Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
http://www.youtube.com/watch?v=ZOidcB6-8zY&feature=youtu.be
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Gabbertnek most lesz ideje összeszokni a stábbal,bepótolhatja a lemaradást,kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle ezzel a hosszú offseason-al.armando83
Próbálom meglovagolni az optimizmusodat, de összességében csalódott vagyok. Arra számítottam, hogy jó nevű és nagy reményű edzők kerülnek ide, erre fel a legjobb igazolásnak Tucker megtartását látom. Persze jól is elsülhet, de én nagyon belelovaltam magamat abba, hogy egy igazán vadállat edzői kar fog itt összeállni, és most nem így látszódik. Gabbert seggét Gene védi ameddig lehet, remélem nagyot fejlődik, jót tesznek neki az új emberek.
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Gabbertnek most lesz ideje összeszokni a stábbal,bepótolhatja a lemaradást,kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle ezzel a hosszú offseason-al.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Cinciben is nagyon jó volt az offense alatta.

NOTtenorx
azért volt nagyon jó is. főleg amikor összeállt minden (2004-2007), elit támadófal, jó QB, jó futó, elit WR sor, de szarból ő nem fog várat építeni. Air Coryell rendszert futtat, power running és hosszú passzok. ehhez futó van, ami megnyitja a mélyebb területeket, de én a passzjáték alapjait nem látom hozzá.

félidei adjustmentben nulla az ember, és a minimális kreativitás is hiányzik belőle. semmi trükkös játék, középre futás, hosszú passz főleg szélre. ha lesz emberállomány akár sikerre is viheti őket, de én ezt egyelőre nem látom.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Nézem az interjúkat,és valahogy fura hogy nem JDR-t látom,nektek nem???
Szokni kell még.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Bratkowski az Atlanta QB coacha volt tavaly, és 10 évig a Bengals OCje(2001-11)
iktriad
Legalább a plusz egy "polák" összejött, még ha nem is Chudzinski... 😛N-Drew
JJ biztos örülni fog ennek 😊iktriad
Jax draft:
Gino Gradkowski
Chris Izbicki
Peter Konz
Drew Nowak
Kyle Wojta
Joe Martinek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Jacksonville plans to hire former Falcons QB coach Bob Bratkowski as its offensive coordinator, reuniting him with HC Mike Mularkey(Schefter)
iktriad
Idézve Makát: csempionsip

Viszont legalább a Tucker D zúzásaiban gyönyörködhetünk majd.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Lifetime Bengals fan- he's a terrible OC. Run, run, pass, punt. Shovel pass on 3rd. Kills team.iktriad
igen, ez bratkowski. de legalabb jones-drewnak tovabbra is jo statjai lesznek.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bratkowski az Atlanta QB coacha volt tavaly, és 10 évig a Bengals OCje(2001-11)
iktriad
Legalább a plusz egy "polák" összejött, még ha nem is Chudzinski... 😛N-Drew
JJ biztos örülni fog ennek 😊
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Bratkowski az Atlanta QB coacha volt tavaly, és 10 évig a Bengals OCje(2001-11)
iktriad
Legalább a plusz egy "polák" összejött, még ha nem is Chudzinski... 😛

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy ne csak negatív dolgok hangozzanak el róla, árnyaljuk a képet az Atlanta oldalán készítettek egy irást róla aszerdán:
http://www.thefalcoholic.com/2012/1/11/2698631/the-likeliest-falcons-offensive-coordinator-bob-bratkowski
Egyébként Mularkey és Bratkowski már a Steelersnél is együtt dolgozott, és nagyon jó barátok, nem csoda, hogy MM megtette OCjának.

Bratkowski rezüméje:

In 2009 his offense set a franchise record of eight 100-yard rushing games by individual backs. The previous mark had been six. Cedric Benson, despite playing only 12 full games and part of another, finished with 1251 rushing yards.Besides Ochocinco, six other Bengals offensive players had been selected for multiple Pro Bowls during Bratkowski’s term as coordinator. The list includes T Willie Anderson, RB Corey Dillon, WR T.J. Houshmandzadeh, RB Rudi Johnson, FB Lorenzo Neal and QB Carson Palmer.

In 2007, Palmer became the fifth-fastest player (59 games) in NFL history to reach the 100 mark in TD passes. Palmer knocked Brett Favre and Daunte Culpepper out of the top five in the category, and joined a group that also includes two Hall of Famers (Dan Marino and Johnny Unitas), a surefire future Hall of Famer (Peyton Manning) and a Super Bowl winner with Hall of Fame potential (Kurt Warner).

Over 2004-06, Rudi Johnson’s 4221 rushing yards were the most by any Bengal in a three-season span. Earlier under Bratkowski’s watch, Dillon posted a pair of 1300-yard seasons, and QB Jon Kitna saw his stock as an NFL starter revived.

At Seattle in 1997, he was coordinator for the NFL’s top passing offense (247.4 yards per game). The team ranked third in the NFL in total offense. Seattle also established club season records in ’97 for most yards passing (4187) and completions (359). The Seahawks were second in the NFL in first downs (331).

Egyébként a kinti Jags fanbase twitter reakciója Bratkowskira pozitívnak/bizakodónak mondható szemben a Mularkey kinevezésezel(ami sokaknak nem tettszett). Tucker visszatérésének meg mindenki örül. Magánvélemnény: ha a Jags D idén is olyan jó lesz, mint tavaly, nem csak DC állásinterjúkra fog szezon után menni...)

Azzal, hogy Tucker visszajött DCnek, sanszos, hogy a Cullen, Duffner, Undin D-line, LB, DB coach trió is visszajön vele, ami igencsak jó volna.

Hogy az offenseben mi lesz, nem tudom. Mindenesetre Bratkowski fogja hívni a támadó playeket benne, ez biztos.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bratkowski az Atlanta QB coacha volt tavaly, és 10 évig a Bengals OCje(2001-11)
iktriad
A nagy csapat
(Major League)
A clevelandi baseballcsapat tulajdonosának elege van az üzletből, ezért úgy dönt, hogy kiszáll a buliból. Hogy szándékát igazolja, összeállít egy vesztes csapatot. A cél érdekében az új edző egy igazi, kétbalkezes bandát verbuvál össze, amelynek tagjai (Charlie Sheen, Wesley Snipes, Corbin Bernsen) még járni sem tudnak egyenesen, nemhogy ütni. Eleinte minden a terv szerint halad, mindenki felkészül a csúnya vereségre, ám a béna játék ellenére valamiért a csapat egyre népszerűbbé válik a közönség körében. A nézősereg buzdításától pedig hirtelen megtáltosodnak a srácok.Höri
Ezzel most fel akartál vidítani vagy felkészíteni arra, hogy mi vár ránk Jags szurkolókra?....

Vélemény a twitterről:
Lifetime Bengals fan- he's a terrible OC. Run, run, pass, punt. Shovel pass on 3rd. Kills team.
Tehát a "run and punt" marad idénre is kiegészülve 1 általában -incomplete- passzal. Legalább nem lesz szokatlan a látvány. Egyértelműen ő kell ide. Tipikus Jags igazolás. Jó látni, hogy az új HC(mert ez a ő döntése volt) 1 nap alatt asszimilálódott a rendszerünkbe. 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bratkowski az Atlanta QB coacha volt tavaly, és 10 évig a Bengals OCje(2001-11)
iktriad
A nagy csapat
(Major League)

színes, magyarul beszélő, amerikai vígjáték, 107 perc, 1989

A clevelandi baseballcsapat tulajdonosának elege van az üzletből, ezért úgy dönt, hogy kiszáll a buliból. Hogy szándékát igazolja, összeállít egy vesztes csapatot. A cél érdekében az új edző egy igazi, kétbalkezes bandát verbuvál össze, amelynek tagjai (Charlie Sheen, Wesley Snipes, Corbin Bernsen) még járni sem tudnak egyenesen, nemhogy ütni. Eleinte minden a terv szerint halad, mindenki felkészül a csúnya vereségre, ám a béna játék ellenére valamiért a csapat egyre népszerűbbé válik a közönség körében. A nézősereg buzdításától pedig hirtelen megtáltosodnak a srácok.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Cinciben is nagyon jó volt az offense alatta.













NOT
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
TUCKER MARAD DC!!!!

És van új OCnk is. Se Clyde Christensen, se Schotty Jr:

Jacksonville plans to hire former Falcons QB coach Bob Bratkowski as its offensive coordinator, reuniting him with HC Mike Mularkey(Schefter)

Bratkowski az Atlanta QB coacha volt tavaly, és 10 évig a Bengals OCje(2001-11)
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
2 klub közötti jó viszony ismeretében nem meglepő de Koetter Atlantába is érkezik interjúra, mondjuk Schotty is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
az lesz a szép ha Mularkey mellé Schotty jön OC-nek, aztán nevel egy újabb Sanchót az NFL-nek 😀Höri
Állítólag az ő interjúja is remekül sikerült, és mivel már nincs állása, nekünk meg kell egy OC, így érthető, ha ide kerülne.
Mondjuk nem tudom hirtelen eldönteni melyik opció lenne rosszabb OCnek: ő vagy Clyde Christensen...

Nem baj a nagytakarításig már csak 2-3 évet kell várni, azt meg majd kibekkeljük valahogy....
Szerencsére, akárcsak Koetter, Schotty Jr is esélyes, hogy végül Alabama OC lesz!

Mularkey pedig, nagyon, nagyon szeretné megtartani Mel Tucket mint DC:
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2012-01-11/mularkey-plans-meet-jaguars-defensive-coordinator-mel
Ma beszéltek egymással, de még nincs infó lett-e valami eredmény.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az lesz a szép ha Mularkey mellé Schotty jön OC-nek, aztán nevel egy újabb Sanchót az NFL-nek 😀

több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Imádnak minket:
Egy szurkoló-
I'm amazed at the level of idiocy and lack of intelligence that plagues Jacksonville. I understand why the area ranks almost last nationally, in nearly all academic achievement categories. To pour millions of dollars into a professional sports franchise and not expect any ROI is insane. Just the mindset that says "just be happy you have a team" is enough to tell me about the level of intelligence in that area of the country. I see why scam and fraud criminals target that area. It would be easy to sell you guys (in Northeast Florida) snow mobiles and skis in July.
Kapd be.
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Álljunk meg egy pillanatra. ÉN nem azt cáfolom hogy az un. Atlantai rendszerben milyen lesz Gabbert vagy milyen nem lesz. Legyen jó. Csak azt nem fogadom el érvnek, hogy azért lesz jó, mert az inkább az ő stílusa, mint a high flying.

Erre írtam, hogy Gabbert eddig egy rendszerben volt jó, az pedig pont a high flying. NFL nem NCAA, de egy rookie esetében ez a fő értékmérő. Játszott évekig Gabbert high flying stílust. Annyira eredményesen, hogy a class lejobb irányítójának tartották.
Az más kérdés, hogy itt nem ment. Ebből levonni, hogy a másik rendszer jobban fekszik neki, sztem nem logikus. Lehet úgy lesz. De nem ezért. Ezt akartam mondani.ulpianus
Igazad van, félreértettelek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Gabbert a Mizzouban high flyingot játszott.ulpianus
Ja. Ryan Leaf is király volt az NCAA-ben. 😊
peterk2005
A várható játékstílusra se mondanám azt, hogy hűde nem Jags-re van szabva. Azért egy hi-fly offense építése arra a Gabbertre amelyiket idén láttuk, nem reális, még akkor sem, ha javulást vár mindenki tőle. Az atlantai játékstílus pont passzol a ti keretetekre is. Aztán ha netán kiderül, hogy Gabbert-ben egy Brees veszett el, akkor később nyugodtan lehet alakítani ezen.peterk2005
Álljunk meg egy pillanatra. ÉN nem azt cáfolom hogy az un. Atlantai rendszerben milyen lesz Gabbert vagy milyen nem lesz. Legyen jó. Csak azt nem fogadom el érvnek, hogy azért lesz jó, mert az inkább az ő stílusa, mint a high flying.

Erre írtam, hogy Gabbert eddig egy rendszerben volt jó, az pedig pont a high flying. NFL nem NCAA, de egy rookie esetében ez a fő értékmérő. Játszott évekig Gabbert high flying stílust. Annyira eredményesen, hogy a class lejobb irányítójának tartották.
Az más kérdés, hogy itt nem ment. Ebből levonni, hogy a másik rendszer jobban fekszik neki, sztem nem logikus. Lehet úgy lesz. De nem ezért. Ezt akartam mondani.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
"beszéltem MJDvel, és nagyon örült, mikor felvázoltam neki a támadási stratégiámat"iktriad
"Úgy tervezem, hogy a köv szezonban már többet vizitál a csapat a red-zone-ban!" 😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Két érdekesség:
Source says Mel Tucker hasn't decide whether he will stay with the Jags as defensive coordinator (Vito Stellino). Remélem Mularkey ma maradásra tudja bírni.

Ez pedig még érdekesebb: Jeremy Mincey ezt írta ki az éjjel facebookra:
"Wow I'm officially a free agent!!!! Let's see how this thing play out."
Egyelőre fogalmam sincs, mit jelenthet ez(nem biztos, hogy a Jagsre utal -magánéleti üzenet is lehet-, de azért érdekes).
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gabbert a Mizzouban high flyingot játszott.ulpianus
Ja. Ryan Leaf is király volt az NCAA-ben. 😊

(Off: Visszaolvasva a postomat, szégyen a helyesírásom, ha álmos vagyok. Pali bácsi hozzám képest egy Grétsy professzor.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme a teljes bemutatkozó sajtótájékoztató videója:
http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Mularkey-named-head-coach/185d717c-0d1e-488c-b776-7f673ead7fde
Ebből, meg az alapján amit Mularkeyről olvastam egyből lejön, hogy a sajtótájékoztatók nem lesznek olyan izgalmasak mint JDR idején. Úgy tudom, hogy a médiával való komunnikáció nem tartozik az új HC legnagyobb erényei közé.

Rövid Jeff Lageman által készízett interjú az új vezetőedzővel:
http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/One-on-One-Mike-Mularkey/329855fd-a954-468b-b9c8-0896e93d9531

És Gabbert Mularkeyról és az új kezdetről(Matt Ryan úgy tűnik rendes és segítőkész pasas ):
http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Gabbert-on-Mularkey/a610efd4-775d-4d52-ae0f-e70e1dec490d