Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tufele-nek örülünk?
Giowa
Jobban, mint a másik 2 embernek, aki ma jött.
több mint 3 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Tufele-nek örülünk?
Giowa
Igen, van benne t3 passrush potenciál

Made... Laid... Paid
több mint 3 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Tufele-nek örülünk?

több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 549
Szerintetek jó ötlet volt 2/33-on Campbell-t választani? Nem lett volna jobb inkább Barmore-t vinni? Néztem néhány mock-ot és mindenhol 1/20 környékére jósolták őt (inkább kicsit későbbre, de még bőven első körre).

CB-ből már 5-öt kihúztak,miközben DT-t még egyet sem. De ha a secondary-t nézem, akkor is jobbnak tűntik ott egy S pick, mert azt sem húztak ki addig, ott is elérhető lett volna az évfolyam legjobbja is akár. Vagy ennyire gyenge volt az idei Safety évfolyam?

A topicban többször előkerült Freiermuth neve, és 2/45-ön még elérhető volt. Nem lett volna jobb őt választani? Vagy volt rá esély, hogy a 3. Körben még elérhető lesz?
több mint 3 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
Számomra nem az a szempont ennél a vöröskeresztes draft pickeknél, hogy sérült, hanem hogy sérülékeny-e. Egy TACL vagy térdseb összeszedhető a walmartban is, az viszont nem mindegy hogy valaki RG III vagy Manning.
Ok nyilván jobb ha valaki nem sebbel(lobbal) érkezik alapból, de a covid szezon miatt szinte mindenki kicsit kihagyott. Az udfa draft végén jobban izgat, meg a maradék free agentek kukázása 😊
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amennyire nem tudok megbarátkozni a Walker Little pickkel (Radunz még bent volt, srácok,,,), annyira bejön az Andre Cisco pick. Konkrétan a class legjobb safetyje HA egészséges tud maradni.
Baalke már megint kezdi a sérült játékosok begyűjtését. Ezzel már Friscoban is sokat nyert. Ja nem.

Na mindegy, lényeg a lényeg ez király pick. és van theme songja is.

iktriad
Hogymicsoda?
Értem én, hogy fel kell hypeolni a kiválasztottat de ezért ez elég erős.

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lawrence Jags mezben - és végre ez nem photoshop.


Meyer és Baalke a 2. nap után.

LOL Meyer szerette volna Kyle Pittset, de erre Baalke úgy nézett rá, mint akinek 5 feje van. Egyelőre nem találnánk értéket, ami jó lenne. Lassan már csak Brevin van bent. Lehet okosabb lenne Ertzért tradelni? Meyer utalt arra, hogy keressük a megoldást.
Nagyon sok man coverage várható, és a Ravensnél sok DB van fent ezért Campbell és Cisco is bőven pályára kerülhet. Cisco Meyer szerint a legjobb safety a drafton, ugyanezt mondta a Niners srác a Bold Take Podban a hét elején.
Elmondta, hogy 3-4-es D leszünk, de nickel és dime szitukban visszaváltunk 4-3-ra.
CJ Henderson felépülése Meyer szerint remekül halad, külső kezdő CB-ként számolunk vele. De Griffin és Campbell is ott jó. Tehát van 3 külső CB-nk, plusz Herndon, Jones és Claybrooks. Érdekes lesz.
Walker Little kapcsán Meyer elmondta, hogy #1 számú OT recruit volt abban az évben, mikor kijött. Jó lett volna, ha a Seniorbowlon látjuk, de minden beérkező infó alapján vihetőnek tartottuk. Idén csere LT lesz a posztja, akit később kezdővé akarunk felfejleszteni. A bajom az, hogy Radunznál ezt ugyanúgy meg lehetett volna tenni, csak neki egészségügyi gondjai nincsenek, ráadásul játszott a Senior Bowlon nagyon is jól.
Meyer elmondta, hogy picit nehezen állt rá, hogy 2 olyan játékost draftoljunk, aki ennyire régen nem játszott, de a bejövő infók alapján rábólintott ő is mindkettőre. Cisconál ennek örülök, Littlenél a többi opció miatt nem annyira.
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Hát akkor leszek én a károgó, de nálam top15-ből semmi. A valahanyadik cb-t és egy kaparós sorsjegyet sikerült... 5 quality starter helyett: 2 quality starter (Trev és Cisco), 1 minöségi kezdő mellé hozott kezdő, 1 olyan kezdő cb, akinél több jobbat is látott az általános vélekedés és egy OT, aki tuti nem kezdő, elmúlt 2 évben 1 meccset játszott... Baalféknek és Meyernek ez nem jött össze. Ők ígértek 5 minőségi kezdőt, nekem ez szemre 2,5. Ha tiéd az 1/1, azt azért nem nehéz kezdőre váltani, így a mérleg 1,5 a 4-ből (1 Cisco, 0,5 Tyson). Mondjuk az vígasztal, hogy kettős lábtörésből lábadozó puntert nem választottak... még.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amennyire nem tudok megbarátkozni a Walker Little pickkel (Radunz még bent volt, srácok,,,), annyira bejön az Andre Cisco pick. Konkrétan a class legjobb safetyje HA egészséges tud maradni.
Baalke már megint kezdi a sérült játékosok begyűjtését. Ezzel már Friscoban is sokat nyert. Ja nem.

Na mindegy, lényeg a lényeg ez király pick. és van theme songja is.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy kicsit jobb lett az OT depth Walker Littlelel(aki neve ellenére egy hegyomlás méretű ember). És Jacksonvillebe járt középiskolába! Az elmúlt 2 évben 1 meccsen játszott...



Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem Campbell lesz legalább annyira jó játékos a Jaguars-ban, mint a névrokona Alualu volt.

több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Meyer azt mondta az ESPN-en, hogy 7 név van nálunk felírva, ha 3-at el tudunk belőle ma hozni, akkor nagyon jó estét zárunk.

LOL - vajon hol van most Storm Johnson?

iktriad
azért az valószinű hogy az elején egyből meglesz az egyik...😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meyer azt mondta az ESPN-en, hogy 7 név van nálunk felírva, ha 3-at el tudunk belőle ma hozni, akkor nagyon jó estét zárunk.

LOL - vajon hol van most Storm Johnson?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Breer szerint is Campbell vagy Barmore érkezik.

Vegasnál villámgyorsan megzuhant a CB pick tippre kifizetendő $. Véletlen lenne?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A múlt.

A jelen.


Lawrence és Etienne bemutatkozó sajtótájékoztatója.

Lawrence ma először van Jacksonvilleben. Amikor Etienneről kérdezték, hogy a legemlékezetesebb emléke, akkor 2 Ohio State elleni playt hozott fel. Meyer biztos örült, igaz Trevor elnézést kért a régi sebek feltépése miatt.
A válla jól van, szerinte jobban gyógyul a tervezettnél. Hétfőn már együtt tervez készülni a csapattal.
Baalke azt mondta, nagyon jó elképzelései vannak a 2/1-es pickkel kapcsolatban.
Shad nem tudott mondani semmit Londonnal kapcsolatban, lehet nem is lesz ott meccs (bárcsak így lenne).

Duval megye új királyi párja.

Tyson nem nagyon van ott a boardokon top 15-ben, nem lehetne simán elhozni egy stabilan első körösnek taksált tehetséget inkább?
Húsrágó
Jobb, mint az egykori csapattárs Stokes, akit elvitt az éjjel a Packers. 😉 Nekem se ő lenne az ideális emberem, de nem baj az, ha van pár jó CB-d. Főleg hogy ott azért még mindig sok a kérdőjel nálunk. Mondjuk ha ő a pick, nem lenne baj, ha le tudnák pár helyet tradelni. Pl. valamelyik RB needes csapattal, aki jönne fel Javontee Williamsért.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Tyson nem nagyon van ott a boardokon top 15-ben, nem lehetne simán elhozni egy stabilan első körösnek taksált tehetséget inkább?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jelentem, hogy 2/1-re Tyson Campbellt, a Georgia CB-jét mondogatják hozzánk. Úgy tűnik Meyer tényleg elszólta magát az éjjel, hogy Etienne mellett egy CB volt hasonlóan magasan a boardunkon.

Megjött!!!

több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Etienne készítheti a csekkfüzetét, ha meg akarja szerezni Logan Cooke mezszámát.
winston
Mondjuk a Logan Cooke mezek felvásárlása nem lesz nagy költség, csak a lelki megrázkódtatást kell pénzre váltsák.
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Etienne készítheti a csekkfüzetét, ha meg akarja szerezni Logan Cooke mezszámát.
több mint 3 éve
dr_najo Jacksonville Jaguars Florida Gators 154
Jaguars draft strategy: BCPA.
Best Clemson Player Available.
empty taxi
GO CLEMSON JAGUARS!!!

Dr NaJó
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jaguars draft strategy: BCPA.
Best Clemson Player Available.
empty taxi
Kicsit luxusnak erzem a 3rd down back szerepre elloni egy 1. koros picket, egy checkdown passz opcional szerintem annyira nem szamit, hogy van-e mar egyetemrol kemia koztuk vagy nincs.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Jaguars draft strategy: BCPA.
Best Clemson Player Available.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nagyon luxuspicknek tűnik Etienne, de én nagyon adom 😊 az tuti, hogy sokkal több Jax meccset fogok ezentúl nézni, de szerintem a kinti nézőszám is jelentősen emelkedni fog ilyen flashy huzások után 😀
Löfli
azért kicsit kibaszás a tavalyi év legnagyobb meglepetésével nem?
briareos
Nem, mert Etiennenek más a skillsetje. J-Robot imádom, de sose fog 60 yardos TD-ket futni. Etiennenél ha elrontasz egy szerelést rajta, akkor ez könnyen előfordulhat. Kvázi J-Rob lesz Mark Ingram, Etienne meg Alvin Kamara.
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Lawrencet és Etiennet ma 20:15-kor mutatják be a helyi médiának. Szerencsére egymásnak nem kell bemutatkozniuk.

Javonte Williams kivételével bárki jöhet innen, és pl. ha a Miami nagyon akarja, még akár le is tradelhetünk 3 helyet extra pickért. Jól lenne 2 embert elhozni erről a listáról a 2. körben.

iktriad
+ Pat

három játékosba vagyok innen "szerelmes", túl szép lenne abból kettőt elvinni. meg ismerve magam, majd megszeretem úgyis azokat, akiket viszünk, ha tovább nem is, szezon elejéig.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
nagyon luxuspicknek tűnik Etienne, de én nagyon adom 😊 az tuti, hogy sokkal több Jax meccset fogok ezentúl nézni, de szerintem a kinti nézőszám is jelentősen emelkedni fog ilyen flashy huzások után 😀
Löfli
azért kicsit kibaszás a tavalyi év legnagyobb meglepetésével nem?