Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Jó lesz ez. Most szépen jön majd mindenki elő az ilyen történeteivel. Ezek egyetemen még "elmentek", de itt már sok.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
Fú ez a Lambo sztori is gecc.
Nem kell jópofizni a játékosokkal, de basszus felnőtt, multimilliomos férfiakat normális módon kell kezelni.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Igazi mekkmester.
Amadeus
Jon Gruden most biztos bosszús, hogy nem Jacksonvillebe jött edzösködni. Lehet Khan még mindig mérlegelné, hogy kirúgja-e. 😊
iktriad
Látom magam előtt, ahogy Urbán törli a teljes gmail fiókját.
Amadeus
Neki levelek se kellenek, mert mindenki menekül(ne) innen, ahogy csak tud. Ez mindent elárul róla,
Ha Khan felteszi a foshabot a szartortára és visszahozza még egy évre, az lesz a Jags történetének legszörnyűbb szezonja, pedig volt belőle néhány. Pl. amiben most vagyunk.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Igazi mekkmester.
Amadeus
Jon Gruden most biztos bosszús, hogy nem Jacksonvillebe jött edzösködni. Lehet Khan még mindig mérlegelné, hogy kirúgja-e. 😊
iktriad
Látom magam előtt, ahogy Urbán törli a teljes gmail fiókját.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Igazi mekkmester.
Amadeus
Jon Gruden most biztos bosszús, hogy nem Jacksonvillebe jött edzösködni. Lehet Khan még mindig mérlegelné, hogy kirúgja-e. 😊
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Nem mi mondtuk:

“Every time I've had a team struggle, it's fallen into one of three categories,” Meyer said on Fox in November 2020. "Number one: There's some trust issue. The players don't trust the coach, the coach don't trust the players or awful when the players don't trust each other. Number two: It's called a dysfunctional work environment where the expectations are very high, but we don't work hard. The coach has to be really clear with his team, say, ‘Wait a minute, that's going to lead to frustration, anger, disappointment because we want to win a championship. I got news, guys, we're not working hard, so stop with the ... expectations.‘ Your work ethic must exceed or equate your expectations. That's a good environment."
Amadeus
2 napja linkeltem be (újra) ennek a zanzásított változatát avagy 1 kép sokszor többet ér 1000 szónál.

iktriad
Igazi mekkmester.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem mi mondtuk:

“Every time I've had a team struggle, it's fallen into one of three categories,” Meyer said on Fox in November 2020. "Number one: There's some trust issue. The players don't trust the coach, the coach don't trust the players or awful when the players don't trust each other. Number two: It's called a dysfunctional work environment where the expectations are very high, but we don't work hard. The coach has to be really clear with his team, say, ‘Wait a minute, that's going to lead to frustration, anger, disappointment because we want to win a championship. I got news, guys, we're not working hard, so stop with the ... expectations.‘ Your work ethic must exceed or equate your expectations. That's a good environment."
Amadeus
2 napja linkeltem be (újra) ennek a zanzásított változatát avagy 1 kép sokszor többet ér 1000 szónál.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Nem mi mondtuk:

“Every time I've had a team struggle, it's fallen into one of three categories,” Meyer said on Fox in November 2020. "Number one: There's some trust issue. The players don't trust the coach, the coach don't trust the players or awful when the players don't trust each other. Number two: It's called a dysfunctional work environment where the expectations are very high, but we don't work hard. The coach has to be really clear with his team, say, ‘Wait a minute, that's going to lead to frustration, anger, disappointment because we want to win a championship. I got news, guys, we're not working hard, so stop with the ... expectations.‘ Your work ethic must exceed or equate your expectations. That's a good environment."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindig van lejjebb rovatunk mai anyaga - De Shao még mindig mérlegel. Azt nem tudom, hogy mit...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kiváncsi vagyok, ez kinek a faterja (Tavon Austin? Hollister? Dan Arnold? Ogunbowale?). Amúgy meg YIKES!!!


Shao Meyerről kicsit bővebben.
 www.si.com/nfl/jaguars/news/shad-khan-future-urban-meyer-want-to-do-right-thing-for-team
Ebbe a részbe és főleg az utolsó mondatba tudok kapaszkodni, hogy ha Meyer meg is kapja még ezt az évet, többet nem fog.
"This year it was, we were blessed with No. 1 pick and generational talent, I believe that, so we wanted to choose wisely. I think we did. And then, okay, look at all the picks we had. Five in the first 65. You’ve got to have players who are starter quality or definitely going to make a difference. We signed free agents, et cetera, et cetera. I feel we have a roster that is far better than winning two games.
Shao 10 éve vette meg a Jags-t, így beszélt más dolgokról is tegnap Trevortól Ramseyig.
 www.si.com/nfl/jaguars/news/from-trevor-lawrence-to-jalen-ramsey-shad-khan-reflects-on-10-years-as-owner
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


😀😀😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 551
Szerintem írj rá Khanékra twitteren, hogy van egy üzleti kimutatásod arról, hogy Meyer mennyire rontja a cég renoméját, és holnaptól már nem lesz HC!
Willie Parker
Shao nincs fent, a fia, Tony meg 60 dolgot csinál egyszerre. És ő amúgy is kapja a kéretlen mentionöket a Fulham és Jags szurkolóktól minden nap, pedig milyen sikeres pankrátor szervezetet vezet. Igazságtalan az élet. 😊
iktriad
Az nem jó megoldás, ha a kinti szurkolók egyszerűen nem mennek ki a meccsre és nem vesznek ajándéktárgyakat (meg kb. semmit) amíg a tulaj el nem adja a csapatot?

Ha nem megy a bolt, kénytelen lenne eladni 😀
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem írj rá Khanékra twitteren, hogy van egy üzleti kimutatásod arról, hogy Meyer mennyire rontja a cég renoméját, és holnaptól már nem lesz HC!
Willie Parker
Shao nincs fent, a fia, Tony meg 60 dolgot csinál egyszerre. És ő amúgy is kapja a kéretlen mentionöket a Fulham és Jags szurkolóktól minden nap, pedig milyen sikeres pankrátor szervezetet vezet. Igazságtalan az élet. 😊
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 808
Top programokat már 1-2 évtizede nem lehet üvöltözve vezetni (a juco teljesen más tészta, az a legbalhésabb játékosok gyűjtőhelye), de az természetesen meglepő lehet urban számára, hogy míg a floridánál a bandatag emberei, az osu-nál az asszonyverő edzői felett is szemet hunytak, itt minden szinte rögtön napvilágra kerül.
r.baggio
Lásd még Rich Eisen tegnapi remek szegmense Meyerről. A Tomlin-Meyer összehasonlítás a végén rendben van.

Plusz azt meg se említem, hogy Baalkenak van egy "hátbaszúrom a vezetőedzőimet" renomája a liga keretein belül. Mind a kettőt ki kéne rúgni év végén, de szerencsések leszünk, ha csak Meyer megy...

Szerintem nem volt forgatókönyve a sorozatos vereségekre és eredménytelenségre, vagy személyiségében ezt nem tudja lekezelni. Másokra mutogat, frusztrált, hazudozik. Az, hogy nem tudja kik vannak a pályán, meg hogy nem tudja melyik játékosa "mit tud" (Lawrence-ről egyszer azt mondta, hogy nem tud QB-sneakelni, nem csodálkoztam volna, ha most meg azt nyilatkozta volna, hogy az első félidő végén azért nem dobatott hail maryt, mert hogy Trevor nem tud akkorát dobni - vagy, hogy nem ő hívta a playt..) totál érthetetlen, ezt nem is tudom kommentálni. Lehet, ogy az az Ohio-i kaland sem múlt el következmény nélkül, és magánéletileg sincs épp toppon, de hát maga okozza ezeket. Totál mindfuck lesz, amikor Khan megtartja jövőre is.
winston
Azért már a szezon előtt kezdett többször kilógni a lóláb. Ugye az első 2 hónapban mást se hangoztatott, mint hogy ő mennyire képben van az NFL-el, aztán FA-ben, draft alatt már kezdett látszódni, hogy ez mennyire nem így van (kiaakdás a tamperingen, fel akart tradelni Pittsért, nem tudván, hogy az mivel járna, stb.) A roster félreismerése neki is felróható, bár abban Baalkenak is van sara.
Jossina Anderson tegnap esti tweetjei alapján kb van 4 meccse alkotni valamit. Amilyen "szerencsénk" van, most 2-t nyerünk zsinórban. Remélem, ha csak a Texast tudjuk esetleg elkapni, akkor az nem menti meg a seggét.
Egyébként a fő ok, hogy Shao még mindig nem rúgta ki az, hogy sanszosan Meyer szerződése olyan, hogy sok pénzt kéne a semmire kifizetnie még Shaonak (40 millióról hallani). De szerintem többet bukik, ha csak még 1 évig itt tartja...
iktriad
Szerintem írj rá Khanékra twitteren, hogy van egy üzleti kimutatásod arról, hogy Meyer mennyire rontja a cég renoméját, és holnaptól már nem lesz HC!

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Top programokat már 1-2 évtizede nem lehet üvöltözve vezetni (a juco teljesen más tészta, az a legbalhésabb játékosok gyűjtőhelye), de az természetesen meglepő lehet urban számára, hogy míg a floridánál a bandatag emberei, az osu-nál az asszonyverő edzői felett is szemet hunytak, itt minden szinte rögtön napvilágra kerül.
r.baggio
Lásd még Rich Eisen tegnapi remek szegmense Meyerről. A Tomlin-Meyer összehasonlítás a végén rendben van.

Plusz azt meg se említem, hogy Baalkenak van egy "hátbaszúrom a vezetőedzőimet" renomája a liga keretein belül. Mind a kettőt ki kéne rúgni év végén, de szerencsések leszünk, ha csak Meyer megy...

Szerintem nem volt forgatókönyve a sorozatos vereségekre és eredménytelenségre, vagy személyiségében ezt nem tudja lekezelni. Másokra mutogat, frusztrált, hazudozik. Az, hogy nem tudja kik vannak a pályán, meg hogy nem tudja melyik játékosa "mit tud" (Lawrence-ről egyszer azt mondta, hogy nem tud QB-sneakelni, nem csodálkoztam volna, ha most meg azt nyilatkozta volna, hogy az első félidő végén azért nem dobatott hail maryt, mert hogy Trevor nem tud akkorát dobni - vagy, hogy nem ő hívta a playt..) totál érthetetlen, ezt nem is tudom kommentálni. Lehet, ogy az az Ohio-i kaland sem múlt el következmény nélkül, és magánéletileg sincs épp toppon, de hát maga okozza ezeket. Totál mindfuck lesz, amikor Khan megtartja jövőre is.
winston
Azért már a szezon előtt kezdett többször kilógni a lóláb. Ugye az első 2 hónapban mást se hangoztatott, mint hogy ő mennyire képben van az NFL-el, aztán FA-ben, draft alatt már kezdett látszódni, hogy ez mennyire nem így van (kiaakdás a tamperingen, fel akart tradelni Pittsért, nem tudván, hogy az mivel járna, stb.) A roster félreismerése neki is felróható, bár abban Baalkenak is van sara.
Jossina Anderson tegnap esti tweetjei alapján kb van 4 meccse alkotni valamit. Amilyen "szerencsénk" van, most 2-t nyerünk zsinórban. Remélem, ha csak a Texast tudjuk esetleg elkapni, akkor az nem menti meg a seggét.
Egyébként a fő ok, hogy Shao még mindig nem rúgta ki az, hogy sanszosan Meyer szerződése olyan, hogy sok pénzt kéne a semmire kifizetnie még Shaonak (40 millióról hallani). De szerintem többet bukik, ha csak még 1 évig itt tartja...

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Szerintem nem volt forgatókönyve a sorozatos vereségekre és eredménytelenségre, vagy személyiségében ezt nem tudja lekezelni.winston
Itt a tökéletes válasz, nézzétek csak meg a híres-hírhedt pizzás képét a Michigan State elleni konfdöntő után, ez az ember egyszerűen nem tud veszíteni, ami nyilván egy szinten pozitívum, itt viszont túlbecsülte magát, a csapatot és a stábot (amiről meg így utólag elnézve megint azt lehet elmondani, mint Chipnél, mikor shurmurokat nevezett ki oc-nek, hogy "összemixelje" a stílusokat).

Top programokat már 1-2 évtizede nem lehet üvöltözve vezetni (a juco teljesen más tészta, az a legbalhésabb játékosok gyűjtőhelye), de az természetesen meglepő lehet urban számára, hogy míg a floridánál a bandatag emberei, az osu-nál az asszonyverő edzői felett is szemet hunytak, itt minden szinte rögtön napvilágra kerül.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Szerintem nem volt forgatókönyve a sorozatos vereségekre és eredménytelenségre, vagy személyiségében ezt nem tudja lekezelni. Másokra mutogat, frusztrált, hazudozik. Az, hogy nem tudja kik vannak a pályán, meg hogy nem tudja melyik játékosa "mit tud" (Lawrence-ről egyszer azt mondta, hogy nem tud QB-sneakelni, nem csodálkoztam volna, ha most meg azt nyilatkozta volna, hogy az első félidő végén azért nem dobatott hail maryt, mert hogy Trevor nem tud akkorát dobni - vagy, hogy nem ő hívta a playt..) totál érthetetlen, ezt nem is tudom kommentálni. Lehet, ogy az az Ohio-i kaland sem múlt el következmény nélkül, és magánéletileg sincs épp toppon, de hát maga okozza ezeket. Totál mindfuck lesz, amikor Khan megtartja jövőre is.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az egyetemen azért mégiscsak ~18 évesekkel foglalkozol, ott valószínűleg jobban bejön a teljes tekintéyelvűség, meg elég az, hogy üvöltözöl velük (I guess, de mindjárt idejön JJ is elküld a picsába).
Ami miatt gondolom csak az a JuCos sorozatok a Last Chance Uból.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most már maradjon még pár hetet, nem örülnék, ha az utolsó fordulóbeli Colts elleni meccsen Meyer nélkül állna ki a csapat. Még a végén motiváltak lennének. 😀

Én egyre kevésbé értem ezt a Meyer sztorit egyébként. Egy dolog, hogy fejreállt az egész, semmi nem lett abból amit idény előtt ígérgettek (idény előtt arra készültem, hogy a "nem contenderek" közül a Jags lesz az egyik akiknek a meccseit rendszeresen nézem, a beígért offense miatt), és az eredményesség is pocsék. De ez a Robinson ügy... Azért az NFL edzők, ha bele is buknak, azért a döntő többségük emberi tulajdonságok terén nem egy szemetes kuka. Kemény, de egyenes ember a legtöbb. Erre Meyer mit csinál? Belemondja a kamerába, hogy nem az ő, hanem a futóedző döntése volt, hogy levette a pályáról, aztán kiderül, hogy egy frászt? Aztán ezek után kiszivárog, hogy házon belül le-lúzerezi a saját segédedzőit, akiket ő vitt oda? Miután egyiküket a nyilvánosság előtt ő vágott a busz alá? Noormáális?

Mi történhetett ezzel az emberrel? El nem tudom képzelni, hogy ilyen emberi kvalitásokkal - illetve azoknak a hiányával - ennyi sikert elérhetett az egyetemi fociban. Valami megborulhatott nála az utóbbi időben.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az lett volna itt az eredeti kérdésem, hogy vajon Meyer eddig is ekkora scam volt?
Aztán rájöttem, hogy a válasz egyértelműen igen, mert nem elbaszott/elhanyagolt dolgok voltak, hanem abszolút személyiségbeli problémák.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jags owner doesn't want to make 'impulsive' Meyer decision
 www.thescore.com/nfl/news/2251106
dande
Szóval Khan esetén az ablakon kidobós mém nem úgy van, hogy közben ordibál, hanem olyan Charles Bronsonosan nemes egyszerűséggel kúr ki az emeletről???
Willie Parker
Legyen így, de sajnos én mindig a legrosszabbra számítok Shao-tól. Még képes, és megtartja, ha (valahogy) nyerünk még 2 meccset (következik: vs Texans, @Jets... GULP),
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 808
Jags owner doesn't want to make 'impulsive' Meyer decision
 www.thescore.com/nfl/news/2251106
dande
Szóval Khan esetén az ablakon kidobós mém nem úgy van, hogy közben ordibál, hanem olyan Charles Bronsonosan nemes egyszerűséggel kúr ki az emeletről???
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Azért az elég szép bravúr, hogy 10 meccs alatt gyakorlatilag garantálttá teszed, hogy soha többet nem kapsz munkát az NFL-ben és ehhez még a levelezésed se kell átnézzék. Szép munka Mr. Meyer.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Kezdek kifogyni a negatív jelzőkből Meyerre. Atyaég, ez de gáz.

iktriad
“Nem mikromenedzselek” 😀😀😀
winston
Aljas a kérdés, én is ezt válaszoltam volna, mondjuk én nem láttam a meccset. 😀
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Jags owner doesn't want to make 'impulsive' Meyer decision
 www.thescore.com/nfl/news/2251106
dande
"I think we have a history of really looking at the facts and then really doing the right thing." Ez a legszebb mondat. Mikor tették azt a jó dolgot?

Peremig teleszart wc-n trónolva gondolkozik, hogy öblítsen-e vagy majd a legyek idővel elhordják! Büdös van! Lapátold a szart kifelé, mert bűzleni fog az egész ház!