Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 707
Visszaigazoltuk Carl Davist. Kit? (Tavaly év vége felé igazoltuk le).
 twitter.com/Demetrius82/status/1247234358764875777
Ja és az első 4 meccset kiüli HLSZ (=ha lesz szezon) dopping miatt.


FUCK. NO.
 twitter.com/CBSSportsHQ/status/1247196438834098176
Hagyjuk már abba ezt a QB mockolást 1/9-re vagy feltradedel kedves szagértők. Nem kéne így reklámozni, hogy tavaly nem néztetek sok Jags meccset, ha néztetek egyátalán...
iktriad
Abban lenne ráció, hogy felmentek 4.-re Simmonsért vagy Youngért, ha bennmarad.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Visszaigazoltuk Carl Davist. Kit? (Tavaly év vége felé igazoltuk le).
 twitter.com/Demetrius82/status/1247234358764875777
Ja és az első 4 meccset kiüli HLSZ (=ha lesz szezon) dopping miatt.


FUCK. NO.
 twitter.com/CBSSportsHQ/status/1247196438834098176
Hagyjuk már abba ezt a QB mockolást 1/9-re vagy feltradedel kedves szagértők. Nem kéne így reklámozni, hogy tavaly nem néztetek sok Jags meccset, ha néztetek egyátalán...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Calais bekerült a 2010-es évtized csapatába!
 twitter.com/NFL/status/1247196628924022784


És a keretünkön lévő QB-k viszik el a legkevesebb részt a sapkából az egész NFL-ben!
 twitter.com/KBowen1070/status/1246075732763148288
A legtöbbet is a mi divíziónk egyik csapat költi az irányítóira a Colts személyében.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Best of Csodabajusz.
 twitter.com/BigCatCountry/status/1245782181345181697
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 029 — Jaguars fan
Yani legújabb tweetjével elindult visszafelé Jacksonville-be: "kinek van szüksége passrushra" eléggé azt mutatja, hogy nulla érdeklődés van...
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 623
Bud Dupree szamaira leszek kivancsi es abba a kontextusba is berakni majd Yannick-ot nem csak Clowney-eba.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 623
En altalanossagban irtam hogy nem latom akkora tragedianak egy + draftcetli Clowney-val szemben es fent kifejtettem miert nem.

A mi esetunkben egy varazslat kellene a fizetesere, de draftcetlinek is a jol bevalt 5.-et kinaltam. 😊 Egy Judon bealdozasaval Y megszerzese egy masik beszelgetes lenne, de en nem a Ravens-t akartam idehozni.
no
Nem általánosságban volt szó draft cetliről, hanem a Jags a hírek szerint minimum egy első körben gondolkozik. Azért Clowney+1 első kör vs Ngakogue közül úgy, hogy a fizetési igényeik is nagyjából hasonlóak, én egészen biztos, hogy Clowney+első kört választanám, pedig ha csak a két játékost nézzük akkor Ngakogue-t preferálom. Az 5. kört viszont tényleg lazán odaadnám, az nem oszt-szoroz ekkora igazolásnál. Csak nem 5. kört kér a Jags 😊
peterk2005
Erre irtam hogy akar elso kort is erhet ( valoszinuleg nem fog mar ) ha Clowney-hoz kepest jobban illik a csapatodba esetleg olcsobb egy kicsit es foleg az idotartam miatt sokkal kedvezobb. A masik hogy ez nem fuggvenye Clowney-tol. Valaki elviszi es a kovetkezonek Y marad es max viszonyitaskent marad az egyenletben.

A fenykorukban levo TB es PM kozott sem egy + 1 kor lenne nalam a donto faktor akarmelyik iranyaban. Hiaba kivalonal is kivalobb mindketto az egyik sokkal jobban fog illeni az altalad futatott csapatba. Lehet hozzajuk ujraigazitani a csapatot vagy odadobsz egy + draftcetlit a szamodra legmegfelelobbert.

Termeszetesen nem akarom a ket vedot hasonlo fontosnak beallitani mint a ket QB-t de arra jo hogy egy kicsit mas nezopont is legyen mint csak osszehasonlitani Clowney helyzetevel. A lenyeg hogy Clowney-tol fuggetlenul er-e annyit mint amennyit a Jags es o ker, es ez igaz Clowney-ra is.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
En altalanossagban irtam hogy nem latom akkora tragedianak egy + draftcetli Clowney-val szemben es fent kifejtettem miert nem.

A mi esetunkben egy varazslat kellene a fizetesere, de draftcetlinek is a jol bevalt 5.-et kinaltam. 😊 Egy Judon bealdozasaval Y megszerzese egy masik beszelgetes lenne, de en nem a Ravens-t akartam idehozni.
no
Nem általánosságban volt szó draft cetliről, hanem a Jags a hírek szerint minimum egy első körben gondolkozik. Azért Clowney+1 első kör vs Ngakogue közül úgy, hogy a fizetési igényeik is nagyjából hasonlóak, én egészen biztos, hogy Clowney+első kört választanám, pedig ha csak a két játékost nézzük akkor Ngakogue-t preferálom. Az 5. kört viszont tényleg lazán odaadnám, az nem oszt-szoroz ekkora igazolásnál. Csak nem 5. kört kér a Jags 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 623
Kb azonnal kiraknám azt a gm et aki ennyi herce hurca után ad egy 1.kört Yannickért... láthatóan nincs piaca és nem segíti, hogy clowney és griffin is FA.
gordon
Hát én is meglepődnék eléggé, ha sikerülne valakitől kicsikarni egy első kört. GM szempontból elég nehéz lenne megmagyarázni, hogy miért Ngakogue plusz egy első körért, miért nem a szabadon igazolható Clowney, amikor körülbelül hasonló kaliber a két játékos. Persze vannak különbségek, másban jobb az egyik és a másik és fordítva, de ordas nagy különbség nincs. Egy védő koordinátor meg tudja találni egyik és másik játékos ideális szerepét is ha akarja.

Nem tudom mi lehet igaz abból, hogy Khan leállította a tárgyalósdit egy időre - és hogy áll-e még vagy már lehet -, de ha igaz, nem biztos, hogy jól lett időzítve. A FA elején, nyitás környékén lett volna a legjobb esély. Ahogy telik az idő, egyre nagyobb az esélye egy loose-loose sztorinak, ami pedig nyilván egyik fél se szeretne.

(A tweetelgetés egyébként lehet, hogy nem csak úgy jön mert beszélhetnékje van, hanem stratégiai fegyver. Elő szökött fordulni olyanokkal is, akik nem nagy social huszárok. Emlékszem pl. Von MIller szerződése is elég nehezen született meg, és ő is alaposan megemelte a tweetjeinek a számát azon a nyáron. Később derült ki, hogy az ügynökével egyeztetve csinálták válaszul arra, hogy Elway/Broncos elkezdett szivárogtatni - elég gyakran hamis/feleseigaz infókat is -, hogy a nyilvánosságon keresztül nyomást fejtsenek ki rájuk. Lehet, hogy a csapat házatájáról érkező Ngakogue hírek sem szándék nélküliek a csapat részéről sem. És az erre érkező tweetek sem véletlenek. Nem kicsi a tét egyiknek sem.)
peterk2005
Azert nem ilyen egyszeru ez. Egy epulo csapat GM-nek nehezen magyarazhato mert onekik tenyleg nincs kozottuk akkora kulunbseg es a DC majd raepit. Egy utolso elemet kereso DC-knel a kulonbseg mar inkabb ordito. Bar egyik DC sem panaszkodna ha jonne barmelyik. A fizetesi igenyuk kozott lehet meg irtozatosan nagy kulonbseg a csapatok szempontjabol akiknek mas az eletciklusuk. Az hogy a szerzodes "tenyleges" elettartama es az ehhez kapcsolhato penz es a jatekuk kulonbozosege er-e egy + draftcetlit azt nem tartom lehetetlen kuldetesnek. De le lett szukitve a helyzete az biztos.

Amikor adok valakinek ~20m/ ev annal mar aprosag egy +draftcetli. Persze nem, de nehez megitelni a netto hozzaadott erteket adott jatekosnak. Akik elrontjak ezeket a szerzodeseket azok sokkal nehezebben lesznek sikeresek es ezert jonnek a "hulyenek" hangzo dontesek futoszalagon.

En imadnam nalunk ( jobban mint Clowney-t ) es volt egy "csoda almom" innen. Azt hiszem van is egy 5.koros cetlink erte.


Akkor meg van esely egy tight-tight sztorira? 😊
no
Csak gátolja a bizniszt,h.
Judon
EDC nem fogja az 1. Kört feladni
kátrány
En altalanossagban irtam hogy nem latom akkora tragedianak egy + draftcetli Clowney-val szemben es fent kifejtettem miert nem.

A mi esetunkben egy varazslat kellene a fizetesere, de draftcetlinek is a jol bevalt 5.-et kinaltam. 😊 Egy Judon bealdozasaval Y megszerzese egy masik beszelgetes lenne, de en nem a Ravens-t akartam idehozni.
több mint 4 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Kb azonnal kiraknám azt a gm et aki ennyi herce hurca után ad egy 1.kört Yannickért... láthatóan nincs piaca és nem segíti, hogy clowney és griffin is FA.
gordon
Hát én is meglepődnék eléggé, ha sikerülne valakitől kicsikarni egy első kört. GM szempontból elég nehéz lenne megmagyarázni, hogy miért Ngakogue plusz egy első körért, miért nem a szabadon igazolható Clowney, amikor körülbelül hasonló kaliber a két játékos. Persze vannak különbségek, másban jobb az egyik és a másik és fordítva, de ordas nagy különbség nincs. Egy védő koordinátor meg tudja találni egyik és másik játékos ideális szerepét is ha akarja.

Nem tudom mi lehet igaz abból, hogy Khan leállította a tárgyalósdit egy időre - és hogy áll-e még vagy már lehet -, de ha igaz, nem biztos, hogy jól lett időzítve. A FA elején, nyitás környékén lett volna a legjobb esély. Ahogy telik az idő, egyre nagyobb az esélye egy loose-loose sztorinak, ami pedig nyilván egyik fél se szeretne.

(A tweetelgetés egyébként lehet, hogy nem csak úgy jön mert beszélhetnékje van, hanem stratégiai fegyver. Elő szökött fordulni olyanokkal is, akik nem nagy social huszárok. Emlékszem pl. Von MIller szerződése is elég nehezen született meg, és ő is alaposan megemelte a tweetjeinek a számát azon a nyáron. Később derült ki, hogy az ügynökével egyeztetve csinálták válaszul arra, hogy Elway/Broncos elkezdett szivárogtatni - elég gyakran hamis/feleseigaz infókat is -, hogy a nyilvánosságon keresztül nyomást fejtsenek ki rájuk. Lehet, hogy a csapat házatájáról érkező Ngakogue hírek sem szándék nélküliek a csapat részéről sem. És az erre érkező tweetek sem véletlenek. Nem kicsi a tét egyiknek sem.)
peterk2005
Azert nem ilyen egyszeru ez. Egy epulo csapat GM-nek nehezen magyarazhato mert onekik tenyleg nincs kozottuk akkora kulunbseg es a DC majd raepit. Egy utolso elemet kereso DC-knel a kulonbseg mar inkabb ordito. Bar egyik DC sem panaszkodna ha jonne barmelyik. A fizetesi igenyuk kozott lehet meg irtozatosan nagy kulonbseg a csapatok szempontjabol akiknek mas az eletciklusuk. Az hogy a szerzodes "tenyleges" elettartama es az ehhez kapcsolhato penz es a jatekuk kulonbozosege er-e egy + draftcetlit azt nem tartom lehetetlen kuldetesnek. De le lett szukitve a helyzete az biztos.

Amikor adok valakinek ~20m/ ev annal mar aprosag egy +draftcetli. Persze nem, de nehez megitelni a netto hozzaadott erteket adott jatekosnak. Akik elrontjak ezeket a szerzodeseket azok sokkal nehezebben lesznek sikeresek es ezert jonnek a "hulyenek" hangzo dontesek futoszalagon.

En imadnam nalunk ( jobban mint Clowney-t ) es volt egy "csoda almom" innen. Azt hiszem van is egy 5.koros cetlink erte.


Akkor meg van esely egy tight-tight sztorira? 😊
no
Csak gátolja a bizniszt,h.
Judon
EDC nem fogja az 1. Kört feladni


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 623
Kb azonnal kiraknám azt a gm et aki ennyi herce hurca után ad egy 1.kört Yannickért... láthatóan nincs piaca és nem segíti, hogy clowney és griffin is FA.
gordon
Hát én is meglepődnék eléggé, ha sikerülne valakitől kicsikarni egy első kört. GM szempontból elég nehéz lenne megmagyarázni, hogy miért Ngakogue plusz egy első körért, miért nem a szabadon igazolható Clowney, amikor körülbelül hasonló kaliber a két játékos. Persze vannak különbségek, másban jobb az egyik és a másik és fordítva, de ordas nagy különbség nincs. Egy védő koordinátor meg tudja találni egyik és másik játékos ideális szerepét is ha akarja.

Nem tudom mi lehet igaz abból, hogy Khan leállította a tárgyalósdit egy időre - és hogy áll-e még vagy már lehet -, de ha igaz, nem biztos, hogy jól lett időzítve. A FA elején, nyitás környékén lett volna a legjobb esély. Ahogy telik az idő, egyre nagyobb az esélye egy loose-loose sztorinak, ami pedig nyilván egyik fél se szeretne.

(A tweetelgetés egyébként lehet, hogy nem csak úgy jön mert beszélhetnékje van, hanem stratégiai fegyver. Elő szökött fordulni olyanokkal is, akik nem nagy social huszárok. Emlékszem pl. Von MIller szerződése is elég nehezen született meg, és ő is alaposan megemelte a tweetjeinek a számát azon a nyáron. Később derült ki, hogy az ügynökével egyeztetve csinálták válaszul arra, hogy Elway/Broncos elkezdett szivárogtatni - elég gyakran hamis/feleseigaz infókat is -, hogy a nyilvánosságon keresztül nyomást fejtsenek ki rájuk. Lehet, hogy a csapat házatájáról érkező Ngakogue hírek sem szándék nélküliek a csapat részéről sem. És az erre érkező tweetek sem véletlenek. Nem kicsi a tét egyiknek sem.)
peterk2005
Azert nem ilyen egyszeru ez. Egy epulo csapat GM-nek nehezen magyarazhato mert onekik tenyleg nincs kozottuk akkora kulunbseg es a DC majd raepit. Egy utolso elemet kereso DC-knel a kulonbseg mar inkabb ordito. Bar egyik DC sem panaszkodna ha jonne barmelyik. A fizetesi igenyuk kozott lehet meg irtozatosan nagy kulonbseg a csapatok szempontjabol akiknek mas az eletciklusuk. Az hogy a szerzodes "tenyleges" elettartama es az ehhez kapcsolhato penz es a jatekuk kulonbozosege er-e egy + draftcetlit azt nem tartom lehetetlen kuldetesnek. De le lett szukitve a helyzete az biztos.

Amikor adok valakinek ~20m/ ev annal mar aprosag egy +draftcetli. Persze nem, de nehez megitelni a netto hozzaadott erteket adott jatekosnak. Akik elrontjak ezeket a szerzodeseket azok sokkal nehezebben lesznek sikeresek es ezert jonnek a "hulyenek" hangzo dontesek futoszalagon.

En imadnam nalunk ( jobban mint Clowney-t ) es volt egy "csoda almom" innen. Azt hiszem van is egy 5.koros cetlink erte.


Akkor meg van esely egy tight-tight sztorira? 😊
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kb azonnal kiraknám azt a gm et aki ennyi herce hurca után ad egy 1.kört Yannickért... láthatóan nincs piaca és nem segíti, hogy clowney és griffin is FA.
gordon
Hát én is meglepődnék eléggé, ha sikerülne valakitől kicsikarni egy első kört. GM szempontból elég nehéz lenne megmagyarázni, hogy miért Ngakogue plusz egy első körért, miért nem a szabadon igazolható Clowney, amikor körülbelül hasonló kaliber a két játékos. Persze vannak különbségek, másban jobb az egyik és a másik és fordítva, de ordas nagy különbség nincs. Egy védő koordinátor meg tudja találni egyik és másik játékos ideális szerepét is ha akarja.

Nem tudom mi lehet igaz abból, hogy Khan leállította a tárgyalósdit egy időre - és hogy áll-e még vagy már lehet -, de ha igaz, nem biztos, hogy jól lett időzítve. A FA elején, nyitás környékén lett volna a legjobb esély. Ahogy telik az idő, egyre nagyobb az esélye egy loose-loose sztorinak, ami pedig nyilván egyik fél se szeretne.

(A tweetelgetés egyébként lehet, hogy nem csak úgy jön mert beszélhetnékje van, hanem stratégiai fegyver. Elő szökött fordulni olyanokkal is, akik nem nagy social huszárok. Emlékszem pl. Von MIller szerződése is elég nehezen született meg, és ő is alaposan megemelte a tweetjeinek a számát azon a nyáron. Később derült ki, hogy az ügynökével egyeztetve csinálták válaszul arra, hogy Elway/Broncos elkezdett szivárogtatni - elég gyakran hamis/feleseigaz infókat is -, hogy a nyilvánosságon keresztül nyomást fejtsenek ki rájuk. Lehet, hogy a csapat házatájáról érkező Ngakogue hírek sem szándék nélküliek a csapat részéről sem. És az erre érkező tweetek sem véletlenek. Nem kicsi a tét egyiknek sem.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
Újdonságokat nem tartalmaz, de korrekt összefoglalása az elmúlt három évünknek.

több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 029 — Jaguars fan
Kb azonnal kiraknám azt a gm et aki ennyi herce hurca után ad egy 1.kört Yannickért... láthatóan nincs piaca és nem segíti, hogy clowney és griffin is FA.
gordon
Sajnos a bolondos GM-ek már elmulatták az első körös pickjeiket...
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Kb azonnal kiraknám azt a gm et aki ennyi herce hurca után ad egy 1.kört Yannickért... láthatóan nincs piaca és nem segíti, hogy clowney és griffin is FA.
több mint 4 éve
bowI 143
Az ott egy felettébb ismerős poló az 1. körbe várt LSU pass rusher K'Lavon Chaisson-on...
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1245405637057675266
iktriad
Nem szabad sokat belelátni...

 twitter.com/BobSlovak13/status/1245062283665059843

Szerkesztette: bowI
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags nem engedi el 1. körös draft picknél (plusz némi apró) kevesebbért Yannickot. Helyes.
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1245786497997049856

Boselli (és a neje, aki szintén elkapta a koronát) már jobban vannak.
 twitter.com/JaguarReport/status/1245859333931290625


Lassan garbage Gabbert az új Fitzpatrik 😀
Hajrá szöszi mutasd meg az öreg kecskének. LOL
Ppistike
És Byron Leftwich az OC-jük. 😊 Egy Blake Bortles igazolásra vannak Tampában, hogy ott legyen a valaha volt összes Jaguars 1. körös QB választás. És Tom Brady. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
Lassan garbage Gabbert az új Fitzpatrik 😀
Hajrá szöszi mutasd meg az öreg kecskének. LOL
több mint 4 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
 mobile.twitter.com/YannickNgakoue/status/1245469115281801219
dande
Miutan hoztunk ketto LEO tipusu edget, nem latom hogy nalunk kotne ki. Szerintem NY lesz
undisputedly
Na de melyik? 😀
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
 mobile.twitter.com/YannickNgakoue/status/1245469115281801219
dande
Miutan hoztunk ketto LEO tipusu edget, nem latom hogy nalunk kotne ki. Szerintem NY lesz
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon jó kis elemezős thread Csodabajuszról.
 twitter.com/QBKlass/status/1245419560691326979

Konklúzió
 twitter.com/QBKlass/status/1245483912274403328

Előretekintés.
 twitter.com/QBKlass/status/1245487064033849344

Yannick meg jól tenné, ha pár napra távol maradna a twittertől.
több mint 4 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
 mobile.twitter.com/YannickNgakoue/status/1245469115281801219
dande
Ez igaz is lehetne, ha nem úgy reagáltad volna le, mikor a kórosan kezelést épp megoldotta a csapatod te p@cs. Megkínáltak pénzzel, eltünt az öltözői rém és kirakták a főkerékkötőt, aki ide juttatott, kaptál taget. Ilyenkor kell azt mondani, hogy köszi, hogy megtettétek, ahelyett, hogy emote ikonokkal f@som tele a twittert.
De téged is áldjon...

Szerkesztette: Ppistike
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
 mobile.twitter.com/YannickNgakoue/status/1245469115281801219
több mint 4 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 386 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Az utóbbi években mindig optimistán, a szakemberek, és elemzők által is megerősödve, nagy elvárásokkal vártuk a szezont, többnyire tudjuk mi lett a vége...most minden ellenkező, tehát tudjuk mi lesz a vége! 🙏
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az ott egy felettébb ismerős poló az 1. körbe várt LSU pass rusher K'Lavon Chaisson-on...
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1245405637057675266