Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
Kérdezzük meg a kérdésről magát Luke Ferrellt.

Most nem sírta el magát senki (sajna ez van Húsrágó) de azért Ferrell szülei ellopták a showt. 😊 😊 😊

iktriad
farrell

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kérdezzük meg a kérdésről magát Luke Farrellt.

Most nem sírta el magát senki (sajna ez van Húsrágó) de azért Ferrell szülei ellopták a showt. 😊 😊 😊


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Nem 29 éves, nem tudom ki és miért találta ezt ki, de tegnap a draft kibeszélőbe, majd később ide is bemásoltam az athleticről, hogy kit is választottunk.
Amúgy ha valakinek nem tetszik a draftunk, azt teljesen megértem, mondjuk én úgy állok hozzá, hogy új stáb, tőlem megkapják a tiszta lapot és az esélyt a bizonyításra. Vitatható, hogy Baalke korábban miket csinált, de nálunk egyelőre semmivel nem szolgált rá a balfék becenévre, nem értem, mi szükség van erre.
npetiii
Ha rákeresel a nevére google-ban, akkor ugyanezzel a névvel kidob egy 29 éves baseballjátékost. Sokan csak a koráig jutottak el a lapon.

Case closed.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 3 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
Kár előre temetni, meg ujjongani is.
Pláne most a franc se tudja ki mekkora bust vagy boom lesz.
Mondjak pár instant tehetséget draftról?
Joeckel, Blackmon...
Mindig van jobb pick, meg okosabb kibic.
Lássuk a szezont meg a stábot, hogy mit hoznak ki ebből, aztán mehet az oltás.
Béka 😊
több mint 3 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
Nem 29 éves, nem tudom ki és miért találta ezt ki, de tegnap a draft kibeszélőbe, majd később ide is bemásoltam az athleticről, hogy kit is választottunk.
Amúgy ha valakinek nem tetszik a draftunk, azt teljesen megértem, mondjuk én úgy állok hozzá, hogy új stáb, tőlem megkapják a tiszta lapot és az esélyt a bizonyításra. Vitatható, hogy Baalke korábban miket csinált, de nálunk egyelőre semmivel nem szolgált rá a balfék becenévre, nem értem, mi szükség van erre.

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Meyer beszélt arról, hogy az Etienne pick előtt elvittek valakit, aki miatt nagyon csalódott volt, hogy kiment. Ma kiderült ez Kadarius Toney volt (szóval majdnem idén is jött egy WTF? 1. körös a Floridából, de ezt megúsztuk. inkább Etienne legyen kereten, mint Toney). Na akkor még ennél is szarabb lenen a draftunk összképe. Így is Lawrence meleltt egy 1. körös RB meg ACL szakadásból jövő safety tetszik még a legjobban. Baalke az új Grigson. Megérdemli Húsrágó Balfék becenevét. Championship.iktriad
Ehrm, én ezen a drafton nagyon Meyer kezét érzem. Baalke-ról azt mondják, hogy kemény a feje, nehezen lehet rá hatni, de úgy tűnik "bizonyítani" akart, mert egy nagyon nem Baalke draft volt. Tele van Meyer által ismert, valahol látott, megszeretett játékossal. Mondjuk egy 29 éves, blokkoló TE-re minek picket áldozni, amiből limitált darabszám van? Pont az ilyen játékos az, akit vetmin körül meg lehet találni a FA piacon is. Ő is Meyer embere volt. Valahogy az Etienne picknél is Meyert érzem döntő szereplőnek, nem Baalke-t.

A második/harmadik kör szerintem rendben van. Nem egyenként a játékosokra mondom, hanem arra, hogy az "rendes" draftnak tűnik, boardról választva, nem ismerős igazolósdinak. Megvan Lawrence, és ez a lényeg. De öt darab top100-as pick egy évben komoly érték, fontos lesz, hogy mennyit sikerül kivennetek majd a maradékból is.

Az biztos, hogy érdekes csapattá váltatok. 😊 (Bár MInshew-val is az volt már a Jags szerintem, bajusz miatt. De most úgy lehet érdekes, hogy közben jobb is.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Ez a TEbow az QB TEbow?
VvAlekosz
Igen és a Minor League baseballos TEbow is ő.
iktriad
Akkor ez hogyan átképezte magát TE pozícióra?
És komoly hogy van benne ráció hogy leakarjátok igazolni?
VvAlekosz
Sokan mondták, hogy TE-nek jobb lenne az NFL-ben, mint QB-nak de anno erről hallani se akart. Most, hogy Meyer megjött hozzánk és a baseball karrieje olyan "jól" ment, mint a QB karrierje, hirtelen tetszik neki az ötlet és a poszt. Elnézve mi van nálunk ott, az a baj, hogy még talán be is férne. Azt viszont megkérdezném, hogy miért kellett Eifertet elküldeni és és a csak erre jó, de folyton sérült Josh Olivert elcserélni, ha ennyire nem találjuk a megoldás a posztra? Eifert asszem még mindig FA, én lehet megpróbálnám visszahozni.
Ha még a régi rezsim hozná a döntéseket Ben Koyack már újra kereten lenne. 😊
Személy szerint a Jags helyében bekopognék az Eagleshoz Ertzért pl. az Ngakoue tradeből maradt 5. körös pickkel.
iktriad
Én azért adnék neki egy esélyt
Plusz nembeszélve a trükkös játékokról,Hatalmas story lenne meg mégis csak egy Heisman-trófea győztes QB
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a TEbow az QB TEbow?
VvAlekosz
Igen és a Minor League baseballos TEbow is ő.
iktriad
Akkor ez hogyan átképezte magát TE pozícióra?
És komoly hogy van benne ráció hogy leakarjátok igazolni?
VvAlekosz
Sokan mondták, hogy TE-nek jobb lenne az NFL-ben, mint QB-nak de anno erről hallani se akart. Most, hogy Meyer megjött hozzánk és a baseball karrieje olyan "jól" ment, mint a QB karrierje, hirtelen tetszik neki az ötlet és a poszt. Elnézve mi van nálunk ott, az a baj, hogy még talán be is férne. Azt viszont megkérdezném, hogy miért kellett Eifertet elküldeni és és a csak erre jó, de folyton sérült Josh Olivert elcserélni, ha ennyire nem találjuk a megoldás a posztra? Eifert asszem még mindig FA, én lehet megpróbálnám visszahozni.
Ha még a régi rezsim hozná a döntéseket Ben Koyack már újra kereten lenne. 😊
Személy szerint a Jags helyében bekopognék az Eagleshoz Ertzért pl. az Ngakoue tradeből maradt 5. körös pickkel.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Ez a TEbow az QB TEbow?
VvAlekosz
Igen és a Minor League baseballos TEbow is ő.
iktriad
Akkor ez hogyan átképezte magát TE pozícióra?
És komoly hogy van benne ráció hogy leakarjátok igazolni?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a TEbow az QB TEbow?
VvAlekosz
Igen és a Minor League baseballos TEbow is ő.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Meyer draft utáni sajtótájékoztatóját újranézve van egy pár rejtett gyöngyszem benne. Inkább ide teszem az eredeti hszről.

Etienne nem csak RB-ként, hanem WR-ként is kap majd képzést és snapeket. Tehát dual threatnek lett hozva. Csak RB-ként biztos nem draftoljuk 1. körben Meyer szerint. Okosan használva ebből lehet valami csak remélem nem akarnak egy RB-ből Toneyt vagy Rondale Mooret csinálni belőle.
Ha már Toney szóba került, Meyer említette, hogy nagyon szerette volna, ha az Ohio State Baron Browningot el tudjuk hozni, de utolsó 3. kör egyikével elvitte a Broncos.
Urban korábban is említette, hogy jó játékoaink vannak, de egyeseknek sokkal jobban kell játszaniuk. Nos ebből 2 a két OT. Walker Littlet egyértelműen komoly konkurenciának hoztuk, elsősorban Camnek.
Meyer is azon a bandwagonon ül, hogy Andre Cisco a draft legjobb safetyje. Szerint ő meg Moehrig egy szint, de őt valamivel jobban kedveli.
Szóba került, hogy lehet-e megoldani a passzelkapó TE problémát azzal, hogy Collin Johnsont odavezényeljük, de Meyer szerint nincs meg hozzá a teste. A passz elkapó TE poszt az egyetlen nagy need Meyer szerint, amin komolyan dolgozni kell még. Csak ne TEbow legyen a "megoldás"...
Ha már 1. körös Florida bustok, Tavenke 5 éves opciójáról hamarosan döntenek, de Meyer azt mondta számít rá és azt akarja, hogy itt legyen. Bármit is jelentsen ez.
Luke Ferrell abból a településből való, ahonnan Meyer, szóval nagyon jól ismerik egymást. Meyer láthatóan nagyon kedveli és bízik benne, de elsősorban blokkoló TE-ként.
Tufeleről azt mondta, első dolga az lesz, hogy ketté törje, mert végül nem az Ohio Statebe ment. Őt is nagyon jól ismeri, és hatalmas elvárásai vannak felé. Tosh Lupoi és Meyer szerint nagyon sokat lehet kihozni majd belőle.
Szerinte Jordan Smith még nagyon nyers, idő kell, hogy komoly tényező legyen.
Ha már scoutok, nem igazán tudta megismerni őket még, azt mondta a draft után mindegyikükkel el akar majd hosszasan beszélni.
Campbell nem véletlenül volt DB-nek bejelentve, Meyer szerint talán safetyként is kipróbáljuk majd. Középsuliban játszott azt is.
Jalen Campről nem sokat tudott még a draftja előtt 1 órával sem, de a WR edző Lal és a scoutok ajánlásai meggyőzték, hogy hasznos lehet.

Camp elég jó atléta amúgy.

Szerintem fölöslegesen így értékelgetni a draftot. Idén nem nagyon kellett a többi csapattal számolni az első pár húzásnál, tehát valszeg megvan az indok amögött, hogy miért Campbellt húzták és nem pl Moehrig-et vagy Asante Samuel Jr.-t. Draftnál szerintem elég a posztokat nézni, és úgy nézve szükség volt, hogy az első 5 húzásnál jöjjön QB-CB-S-OL-TE/DL. Ebből 4 jött és volt egy luxuspick Etienne, de mivel nem idén akar a Jags jó lenni, nem látom miért ne lehetne első körben RB-t húzni, ha Meyer-ék szerint ekkora tehetség a srác és ennyit fog dobni majd a jövőben. Főleg úgy, hogy ahogy írtad is Robinson-nal tökéletesen kiegészítik egymást.
kisvanek4
Meyer szerintem lenyelne keresztbe ezért a kijelentésért. 😊 Szerintem ő már idén nyerni akar. Az más kérdés, hogy a keret elég jó lesz-e ehhez. A legfontosabb puzzle darabka, a QB mondjuk megvan.
iktriad
Ez a TEbow az QB TEbow?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meyer draft utáni sajtótájékoztatóját újranézve van egy pár rejtett gyöngyszem benne. Inkább ide teszem az eredeti hszről.

Etienne nem csak RB-ként, hanem WR-ként is kap majd képzést és snapeket. Tehát dual threatnek lett hozva. Csak RB-ként biztos nem draftoljuk 1. körben Meyer szerint. Okosan használva ebből lehet valami csak remélem nem akarnak egy RB-ből Toneyt vagy Rondale Mooret csinálni belőle.
Ha már Toney szóba került, Meyer említette, hogy nagyon szerette volna, ha az Ohio State LB Baron Browningot el tudjuk hozni, de utolsó 3. kör egyikével elvitte a Broncos.
Urban korábban is említette, hogy jó játékoaink vannak, de egyeseknek sokkal jobban kell játszaniuk. Nos ebből 2 a két OT. Walker Littlet egyértelműen komoly konkurenciának hoztuk, elsősorban Camnek.
Meyer is azon a bandwagonon ül, hogy Andre Cisco a draft legjobb safetyje. Szerint ő meg Moehrig egy szint, de őt valamivel jobban kedveli.
Szóba került, hogy lehet-e megoldani a passzelkapó TE problémát azzal, hogy Collin Johnsont odavezényeljük, de Meyer szerint nincs meg hozzá a teste. A passz elkapó TE poszt az egyetlen nagy need Meyer szerint, amin komolyan dolgozni kell még. Csak ne TEbow legyen a "megoldás"...
Ha már 1. körös Florida bustok, Tavenke 5 éves opciójáról hamarosan döntenek, de Meyer azt mondta számít rá és azt akarja, hogy itt legyen. Bármit is jelentsen ez.
Luke Ferrell abból a településből való, ahonnan Meyer, szóval nagyon jól ismerik egymást. Meyer láthatóan nagyon kedveli és bízik benne, de elsősorban blokkoló TE-ként.
Tufeleről azt mondta, első dolga az lesz, hogy ketté törje, mert végül nem az Ohio Statebe ment. Őt is nagyon jól ismeri, és hatalmas elvárásai vannak felé. Tosh Lupoi és Meyer szerint nagyon sokat lehet kihozni majd belőle.
Szerinte Jordan Smith még nagyon nyers, idő kell, hogy komoly tényező legyen.
Ha már scoutok, nem igazán tudta megismerni őket még, azt mondta a draft után mindegyikükkel el akar majd hosszasan beszélni.
Campbell nem véletlenül volt DB-nek bejelentve, Meyer szerint talán safetyként is kipróbáljuk majd. Középsuliban játszott azt is.
Jalen Campről nem sokat tudott még a draftja előtt 1 órával sem, de a WR edző Lal és a scoutok ajánlásai meggyőzték, hogy hasznos lehet.

Camp elég jó atléta amúgy.

Szerintem fölöslegesen így értékelgetni a draftot. Idén nem nagyon kellett a többi csapattal számolni az első pár húzásnál, tehát valszeg megvan az indok amögött, hogy miért Campbellt húzták és nem pl Moehrig-et vagy Asante Samuel Jr.-t. Draftnál szerintem elég a posztokat nézni, és úgy nézve szükség volt, hogy az első 5 húzásnál jöjjön QB-CB-S-OL-TE/DL. Ebből 4 jött és volt egy luxuspick Etienne, de mivel nem idén akar a Jags jó lenni, nem látom miért ne lehetne első körben RB-t húzni, ha Meyer-ék szerint ekkora tehetség a srác és ennyit fog dobni majd a jövőben. Főleg úgy, hogy ahogy írtad is Robinson-nal tökéletesen kiegészítik egymást.
kisvanek4
Meyer szerintem lenyelne keresztbe ezért a kijelentésért. 😊 Szerintem ő már idén nyerni akar. Az más kérdés, hogy a keret elég jó lesz-e ehhez. A legfontosabb puzzle darabka, a QB mondjuk megvan.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Nos akkor a 2021-es jaguars draft class így néz ki (mellette egy érdemjegy, hogy mit gondolok róluk a jelenlegi infóim alapján).

No. 1, Trevor Lawrence, Quarterback, Clemson (A+++++)
No. 25, Travis Etienne, Running back, Clemson (B-)
No. 33, Tyson Campbell, Corner, Georgia (C)
No. 45, Walker Little, Offensive tackle, Stanford (D-)
No. 65, Andre Cisco, Safety, Syracuse (A-)
No. 106, Jay Tufele, Defensive tackle, USC (B+)
No. 121, Jordan Smith, EDGE, UAB (D-)
No. 145, Luke Farrell, Tight end, Ohio State (C-)
No. 209, Jalen Camp, Wide Receiver, Georgia Tech (B)
Tehát:
Trevor A++++
A többiek együtt:
iktriad
Szerintem fölöslegesen így értékelgetni a draftot. Idén nem nagyon kellett a többi csapattal számolni az első pár húzásnál, tehát valszeg megvan az indok amögött, hogy miért Campbellt húzták és nem pl Moehrig-et vagy Asante Samuel Jr.-t. Draftnál szerintem elég a posztokat nézni, és úgy nézve szükség volt, hogy az első 5 húzásnál jöjjön QB-CB-S-OL-TE/DL. Ebből 4 jött és volt egy luxuspick Etienne, de mivel nem idén akar a Jags jó lenni, nem látom miért ne lehetne első körben RB-t húzni, ha Meyer-ék szerint ekkora tehetség a srác és ennyit fog dobni majd a jövőben. Főleg úgy, hogy ahogy írtad is Robinson-nal tökéletesen kiegészítik egymást.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már a draftunk (megint) nem volt az igazi, legalább a róla összedobott kisfilm nem lett rossz.


Udfa igazolások tetszenek. Draftról bénákat hozol, hogy az udfa azt lássa van esély keretre fogni. Ez is egy taktika... 😊
Húsrágó
Néha azt érzem szombatonként a draft után SOKKAL jobbak vagyunk, mint a draft közben. Már évek óta.

Azért hogy legyen pozitívum is, ez a Chiefs homer tényleg ért az OL-hez(azóta merevedése lehet, mikor a kedvenc G-ját, Trey Smitht elvitte a 6. körben a KáCé) és imád cikizni minket. Szóval ha ő ezt írja, akkor van remény Walker Little kapcsán.


És van akinek a UAB-s EDGE rusherünk is tetszik.


Balfék azt mondta, azért mentünk fel érte, mert akkora szakadék volt közte és a boardon utána jövő között, hogy nem akartak kockáztatni. Erre azt tudom mondani, hogy majdnem Ciscot vittük Walker Little helyett és ennek ellenére bent volt 3/1-en is (20 pickkel később)... Smith is bent lett volna ott, ahol eredetileg választottunk volna.

Bocsi a sok tweetért 1 hszben!

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Udfa igazolások tetszenek. Draftról bénákat hozol, hogy az udfa azt lássa van esély keretre fogni. Ez is egy taktika... 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aaron Wilsonnak hála megvan ki az idei Tony Khan project (játékos akit pő talál meg, rohadt sokat fizetünk neki, és valahogy mindig rosterre kerül keretszűkítésnél- lásd még Corey Grant, Tre Herndon, Jarrod Wilson vagy Luq Barcoo). Nos ez a játékos a Southern Mississippi elkapója, Tim Jones.


Majdnem 3-szor annyit fizetünk neki, mint annak a Dylan Mosesnek, aki sokak szerint a legjobb bent maradt UDFA volt mindenki közül poszttól függetlenül...


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Itt az idei már-már szokásos nagy UDFA steal?

Ha őt kivisszük a 4. körben senki se szól egy szót se. Az ESPN boardján ő volt az 1. számú ember a legjobb nem draftoltak közül, itt GM Gameben a 2. körben vitték. Csak ő is komoly térdsérülésből jön vissza...
iktriad
Az Athleticen 13. helyre rakták ezzel a kommenttel:
"On his 2018 tape, Moses looked explosive and rangy with the aggression at the point of attack to work off contact and make plays. However, his burst didn’t look the same after his 2019 ACL injury, which also affected his process speed and ability to multitask. Overall, Moses has the talent and competitive profile of a potential NFL starter, but he doesn’t have the tape of a playmaker and his surgically repaired knee is a red flag. He projects as a mid-round lottery pick if the medicals are clean. "
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
6 UDFA igazolásról tudunk. Ebből Moses mellett DJ Daniel és Josh Imatorbhebhe lehet nagy fogás.


Utóbbi pl. ezért. Ez egy 46,5 inches vertical.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt az idei már-már szokásos nagy UDFA steal?

Ha őt kivisszük a 4. körben senki se szól egy szót se. Az ESPN boardján ő volt az 1. számú ember a legjobb nem draftoltak közül, itt GM Gameben a 2. körben vitték. Csak ő is komoly térdsérülésből jön vissza...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nos akkor a 2021-es jaguars draft class így néz ki (mellette egy érdemjegy, hogy mit gondolok róluk a jelenlegi infóim alapján).

No. 1, Trevor Lawrence, Quarterback, Clemson (A+++++)
No. 25, Travis Etienne, Running back, Clemson (B-)
No. 33, Tyson Campbell, Corner, Georgia (C)
No. 45, Walker Little, Offensive tackle, Stanford (D-)
No. 65, Andre Cisco, Safety, Syracuse (A-)
No. 106, Jay Tufele, Defensive tackle, USC (B+)
No. 121, Jordan Smith, EDGE, UAB (D-)
No. 145, Luke Farrell, Tight end, Ohio State (C-)
No. 209, Jalen Camp, Wide Receiver, Georgia Tech (B)
Tehát:
Trevor A++++
A többiek együtt: C mínusz
Összességében B mínusz.
"Szép" volt Balfék.


Nem csak Trevor és Trevis ismerik egymást az új fiúk közül.Hacsak nem lesz Trevor nagyon jó már korán, vasárnap este még egy ideig nem fogtok együtt játszani Jay...


Meyer beszélt arról, hogy az Etienne pick előtt elvittek valakit, aki miatt nagyon csalódott volt, hogy kiment. Ma kiderült ez Kadarius Toney volt (szóval majdnem idén is jött egy WTF? 1. körös a Floridából, de ezt megúsztuk. inkább Etienne legyen kereten, mint Toney). Na akkor még ennél is szarabb lenen a draftunk összképe. Így is Lawrence meleltt egy 1. körös RB meg ACL szakadásból jövő safety tetszik még a legjobban. Baalke az új Grigson. Megérdemli Húsrágó Balfék becenevét. Championship.

Itt van Baalke draft utáni sajtótájékoztatója:



Érdekes megjegyzés, Lawrencet a Clemsonon se zavarta, hogy a TE poszt igencsak szellős.
 www.si.com/nfl/jaguars/news/examining-how-important-tight-ends-were-for-future-jaguars-quarterback-trevor-lawrence-at-clemson

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az új 6. körös pickünk. Csak aztán nehogy annyit legyen pályán, mint a tavalyi 6. körös Georgia Tech pickünk tavaly (semmit). Majd CrylerTyler Davis körbevezeti.



LOL - szerintem jó esély van rá, hogy még mindig ő lenne a legjobb TE a keretünkön. Már Marcedes. nem Timmy TE. Miért is basztuk ki 3 éve? Ja, még most se tudjuk megmagyarázni.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
 www.google.com/search?q=Luke+Farrell&oq=Luke+Farrell&aqs=chrome..69i57j0j0i22i30l3.1761j0j7&client=ms-android-samsung-gs-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8
Ez hogy ?
VvAlekosz
Ide is bemásolom, nem bántásból, csak hogy ne legyen félreértés:

LUKE FARRELL | Ohio State 6054 | 251 lbs. | rSR. Perry, Ohio (Perry) 10/14/1997 (age 23.54) #89
SUMMARY: Luke Farrell was a four-year letterman in both basketball and football at Perry High School, earning Second Team All-District honors as a senior with 33 catches for 446 yards. A four-star recruit, Farrell was the No. 7 tight end in the 2016 class, signing with Ohio State. Targeting the tight end hasn’t been a focal point in Ryan Day’s passing game (Farrell had 12 catches in 22 games the last two seasons) and you have to watch the 2018 film to get a better feel for his receiving ability.
Farrell has workable size for an inline tight end and although his sustain skills are average at best, he uses his hands well to engage and leverage the point of attack.
As a receiver, he has solid hands, but lacks the quickness/elusiveness to uncover and doesn’t show the speed to be a seam threat (longest play at OSU was 24 yards).
Overall, Farrell is a gritty, assignment-sound blocker, but his acceleration and playmaking skills are non-threatening. He projects as an NFL rotational Y tight end.
GRADE: Priority Free Agent
npetiii
Oksa törlöm is
És még egyszer bocsi
több mint 3 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
 www.google.com/search?q=Luke+Farrell&oq=Luke+Farrell&aqs=chrome..69i57j0j0i22i30l3.1761j0j7&client=ms-android-samsung-gs-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8
Ez hogy ?
VvAlekosz
Ide is bemásolom, nem bántásból, csak hogy ne legyen félreértés:

LUKE FARRELL | Ohio State 6054 | 251 lbs. | rSR. Perry, Ohio (Perry) 10/14/1997 (age 23.54) #89
SUMMARY: Luke Farrell was a four-year letterman in both basketball and football at Perry High School, earning Second Team All-District honors as a senior with 33 catches for 446 yards. A four-star recruit, Farrell was the No. 7 tight end in the 2016 class, signing with Ohio State. Targeting the tight end hasn’t been a focal point in Ryan Day’s passing game (Farrell had 12 catches in 22 games the last two seasons) and you have to watch the 2018 film to get a better feel for his receiving ability.
Farrell has workable size for an inline tight end and although his sustain skills are average at best, he uses his hands well to engage and leverage the point of attack.
As a receiver, he has solid hands, but lacks the quickness/elusiveness to uncover and doesn’t show the speed to be a seam threat (longest play at OSU was 24 yards).
Overall, Farrell is a gritty, assignment-sound blocker, but his acceleration and playmaking skills are non-threatening. He projects as an NFL rotational Y tight end.
GRADE: Priority Free Agent

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 887 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 415 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Szerintetek jó ötlet volt 2/33-on Campbell-t választani? Nem lett volna jobb inkább Barmore-t vinni? Néztem néhány mock-ot és mindenhol 1/20 környékére jósolták őt (inkább kicsit későbbre, de még bőven első körre).

CB-ből már 5-öt kihúztak,miközben DT-t még egyet sem. De ha a secondary-t nézem, akkor is jobbnak tűntik ott egy S pick, mert azt sem húztak ki addig, ott is elérhető lett volna az évfolyam legjobbja is akár. Vagy ennyire gyenge volt az idei Safety évfolyam?

A topicban többször előkerült Freiermuth neve, és 2/45-ön még elérhető volt. Nem lett volna jobb őt választani? Vagy volt rá esély, hogy a 3. Körben még elérhető lesz?
dioadam
egyetértek...
A húzások zömét jómagam sem értem, főleg annak fényében, hogy az adott szituációkban kik voltak még benn.
Azt gondolom, hogy az idei drafton sok jó képességű játékos volt benn szinte minden poszton, melyből a legfontosabb, a legégetőbb értelemszerűen kijött, de ismerve a pozícióinkat ez elég soványka.
Félreértés ne essék, örülök pl.Etienne-nek, mert imádom a játékát és nagyjából Cisco-nak is, de a lyukak még mindig tátonganak, melyet 6.7 körrel nem igazán lehet betömni!
Maradt némi lóvénk a bukszában, kezdhetnénk mondjuk egy Ertz-cel, hogy jobb legyen a hangulat(om)!