Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sokat nyomogattam a PFF draft simulatort azóta is, plusz ismerkedtem tovább a prospectekkel, így egyre többször láttam jó opciónak a 25.-ről hátracserélni. Szerintetek mennyire elképzelhető? Ha kiment a pár kiszemelt, és a papírforma szerint nem lesz olyan csúszó ember, nem lenne rossz. Berakom a legutóbbi draftom, kinevezem "hivatalos" saját tippnek is a hétvégére, és ha kettő bejön már büszke leszek (egy azért elég valószűnú, hehe).


winston
Baalke szeret fel-le mozogni, szóval cserék várhatóak a 2.-4. pikcünkig, de jövő évi pickre nem fogjuk elcserélni. Meyer és Baalke is 5 impact playert akar az első 5 pickből.
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Sokat nyomogattam a PFF draft simulatort azóta is, plusz ismerkedtem tovább a prospectekkel, így egyre többször láttam jó opciónak a 25.-ről hátracserélni. Szerintetek mennyire elképzelhető? Ha kiment a pár kiszemelt, és a papírforma szerint nem lesz olyan csúszó ember, nem lenne rossz. Berakom a legutóbbi draftom, kinevezem "hivatalos" saját tippnek is a hétvégére, és ha kettő bejön már büszke leszek (egy azért elég valószűnú, hehe).

Sok a hasonlóság az előzővel, csak többet tradeltem (de csak ha volt érdeklődő) (érintett csapatok a PFF-et szidják, én próbáltam nyerni amennyit csak lehet a tradeken😊 )

1/1 - Trevor Lawrence, QB, Clemson
Trade a Ravenssel: 25. <> 27. + 94. + 2022R3 (tovább is cseréltem a Ravens picket aztán)
Trade a Cardinalssal 27. <> 49. + 160. + 2022R2

2/33 - Jason Oweh, DE, Penn State
2/45 - Pat Freiermuth, TE, Penn State
2/49 - Walker Little, T, Stanford
3/65 - Elijah Molden, S, Washington
3/94 - Kendrick Green, G, Illinois
4/106 - Jamin Davis, LB, Kentucky
4/130 - Jamar Johnson, S, Indiana
5/145 - Benjamin St-Juste, CB, Minnesota
Trade a Raiderssel: 160 <> 162 + 2022R4
5/162 - Milton Williams, DT, Louisiana Tech
Trade a Bengalssal: 170. + 249. <> 190. + 202. + 2022R7
6/190 - Khalil Herbert, HB, Virginia Tech
6/202 - Justin Hilliard, LB, Ohio State
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meyerrel Adam Schefter beszélgetett podcastjának új epizódjában.
 podcasts.apple.com/us/podcast/draft-preparation-w-urban-meyer/id1190094109?i=1000518713574
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meghalt Geno Hayes, aki 2013-14 között volt a Jags játékosa. Az elmúlt 2 évben súlyos májbetegséggel kezelték, 4 napja már hospice ellátásban részesült. 33 éves volt. RIP. 😕


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valami apró helyi lap, a New York Times közölt átfogó írást a Jagsről, Meyerről, Khanról, Lawrencreről, de még Bold Take Pod-os arcok egyike is megszólal benne (és kivételesen nem Dilla)!


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remek írás Albert Breertől a mai MMQB-ban az elején teljes egészében ránk fókuszálva, ogy miként került Meyer ide és perszer Shao sokat beszél a "legfontosabb döntésről", amit tulajdonosként valószínűleg megtesz ezen a héten.
Még valami, mint Breer, mint Peter King a Penn State Edge rusherét, Jayson Oweht mockolta nekünk 1/25-re. Oweht anno Meyer is próbálta recruitolni az Ohio Statre. Hm...
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
A UFC ezen a hétvégén jacksonvilleben van, telt házzal A nézők között ott van/volt Tebow. Ja meg Bajusz is.


iktriad
Titkon remeltem, hogy Bajuszt (eh, legyen inkabb Minshew, anno jatszott egy Bajusz nevu kezilabdazo a Szegedben akit ruhelltunk 😀 ) leigazoljuk backupnak RW moge, de sajnos Genot igazoltuk ujra.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem semmire. Talán 1-2 posztra igen (jön egy védő falember valahol), de ez szinte bárkinél jó tipp lenne, mert nem árt egy jobb falember ide, pick is bőven van. Ezen felül homály, mint ilyenkor mindenkinek a draftja előre. Baalke-t jó draftolónak gondoltam az évtized első évei miatt, de aztán inkább beállt egy átlagosra. De az nem rossz egyáltalán. Igazából ez is lehet az elvárás. Ne veszítsen a drafton. Azt meg nem szokott.

(Én egyébként ha az ő helyében lennék, megpróbálnék minél több picket átvinni a jövő évre. Úgyse lehet átvinni a felét, szóval a "minél több" reálisan 1-2 lehet, de azt át is vinném. Az idei drafton meglesz a franchise irányítótók, ez úgyis meghatározza ezt a draftot. Ezen felül viszont, az idei egy az átlagosnál is rizikósabb év. Rosszabb a tavalyinál is, mert tavaly azért volt egy teljes NCCA szezon, megvolt a combine, tulajdonképpen csak a legutolsó személyes meetingek egy része maradt el, az nem nagy veszteség. Idén viszont fél egyetemi szezon, sokan ki is hagyták, akik játszottak azok is úgy, hogy lesz, nem lesz, megint lesz, megint nem lesz, így nehéz hozni magukat. És combine se volt, személyes találkozók is nagyon limitáltan. Én nem lőnék el egy ilyen hatalmas draft capitalt pont egy ilyen évre. Igaz, a kockázatban az is benne van, hogy esetleg még durvábban bejön. De én inkább 1-2 picket átvinnék azért jövőre. Ha jó lesz a draft, megkönnyíti majd a játékosok megtartását is, nem egy évben esik be majd minden nagy fizetési igény.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
lehet-e bármire következtetni az idei draftra Baalke Niners-es draftjaiból (remélem nem azt, hogy bustokat és ACL szakadásos emberkéket draftol)?
 www.si.com/nfl/jaguars/draft/reviewing-trent-baalkes-past-draft-history-ahead-of-monumental-jaguars-draft
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Charlie Strong, aki Meyer stábjában a 2. ember Urban után egy friss interjúban elmondta, hogy "mindenki tudja, ki lesz a QB, akit választunk 1/1-re". (1:10-től).


A UFC ezen a hétvégén jacksonvilleben van, telt házzal A nézők között ott van/volt Tebow. Ja meg Bajusz is.

Meg még egy 1. körös bust és 6. körös sztár QB - mindkettő SB nyertes.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik Laviska 2-esben játszik majd idén.
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Ik aktuális ruhatárából a legkedvesebb pólója:

 www.aliexpress.com/item/4001149069448.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.434528d6AiMdF2&algo_pvid=285d9fb6-9b47-4a0b-ae97-74220f389c82&algo_expid=285d9fb6-9b47-4a0b-ae97-74220f389c82-10&btsid=0b0a187916191686503867471eddf1&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_


szóval igen, van Messiásvárás a topicban 😊
Húsrágó
Két éve már megérkezett, csak őt is majd csak utólag kezdi el értékelni a világ.
alatriste
Ahogy mondod, a politeizmussal kell most megbarátkozzunk. Majd csak menni fog. 😉
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ik aktuális ruhatárából a legkedvesebb pólója:

 www.aliexpress.com/item/4001149069448.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.434528d6AiMdF2&algo_pvid=285d9fb6-9b47-4a0b-ae97-74220f389c82&algo_expid=285d9fb6-9b47-4a0b-ae97-74220f389c82-10&btsid=0b0a187916191686503867471eddf1&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_


szóval igen, van Messiásvárás a topicban 😊
Húsrágó
Két éve már megérkezett, csak őt is majd csak utólag kezdi el értékelni a világ.
alatriste
Kíváncsi vagyok, hogy draft napján esetleg el lesz-e tradelve.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ik aktuális ruhatárából a legkedvesebb pólója:

 www.aliexpress.com/item/4001149069448.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.434528d6AiMdF2&algo_pvid=285d9fb6-9b47-4a0b-ae97-74220f389c82&algo_expid=285d9fb6-9b47-4a0b-ae97-74220f389c82-10&btsid=0b0a187916191686503867471eddf1&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_


szóval igen, van Messiásvárás a topicban 😊
Húsrágó
Két éve már megérkezett, csak őt is majd csak utólag kezdi el értékelni a világ.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Ik aktuális ruhatárából a legkedvesebb pólója:

 www.aliexpress.com/item/4001149069448.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.434528d6AiMdF2&algo_pvid=285d9fb6-9b47-4a0b-ae97-74220f389c82&algo_expid=285d9fb6-9b47-4a0b-ae97-74220f389c82-10&btsid=0b0a187916191686503867471eddf1&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_


szóval igen, van Messiásvárás a topicban 😊
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 831
PONTOSAN 1 héttel a draft 1. köre előtt a Jags letette az asztalra ezt.

Benne Urban Meyer első (virtuális) csapatgyűlésével, (+2) FA összefoglalóval, Joe Cullennel.... és a végén egy kis draft előzetessel. Érdekes mód a hangsúly ott az ideális 1/25 -ös pick megtalálásán van benne. Talán mert már az 1. pick rég eldőlt, hogy ki lesz...?
iktriad
Megmondom őszintén, különösebben sosem érdekelt a Jags, ritkán is olvastam ezt a csapat- topicot. De az elmúlt hetekben minden nap benézek, mert egyszerűen öröm olvasni azt az őszinte lelkesedést, ahogy Lawrenceről írsz 😊 komolyan. Én nem is emlékszem (olvasni már jópár éve olvasom a fórumot), hogy várt-e itt a fórumon ilyen szinten játékost draft előtt valaha szurkoló 😊 visszanéztem de tavaly Burrow-t se várták ennyire a Bengals szurkolók mint itt Trevort. Szóval én őszintén kívánom, hogy váljon be ez a srác mert igazán megérdemelnétek.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
PONTOSAN 1 héttel a draft 1. köre előtt a Jags letette az asztalra ezt.

Benne Urban Meyer első (virtuális) csapatgyűlésével, (+2) FA összefoglalóval, Joe Cullennel.... és a végén egy kis draft előzetessel. Érdekes mód a hangsúly ott az ideális 1/25 -ös pick megtalálásán van benne. Talán mert már az 1. pick rég eldőlt, hogy ki lesz...?

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Múlt héten Trevor kapcsán kellett a Sports Illustratedre figyelni, ma Alex Smith miatt. Majdnem tényleg leigazoltuk. Sajnos csak majdnem.


A WR coach Sanjay Lal az elkapóinkról.
 www.si.com/nfl/jaguars/news/relentless-in-their-effort-jaguars-sanjay-lal-breaks-down-joining-urban-meyers-staff-developing-chark-shenault-and-more
Ez mind szép és jó de, csöndben megjegyzem, hogy az interjút készítő John Shipley benyomásai szerint úgy tűnik Collin Johnsonért nincs annyira oda az új stáb. Nagy hülyeség lenne őt "ja amúgy ő is kereten van" emberként kezelni, főleg Trevor Lawrence-el QB-ban. A sebesség nem minden.
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Az már régen rossz ha a tulajdonos dönt kit választanak..
Hope
Ezt én sem értem, totál agybaj.
winston
Ez nagyjából formalitás. Gondolom Baalke és Meyer megmondja Lawrence nevét, Shao meg rábólint. Emlékeztetőül Meyer szinte csak és kizárólag Trevor miatt van itt. 😉
iktriad
Shao is látta a Draft Day c. filmet és nem akar úgy járni. 😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az már régen rossz ha a tulajdonos dönt kit választanak..
Hope
Ezt én sem értem, totál agybaj.
winston
Ez nagyjából formalitás. Gondolom Baalke és Meyer megmondja Lawrence nevét, Shao meg rábólint. Emlékeztetőül Meyer szinte csak és kizárólag Trevor miatt van itt. 😉

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Meyer és Baalke draft elötti sajtótájékoztató:

Az 1. pick NEM LESZ elcserélve, ez már hivatalos és holnap megy Meyer és Baalke Shao Khanhoz véglegesíteni, hogy ki lesz kiválasztott. A tulajdonos dönt, Meyerék csak javasolnak.
Meyer megint kiemelte az erős D-line fontosságát, valamint a sebességre való törekedést.
Baalke megismételte semmi negatívumot nem talált benen a Jags stábja a kutatásaik alapján.
Meyer továbbra is nagy híve a támadófalunknak és örül, hogy Shatley visszajött. Ettől függetlenül majd szeretnének ide is erősítést hozni, most elsősorban depthbe.
iktriad
Az már régen rossz ha a tulajdonos dönt kit választanak..
Hope
Ezt én sem értem, totál agybaj.

Szerkesztette: winston
több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Meyer és Baalke draft elötti sajtótájékoztató:

Az 1. pick NEM LESZ elcserélve, ez már hivatalos és holnap megy Meyer és Baalke Shao Khanhoz véglegesíteni, hogy ki lesz kiválasztott. A tulajdonos dönt, Meyerék csak javasolnak.
Meyer megint kiemelte az erős D-line fontosságát, valamint a sebességre való törekedést.
Baalke megismételte semmi negatívumot nem talált benen a Jags stábja a kutatásaik alapján.
Meyer továbbra is nagy híve a támadófalunknak és örül, hogy Shatley visszajött. Ettől függetlenül majd szeretnének ide is erősítést hozni, most elsősorban depthbe.
iktriad
Az már régen rossz ha a tulajdonos dönt kit választanak..
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
Meyer és Baalke draft elötti sajtótájékoztató:

Az 1. pick elcserélve, ez már hivatalos és holnap megy Meyer és Baalke Shao Khanhoz véglegesíteni, hogy ki lesz az 1. pick. A tulajdonos dönt, Meyerék csak javasolnak.
Meyer megint kiemelte az erős D-line fontosságát, valamint a sebességre való törekedést.
Baalke megismételte semmi negatívumot nem talált benen a Jags stábja a kutatásaik alapján.
Meyer továbbra is nagy híve a támadófalunknak és örül, hogy Shatley visszajött. Ettől függetlenül majd szeretnének ide is erősítést hozni, most elsősorban depthbe.
iktriad
1. pick elcserélve?!?!
Löfli
A Jax háttér-ownere: Siggy Freud
Willie Parker
Bazdmeg, az elmúlt napok után én Ajax-ownert látok, már új Szuperligától tartok 😒

Amúgy most már kicsit kevésbé bánom, hogy a négy első és egy második körösöm kevés volt az 1/1-ért
Wyatt
OFF

Ajax nagyon jól kalmárkodott volna a Szopiligásokkal, még van de Szart is eladtuk volna nekik újra😀

ON
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meyer és Baalke draft elötti sajtótájékoztató:

Az 1. pick elcserélve, ez már hivatalos és holnap megy Meyer és Baalke Shao Khanhoz véglegesíteni, hogy ki lesz az 1. pick. A tulajdonos dönt, Meyerék csak javasolnak.
Meyer megint kiemelte az erős D-line fontosságát, valamint a sebességre való törekedést.
Baalke megismételte semmi negatívumot nem talált benen a Jags stábja a kutatásaik alapján.
Meyer továbbra is nagy híve a támadófalunknak és örül, hogy Shatley visszajött. Ettől függetlenül majd szeretnének ide is erősítést hozni, most elsősorban depthbe.
iktriad
1. pick elcserélve?!?!
Löfli
A Jax háttér-ownere: Siggy Freud
Willie Parker
Bazdmeg, az elmúlt napok után én Ajax-ownert látok, már új Szuperligától tartok 😒

Amúgy most már kicsit kevésbé bánom, hogy a négy első és egy második körösöm kevés volt az 1/1-ért

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shao pedig bejelenti, hogy a bajuszosokat maximálisan védeni kell, ezért az 1/1: Penei Sewell😃
Willie Parker
Sziklaszilárd ellenállásba ütközik ez a gondolatmenet, azt is mondhatná