a def hozza a turnovereket, de azert arra nem lehet epiteni, h majd lesz egy picksix.

De mondom, sztem lehet h akar tudatosan is annyit mutatunk egyelore ami az adott hetre eleg (nem lenezve az eddigi ellenfeleket).

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."