Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Épp nézem a meccset ahol vélhetően a két 1.körös Dennard(CB) és a Jeffery(WR) küzd egymással-Jax need posztok Ez most gyönyörű catch volt Jeffery-től 3 védő fölé ugrot és TD volt benne hail mary is 😀 A két fentemlített srác komolyan veszi a csatát egy kis bunyóval a pályán- ezekután Jeffery már a locker room-ba hűtti a fejét.m-bryo
De ettől még MVP lett. 😊 Egy jó pre-draft szezonnal még lehet belőle 1. körös jaguár pick. Pláne ha le tudnánk pár helyet tradelni végre(amit Gene Smith állandóan hangoztat draftok előtt, de még egyszer sem csinált meg)
Blackmon viszont tegnap este bejátszotta magát a Top 5be, erről semmi kétségem nincs. Szóval róla lemondhatunk (nem hiszem, hogy GM "jó WRt lehet középső körökben is találni" feltradelne majd érte...)

Tebow után jöhet neki Gabbert? És utóbbi még dobni is tud. 😛
iktriad
az előbbi meg PO-ba vitte a csapatát 😛Húsrágó
Sanszosan először és egyben utoljára. 😊 Ha nem tanul meg jobban dobni, nem jut sehova se a játékstílusával, lásd a Broncos elmúlt 3 meccse... Ja és kíváncsi leszek, hogy a Steelers D mennyire hagyja majd élni hétvégén.

A sok OC interview meg kb. ennyiből áll: mit gondolsz Gabbertről? Aki szerint NFL QB nevelhető belőle, már meg is kapta az állást.DoM
Gondolom ez is fontos kérdés, de remélem nem ezen múlik majd a döntés. Egyébkélnt akkor a kis Schotty máris kiesett, mert látjuk milyen "remek" NFL QB lett Sanchoból is. 😊
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ha már ekkora nagy OC áradat van az interview körül csodálom, hogy Pete Carmichael nincs a listán. A sok Jay Gruden között meg elférne egy Ken Zampese is. Ő mondjuk inkább csak akkor jöhetne szóba, ha def. illetve ST múlttal rendelkező HC érkezik.

A sok OC interview meg kb. ennyiből áll: mit gondolsz Gabbertről? Aki szerint NFL QB nevelhető belőle, már meg is kapta az állást.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Tebow után jöhet neki Gabbert? És utóbbi még dobni is tud. 😛
iktriad
az előbbi meg PO-ba vitte a csapatát 😛
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Épp nézem a meccset ahol vélhetően a két 1.körös Dennard(CB) és a Jeffery(WR) küzd egymással-Jax need posztok Ez most gyönyörű catch volt Jeffery-től 3 védő fölé ugrot és TD volt benne hail mary is 😀 A két fentemlített srác komolyan veszi a csatát egy kis bunyóval a pályán- ezekután Jeffery már a locker room-ba hűtti a fejét.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jaguars requested and received permission to interview Patriots OC Bill O’Brien, who still is squarely on Penn St.'S radar.tenorx
Van olyan NFL OC akit nem hívunk be interjúra, és most nem rúgtak ki? 😊 Kíváncsi vagyok Jay Gruden neve mikor kerül elő.iktriad
amint végzünk a Playoff-ban.Amadeus91
Mularkey, O'Brien és McCoy csapata is playoffos...
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Jaguars requested and received permission to interview Patriots OC Bill O’Brien, who still is squarely on Penn St.'S radar.tenorx
Van olyan NFL OC akit nem hívunk be interjúra, és most nem rúgtak ki? 😊 Kíváncsi vagyok Jay Gruden neve mikor kerül elő.iktriad
amint végzünk a Playoff-ban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jaguars requested and received permission to interview Patriots OC Bill O’Brien, who still is squarely on Penn St.'S radar.tenorx
Van olyan NFL OC akit nem hívunk be interjúra, és most nem rúgtak ki? 😊 Kíváncsi vagyok Jay Gruden neve mikor kerül elő.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Jaguars requested and received permission to interview Patriots OC Bill O’Brien, who still is squarely on Penn St.'S radar.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nini, vadonatúj név a listára.
@ClaytonESPN: Jaguars will interview Broncos offensive coordinator Mike McCoy for head coaching job.
Tebow után jöhet neki Gabbert? És utóbbi még dobni is tud. 😛
Egyébként ez is ironikus, tavaly Koetter ment HC interjúzni Denverbe.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
1. Ott van John Harbaugh példája.
2. Tucker marad szerintem mindenképp, max viiszamegy DCnek csak több pénzért.iktriad
1. Ok
2. Tucker sztem mehet majd máshova is DCnek simán...miért fogadná el a visszaminősítést?Rolni
GM Gene hívta a csapathoz, nagyon jó köztük a munkaviszony.iktriad
Ok. Mára ennyi voltam 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
3. Ezt a részt értem, de ST edzőt HCnek, úgy hogy van kinn jó OC, DC jelölt is? Alá kellene jó OC és HC is, ráadásul egy Norv Turner nem biztos, h beáll egy ST edző alá OCnek...Rolni
1. Ott van John Harbaugh példája.
2. Tucker marad szerintem mindenképp, max viiszamegy DCnek csak több pénzért.iktriad
1. Ok
2. Tucker sztem mehet majd máshova is DCnek simán...miért fogadná el a visszaminősítést?Rolni
GM Gene hívta a csapathoz, nagyon jó köztük a munkaviszony.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
3. Ezt a részt értem, de ST edzőt HCnek, úgy hogy van kinn jó OC, DC jelölt is? Alá kellene jó OC és HC is, ráadásul egy Norv Turner nem biztos, h beáll egy ST edző alá OCnek...Rolni
1. Ott van John Harbaugh példája.
2. Tucker marad szerintem mindenképp, max viiszamegy DCnek csak több pénzért.iktriad
1. Ok
2. Tucker sztem mehet majd máshova is DCnek simán...miért fogadná el a visszaminősítést?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
3. Ezt a részt értem, de ST edzőt HCnek, úgy hogy van kinn jó OC, DC jelölt is? Alá kellene jó OC és HC is, ráadásul egy Norv Turner nem biztos, h beáll egy ST edző alá OCnek...Rolni
1. Ott van John Harbaugh példája.
2. Tucker marad szerintem mindenképp, max viiszamegy DCnek csak több pénzért.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Nálam az eddigi jelöltek közül így nézz ki a kívánságlistám:
1. Tucker (és hozzunk jó OCt és QB coacht)
2. Chudzinski
3. DeCamilisiktriad
1. Tucker nekünk kell DCnek húzd ki 😊 ki lenne erre alkalmas OC, QB coach szted?
2. Jó választás, de ha én vagyok a Carolina GM, tulaj mindent beígérek és kifizetek, h megtartsam nem lesz könnyű
3. ST edző mikor ott van még Mularkey is? érdekes választás...Rolni
1. Ha Tucker a HC, jöhet mondjuk egy Norv Turner(ha kirúgják San Diegoból) OCnek vagy QB coachnak. Bár akkor a kedvenc 'Norv Away' videómat nem nézhetem egy darabig öszinte mosollyal. 😊
2. Már megkaptuk az engedélyt hogy beszéljünk vele. Szerinted visszautasítaná a HC posztot és visszamenne OCskedni, főleg hogy Khan nem sajnálná tőle a pénzt?
3. JoeD volt már itt ST coach, remek munkát végzett és nagyon sokan kedvelték, többek közt GM Gene is. És már mikor itt volt, mondta, hogy vannak HC ambiciói.iktriad
1. Értem ez rendben van.
2. Azért pl. Dallasnál is előfordult nem olyan régen ilyen. ass.Hc lesz, magasabb pénzért...
3. Ezt a részt értem, de ST edzőt HCnek, úgy hogy van kinn jó OC, DC jelölt is? Alá kellene jó OC és HC is, ráadásul egy Norv Turner nem biztos, h beáll egy ST edző alá OCnek...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"A Jags engedélyt kért a Falconstól és a Pantherstől, hogy interjúra hívják az Atlanta OCjét, Mike Mularkeyt és a Panthers OCjét, Rob Chudzinskit. Minkét névről azt írtam, hogy komoly esélyes pár napja."

Sztem innen lesz a befutó...Gabbertnek kell a jó edző nagyonRolni
Nálam az eddigi jelöltek közül így nézz ki a kívánságlistám:
1. Tucker (és hozzunk jó OCt és QB coacht)
2. Chudzinski
3. DeCamilisiktriad
1. Tucker nekünk kell DCnek húzd ki 😊 ki lenne erre alkalmas OC, QB coach szted?
2. Jó választás, de ha én vagyok a Carolina GM, tulaj mindent beígérek és kifizetek, h megtartsam nem lesz könnyű
3. ST edző mikor ott van még Mularkey is? érdekes választás...Rolni
1. Ha Tucker a HC, jöhet mondjuk egy Norv Turner(ha kirúgják San Diegoból) OCnek vagy QB coachnak. Bár akkor a kedvenc 'Norv Away' videómat nem nézhetem egy darabig öszinte mosollyal. 😊
2. Már megkaptuk az engedélyt hogy beszéljünk vele. Szerinted visszautasítaná a HC posztot és visszamenne OCskedni, főleg hogy Khan nem sajnálná tőle a pénzt?
3. JoeD volt már itt ST coach, remek munkát végzett és nagyon sokan kedvelték, többek közt GM Gene is. És már mikor itt volt, mondta, hogy vannak HC ambiciói.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
"A Jags engedélyt kért a Falconstól és a Pantherstől, hogy interjúra hívják az Atlanta OCjét, Mike Mularkeyt és a Panthers OCjét, Rob Chudzinskit. Minkét névről azt írtam, hogy komoly esélyes pár napja."

Sztem innen lesz a befutó...Gabbertnek kell a jó edző nagyonRolni
Nálam az eddigi jelöltek közül így nézz ki a kívánságlistám:
1. Tucker (és hozzunk jó OCt és QB coacht)
2. Chudzinski
3. DeCamilisiktriad
1. Tucker nekünk kell DCnek húzd ki 😊 ki lenne erre alkalmas OC, QB coach szted?
2. Jó választás, de ha én vagyok a Carolina GM, tulaj mindent beígérek és kifizetek, h megtartsam nem lesz könnyű
3. ST edző mikor ott van még Mularkey is? érdekes választás...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"A Jags engedélyt kért a Falconstól és a Pantherstől, hogy interjúra hívják az Atlanta OCjét, Mike Mularkeyt és a Panthers OCjét, Rob Chudzinskit. Minkét névről azt írtam, hogy komoly esélyes pár napja."

Sztem innen lesz a befutó...Gabbertnek kell a jó edző nagyonRolni
Nálam az eddigi jelöltek közül így nézz ki a kívánságlistám:
1. Tucker (és hozzunk jó OCt és QB coacht)
2. Chudzinski
3. DeCamilis
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
"A Jags engedélyt kért a Falconstól és a Pantherstől, hogy interjúra hívják az Atlanta OCjét, Mike Mularkeyt és a Panthers OCjét, Rob Chudzinskit. Minkét névről azt írtam, hogy komoly esélyes pár napja."

Sztem innen lesz a befutó...Gabbertnek kell a jó edző nagyon

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Joe DeCamillist is felírhatjuk a hivatalos HC jelöltek közé! Ahogy várni lehetett.
Már csak a Bengals két koordinátora és Fisher hiányzik hogy mindenki akiről azt írtam/jósoltam hogy komoly esélyes lehet, hivatalos jelölt legyen...
Fisher egyébként sanszos, hogy a Colts új HCja lehet.

Érdekesség: Mike Mularky fia egyébként GM Gene egyik scoutja.

Amíg várunk az új fejleményekre - szavazzatok MJDre, mint a hét futója
http://www.nfl.com/voting/players-air-and-ground/2011/REG/17#playerid:09000d5d8259869a
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brian Shottenheimer ott van a lehetséges jelöltek között.armando83
2010 elején még sokan akarták, hogy átvegye Jacktől a csapatot(volt egy olyan forgatókönyv a -még a miattam hírhedtté vált "Jack Watch 2010" idején-, hogy ő jön HCnek, az örege meg lesz az OC). Most már szerintem nem akarják annyian. Sanchezre egyre többen aggatják a bust jelzőt, szóval nem hiszem, hogy megfelelő lenne Blaine számára...iktriad
Ki lenne számára a kóser couch?m-bryo
Nem tudom.
Újabb 2 név van:
A Jags engedélyt kért a Falconstól és a Pantherstől, hogy interjúra hívják az Atlanta OCjét, Mike Mularkeyt és a Panthers OCjét, Rob Chudzinskit. Minkét névről azt írtam, hogy komoly esélyes pár napja.

Ez 3 offensive edzőjelölt. Chudzinski ironikus lenne. 1 éve kordinátor a Carolinánál. Pont mint Jack Del Rio volt 2002ben, aki szintén 1 évig volt Panthers DC, mielőtt Jags HC lett belőle...

Mike Mularky, Rob Chudzinski, Brian Schottenheimer, Mel Tucker. Ebből a 4ből én Tuckert választanám és mellé egy remek OCt és QB coacht.

Update: Sanszos, hogy Dallasba is ment egy engedély kérés az (ex Jags és jelenlegi Cowboys) ST coach Joe DeCamilis miatt.
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Brian Shottenheimer ott van a lehetséges jelöltek között.armando83
2010 elején még sokan akarták, hogy átvegye Jacktől a csapatot(volt egy olyan forgatókönyv a -még a miattam hírhedtté vált "Jack Watch 2010" idején-, hogy ő jön HCnek, az örege meg lesz az OC). Most már szerintem nem akarják annyian. Sanchezre egyre többen aggatják a bust jelzőt, szóval nem hiszem, hogy megfelelő lenne Blaine számára...iktriad
Ki lenne számára a kóser couch?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brian Shottenheimer ott van a lehetséges jelöltek között.armando83
2010 elején még sokan akarták, hogy átvegye Jacktől a csapatot(volt egy olyan forgatókönyv a -még a miattam hírhedtté vált "Jack Watch 2010" idején-, hogy ő jön HCnek, az örege meg lesz az OC). Most már szerintem nem akarják annyian. Sanchezre egyre többen aggatják a bust jelzőt, szóval nem hiszem, hogy megfelelő lenne Blaine számára...
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Brian Shottenheimer ott van a lehetséges jelöltek között.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
1 😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na szóval hanyan is vagyunk arra a Londoni kiruccanásra? 😀m-bryo
Mikor szokott hivatalosan kiderülni, hogy melyik meccs lesz az?Húsrágó
Tavasz elején (március körül).

A nap statja: Blaine Gabbertnek a kezdő rookie mérlege(4-10) jobb lett, mint Peyton Manningé volt 1998ban(3-13). 😊 Persze Manningnek nem volt rossz szezonja a rookie évében sem, a sok-sok interceptionjét leszámítva.

Gabbert emelett franchise rekordot állított fel, még soha egy rookie QB se kezdett nálunk 14 meccset(Lefty -nem tudom hogyan maradt egészséges annyi ideig-, de 13 meccsen kezdett, pedig '03ban még itt volt Brunell is).

Mai MJD méltatás Peter Kingtől:
Maurice Jones-Drew and his rushing title. I don't know why I find such justice in that. I think it's because this was a year when the game was turning to the air so much, and the Jaguars had a chance to win only when the ball was in Jones-Drew's hands. There were only two teams in football that had the running game as their primary means of ball-movement: Jacksonville and Denver. And Jacksonville faced a packing of the line of scrimmage in a different way than the Broncos. Because Tim Tebow was a running threat, the eight-man boxes he faced had to be alert for option pitches and end runs, when safeties and linebackers needed to be set wide to be prepared for anything. In Jacksonville, Blaine Gabbert was not a runner, and he was no threat to pass the ball efficiently. This is why the title felt so good for Jones-Drew. He was facing the most concentrated defense he felt in his six-year career, and he was all of the Jaguar offense, for good and for bad.
"First time in my life I saw 10-man boxes,'' Jones-Drew told me. "Last week against Tennessee, we came out with two tight ends and two backs, and they had 10 in the box. That's unheard of in this league. The guys in front of me, I'm so happy for them, because they don't get the attention they deserve. I am lucky to play with them.''
For the season, Jones-Drew had 1,606 yards, 10 yards behind Arian Foster's league-leading total last year. And it was significant to him that the winning effort came against Indianapolis. He hates the Colts, and always will, because they drafted Joseph Addai over him in 2006. "Every game I ever play against the Colts will be special, and I don't care what's at stake,'' he said. "I always have something to prove against them.''
http://sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/peter_king/01/01/week.17/index.html#ixzz1iJblMPTE

Offensive Players of the Week

Jacksonville RB Maurice Jones Drew. With 25 carries for 169 yards against a line that was stacked to stop him most of the game, Jones-Drew, who has fought since 2006 to prove he was better than his draft stock, broke the team's single-season rushing record and won the NFL rushing title. No back deserves it more.
http://sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/peter_king/01/01/week.17/index.html#ixzz1iJYuUufE
King twitteren megkérdezte követőit tegnapéjjel, szerintük ki az idei MVP. MJD 6. lett(legjobb nem QB!). (Az 5. helyre pedig az idén pályára se lépő Peyton Manning került 😊 )
http://sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/peter_king/01/01/week.17/index.html
Valamint rácsodálkozott a 31 IRre küldött játékosunkra is a 4. oldalon.