Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Azért én azt csődnek nem nevezném, hogy először az SB-be jutott Arizonaól kap ki szoros meccsen, majd a végső győztes Packerstől, végül idén attól a Giants-tól amelyik akár döntőig juthat, és bitang módon sikerült a formaidőzítése. Ez az atlanta roster tényleg erős, node azért nem a liga első 3-4 csapatával összevetve. Csődnek talán az idei 2 táblára rakot pontot lehet nevezni, de ilyen meg előfordul. Még Belichick csapata is tudot óriásit betlizni.

A várható játékstílusra se mondanám azt, hogy hűde nem Jags-re van szabva. Azért egy hi-fly offense építése arra a Gabbertre amelyiket idén láttuk, nem reális, még akkor sem, ha javulást vár mindenki tőle. Az atlantai játékstílus pont passzol a ti keretetekre is. Aztán ha netán kiderül, hogy Gabbert-ben egy Brees veszett el, akkor később nyugodtan lehet alakítani ezen.peterk2005
Gabbert a Mizzouban high flyingot játszott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért én azt csődnek nem nevezném, hogy először az SB-be jutott Arizonaól kap ki szoros meccsen, majd a végső győztes Packerstől, végül idén attól a Giants-tól amelyik akár döntőig juthat, és bitang módon sikerült a formaidőzítése. Ez az atlanta roster tényleg erős, node azért nem a liga első 3-4 csapatával összevetve. Csődnek talán az idei 2 táblára rakot pontot lehet nevezni, de ilyen meg előfordul. Még Belichick csapata is tudot óriásit betlizni.

A várható játékstílusra se mondanám azt, hogy hűde nem Jags-re van szabva. Azért egy hi-fly offense építése arra a Gabbertre amelyiket idén láttuk, nem reális, még akkor sem, ha javulást vár mindenki tőle. Az atlantai játékstílus pont passzol a ti keretetekre is. Aztán ha netán kiderül, hogy Gabbert-ben egy Brees veszett el, akkor később nyugodtan lehet alakítani ezen.peterk2005
Ez az Atlanta/Jags hasonló offensive játékstílus dolog egyáltalán nem hülyeség - bár szeretném, ha idén beszereznénk 1 Roddy Whiteot FAben, és egy 1 Julkio Jonest a drafton. Egyébként egy gondolat: a ajon a most FAvé váló Falcons WR Harry Douglas nem akarja követni az ex-OCját ide?... Mularkeynak 1valaki nagyon örült a Jags játékosok közül, és ez Marcedes. Nem csoda hisz Malarkey TE volt, és mondhatni ez a poszt a szakterülete. Bár Lewis nem egy Tony Gonzalez, de azért az új HC biztos nem tesz neki rosszat.

Jó hír, hogy egyátalán nem 100%, hogy Clyde Christensen lesz Mularkey HCja.

És bár továbbra is óriási fenntartásaim vannak az új HCt illetően, azért Gene Frenettenek volt egy nagyon érdekes megjegyzése az éjjel:
Here's the stat about Mularkey that likely sold Smith/Khan: the Falcons are 43-21 with Mike Mularkey as OC, by far the best 4-year stretch in Atlanta Falcons history

+ lehet h még a friss sokk élmény is bennem van, de szvsz ( különösen idén ) nem bírta maximálisan kihozni azt a potenciált az O-ból, ami a játékosok egyéni képességeit figyelembe véve benne van...peach
Ezt Pete Prisco is írta az éjjel. Szerinte Mularkey inkább visszafogta mostanság Ryant. Ez engem is aggaszt.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Mularkey O labdabirtoklásra, hosszú drive-okra, sok futásra épül, ez MoJo-val nem lehetetlen. H Gabberttel mi lesz az más tészta, kérdés ki lesz a QB coach. A pass O mondjuk nagyrészt rövidebb passzokra épül, ez jól jöhet Gabbertnek, de egyébként nálunk Ryan nagyon sok audible-lel dolgozik, h erre Blaine mikor lesz képes komoly kérdés. Jah ami még fontos h sok a no huddle a Mularkey O-ban.empty taxi
+ lehet h még a friss sokk élmény is bennem van, de szvsz ( különösen idén ) nem bírta maximálisan kihozni azt a potenciált az O-ból, ami a játékosok egyéni képességeit figyelembe véve benne van...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért én azt csődnek nem nevezném, hogy először az SB-be jutott Arizonaól kap ki szoros meccsen, majd a végső győztes Packerstől, végül idén attól a Giants-tól amelyik akár döntőig juthat, és bitang módon sikerült a formaidőzítése. Ez az atlanta roster tényleg erős, node azért nem a liga első 3-4 csapatával összevetve. Csődnek talán az idei 2 táblára rakot pontot lehet nevezni, de ilyen meg előfordul. Még Belichick csapata is tudot óriásit betlizni.

A várható játékstílusra se mondanám azt, hogy hűde nem Jags-re van szabva. Azért egy hi-fly offense építése arra a Gabbertre amelyiket idén láttuk, nem reális, még akkor sem, ha javulást vár mindenki tőle. Az atlantai játékstílus pont passzol a ti keretetekre is. Aztán ha netán kiderül, hogy Gabbert-ben egy Brees veszett el, akkor később nyugodtan lehet alakítani ezen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Nagyon dühös vagyok! Ez döntés bizony, el van b@szva!
Gene, mehetne már a búsba. Sztáredzőről volt szó, erre jön 3-ból semmi Mularkey. Aktuális PO meccsen egyetlen árva pontot se volt képes termelni az ő általa vezetett offense! Ez olyan meggyőző volt? Gene nem normális, ne a kib@szott divIII-as picsi-pacsi meccseket nézze, hanem a PO-t! Mularkey egy bitang erős kerettel sem volt képes PO meccset nyerni, akkor 32. "legerősebb" offense-zel mit fog elérni? :mad:Húsrágó
I. Sztáredzőről nem volt sohasem szó(max a vágyainkban...).
II. Malarkey lehet hogy 3szor is becsődölt 4 év alatt a playoffban, de ez hárommal több rájátszásmeccs szereplést jelent, mint amit a Jags fel tudott mutatni ez idő alatt(nem vagyok valami zseni matekból de 3-3 az nálam 0)...
III. Ha becsödől, ő, Gabbert és Gene kéz a kézben fog repülni 2 év múlva ilyenkor.iktriad
I. "Khan isn't afraid to spend money on the next coach." persze el lehet verni sok pénz Mularkeyra is, de ha már áldoz rá, akkor hozhatna jobbat is.
II. A keretek közötti különbség nem elhanyagolható. Idén Lombardi sem vitte volna PO-ba a csapatot.
III. Remek. MJD -2 év, amikor egy kilátástalan Franchiseban szenved, ahelyett hogy PO rekordokat ostromolna
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon dühös vagyok! Ez döntés bizony, el van b@szva!
Gene, mehetne már a búsba. Sztáredzőről volt szó, erre jön 3-ból semmi Mularkey. Aktuális PO meccsen egyetlen árva pontot se volt képes termelni az ő általa vezetett offense! Ez olyan meggyőző volt? Gene nem normális, ne a kib@szott divIII-as picsi-pacsi meccseket nézze, hanem a PO-t! Mularkey egy bitang erős kerettel sem volt képes PO meccset nyerni, akkor 32. "legerősebb" offense-zel mit fog elérni? :mad:Húsrágó
I. Sztáredzőről nem volt sohasem szó(max a vágyainkban...).
II. Malarkey lehet hogy 3szor is becsődölt 4 év alatt a playoffban, de ez hárommal több rájátszásmeccs szereplést jelent, mint amit a Jags fel tudott mutatni ez idő alatt(nem vagyok valami zseni matekból de 3-3 az nálam 0)...
III. Ha becsödől, ő, Gabbert és Gene kéz a kézben fog repülni 2 év múlva ilyenkor.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Nagyon dühös vagyok! Ez döntés bizony, el van b@szva!
Gene, mehetne már a búsba. Sztáredzőről volt szó, erre jön 3-ból semmi Mularkey. Aktuális PO meccsen egyetlen árva pontot se volt képes termelni az ő általa vezetett offense! Ez olyan meggyőző volt? Gene nem normális, ne a kib@szott divIII-as picsi-pacsi meccseket nézze, hanem a PO-t! Mularkey egy bitang erős kerettel sem volt képes PO meccset nyerni, akkor 32. "legerősebb" offense-zel mit fog elérni? :mad:
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mularkey O labdabirtoklásra, hosszú drive-okra, sok futásra épül, ez MoJo-val nem lehetetlen. H Gabberttel mi lesz az más tészta, kérdés ki lesz a QB coach. A pass O mondjuk nagyrészt rövidebb passzokra épül, ez jól jöhet Gabbertnek, de egyébként nálunk Ryan nagyon sok audible-lel dolgozik, h erre Blaine mikor lesz képes komoly kérdés. Jah ami még fontos h sok a no huddle a Mularkey O-ban.empty taxi
És persze QB sneakre. 😊
Amúgy köszi.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Mularkey O labdabirtoklásra, hosszú drive-okra, sok futásra épül, ez MoJo-val nem lehetetlen. H Gabberttel mi lesz az más tészta, kérdés ki lesz a QB coach. A pass O mondjuk nagyrészt rövidebb passzokra épül, ez jól jöhet Gabbertnek, de egyébként nálunk Ryan nagyon sok audible-lel dolgozik, h erre Blaine mikor lesz képes komoly kérdés. Jah ami még fontos h sok a no huddle a Mularkey O-ban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
FTU (Gene Frenette) vélemény: Újabb kockázatos húzás, de bejöhet
http://jacksonville.com/opinion/blog/400617/gene-frenette/2012-01-11/gene-frenette-first-gabbert-now-another-dice-roll?cid=hp-justin
Egy pozitívumot tudok mondani. Khan nemrég azt mondta ő nem lesz annyira türelmes tulajdonos mint Weaver volt. Ha ez a Gabbert-Mularkey kombó 2 éven belül nem válik be, repülnek mindnyájan Gene Smith társaságában...
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Championship.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem örülök, de sok sikert Jacksonvilleben Head Coach Mularkey:
http://www.jaguars.com/news/article-1/Mike-Mularkey-new-head-coach/466b1ccd-fcd0-4086-b06c-bd2049bf11c3
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Atlantában volt az interjú megejtve kedden. Szerdára hívtak össze sajtótájékoztatót a Jagsnél, hogy bemutassák az új vezetőedzőt.

Első reakció - a helyi Pete Prisco szerint "remek döntés" volt a Jags részéről. Nem
http://peteprisco.blogs.cbssports.com/mcc/blogs/view/6315047
"Imádom" ezt a részt:

"Khan has said the league is a passing league and that the Jaguars need to move to being one of those teams, especially with quarterback Blaine Gabbert. In Mularkey's 10 seasons running an offense, his teams have been in the top-10 in rushing attempts five times.
In Atlanta, he was considered too conservative for the talent he had on offense. Several times players privately wished that the offense were more open. The Falcons were a more up-tempo offense when Matt Ryan called the plays at the line of scrimmage and they had more success.
The word "predictable" was one that was heard when the Atlanta offense was mentioned.
It's a risky move for the Jaguars for sure. One bit of advice for Gabbert: Practice those rollouts. You now will be running plenty of them."

Tuckernek és Mularkeynak ugyanaz amúgy az ügynöke. Talán ez segít itt tartani Melt (ami most azt hiszem nagyon kéne).
És Mularkey ex-Gátör, szóval a helyi Floridások már most előre befoghatják(TEt játszott az NFLben anno).

Mondjuk hogy ne csak károgjak (bár nehéz ebben az órában nem ezt tenni) az Atlanta offense Mularkey alatt soha nem átlagolt rosszabbul mint 22.7 pont/per szezon és 379 total yard.

Ja és tavaly december 19én mit jövendölt az az oldal, ahová írni szoktam?:
http://blackandteal.com/2011/12/19/why-mike-mularkey-will-be-the-jaguars-next-head-coach/
(Ex-főnököm)Terry szerint jó döntés a kinevezése. Csak hogy mind a két felet pro és kontra) bemutassam. Nekem nagyon nem tetszik a dolog, főleg ha jön az "Igazi Colts Szemét" mellé OCnek.

Egyébként ironikus: a mi DCnk lett a Falcons vezetőedzője 2008ban. Most az ő OCjük lesz a mi HCnk 4 évvel később. Mularkeyt egyébként Smithey vitte Atlantába.

Vito Stellino szerint ironikus hogy 9 éve mikor JDRt kinevezték, már akkor is Mularkey volt a 2 számú jelölt az állásra...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mularkey kinevezése hivatalos:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825e48fe/article/jaguars-coaching-search-ends-with-falcons-oc-mularkey-?module=HP11_breaking_news
Ha nem utálnám annyira az alkoholt, most mennék és leinnám magam....

Már a hivatalos oldal is twitterje is megerősítette, szóval 100% a dolog.
The Jaguars have hired Mike Mularkey as head coach. Press conference will be held on Wednesday.

Íme az új vezetőedzőnk életrajza. Az a fia tuti fog örülni a kinevezésnek, aki nálunk scout... Volt már 2 évig NFL vezetőedző a Billsnél 2004 és 05 között (14-18 volt a mérlege), de mondjuk JP Losmannal mint QB nem csodálom, hogy nem tudott eredményt elérni. Egyébként Mularkey '04es szezonja óta nem volt senki aki .500 fölött (9-7) végzett volna a Billsel. :
http://www.atlantafalcons.com/roster-coaches/mike-mularkey/


Update: Tucker visszatérése mint DC még nem 100%, de valószínű. Mondjuk jelenleg épp Minnesotában van állásinterjún...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Clyde Christensen amúgy, de mindegy 😀 a hétvégi Falcons performansz elég meggyőző volt, újra itt a csoport negyedik hely.Höri
Ne is mondd.
Legalább úgy tűnik Tucker marad mint DC.
Bassssssza meg.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Clyde Christensen amúgy, de mindegy 😀 a hétvégi Falcons performansz elég meggyőző volt, újra itt a csoport negyedik hely.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

The Jaguars are hiring Mike Mularkey, according to a source. Mularkey interviewed today. (Tania Ganguli; FTU)

Update: Úgy tűnik hivatalos a dolog. Chris Christensen mint OC?! Gabbertnek annyi.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ok, Jay Gruden nevét kihúzhatjuk a listáról:
Jay Gruden will not be interviewing for HC jobs. Happy in Cincy. Rams & Jags wanted to talk(Jason LaCanfora)

Marad Chudzinski, a ma náluk lévő Mularkey és DeCamillis.
Remélem Chudzinski lesz a befutó, és elfogadja az állást, bár anno mikor a Browns OCje volt, szintén volt HC interjúzni, és akkor visszautasított vezetőedzői ajánlatot!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gruden Húsrágóhoz hasonlóan a Texans ellen nem győzött meg, bár egy meccs nem jelent sokat, viszont ezen feleül bejött nálam egy totálisan szubjektív faktor: elképzeltem Jay Gruden-t és Gene Smith-t együtt egy sajtótájékoztatón... hát ránézésre az NFL legtufább párosát alkotnák, ritka dolog lenne első blikkre két ennyire butának látszó embert összeszedni. 😀
N-Drew
😂 😂 😂

Arcra nekem a legellenszenvesebb a tenyérbemászó típus: pl Mike Smith.Húsrágó
Smithey nagyon jó arc. Én mindig is kedveltem.

A Vikings hivatalosan is kikérte Tuckert DC interjúra.
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2012-01-10/vikings-notify-jaguars-interest-interview-mel-tucker
Khan helyében én adnék Melnek egy jó nagy fizetésemelést, és le van tudva a DC gond. Ha meg nem sikerül megtartani, hozzuk ide Spanglit. DCnek remek, ezt már a Giantsben is bizonyította.

Nem vagyok elájulva, de ez van. Chudzinski megszerzéséhez nem kellett bankot robbantani az biztos... Reméljük a legjobbakat!Húsrágó
Chudzinskinek még el is kell fogadnia az ajánlatot pénteken, HA nem jön közbe semmi (pl Mularkey nem lesz még Chudzinskinél is meggyőzőbb. Reméljük nem)...
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Gruden Húsrágóhoz hasonlóan a Texans ellen nem győzött meg, bár egy meccs nem jelent sokat, viszont ezen feleül bejött nálam egy totálisan szubjektív faktor: elképzeltem Jay Gruden-t és Gene Smith-t együtt egy sajtótájékoztatón... hát ránézésre az NFL legtufább párosát alkotnák, ritka dolog lenne első blikkre két ennyire butának látszó embert összeszedni. 😀
N-Drew
😂 😂 😂

Arcra nekem a legellenszenvesebb a tenyérbemászó típus: pl Mike Smith.
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Emberek, úgy néz ki, pénteken lesz új vezetőedzőnk:

So once again BREAKING NEWS I am hearing Chudzinski to be offered head coaching by Jacksonville by Friday. Gruden a dark horse for the job, but unless Mularkey knocks them dead tomorrow Chudzinski will be coach of the Jags by weeks end. Hearing it is believed Chudzinski will be offered the job after the second interview. Trying to get this confirmed.

Something to think about if Chudzinski gets the head coaching job he very much could bring Mike Shula in as his OC. leaving the panthers with two holes

Egy Chudzinski - Shula HC-OC párost nagyon szívesen látnék itt. És mondjuk valahogy hozzuk vissza Tuckert DCnek, bár ez lehet már nem biztos, hogy összejön... Shula kihozott mindent Garrardból, amit lehetett. Cam Newtonnak sem tett rosszat a közös munka. Gabbert melé ideális lenne egy ilyen OC/QB coach (á lá Koetter az utolsó pár hétben).

Szóval 9 év után úgy néz ki ismét vezetőedzőnek hozunk egy 1 évet Carolinában koordinátoroskodó pasast. (Anno JDR is ott volt 1 évig DC 2002ben, mielőtt ide került vezetőedzőnek. Van az életnek egy iróniája...)

Íme az életrajza: http://www.panthers.com/team/coaches/rob-chudzinski/4256904b-b890-4f70-b6a3-b745cece0685iktriad
Amennyiben ez a verzió jön be, én a magam részéről elégedett leszek. Úgyis egyfolytában a kis Shula-ért rinyáltam, így pedig két legyet ütnénk egy csapásra.

Mularkey harmadszori teljesítményét látva Falcons PO meccsen egy ilyen kerettel, mindez csomagban az Indy OC-vel, maga lenne a tömény borzalom.

Gruden Húsrágóhoz hasonlóan a Texans ellen nem győzött meg, bár egy meccs nem jelent sokat, viszont ezen feleül bejött nálam egy totálisan szubjektív faktor: elképzeltem Jay Gruden-t és Gene Smith-t együtt egy sajtótájékoztatón... hát ránézésre az NFL legtufább párosát alkotnák, ritka dolog lenne első blikkre két ennyire butának látszó embert összeszedni. 😀

Egy gondom van mindössze... van egy olyan rossz előérzetem, hogy Tucker ez esetben nem marad, ami viszont szar ügy lenne, de nagyon. Bár így esetleg visszahozhatnák Del Rio-t DC-nek 😛 😛 😛

több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Mivel nemvagyok jártas nagyon a ligában és a pasast nemismerem én is csak remélhetem hogy ha ő lesz az új HC akkor végre ha nemis száguldani de nedöcögjön a szekerünk.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Sztem az elsődleges cél nálatok a választásnál, hogy Gabbertből hozza ki a lehető legtöbbet a HC, erre pedig Chud a legalkalmasabb a jelöltek közül. Hogy Gabbert esetében a legtöbb mit takar az nálam erősen kérdőjeles.... Az szintén éredekes kérdés, hogy ezen túl a csapat többi részével mit kezd.

Mindenesetre én nem örülnék, ha Chud lelépne tőlünk...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Emberek, úgy néz ki, pénteken lesz új vezetőedzőnk:

So once again BREAKING NEWS I am hearing Chudzinski to be offered head coaching by Jacksonville by Friday. Gruden a dark horse for the job, but unless Mularkey knocks them dead tomorrow Chudzinski will be coach of the Jags by weeks end. Hearing it is believed Chudzinski will be offered the job after the second interview. Trying to get this confirmed.

Something to think about if Chudzinski gets the head coaching job he very much could bring Mike Shula in as his OC. leaving the panthers with two holes

Egy Chudzinski - Shula HC-OC párost nagyon szívesen látnék itt. És mondjuk valahogy hozzuk vissza Tuckert DCnek, bár ez lehet már nem biztos, hogy összejön... Shula kihozott mindent Garrardból, amit lehetett. Cam Newtonnak sem tett rosszat a közös munka. Gabbert melé ideális lenne egy ilyen OC/QB coach (á lá Koetter az utolsó pár hétben).

Szóval 9 év után úgy néz ki ismét vezetőedzőnek hozunk egy 1 évet Carolinában koordinátoroskodó pasast. (Anno JDR is ott volt 1 évig DC 2002ben, mielőtt ide került vezetőedzőnek. Van az életnek egy iróniája...)

Íme az életrajza: http://www.panthers.com/team/coaches/rob-chudzinski/4256904b-b890-4f70-b6a3-b745cece0685iktriad
Nem vagyok elájulva, de ez van. Chudzinski megszerzéséhez nem kellett bankot robbantani az biztos... Reméljük a legjobbakat!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Prosinski után Chudzinski, ez már nem véletlen
jacksonville-i polákokJJ
És ott van még Posluszny is 😊
Ha kinevezik, over/under kb 30szor fogom elszúrni a nevét. Nem akarom Chudnak hívni, az olyan semmilyen. Egyébként Sunnyboy(JDR) után kapnánk egy halbiológust 😊