NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 072 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na pl. ezért nem túl népszerű pár edző és font office emberke körében Fournette.
 twitter.com/BigCatCountry/status/1251571540761751554
2 napja, amikor ő is felajánlotta első fizujából vett kocsiját (egy Maybachot... ) jótékony célra a COVID-19 kapcsán, akkor azt is elmondta, hogy bizony örülne, ha jönne Cam Newton a Jagsbe.
 twitter.com/lindseyyok/status/1250958919343759360
Mindezt pár nappal azután, hogy instán azt mondta, szerintem Minshewval meg többiekkel meglepheti a Jags az NFL-t idén...
Nekem mondjuk semmi bajom nincs ezzel a kijelentésével, de a twittert olvasgatva sokaknál igencsak kiverte a biztosítékot ez a dolog.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 072 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik, ha valaki fel akar tradelni a Top 10 végébe 1 hét múlva, tényleg mi vagyunk a csapat, akit keresni kell (ha az embereink kimennek).
 twitter.com/E_Dilla/status/1250899101304197122
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 072 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Caldwell és Marrone szokásos draft előtti sajtótájékoztatója koronavírus miatti videokonferencia köntösben hosted by Zoom & DJ (Tad) Dickman! 😊 😊 😊


Caldwell azt mondta 4 olyan ember van idén a drafton, akit akármilyen csereajánlattól függetlenül gondolkodás nélkül azonnal elvinne 1/9-re (gondolom Young, Burrow, Okudah és Brown).
Az mondta a támadófalba számos nagyon jó prospectet lehet majd idén találni, szerinte jó belső falembereket simán lehet vinni a későbbi körökben is, Ellenben szerinte a D-lineban a top emberek után hatalmas a szakadék tehetségben, különösen középen. (Derrick Brown és talán Kinlaw számára ez nagyon jó hír lehet.)
WR poszton a 2014-eshez hasonlította ezt a draftot, ahol Lee és A-Rob személyében ugyebár mi is hoztuk 2 jobb elkapót a 2. körben, de UDFA-ként is lehetett olyan tehetségeket találni, mint Hurns.
Yannick ügyben nincs új infó. Taget megkapta, de nem írta alá. Ngakoue iránti tiszteletből csak akkor akar róla beszélni, ha van miről beszámolni.
Marrone elmondta, hogy nagy ugrást vár a támadófaltól (mikor nem?...), de mindenkivel elégedett. Ööööö oké. Mindenkire külön kitért (RG-ben pl, hogy Richardson és Cann révén két jó embere van a posztra, Lindernek meg szerinte a tavalyi volt a legjobb éve - ja először játszott végre 16 meccset...). Cam kapcsán reméli, hogy a ACL szakadásból idénre teljesen fel fog épülni, és ezáltal újra olyan jó tud lenni, mint 2017-ben volt(abban az éveben magához képest nem volt gáz, de azért örülnék egy minőségi upgradenek a posztján).
CB poszton Melvin és Dennard prioritás volt. Dennard azért, mert ő tud belül is (=konkrétan csak ott Dave...). Mikor az az igazolás nem jött össze, rámentünk Melvinre. Doug kiemelte, hogy a 4 top CB-nkből 3 tud ickelt játszani. Akarjátok tudni ki a Jags 4 top cornere jelenleg Dave szerint? Herndon, Hayden, a most igazolt Melvin és Parry kibaszott Nickerson, aki 3 hétig volt aktív kerettag tavaly... Hát nem egy Ramsey-Bouye-Hayden-Herndon quartett...
Dave szerint az 1. körben lesz idő cserélni a 10 perces rendelkezésre álló idő miatt, de komolyan aggasztja, hogy fognak üzletek kötődni a 3. - 4. kör körültől, amikor alig lesz idő a pickek között. Mi ezt a GM Gameben már rég megoldottuk. 3. kör után nincs trade. 😊
QB poszton Dave elmondta, hogy Doug 3 QB-t preferál... Próbálták kipréselni Dougból és Daveből is, hogy az idei tényleg Minshew éve-e a Jagsnél. Doug azt mondta, hogy maximálisan elégedett Minshewval, Dave annyit mondott, hogy alapban ez az elképzelés, de minden posztra nyitottak vagyunk, hogy konkurenciát hozzunk (kivéve azokra, ahol azt hisszük, hogy tök jók vagyunk, pedig nem - ik.), és ebben a QB poszt is benne van.
Sejtelmes mondat Marronetól: olyan játékosokat keresünk, akik csapat központúak, és nem hoznak az öltözőbe túl sok drámát. Hm, vajon kikre gondolt... Kiemelte, hogy az Allen/Taylor/Chark/Minshew 4-es mind pont ilyen ilyen dráma nélküli játékosok.

A videokonferencián részt vevő John Shipley véleménye az elhangzottakról:
 twitter.com/_John_Shipley/status/1250809780530294786
Igen az a "belső DL class igen gyenge" megjegyzés nagyon Brown malmára hajtja a vizet.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 072 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
továbbra sem értem miért kellene megszabadulni Fournettetől. mert korai pickként csak 1600+ scrimmage yardot termelt tavaly, és 1800-at illene? mert nem elég kreatív a gameplan vele? szerzünk majd egy 3. köröst aki termel 1000-et és az jobban megéri? ott van a rosteren, teljesen mindegy már, hol lett kiválasztva, használják jobban inkább, minthogy ne legyen a csapatnál. elvileg cap az lesz bőven jövőre, nem?
winston
Minek draftolni amikor már itt van a future HoF Ryquell Armstead?
Bazzani
100%, hogy draftolunk RB-t, szvsz viszonylag korán, a 3. vagy 4. körben. Vagy ha netán tudunk szerezni egy extra 2. körös picket egy letrade során 1/9-ről, akkor akár már ott is. Más kérdés, hogy Caldwell egyik rákfenéje volt a RB poszt (amit megoldani kb az egyik legkönnyebb feladat egy GM-nek...) 2013-16 között. Neki sikerült TJ Yeldont kb 1. körrel korábban elvinni, meg Toby Gerhartokat igazolni, mint kezdő futó...

Ami meg Winston felvetését illeti, szerintem nem túl drágán talán még vissza is igazoltuk volna Fournettet, de CMC a héten bejelentett új szerződése miatt tuti ő is fogja tartani a markát. El kell ismerni, van mire, de annyit nem hiszem, hogy költene rá a Jags, amennyit kérni fog. Az se segít rajta, hogy őt tényleg csak és kizárólag Coughlin akarta elhozni. Dilla az egyik tavalyi Bold Take Pod-ban valami olyasmit mondott, hogy Caldwell pl. konkrétan CMC-t vitte volna RB-ben, ha tényleg ő draftolhatott volna. Én is csodálkoztam hogy 1; jó emberre költötte volna el a Top 5 pickjét és 2; az illető elsősorban RB . Amúgy CMC (szemben mondjuk Denard Robinsonnal) igazi OW. Shoelace is egy "remek" brainfart volt Dave részéről RB posztra, igaz, az ő bebustolása legalább "csak" egy 5. körbe fájt.
Elméletileg még május elejéig lehívható Fat Lenny 5. éves opciója, de több esélyt látok arra, hogy 3 első körös pickünk lesz a jövő csütörtöki drafton, mint hogy ezt megtegyük...
HLSZ(ha lesz szezon), és ha sikerül jó utódot kihorgászni a drafton, szerinte év közben ő is el lesz cserélve mondjuk egy 4. vagy egy 5. körösért. Ha meg nem lesz kérője, akkor idén még egyszer kihajtjuk a belét, aztán hagyjuk elmenni.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
továbbra sem értem miért kellene megszabadulni Fournettetől. mert korai pickként csak 1600+ scrimmage yardot termelt tavaly, és 1800-at illene? mert nem elég kreatív a gameplan vele? szerzünk majd egy 3. köröst aki termel 1000-et és az jobban megéri? ott van a rosteren, teljesen mindegy már, hol lett kiválasztva, használják jobban inkább, minthogy ne legyen a csapatnál. elvileg cap az lesz bőven jövőre, nem?
winston
Minek draftolni amikor már itt van a future HoF Ryquell Armstead?

több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
továbbra sem értem miért kellene megszabadulni Fournettetől. mert korai pickként csak 1600+ scrimmage yardot termelt tavaly, és 1800-at illene? mert nem elég kreatív a gameplan vele? szerzünk majd egy 3. köröst aki termel 1000-et és az jobban megéri? ott van a rosteren, teljesen mindegy már, hol lett kiválasztva, használják jobban inkább, minthogy ne legyen a csapatnál. elvileg cap az lesz bőven jövőre, nem?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 072 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szokásunk draftolni injury red flag játkosokat, nem is rossz eredménnyel. Ha az orvosi stáb azt mondja, hogy mehet Tua, és bent lesz 1/9-en nem lenne ördögtől való. Jönne Dalton átadni a tudását egy évig. Jövőre meg mehetne a verseny Shew és Tua között.
Giowa
1. körben mondjuk nem szoktunk ilyet húzni, azt meghagyjuk a 2.-ra (Jack, Taylor). Igaz most már nálunk van Baalke, aki anno sportot csinált ACL szakadásos játékosok draftolásából...

Ettől függetlenül én nagyon kis esélyt látok arra, hogy QB-t draftoljunk az 1. körben. A QB posztra egyre inkább úgy tűnik, hogy veteránt akarunk(remélhetőleg Scholest, mint Newtont). Egyébként a Jagsnek az a jó, ha Tua és Herbert is kimegy 1/9-ig. Csak lejjebb szorítanak 2 olyan játékost, aki talán nekünk kellhet.
több mint 4 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Szokásunk draftolni injury red flag játkosokat, nem is rossz eredménnyel. Ha az orvosi stáb azt mondja, hogy mehet Tua, és bent lesz 1/9-en nem lenne ördögtől való. Jönne Dalton átadni a tudását egy évig. Jövőre meg mehetne a verseny Shew és Tua között.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 072 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
WOOOOOW! Ugye tudjuk kire gondol itt Fat Lenny?*
 twitter.com/_fournette/status/1250631255743434757

| *Tom Coughlinra. Ami ironikus, hiszen kizárólag csak miatta kelt el 1/4-en. |
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 072 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ennek már sokkal jobban örülnék (egy esetleges igazolásnak, nem egy cserének), mint Newtonnak.
 twitter.com/E_Dilla/status/1250553513719083017
Bár még sajna Cam is lehetséges opció.
 twitter.com/E_Dilla/status/1250557701253464064
És még Chris Thompson érkezése sem kizárt továbbra se
 twitter.com/E_Dilla/status/1250557783617032195
Mind ő, mind Dalton ugyebár jól ismeri Grudent és a rendszerét.


Hogy ne csak mindig Dilla (vagy Calais) robbantgasson bombákat, itt egy Mark Longtól: Pár edző és emberke a front officeban ha tehetné, legszívesebben megszabadulna Fournettetől!
 twitter.com/APMarkLong/status/1250456927185879040
Fat Lenny ugyebár Coughlinnak volt a lieblingje, mert ő van belezúgva ilyen RB-kbe (amúgy még mindig csak ilyen típusú RB van a kereten jelenleg, mint Fournette...). Az se segít, hogy hiába volt 1600+ scrimmage yardja, ha pályán van, általában oda kell neki adni a disznóbőrt minimum 15-20 alkalommal/meccs, hogy hatékony legyen, az meg nem tesz jót általában a passzjátéknak. Arról már nem is beszélve, hogy többször kiderült, mióta itt van, hogy nélküle tud az itt lévő OC igazán kreatív lenni(lásd 2017-es 4 meccs nélküle, tavalyi utolsó meccs), ha a QB nem fossa össze az ágyat(2018....).
A terv így is az vele, hogy idén még egyszer kihajtják a belét a pályán, aztán jövőre mehet, amerre lát.
 twitter.com/APMarkLong/status/1250439421167423492

Ez a beszélgetés ebből indult ki amúgy.
 twitter.com/BrentASJax/status/1250428981066661890
 twitter.com/APMarkLong/status/1250432083123564546
Taylort meg Lindert én is jónak tartom, de a másik hármat?? Ok, szerintem Richardson nem lenne rossz RG-ben Cann helyett, de gondolom Cann-el számolunk kezdő RG-ben idén jelenleg.
Ezt meg végképp nem értem, miért van így.
 twitter.com/APMarkLong/status/1250432992385708032
Mit mutatott Cam LT-ben az elmúlt 3 évben, amire lehet komolyan alapozni?
Bár az igaz, hogy a felvázolt forgatókönyv esetén szinte biztosan új LT jönne a házhoz.
 twitter.com/iktriad/status/1250531557414252545
Dilla egy beszédes like-al válaszolt erre a felvetésemre.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 072 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dilla szerint melegszik a helyzet Yannick trade ügyben.
 twitter.com/E_Dilla/status/1250497941913075713
2 csapat érdeklődik. (Seahawks & Eagles - ezek az én tippjeim, nem Dilláé. Olvastam 1-2 napja egy olyan mockot, ahol a Jags a Seahawks helyén is draftol egyet az 1. körben idén....). Mondjuk 1. kör végi picknél szerintem kell még adnia valamit (sanszosan egy idei vagy jövő évi középső körös picket) a másik csapatnak, hogy Yannickot Khan elengedje.
 twitter.com/E_Dilla/status/1250500410265276416
És úgy tűnik, ha lesz csere, meglesz a draft előtt.
 twitter.com/E_Dilla/status/1250504967456260097
De ehhez le kell nyűgözni a Jags vezetését, egész pontosan Shaot. Egyben 90+%-ig biztos vagyok: Ha Yannickot elboltoljuk a draftig, idén három 1. körös választottja lesz a Jagsnek.


Ja és Schobert MOST írt hivatalosan alá!
 twitter.com/_John_Shipley/status/1250469354908667906
Kb 1 hónapja lett bejelentve, hogy megállapodtunk vele...

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Az egesz liga ( - Jax ) kihagyta Foles-t is. 😊
no
Szerencsére a Bears ebben is másol minket, szóval idén is toltak egy 'hold my beer'-t. Csak náluk még ott van a helyi Bortles (aki szvsz rosszabb, mint a mienk volt) is. Lehet, ők viszik majd Anthony Gordont is, hogy meg legyen a Washington States QB, aki miatt Folesnak és Mitsubishinek jövőre mennie kell onnan. 😊


Meg hat erre nem alapoznek, hogy ugy is mindig. 🙂
Stez
Én 2009-ben kezdtem szurkolni a Jaxnek.
2009: 8. választás
2010: 10.
2011: 10.
2012: 5.
2013: 2.
2014: 3.
2015: 3.
2016: 5.
2017: 4.
2018: 29 (!!!!!!!!)
2019: 7.
Húsrágó
Jellemző, hogy mikor 1/2-n draftoltunk, akkor jött ki az utóbbi évtized leggyengébb draft és QB class-a. Jellemző hogy 1. hatalmas megabust lett belőle. 2. ha maradunk a seggünkön, és visszük Calaist, mekkorát nyert volna vele a csapat(Ngakoue és Calais érkezése előtt több mint egy évtizedig nem volt évi 10+ sackes játékos a jagsben).
Sidenote: Már 2008-ban a Top 10-ben draftoltunk, igaz 1/26-ról jöttünk fel oda.
És 2010-ben is 1/16 lett volna a Jags eredeti pickje(az előtte való évben konkrétan 1 meccsre voltunk, hogy megnyerjük az AFC South-t!), de Gene Smith volt olyan kedves, és felcserével elvitte Szöszit. Külön bónúsz, hogy pont JJ Watt előtt 1 pickkel, aki ráadásul a divízióba jött évente kétszer büntetni a hülyeségünket... De ha marad a seggén, akkor is elvihette volna az egész mock draft szezonban hozzánk jósolt Ryan Kerrigant. Így a Washintonnál lett nagyon jó játékos.

Tua lehet, hogy egy vissza nem térő esély "egyeseknek", de a Jags Mahomes kihagyásához is elég tökös volt!!! 😊 😊 😊
Húsrágó
Ha 1/4-en el tudsz vinni, egy olyan RB-t, aki kb 20-25 éve érte volna meg ott, meg kell tenned....

...a röhej inkább annak szól, hogy Tua lecsúszik 1/9-ig, három tiszta és számtalan feltrédes qb needes csapat mellett. Persze láttunk már varjú alatt karót nem kétlem, meg jó dolog BPAzni, de injury listára kár volna ennyi need mellett hozni egy első picket 😀
Ppistike
1. A mock draftokat sosem szabva komolyan venni. Ez csak játék.
2. Mivel annyi mock draftot ír mindenki, kb ilyen apróságokkal próbálják érdekessé tenni őket. Meg persze cilckbaitnek se rossz.
Prisco szokta mondogatni, hogy csak azért változnak sokszor a pickjei, hogy más legyen a mock, mint az előző volt....
iktriad
Foles azert mas feltetelekkel ment oda. 😊

Alig varom a "hold my beer" poenokat eloben. 😊 Bar aki ismer az nem velem fogja eljatszani az biztos, talan egy marek komloval sem. 😊
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 072 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az egesz liga ( - Jax ) kihagyta Foles-t is. 😊
no
Szerencsére a Bears ebben is másol minket, szóval idén is toltak egy 'hold my beer'-t. Csak náluk még ott van a helyi Bortles (aki szvsz rosszabb, mint a mienk volt) is. Lehet, ők viszik majd Anthony Gordont is, hogy meg legyen a Washington States QB, aki miatt Folesnak és Mitsubishinek jövőre mennie kell onnan. 😊


Meg hat erre nem alapoznek, hogy ugy is mindig. 🙂
Stez
Én 2009-ben kezdtem szurkolni a Jaxnek.
2009: 8. választás
2010: 10.
2011: 10.
2012: 5.
2013: 2.
2014: 3.
2015: 3.
2016: 5.
2017: 4.
2018: 29 (!!!!!!!!)
2019: 7.
Húsrágó
Jellemző, hogy mikor 1/2-n draftoltunk, akkor jött ki az utóbbi évtized leggyengébb draft és QB class-a. Jellemző hogy 1. hatalmas megabust lett belőle. 2. ha maradunk a seggünkön, és visszük Calaist, mekkorát nyert volna vele a csapat(Ngakoue és Calais érkezése előtt több mint egy évtizedig nem volt évi 10+ sackes játékos a jagsben).
Sidenote: Már 2008-ban a Top 10-ben draftoltunk, igaz 1/26-ról jöttünk fel oda.
És 2010-ben is 1/16 lett volna a Jags eredeti pickje(az előtte való évben konkrétan 1 meccsre voltunk, hogy megnyerjük az AFC South-t!), de Gene Smith volt olyan kedves, és felcserével elvitte Szöszit. Külön bónúsz, hogy pont JJ Watt előtt 1 pickkel, aki ráadásul a divízióba jött évente kétszer büntetni a hülyeségünket... De ha marad a seggén, akkor is elvihette volna az egész mock draft szezonban hozzánk jósolt Ryan Kerrigant. Így a Washintonnál lett nagyon jó játékos.

Tua lehet, hogy egy vissza nem térő esély "egyeseknek", de a Jags Mahomes kihagyásához is elég tökös volt!!! 😊 😊 😊
Húsrágó
Ha 1/4-en el tudsz vinni, egy olyan RB-t, aki kb 20-25 éve érte volna meg ott, meg kell tenned....

...a röhej inkább annak szól, hogy Tua lecsúszik 1/9-ig, három tiszta és számtalan feltrédes qb needes csapat mellett. Persze láttunk már varjú alatt karót nem kétlem, meg jó dolog BPAzni, de injury listára kár volna ennyi need mellett hozni egy első picket 😀
Ppistike
1. A mock draftokat sosem szabva komolyan venni. Ez csak játék.
2. Mivel annyi mock draftot ír mindenki, kb ilyen apróságokkal próbálják érdekessé tenni őket. Meg persze cilckbaitnek se rossz.
Prisco szokta mondogatni, hogy csak azért változnak sokszor a pickjei, hogy más legyen a mock, mint az előző volt....

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 029 — Jaguars fan
Meg hat erre nem alapoznek, hogy ugy is mindig. 🙂
Stez
Én 2009-ben kezdtem szurkolni a Jaxnek.
2009: 8. választás
2010: 10.
2011: 10.
2012: 5.
2013: 2.
2014: 3.
2015: 3.
2016: 5.
2017: 4.
2018: 29 (!!!!!!!!)
2019: 7.

Nincs csapat, amelyiknek ennyiszer lett volna esélye invesztálni egy jó irányítóba valamilyen feltrade árán viszonylag kicsi plusz "költségen"...

Tua lehet, hogy egy vissza nem térő esély "egyeseknek", de a Jags Mahomes kihagyásához is elég tökös volt!!! 😊 😊 😊
Húsrágó
Browns ( akar feltrade nelkul is)

mit szoljanak a Macik, ok nem csak kihagytak Mahomes-t.
no
Browns nem ér, ők vittek 1/1-n Mayfieldet, így ők megcsinálták a tutit. 😊
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Meg hat erre nem alapoznek, hogy ugy is mindig. 🙂
Stez
Én 2009-ben kezdtem szurkolni a Jaxnek.
2009: 8. választás
2010: 10.
2011: 10.
2012: 5.
2013: 2.
2014: 3.
2015: 3.
2016: 5.
2017: 4.
2018: 29 (!!!!!!!!)
2019: 7.

Nincs csapat, amelyiknek ennyiszer lett volna esélye invesztálni egy jó irányítóba valamilyen feltrade árán viszonylag kicsi plusz "költségen"...

Tua lehet, hogy egy vissza nem térő esély "egyeseknek", de a Jags Mahomes kihagyásához is elég tökös volt!!! 😊 😊 😊
Húsrágó
Browns ( akar feltrade nelkul is)

mit szoljanak a Macik, ok nem csak kihagytak Mahomes-t.
no
mit szóljon az egész liga (-jax), kihagyták Minshew-t 😀
Ppistike
Az egesz liga ( - Jax ) kihagyta Foles-t is. 😊
több mint 4 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
Meg hat erre nem alapoznek, hogy ugy is mindig. 🙂
Stez
Én 2009-ben kezdtem szurkolni a Jaxnek.
2009: 8. választás
2010: 10.
2011: 10.
2012: 5.
2013: 2.
2014: 3.
2015: 3.
2016: 5.
2017: 4.
2018: 29 (!!!!!!!!)
2019: 7.

Nincs csapat, amelyiknek ennyiszer lett volna esélye invesztálni egy jó irányítóba valamilyen feltrade árán viszonylag kicsi plusz "költségen"...

Tua lehet, hogy egy vissza nem térő esély "egyeseknek", de a Jags Mahomes kihagyásához is elég tökös volt!!! 😊 😊 😊
Húsrágó
Browns ( akar feltrade nelkul is)

mit szoljanak a Macik, ok nem csak kihagytak Mahomes-t.
no
mit szóljon az egész liga (-jax), kihagyták Minshew-t 😀
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Meg hat erre nem alapoznek, hogy ugy is mindig. 🙂
Stez
Én 2009-ben kezdtem szurkolni a Jaxnek.
2009: 8. választás
2010: 10.
2011: 10.
2012: 5.
2013: 2.
2014: 3.
2015: 3.
2016: 5.
2017: 4.
2018: 29 (!!!!!!!!)
2019: 7.

Nincs csapat, amelyiknek ennyiszer lett volna esélye invesztálni egy jó irányítóba valamilyen feltrade árán viszonylag kicsi plusz "költségen"...

Tua lehet, hogy egy vissza nem térő esély "egyeseknek", de a Jags Mahomes kihagyásához is elég tökös volt!!! 😊 😊 😊
Húsrágó
Browns ( akar feltrade nelkul is)

mit szoljanak a Macik, ok nem csak kihagytak Mahomes-t.
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 029 — Jaguars fan
Meg hat erre nem alapoznek, hogy ugy is mindig. 🙂
Stez
Én 2009-ben kezdtem szurkolni a Jaxnek.
2009: 8. választás
2010: 10.
2011: 10.
2012: 5.
2013: 2.
2014: 3.
2015: 3.
2016: 5.
2017: 4.
2018: 29 (!!!!!!!!)
2019: 7.

Nincs csapat, amelyiknek ennyiszer lett volna esélye invesztálni egy jó irányítóba valamilyen feltrade árán viszonylag kicsi plusz "költségen"...

Tua lehet, hogy egy vissza nem térő esély "egyeseknek", de a Jags Mahomes kihagyásához is elég tökös volt!!! 😊 😊 😊
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na jó, ezen most hangosan felröhögtem...
Csak nem csillapodik a QB láz (bár lehet ez inkább covid láz Bucky esetében) 😀

Ppistike
Hat nezd, azert ha az oledbe hullana valami zseninek tartott faszi, akkor azert boven meg kellene gondolni. Lehet, hogy Minshewnek volt par jo meccse, de azert elelvezni nem kell tole, es a plafonja sincs annyira magasan. Nem azt mondom, hogy kubera kell menni direktben, de ha ugy alakul, akkor en siman meggondolnam, ilyen esely adodik minden nap. Raadasul esetunkben Tua siman padozhatna az evet, pont az ugynoke mondta, hogy a sracnak ez lenne a legjobb. Ezzel Minshew kapna egy idenyt bizonyitani, ha sikerul, akkor pedig Tua akkora tehetseg a szakik szerint, hogy a kube needben jovore megkapja ugyanazt az arat legalabb a Jaguars, amiert draftolta. Ha meg Minshew nem kiraly, de nem is fos, akkor ot el lehet cserelni.

Ennek az egesznek a hatranya annyi lenne, hogy azonnal nem erosodik a csapat egy top10es jatekossal a drafton. Ha tavolabbrs nezel, akkor viszont nagy huzas lehetne abszolut.

De ezt nyilvan akkor gondolom, ha az elso korben a Jaxnek tenyleg olyan kubera van lehetosege, aki ekkora tehetseg.
Stez
Mivel a Jax stabilan top5-ben, jobban sikerült években top10-ben draftol, így szinte minden évben ott a lehetőség kiválasztani sajnos a következő "nagyreményűt"!
Húsrágó
Ja, csak most allitolag Minshew a kiraly. Egy top3as kube prospectet pedig 9en kivalasztani nem rossz lehetoseg. Foleg egy luzer franchise eseteben. Ha Minshew megsem akkora kiraly, legalabb ott volt keznel az utod, es ezert nem is kellett semmit sem tenni. Meg hat erre nem alapoznek, hogy ugy is mindig. 🙂

több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 029 — Jaguars fan
Na jó, ezen most hangosan felröhögtem...
Csak nem csillapodik a QB láz (bár lehet ez inkább covid láz Bucky esetében) 😀

Ppistike
Hat nezd, azert ha az oledbe hullana valami zseninek tartott faszi, akkor azert boven meg kellene gondolni. Lehet, hogy Minshewnek volt par jo meccse, de azert elelvezni nem kell tole, es a plafonja sincs annyira magasan. Nem azt mondom, hogy kubera kell menni direktben, de ha ugy alakul, akkor en siman meggondolnam, ilyen esely adodik minden nap. Raadasul esetunkben Tua siman padozhatna az evet, pont az ugynoke mondta, hogy a sracnak ez lenne a legjobb. Ezzel Minshew kapna egy idenyt bizonyitani, ha sikerul, akkor pedig Tua akkora tehetseg a szakik szerint, hogy a kube needben jovore megkapja ugyanazt az arat legalabb a Jaguars, amiert draftolta. Ha meg Minshew nem kiraly, de nem is fos, akkor ot el lehet cserelni.

Ennek az egesznek a hatranya annyi lenne, hogy azonnal nem erosodik a csapat egy top10es jatekossal a drafton. Ha tavolabbrs nezel, akkor viszont nagy huzas lehetne abszolut.

De ezt nyilvan akkor gondolom, ha az elso korben a Jaxnek tenyleg olyan kubera van lehetosege, aki ekkora tehetseg.
Stez
Mivel a Jax stabilan top5-ben, jobban sikerült években top10-ben draftol, így szinte minden évben ott a lehetőség kiválasztani sajnos a következő "nagyreményűt"!
több mint 4 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
...a röhej inkább annak szól, hogy Tua lecsúszik 1/9-ig, három tiszta és számtalan feltrédes qb needes csapat mellett. Persze láttunk már varjú alatt karót nem kétlem, meg jó dolog BPAzni, de injury listára kár volna ennyi need mellett hozni egy első picket 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na jó, ezen most hangosan felröhögtem...
Csak nem csillapodik a QB láz (bár lehet ez inkább covid láz Bucky esetében) 😀

Ppistike
Hat nezd, azert ha az oledbe hullana valami zseninek tartott faszi, akkor azert boven meg kellene gondolni. Lehet, hogy Minshewnek volt par jo meccse, de azert elelvezni nem kell tole, es a plafonja sincs annyira magasan. Nem azt mondom, hogy kubera kell menni direktben, de ha ugy alakul, akkor en siman meggondolnam, ilyen esely adodik minden nap. Raadasul esetunkben Tua siman padozhatna az evet, pont az ugynoke mondta, hogy a sracnak ez lenne a legjobb. Ezzel Minshew kapna egy idenyt bizonyitani, ha sikerul, akkor pedig Tua akkora tehetseg a szakik szerint, hogy a kube needben jovore megkapja ugyanazt az arat legalabb a Jaguars, amiert draftolta. Ha meg Minshew nem kiraly, de nem is fos, akkor ot el lehet cserelni.

Ennek az egesznek a hatranya annyi lenne, hogy azonnal nem erosodik a csapat egy top10es jatekossal a drafton. Ha tavolabbrs nezel, akkor viszont nagy huzas lehetne abszolut.

De ezt nyilvan akkor gondolom, ha az elso korben a Jaxnek tenyleg olyan kubera van lehetosege, aki ekkora tehetseg.

több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 029 — Jaguars fan
Na jó, ezen most hangosan felröhögtem...
Csak nem csillapodik a QB láz (bár lehet ez inkább covid láz Bucky esetében) 😀

Ppistike
Fokozható: Draftolod 1/20-ra, de padozik Newton mögött 😀 😀 😀
több mint 4 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
Na jó, ezen most hangosan felröhögtem...
Csak nem csillapodik a QB láz (bár lehet ez inkább covid láz Bucky esetében) 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
FEHER BAMEG!