Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 029 — Jaguars fan
Meg hat erre nem alapoznek, hogy ugy is mindig. 🙂
Stez
Én 2009-ben kezdtem szurkolni a Jaxnek.
2009: 8. választás
2010: 10.
2011: 10.
2012: 5.
2013: 2.
2014: 3.
2015: 3.
2016: 5.
2017: 4.
2018: 29 (!!!!!!!!)
2019: 7.

Nincs csapat, amelyiknek ennyiszer lett volna esélye invesztálni egy jó irányítóba valamilyen feltrade árán viszonylag kicsi plusz "költségen"...

Tua lehet, hogy egy vissza nem térő esély "egyeseknek", de a Jags Mahomes kihagyásához is elég tökös volt!!! 😊 😊 😊
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na jó, ezen most hangosan felröhögtem...
Csak nem csillapodik a QB láz (bár lehet ez inkább covid láz Bucky esetében) 😀

Ppistike
Hat nezd, azert ha az oledbe hullana valami zseninek tartott faszi, akkor azert boven meg kellene gondolni. Lehet, hogy Minshewnek volt par jo meccse, de azert elelvezni nem kell tole, es a plafonja sincs annyira magasan. Nem azt mondom, hogy kubera kell menni direktben, de ha ugy alakul, akkor en siman meggondolnam, ilyen esely adodik minden nap. Raadasul esetunkben Tua siman padozhatna az evet, pont az ugynoke mondta, hogy a sracnak ez lenne a legjobb. Ezzel Minshew kapna egy idenyt bizonyitani, ha sikerul, akkor pedig Tua akkora tehetseg a szakik szerint, hogy a kube needben jovore megkapja ugyanazt az arat legalabb a Jaguars, amiert draftolta. Ha meg Minshew nem kiraly, de nem is fos, akkor ot el lehet cserelni.

Ennek az egesznek a hatranya annyi lenne, hogy azonnal nem erosodik a csapat egy top10es jatekossal a drafton. Ha tavolabbrs nezel, akkor viszont nagy huzas lehetne abszolut.

De ezt nyilvan akkor gondolom, ha az elso korben a Jaxnek tenyleg olyan kubera van lehetosege, aki ekkora tehetseg.
Stez
Mivel a Jax stabilan top5-ben, jobban sikerült években top10-ben draftol, így szinte minden évben ott a lehetőség kiválasztani sajnos a következő "nagyreményűt"!
Húsrágó
Ja, csak most allitolag Minshew a kiraly. Egy top3as kube prospectet pedig 9en kivalasztani nem rossz lehetoseg. Foleg egy luzer franchise eseteben. Ha Minshew megsem akkora kiraly, legalabb ott volt keznel az utod, es ezert nem is kellett semmit sem tenni. Meg hat erre nem alapoznek, hogy ugy is mindig. 🙂

több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 029 — Jaguars fan
Na jó, ezen most hangosan felröhögtem...
Csak nem csillapodik a QB láz (bár lehet ez inkább covid láz Bucky esetében) 😀

Ppistike
Hat nezd, azert ha az oledbe hullana valami zseninek tartott faszi, akkor azert boven meg kellene gondolni. Lehet, hogy Minshewnek volt par jo meccse, de azert elelvezni nem kell tole, es a plafonja sincs annyira magasan. Nem azt mondom, hogy kubera kell menni direktben, de ha ugy alakul, akkor en siman meggondolnam, ilyen esely adodik minden nap. Raadasul esetunkben Tua siman padozhatna az evet, pont az ugynoke mondta, hogy a sracnak ez lenne a legjobb. Ezzel Minshew kapna egy idenyt bizonyitani, ha sikerul, akkor pedig Tua akkora tehetseg a szakik szerint, hogy a kube needben jovore megkapja ugyanazt az arat legalabb a Jaguars, amiert draftolta. Ha meg Minshew nem kiraly, de nem is fos, akkor ot el lehet cserelni.

Ennek az egesznek a hatranya annyi lenne, hogy azonnal nem erosodik a csapat egy top10es jatekossal a drafton. Ha tavolabbrs nezel, akkor viszont nagy huzas lehetne abszolut.

De ezt nyilvan akkor gondolom, ha az elso korben a Jaxnek tenyleg olyan kubera van lehetosege, aki ekkora tehetseg.
Stez
Mivel a Jax stabilan top5-ben, jobban sikerült években top10-ben draftol, így szinte minden évben ott a lehetőség kiválasztani sajnos a következő "nagyreményűt"!
több mint 4 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
...a röhej inkább annak szól, hogy Tua lecsúszik 1/9-ig, három tiszta és számtalan feltrédes qb needes csapat mellett. Persze láttunk már varjú alatt karót nem kétlem, meg jó dolog BPAzni, de injury listára kár volna ennyi need mellett hozni egy első picket 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na jó, ezen most hangosan felröhögtem...
Csak nem csillapodik a QB láz (bár lehet ez inkább covid láz Bucky esetében) 😀

Ppistike
Hat nezd, azert ha az oledbe hullana valami zseninek tartott faszi, akkor azert boven meg kellene gondolni. Lehet, hogy Minshewnek volt par jo meccse, de azert elelvezni nem kell tole, es a plafonja sincs annyira magasan. Nem azt mondom, hogy kubera kell menni direktben, de ha ugy alakul, akkor en siman meggondolnam, ilyen esely adodik minden nap. Raadasul esetunkben Tua siman padozhatna az evet, pont az ugynoke mondta, hogy a sracnak ez lenne a legjobb. Ezzel Minshew kapna egy idenyt bizonyitani, ha sikerul, akkor pedig Tua akkora tehetseg a szakik szerint, hogy a kube needben jovore megkapja ugyanazt az arat legalabb a Jaguars, amiert draftolta. Ha meg Minshew nem kiraly, de nem is fos, akkor ot el lehet cserelni.

Ennek az egesznek a hatranya annyi lenne, hogy azonnal nem erosodik a csapat egy top10es jatekossal a drafton. Ha tavolabbrs nezel, akkor viszont nagy huzas lehetne abszolut.

De ezt nyilvan akkor gondolom, ha az elso korben a Jaxnek tenyleg olyan kubera van lehetosege, aki ekkora tehetseg.

több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 029 — Jaguars fan
Na jó, ezen most hangosan felröhögtem...
Csak nem csillapodik a QB láz (bár lehet ez inkább covid láz Bucky esetében) 😀

Ppistike
Fokozható: Draftolod 1/20-ra, de padozik Newton mögött 😀 😀 😀
több mint 4 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
Na jó, ezen most hangosan felröhögtem...
Csak nem csillapodik a QB láz (bár lehet ez inkább covid láz Bucky esetében) 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
FEHER BAMEG!

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pure fizikai skilleket tekintve gyorsabb, mint Watt, robbanékonyabb, mint Donald és majdnem olyan agilis, mint ők. A játékban azért messze volt, de azért egy jó edzői stábbal ki lehet hozni egy kiváló DT-t belőle akkor is, ha a játékintelligenciája miatt nem fog elit státuszt elérni. Aztán majd ebben az évben kiderül, hogy ez itt lehet-e vagy máshol 😊

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az első sorban egy ige kimaradt, a mint helyett meg szerintem 'mind-'et akartál írni.
bowI
Javítva.


Az offensebe rámoljanak már be pár első körös tehetséget. Derrick Brownt csak akkor, ha Ő egy Aaron Donald/Cox/Suh klón.
Taven melyik is? 😊
Húsrágó
Taven kapcsán Wyatt az illetékes. 😊 Idén talán már év elejétől mutat rendszeresen valami pozítvat. Még egy projekt játékosnak is illene lenne a 3. évére beérnie.
Érdekes lenne megtudni, kit választanánk, ha mondjuk Okudah, Brown, Wirfs és a jelek szerint Simmons is mind kimegy 1/9-ig, és nem tudunk letradelni. Rámegyünk egy Lambre/Jeudyra vagy leszünk olyan buták, hogy CJ Hendersont vagy Kinlawt vigyük. Hendersont (meglepi, ja nem) ráadásul még a Jags kedveli is Dilla szerint.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 029 — Jaguars fan
Az offensebe rámoljanak már be pár első körös tehetséget. Derrick Brownt csak akkor, ha Ő egy Aaron Donald/Cox/Suh klón.
Taven melyik is? 😊
több mint 4 éve
bowI 143
Albert Breer megerősíti Dilla infóját (és félelemét), hogy a Jags eléggé Derrick Brownért.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1249789138758512642
És ha ő, Wirfs és Okudah mint kiment, a Jags megpróbál majd lecserélni. (Kibicelek egyet: én egy Jeudy-t, de talán mélg egy Lambet sem hagynék bent, ha ők még elérhetők. Bár ha egy extra 2. vagy 3. kör bejöhet a letradeből - csináljuk.)
iktriad
Az első sorban egy ige kimaradt, a mint helyett meg szerintem 'mind-'et akartál írni.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Albert Breer megerősíti Dilla infóját (és félelemét), hogy a Jags eléggé Derrick Brownért.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1249789138758512642
És ha ő, Wirfs és Okudah mind kiment, a Jags megpróbál majd lecserélni. (Kibicelek egyet: én egy Jeudy-t, de talán mélg egy Lambet sem hagynék bent, ha ők még elérhetők. Bár ha egy extra 2. vagy 3. kör bejöhet a letradeből - csináljuk.)

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 623
Eppen beleferhetne Cam egy prove it szerzodessel, mert sokat senki nem fog adni neki. Bajusz meg annyira olcso hogy siman beleferne, egy veteran moge mindenki megnyugtatasara. A baj hogy teljesen eltero a 2 pali es azt nem latom hogy valtana az O.
no
Es hova ferne be Cam? Prove it szerzodessel alair oda, ahol nem bizonyithat, mivel nem o a kezdo? Vagy megint elbasz a Jaguars egy evet, es most nem Folesszal szopatjak Minshewt, hanem Cammel megy a kotelhuzas, hogy eppen ki kezd?

Roppant sok ertelme lenne... Cam szempontjabol is wtf move, mivel o eleg csapat van, ahol boven kezdhetne, a Jax reszerol meg vegkepp erthetetlen, amikor Foles azert tavozott, mert Minshewben lattak/latjak a jovot es eselyt alarnak neki adni. Erre hoznanak valakit, aki kezdeni jonne, es nagyon nem nezne kussban, hogy a kispadot kell koptatnia.
Stez
A "moge" szerintem egyertelmuve tette nalam a hova. Jo otletnek tartom ot? Nem, es leirtam miert nem. Ettol fuggetlenul a kolcsonos erdeklodesre reagalva leirtam hogy a Jags szempontjabol meg tudom ( ? ) erteni. Cam szempontjabol orul az erdeklodesnek, mert jelenleg az erteke a nullahoz kozelit. Nalam. De a kulonbseg itt van, mert ha szerinted van eleg csapat ahol kezdhet akkor jo a helyzete es esze agaban sem lenne idejonni. Cam-nek a prove it szerzodesnel az egeszsege nem a tehetsege a fo szempont.
Az hogy Bajusz tenyleg FR QB lesz az nem dontheto el meg, de boven van ra eselye de ott se tart meg hogy ne hozzanak a nyakara konkurenciat. Ettol fuggetlenul nem a draftrol meregdragan es foleg nem draga veterant. Ebbe ferne bele Cam, kiveve ha van ra tobb erdeklodo ahogy irod mert akkor mar nem lenne meg olcso sem csak a bajsag jonne vele.

Majd meglatjuk mi lesz Cam-el.
no
Ja. Nalad nulla az erteke. Amugy meg nem. Es igy az egvilagon semmi ertelme nem lenne ennek, sem Cam, sem a Jax szempontjabol. Csak es kizarolag feszultseget generalhat egy ilyen igazolas.

Es de. Minshew pont ott tart, hogy ne hozzanak konkurenciat. Nem azert, mert jo, hanem mert a vezetoseg fele rament arra, hogy elozo evben cserelgettek a kubekat, es igazabol egyil sem kapta meg rendesen a bizonyitasi lehetoseget. Foles azert ment, hogy Minshew megkaphassa. Akkor meg fogod, hozol egy Camet es eljatszod az elozo evet, csak mas az egyik szereplo. Hat ez nevetseges lepes lenne. Tehat nem volt eleg az elozo ideny bohockodasa.

Aki ilyet meghuzna ezek utan, az megkaphatna a honap BOB-dijat.
Stez
Meg egyszer, nem en boronaltam ossze oket.

Jelenleg nulla es mivel meg az orvosit sem egyszeru vegrehajtani, a felkeszules ugy nez ki hogy rovidebb lesz nehezen is tudja megmutattni.

Foles nem azert ment. O jott kezdonek es Bajusz egy csere volt. A szerencse ugy hozta hogy egy 600k jatekos jobb ( de minimum nem rosszabb ) mint egy meregdraga. No brainer. Ha Foles 1m keresne akkor nem ment volna sehova hanem kuzdenenek a kezdoert es a Jags dorzsolne a tenyeret hogy job well done ( akarki nyerne a csatat koztuk).
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Eppen beleferhetne Cam egy prove it szerzodessel, mert sokat senki nem fog adni neki. Bajusz meg annyira olcso hogy siman beleferne, egy veteran moge mindenki megnyugtatasara. A baj hogy teljesen eltero a 2 pali es azt nem latom hogy valtana az O.
no
Es hova ferne be Cam? Prove it szerzodessel alair oda, ahol nem bizonyithat, mivel nem o a kezdo? Vagy megint elbasz a Jaguars egy evet, es most nem Folesszal szopatjak Minshewt, hanem Cammel megy a kotelhuzas, hogy eppen ki kezd?

Roppant sok ertelme lenne... Cam szempontjabol is wtf move, mivel o eleg csapat van, ahol boven kezdhetne, a Jax reszerol meg vegkepp erthetetlen, amikor Foles azert tavozott, mert Minshewben lattak/latjak a jovot es eselyt alarnak neki adni. Erre hoznanak valakit, aki kezdeni jonne, es nagyon nem nezne kussban, hogy a kispadot kell koptatnia.
Stez
A "moge" szerintem egyertelmuve tette nalam a hova. Jo otletnek tartom ot? Nem, es leirtam miert nem. Ettol fuggetlenul a kolcsonos erdeklodesre reagalva leirtam hogy a Jags szempontjabol meg tudom ( ? ) erteni. Cam szempontjabol orul az erdeklodesnek, mert jelenleg az erteke a nullahoz kozelit. Nalam. De a kulonbseg itt van, mert ha szerinted van eleg csapat ahol kezdhet akkor jo a helyzete es esze agaban sem lenne idejonni. Cam-nek a prove it szerzodesnel az egeszsege nem a tehetsege a fo szempont.
Az hogy Bajusz tenyleg FR QB lesz az nem dontheto el meg, de boven van ra eselye de ott se tart meg hogy ne hozzanak a nyakara konkurenciat. Ettol fuggetlenul nem a draftrol meregdragan es foleg nem draga veterant. Ebbe ferne bele Cam, kiveve ha van ra tobb erdeklodo ahogy irod mert akkor mar nem lenne meg olcso sem csak a bajsag jonne vele.

Majd meglatjuk mi lesz Cam-el.
no
Ja. Nalad nulla az erteke. Amugy meg nem. Es igy az egvilagon semmi ertelme nem lenne ennek, sem Cam, sem a Jax szempontjabol. Csak es kizarolag feszultseget generalhat egy ilyen igazolas.

Es de. Minshew pont ott tart, hogy ne hozzanak konkurenciat. Nem azert, mert jo, hanem mert a vezetoseg fele rament arra, hogy elozo evben cserelgettek a kubekat, es igazabol egyil sem kapta meg rendesen a bizonyitasi lehetoseget. Foles azert ment, hogy Minshew megkaphassa. Akkor meg fogod, hozol egy Camet es eljatszod az elozo evet, csak mas az egyik szereplo. Hat ez nevetseges lepes lenne. Tehat nem volt eleg az elozo ideny bohockodasa.

Aki ilyet meghuzna ezek utan, az megkaphatna a honap BOB-dijat.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sok értelmet én sem látom ennek a Newtons dolognak. Alig, hogy nagy erőfeszítés - és DM - árán megszabadulnak Foles-tól, aki kezdőként nem vált be, de amúgy az NFL talán legjobb csere irányítója, rögtön hoznak egy másik veteránt akivel kapcsolatban legalább annyi a kérdőjel? Folesnál már legalább nagyjából lerendeződött, hogy ki lesz a kezdő, nem lett volna minden heti téma. De Newton érkezése csak újranyitná a fejezetet, mert ha teljesen egészséges, akkor nyilván ő. De ha csak félig, akkor meg nem.

És ő tényleg egy más fajta offense-t is igényel. Foles és Minshew stílusra, playbookra, sémára nézve sokkal kompatibilisek voltak egymással, Newton és Minshew egyáltalán nem azok.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 623
Eppen beleferhetne Cam egy prove it szerzodessel, mert sokat senki nem fog adni neki. Bajusz meg annyira olcso hogy siman beleferne, egy veteran moge mindenki megnyugtatasara. A baj hogy teljesen eltero a 2 pali es azt nem latom hogy valtana az O.
no
Es hova ferne be Cam? Prove it szerzodessel alair oda, ahol nem bizonyithat, mivel nem o a kezdo? Vagy megint elbasz a Jaguars egy evet, es most nem Folesszal szopatjak Minshewt, hanem Cammel megy a kotelhuzas, hogy eppen ki kezd?

Roppant sok ertelme lenne... Cam szempontjabol is wtf move, mivel o eleg csapat van, ahol boven kezdhetne, a Jax reszerol meg vegkepp erthetetlen, amikor Foles azert tavozott, mert Minshewben lattak/latjak a jovot es eselyt alarnak neki adni. Erre hoznanak valakit, aki kezdeni jonne, es nagyon nem nezne kussban, hogy a kispadot kell koptatnia.
Stez
A "moge" szerintem egyertelmuve tette nalam a hova. Jo otletnek tartom ot? Nem, es leirtam miert nem. Ettol fuggetlenul a kolcsonos erdeklodesre reagalva leirtam hogy a Jags szempontjabol meg tudom ( ? ) erteni. Cam szempontjabol orul az erdeklodesnek, mert jelenleg az erteke a nullahoz kozelit. Nalam. De a kulonbseg itt van, mert ha szerinted van eleg csapat ahol kezdhet akkor jo a helyzete es esze agaban sem lenne idejonni. Cam-nek a prove it szerzodesnel az egeszsege nem a tehetsege a fo szempont.
Az hogy Bajusz tenyleg FR QB lesz az nem dontheto el meg, de boven van ra eselye de ott se tart meg hogy ne hozzanak a nyakara konkurenciat. Ettol fuggetlenul nem a draftrol meregdragan es foleg nem draga veterant. Ebbe ferne bele Cam, kiveve ha van ra tobb erdeklodo ahogy irod mert akkor mar nem lenne meg olcso sem csak a bajsag jonne vele.

Majd meglatjuk mi lesz Cam-el.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Eppen beleferhetne Cam egy prove it szerzodessel, mert sokat senki nem fog adni neki. Bajusz meg annyira olcso hogy siman beleferne, egy veteran moge mindenki megnyugtatasara. A baj hogy teljesen eltero a 2 pali es azt nem latom hogy valtana az O.
no
Es hova ferne be Cam? Prove it szerzodessel alair oda, ahol nem bizonyithat, mivel nem o a kezdo? Vagy megint elbasz a Jaguars egy evet, es most nem Folesszal szopatjak Minshewt, hanem Cammel megy a kotelhuzas, hogy eppen ki kezd?

Roppant sok ertelme lenne... Cam szempontjabol is wtf move, mivel o eleg csapat van, ahol boven kezdhetne, a Jax reszerol meg vegkepp erthetetlen, amikor Foles azert tavozott, mert Minshewben lattak/latjak a jovot es eselyt alarnak neki adni. Erre hoznanak valakit, aki kezdeni jonne, es nagyon nem nezne kussban, hogy a kispadot kell koptatnia.

több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 623
Eppen beleferhetne Cam egy prove it szerzodessel, mert sokat senki nem fog adni neki. Bajusz meg annyira olcso hogy siman beleferne, egy veteran moge mindenki megnyugtatasara. A baj hogy teljesen eltero a 2 pali es azt nem latom hogy valtana az O.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Easter Egg-ek (vagy inkább bombák) Dillától.

Cam (Newton, nem Diaz) kiköthet itt nálunk.
 twitter.com/E_Dilla/status/1249495714012499968
Az érdeklődés közös ( tehát minket érdekel a dolog és Cam is jönne)
 twitter.com/E_Dilla/status/1249497092273266690
De még sok a kérdőjel az ügyben.
 twitter.com/E_Dilla/status/1249497499322236929
De nem ma vagy holnap történik, ha megtörténik.
 twitter.com/E_Dilla/status/1249498863045664773
Mert annak igen komoly következménye lennének, ha erre az útra lépünk.
 twitter.com/E_Dilla/status/1249499316483432450
Megjegyzés: Én NEM tenném a helyünkben. Végre van egy olcsó QB-nk, akit meg kéne nézni, mit tud, ha készülnek rá, és ő is kezdőként készül egy szezonra. Erre megint meg akarunk fizetni valakit, gondolom nem 2 fillérért, aki erősen kétséges opció lenne jelen helyzetben? Dobna Cecil(aki egykori Jags csere center volt itt pár évig) öccse Cam ezen a kereten annyit, hogy PO esélyes legyen hirtelen vele a csapat? Nem hiszem. Akkor meg minek?

És 10 nap múlva kiderül, hogy így néz-e ki a Jags A; B; és C forgatókönyve a legelső pickünkkel. Megjegyzem Wirfsnek sem kicsit örülnék, mint új Jags LT-nek.
 twitter.com/E_Dilla/status/1249513163210489856
Egyébként Derrick Brown kapcsán meglepően sokan húzzák a szájukat.
 twitter.com/slotfade/status/1249514129351720962
Elnézve hogy nézett ki Dareus nélkül (aki még mindig FA FYI...) a futás elleni védelmünk, örülnék, ha legalább ezt a problémát orvosolnánk vele, Schoberttel és Woodsszal. Ja meg velük...
 twitter.com/E_Dilla/status/1249362152479232002
Hát nem egy Malik jackson-Calais duó, azt biztos...
De annyit meg kell jegyezni, ha tényleg ez a 3 legvalószínűbb forgatókönyv a Top 10-es cetlivel, nos egyik sem tűnik eget verő baromságnak, sőt. Ez már a Jagsnél nagy szó...

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kíváncsi leszek mi lesz a Rams-el, mert McVay egy dolog, nekem sokkal kevésbé tetszik az amit GM fronton művelnek. Ebből akkora cap hell lesz mint a huzat (vagy egy halom játékos eleresztése, ami ugyanaz, csak már tényleges cap hell előtt megtörténik). Viszont az az érzésem ez még 2020-ban kevésbé fog kijönni náluk. A csoportra nincs esélyük, de egy 7-9 körüli eredményt én kinézek belőlük. 2021-ben már nem...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt mondod McVay és Goff még mélyebbre süllyed?
dande
Ha McVay tovább süllyed, akkor ott nagyon nagy bajok lesznek. Mert Goff nem fogja őket kihúzni a kakikból. És mellé még most már a Seahawks, 49ers páros mellett ott van egy feltörekvő Cards is egy brutális WR duóval, igaz mondjuk Hopkinst a hátfájós elég jól ismeri, mikor még itt játszott. HLSZ(=ha lesz szezon) nem lepődök meg ha csak csoport negyedikek lesznek. Free Cooper Kupp!!!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt mondod McVay és Goff még mélyebbre süllyed?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb név, akit jobb ha megjegyzünk.
 twitter.com/Demetrius82/status/1249440498072408064
Fuller PR-nek is jöhetne majd.
 twitter.com/Demetrius82/status/1249442927954313216

Épp azon gondolkoztam ma, hogy vajon ki lesz idén az 1/1. Bedobtam a kalapba a Jags-et is (jóhogy), aztán amire a végére értem, úgy alakult, hogy nem jött szembe rosszabb kilátásokkal rendelkező csapat.
Mindenhol találtam valamit, amibe lehet kapaszkodni. Itt nem.
^.^
Aztán persze a fasztudja...
De egy top3-as picket azért megelőlegezek.
akdestroyer
Ha kapaszkodó kell, én mondok. Az offense már most erősebb, mint tavaly a Swaim <-> Eifert cserével, ha tudunk hozni egy átlagnál jobb kezdő LT-t(simán lehet ebből a jónak tűnő OT classból) és egy komoly playmaker WR-t (első 3 kör valamelyikben lehet ilyet szerezni idén), akkor meg egyenesen nagyot is erősödik ez a rész. A Run D szvsz szintén jobb lesz, mint tavaly, azzal hogy Schobert irányít majd és Myles csinálhatja azt, amihez tényleg ért, és Woods is elég jó a futás ellen (és ha még Derrick Brown is jönne melléjük középre...). A pass D-t meg egy-két jó pickkel (CB/S meg egy jobb pass rusher) meg lehet valamelyest erősíteni. De tavaly is úgy nyertünk sokszor meccset, hogy a D nem volt a helyzet magaslatán, de igaz ezt a terület az, ami a leginkább problémás jelenleg,

Ha meg igazad lesz, és Minshew mégse válik be és emiatt Top 3-ban leszünk (megint..), akkor helló Fields vagy akár Trevor Lawrence. Mellesleg megjegyzem nagyon simán kinéz 2 Top 10-es pick jövőre a Rams miatt nekünk. Utóbbiba a Seahawks is besegíthet 2 W-vel... 😉

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Épp azon gondolkoztam ma, hogy vajon ki lesz idén az 1/1. Bedobtam a kalapba a Jags-et is (jóhogy), aztán amire a végére értem, úgy alakult, hogy nem jött szembe rosszabb kilátásokkal rendelkező csapat.
Mindenhol találtam valamit, amibe lehet kapaszkodni. Itt nem.akdestroyer
Bajusz se? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)