Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Bízom benne, hogy a draftoltak beválnak nálunk.
De van bennem hiányérzet, mert én kicsit O heavy draftot vártam Minshew miatt.
Így hogy fog kiderülni, hogy mit tud kihozni magából?
Amúgy is rengeteg hiányposzt van nálunk, ezeket nem lehet 1 drafttal letudni.
Ezért lett volna jó előbb a támadósort összerakni és utána a védelmet.
dioadam
Lehet hogy én vagyok túl optimista, de szerintem annyira nem szar Minshew segítsége. DJ Chark tavaly pro bowler és 1000 yardos wr volt 2. évére, nálam simán potens wr #1 ő egy Minshew mellé. Westbrooktól tavaly többet vártunk, de szerintem korrekt opció volt. Conley is teljesen jó 3.-ik wr egy csapatban és akkor mellé rakod még a mostani második kör eleji WR-t. Ez már szerintem nem egy rossz négyes. Persze nem elit, de nem is 32.-ik mint amiket mondanak róla. Szerintem nem a WR poszton fog múlni, hogy Minshew franchise qb matéria vagy sem. Emellé még van egy hasznos RB mögötte (mert még itt van) és két TE, akikből az egyik szerintem szolid kezdő tud lenni ha egészséges, a másikat meg még nem láttuk játszani, de előzetesen jókat mondtak róla.
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Bízom benne, hogy a draftoltak beválnak nálunk.
De van bennem hiányérzet, mert én kicsit O heavy draftot vártam Minshew miatt.
Így hogy fog kiderülni, hogy mit tud kihozni magából?
Amúgy is rengeteg hiányposzt van nálunk, ezeket nem lehet 1 drafttal letudni.
Ezért lett volna jó előbb a támadósort összerakni és utána a védelmet.
dioadam
A vedelemben szerintem sokkal nagyobb lyukak voltak/vannak. Offenseben nincsenek nagy playmakerek, de azert legalabb szolid kezdo szintu jatekosok akadnak szinte minden poszton. Engem egyaltalan nem lepett meg eddig a defense-heavy draft.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az új bookend EDGE Rushereink már egymással Insta liveoznak.
 twitter.com/Demetrius82/status/1253816981981192192

Laviska sincs híján az önbizalomnak:
 twitter.com/Demetrius82/status/1253842361253269504

Bízom benne, hogy a draftoltak beválnak nálunk.
De van bennem hiányérzet, mert én kicsit O heavy draftot vártam Minshew miatt.
Így hogy fog kiderülni, hogy mit tud kihozni magából?
Amúgy is rengeteg hiányposzt van nálunk, ezeket nem lehet 1 drafttal letudni.
Ezért lett volna jó előbb a támadósort összerakni és utána a védelmet.
dioadam
A D-ben azért több volt a need a nagy tehetségkiáramlás következtében, szóval érthető, hogy miért igazoltunk/draftoltunk oda annyi embert.

Meg Caldwell (a szokott nagy "bölcsességével") azt mondta még csütörtök éjjel, hogy szerinte jobban áll az O fegyverekben, mint 2017-ben...
Azért meglepne, ha ma nem a O-ba draftolnánk több picket, akár 6/2 arányban is. Én látok jönni 1 (vagy 2) OL-t, 1 WR-t, 1 TE-t, 1 RB-t és 1 QB-t is.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 551
Bízom benne, hogy a draftoltak beválnak nálunk.
De van bennem hiányérzet, mert én kicsit O heavy draftot vártam Minshew miatt.
Így hogy fog kiderülni, hogy mit tud kihozni magából?
Amúgy is rengeteg hiányposzt van nálunk, ezeket nem lehet 1 drafttal letudni.
Ezért lett volna jó előbb a támadósort összerakni és utána a védelmet.
több mint 4 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
Tetszik a pick, a sérülés nekem nem mervadó, az meg a legerősebbeket, legnagyobbakat is megtalálja mint Foles 😀 😀 😉... na jó nem viccelünk ilyennel. Én az előttünk, a Cards által előtt pickel is elégedett lettem volna (hello Cam), csak jöjjenek a kilók most már... most lesz érdekes a draft inkább, a hatodik kört varom már 😀
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Új dolgok, amikre fel kell készülni a Jags-től idén:
Gyakori 3-4-es felállás D-ben
 twitter.com/MiaOBrienTV/status/1253880657069191171
Hm.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1253875864162492416
Azt nem látom Taven Bryannek hol lenne helye egy 3-4-ben. És ezzel nem vagyok egyedül
 twitter.com/_John_Shipley/status/1253876116865105920
Bezzeg a legújabb jaguarsnak lenne helye mások szerint.
 twitter.com/A_Train_92/status/1253874609247653889
De jó, hogy az öreg is nálunk van.
 twitter.com/Demetrius82/status/1253880692712374272

És Wildcat QB - Shenaulttal
 twitter.com/E_Dilla/status/1253905075031982081
Egy nagyon jó/részletes prospect bemutató John Shipleytől Laviskáról:
 twitter.com/_John_Shipley/status/1253904898514698246

Szóval eddig draftoltuk idén:
A Jaguars-os Reggie Nelson CB verzióját
Egy boom or Bust EDGE rushert
Egy boom or bust WR-t
Egy NT-t.
Szerintem ebből a 3. körös Hamiltonnak van a legjobb esélye, hogy beváljon... 😊 😊 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Caldwell azt mondta 2018-ban még ő volt az 1. számú WR erre a draftra
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1253887052724256771
Vittük volna 1. körben is,ha úgy adódott volna.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1253883903833710595
Grudennek konkrét elképzelései vannak arról, hogyan használja majd (na ebben nem kételkedem).
 twitter.com/_John_Shipley/status/1253881358163853312

Ezt meg Laviska mondta magáról
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1253847411413389312
És Minshewról
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1253848018039824387
Csodabajusz örülni fog neki, ha épp nem lesz sérült...

Pár szó Hamiltonról
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1253869286478749696
Ő a Dareus pótlékunk (aki még mindig FA amúgy...)
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1253887473433927685

Ámen.
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1253876167431634944

LOL
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1253886171014463493

Volt szó arról a draft alatt, hogy cserélünk. Shenaultért majdnem felmentünk, és majdnem letradeltünk a Hamilton pick elött, de nem az sajna nem jött össze.

Este 6-kor jön a mi körünk 3 választással a 4.-ben. Ami után lesz még 5 választásunk a következő 3 körben. Kíváncsi vagyok hány picket cserélünk el jövő lvi pickekre/játéksokra.

Ezt az ötletel támogatnám pl az egyikkel a legelső 4. körössel.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1253898734020235264
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Legyen igazad Roy.
 twitter.com/Roy_Miller_III/status/1253869900407472133

9 perces highlight videó Shenaultról egyenesen Shenaulttól. 😊
 twitter.com/Jaguars/status/1253844097665728512
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOL
 twitter.com/JFowlerESPN/status/1253871648639520769
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Davon Hamilton kb az egyik legjobb run stopper NT volt Brown után. Inkább a 3. körben vigyünk ilyet, mint az 1.-ben. Remélem minimum olyan jó lesz, mint Knighton volt. Majd Woods kitanítja.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Honeybadgernek tetszik a pick!
 twitter.com/Mathieu_Era/status/1253835576509423619
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 903 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/94258650_155172909333450_6912976638307980481_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=0We3G1u3BB4Q7kNvgFTqS6Q&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYCvyaU0i2DNDScuBjRL57Q8c1i3oZULPWR75gArq62BFw&oe=6644DF5D
NFL on Instagram: "From Boulder to Duval County. @hunchoviska's a member of the @jaguars! #NFLDraft"
90K likes, 302 comments - nfl on April 24, 2020: "From Boulder to Duval County. @hunchoviska's a member of the @jaguars! #NFLDraft".
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ha nehezen írható le a neved, idén a Jaguars draftolni fog. K'Lavon Chaisson után itt van Laviska Shenault.
Újabb ember, akinek gond volt, hogy a pályára tudjon kerülni a sérülések miatt(helló Trent Baalke...).
Ha a pályára kerül és hozzá kerül a labda nehéz megállítani, csak ez nem mindig jön össze.
iktriad
Ha mindig osszejonne, top5-ben draftoltak volna 😊 itt mar ne varj bluechip jatekosokat. (en is jobban orultem volna Mims-nek pl)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha nehezen írható le a neved, idén a Jaguars draftolni fog. K'Lavon Chaisson után itt van Laviska Shenault.
Újabb ember, akinek gond volt, hogy a pályára tudjon kerülni a sérülések miatt(helló Trent Baalke...).
Ha a pályára kerül és hozzá kerül a labda nehéz megállítani, csak ez nem mindig jön össze.
több mint 4 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Ezeket így utólag azért faszság felróni, mert baromira nem tudjuk, hogy kinél ki hol állt a saját boardján.

Ha van egy olyan embered, akit nagyon akarsz és elérhető a számodra, akkor vidd ki. Felesleges rámenni arra, hogy maximalizálod a lehetőségeidet és letradelsz X helyet, mert azt gondolod, hogy még ott is bent lesz. Ez hazárdjáték, amibe nagyon sokszor elbukhatsz és a Jaguars nincs olyan helyzetben, hogy hazardírozzon.

Ha Chaissont ennyire jónak találták, hogy 1/9-en is vitték volna, akkor pláne be kell húzni őt 1/20-on, ezért felesleges ekézni őket.

Ha pedig Chaissont jobbnak értékelték, mint Simmonst, akkor 1/9-en is azt kell kiválasztani, akit jobbnak értékelnek. Az, hogy ez mennyire volt hülyeség majd később elválik.

De az első kör 32 játékosából bőven benne van hogy a fele bust lesz így vagy úgy. És lehet Simmons is bust lesz Chaisson meg épp király, nem tudhatjuk.
ervinator
Szép dolog, hogy ragaszkodik valaki a big boardjához. Az már kevésbé, hogy az egész draft 5 lehetségesebb prospectjének egyikét hátrább rangsorolja, mint egy sokat sérült, már ACL szakadáson túl járó embert, "mert nagy az upsideja". Utóbbi, mint kiderült csont nélkül 11, de könnyen lehet 13 pickkel később is elérhető lett volna...

Mindegy, remélem Caldwell hozza a páros éves formáját a 2. napon, és nem lesz olyan keserű a szám széle, mint hajnalban volt.2014-ben ugyebár jött a Lee, A-Rob, Linder trió, 2016-ban meg Myles Jack és Ngakoue.
De mielőtt valaki azt hiszi, a 2. nap az ő terepe 2013-ban 2/1 meg 3/2-re elvitte a Cyprien/Dwanye Gratz duót(jelenleg egyik sincs a ligában), 15-ben meg Yeldont és Cannt...
iktriad
De épp ezaz...
Hátrébb rangsorolta, mert Chaissont jobbnak ítélte meg, majd eldől, hogy jól ítélte e meg vagy sem.

Minden évben szakértők tömkelege csinál mock draftot, állít fel sorrendeket, amelyik 80%-ban fedik egymást, aztán az első körben kiválasztott játékosok fele valamilyen szinten bust lett.

Teljesen felesleges ezen pörögnöd, hogy Chaissont miért értékelték fel ennyire. Éljen a lehetőséggel meg a bizalommal.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezeket így utólag azért faszság felróni, mert baromira nem tudjuk, hogy kinél ki hol állt a saját boardján.

Ha van egy olyan embered, akit nagyon akarsz és elérhető a számodra, akkor vidd ki. Felesleges rámenni arra, hogy maximalizálod a lehetőségeidet és letradelsz X helyet, mert azt gondolod, hogy még ott is bent lesz. Ez hazárdjáték, amibe nagyon sokszor elbukhatsz és a Jaguars nincs olyan helyzetben, hogy hazardírozzon.

Ha Chaissont ennyire jónak találták, hogy 1/9-en is vitték volna, akkor pláne be kell húzni őt 1/20-on, ezért felesleges ekézni őket.

Ha pedig Chaissont jobbnak értékelték, mint Simmonst, akkor 1/9-en is azt kell kiválasztani, akit jobbnak értékelnek. Az, hogy ez mennyire volt hülyeség majd később elválik.

De az első kör 32 játékosából bőven benne van hogy a fele bust lesz így vagy úgy. És lehet Simmons is bust lesz Chaisson meg épp király, nem tudhatjuk.
ervinator
Szép dolog, hogy ragaszkodik valaki a big boardjához. Az már kevésbé, hogy az egész draft 5 lehetségesebb prospectjének egyikét hátrább rangsorolja, mint egy sokat sérült, már ACL szakadáson túl járó embert, "mert nagy az upsideja". Utóbbi, mint kiderült csont nélkül 11, de könnyen lehet 13 pickkel később is elérhető lett volna...

Mindegy, remélem Caldwell hozza a páros éves formáját a 2. napon, és nem lesz olyan keserű a szám széle, mint hajnalban volt.2014-ben ugyebár jött a Lee, A-Rob, Linder trió, 2016-ban meg Myles Jack és Ngakoue.
De mielőtt valaki azt hiszi, a 2. nap az ő terepe 2013-ban 2/1 meg 3/2-re elvitte a Cyprien/Dwanye Gratz duót(jelenleg egyik sincs a ligában), 15-ben meg Yeldont és Cannt...
több mint 4 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
iktriad
Ezeket így utólag azért faszság felróni, mert baromira nem tudjuk, hogy kinél ki hol állt a saját boardján.

Ha van egy olyan embered, akit nagyon akarsz és elérhető a számodra, akkor vidd ki. Felesleges rámenni arra, hogy maximalizálod a lehetőségeidet és letradelsz X helyet, mert azt gondolod, hogy még ott is bent lesz. Ez hazárdjáték, amibe nagyon sokszor elbukhatsz és a Jaguars nincs olyan helyzetben, hogy hazardírozzon.

Ha Chaissont ennyire jónak találták, hogy 1/9-en is vitték volna, akkor pláne be kell húzni őt 1/20-on, ezért felesleges ekézni őket.

Ha pedig Chaissont jobbnak értékelték, mint Simmonst, akkor 1/9-en is azt kell kiválasztani, akit jobbnak értékelnek. Az, hogy ez mennyire volt hülyeség majd később elválik.

De az első kör 32 játékosából bőven benne van hogy a fele bust lesz így vagy úgy. És lehet Simmons is bust lesz Chaisson meg épp király, nem tudhatjuk.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bárcsak mindenki olyan nagy ász lenne a front officeban a sajét dolgában, mint Tad Dickman
 twitter.com/TDickman89/status/1253736479701991426

Ha már Henderson. Wow.
 twitter.com/GatorDave_SEC/status/1253529650384588806
Ha még szerelni is tudna...Valaki írta a válaszok között írta, mintha Reggie Nelson lenne, csak lenyírt séróval. Mármint a Jags-es Reggie Nelson. Aki remek atléta volt, de leginkább nálunk a nagyon kínos szerelési kísérletei miatt emlékszünk rá. Aztán a Cincyben kapott végre jó edzőket is, akik megmentették a karrierjét.



Le kéne nyúlnotok tőlünk Ed Dodds-t, és két év alatt olyan csapatotok lenne, hogy ihaj. Én persze nem örülnék neki, így is tartok tőle, hogy rövidesen valaki elviszi. 😕

Mindenesetre ez a kidobjuk Coughlint, de mindenki mást megtartunk olyan félmegoldásnak látszik, mint amikor Irsay elhozta Ballardot, de kikötötte, hogy Pagano maradjon. Szerethető, rendes ember Pagano, de a csapaton nem tudott segíteni. A "bajkeverőtől" ti is megszabadultatok, de itt az ideje lassan nektek is azt is mérlegelni, hogy ki csak rendes ember és ki az aki hozzá is tud adni a csapathoz. Lehet rendes ember az is, mi is találtunk egyet Reich személyében, nem kell feltétlenül McDaniels félét igazolni....

(A másik aki eszembe jutott, John Dorsey. Nehéz pali, és megosztó személyiség is, de Coughlin is az volt, Belichick is az. Viszont tud csapatot építeni. Csak őt se szabad a végelenségig megtartni, mert szeret ő is költeni. 😊 Picit túl sokat is. 😊 )
peterk2005
Hajnalban megint rám törtek a rossz Caldwell pick flashbackek, és ezt elolvasva ez még csak súlyosbodott. Durva mennyi letrade ajánlat jött be és mindent visszautasítottuk.
 twitter.com/AroundTheNFL/status/1253652440068448256
Dave azt hitte 1/16-ra biztosan elviszi valaki Hendersont, Jeudyt és Chaissont. De elnézve azt, hogy kik mentek ki 2 pickkel a Jags után, 1/22-n is bent lett volna és gyűjthette volna az extra pickeket (lenne hova elkölteni...), és így is bent lett volna az egyik top 5 pickje a big boardon...
Azt már csak halkan jegyzem, hogy vitte volna ezt az embert 1/9-en. Mert ha van esélyed, hogy kivihetsz egy sokat sérült, már 1 ACL szakadáson túleső, eddig összesen 9,5 sacket szerző boom or bust EDGE rushert 1/9-en, egy brutálisan jó WR összes bent lévő prospectje vagy Simmons előtt* meg kell tenned.

*ha a netán Cards Hendersont vitte volna. Dave akkor is Chasissont viszi 1/9-n Jeudy/Lamb/Ruggs vagy a Clemson védelmi svájci bicskája helyett. Aki mint mondom, bent lett volna még 1/22-n is (a Vikes Jeffersonért jött volna 1/20-ra, az Eagles meg Reagort vitte Jefferson helyett is 1/21-n).

Ha már Caldwell. Ngakoue ügyben nem úgy tűnik, hogy mostanság elviszik | (tehát ma bejön érte valami ajánlat két 2. körért, és elpasszoljuk) |
 twitter.com/BenMurphyTV/status/1253749318533644288
Azért azt megkérdezném Yannicktól, hogy akkor mi lesz, ha nem jön érte ajánlat? 18 milliót ott hagy az asztalon, úgy hogy keresett eddig 4-et? Most hogy már Chasisson is itt van, a Jagsnek tényleg nem gond, ha úgy dönt kiüli az évet....Nem kapnak érte semmit, de més csapat se jér jól. és főleg a tweet bajnok nem.

Apropó tweetek, állítólag az új pass rusherünk durvább ebben ,a műfajban, mint sackszerzésben mint a 2 elődje együtt.
 twitter.com/E_Dilla/status/1253665801590263809
(Pacsi a gyalog galopp gifért).

Chaisson egyébként már 22 napja tudta, hova jön. 😊
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1245405637057675266

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Le kéne nyúlnotok tőlünk Ed Dodds-t, és két év alatt olyan csapatotok lenne, hogy ihaj. Én persze nem örülnék neki, így is tartok tőle, hogy rövidesen valaki elviszi. 😕

Mindenesetre ez a kidobjuk Coughlint, de mindenki mást megtartunk olyan félmegoldásnak látszik, mint amikor Irsay elhozta Ballardot, de kikötötte, hogy Pagano maradjon. Szerethető, rendes ember Pagano, de a csapaton nem tudott segíteni. A "bajkeverőtől" ti is megszabadultatok, de itt az ideje lassan nektek is azt is mérlegelni, hogy ki csak rendes ember és ki az aki hozzá is tud adni a csapathoz. Lehet rendes ember az is, mi is találtunk egyet Reich személyében, nem kell feltétlenül McDaniels félét igazolni....

(A másik aki eszembe jutott, John Dorsey. Nehéz pali, és megosztó személyiség is, de Coughlin is az volt, Belichick is az. Viszont tud csapatot építeni. Csak őt se szabad a végelenségig megtartni, mert szeret ő is költeni. 😊 Picit túl sokat is. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van egy emberke, aki kicsúszott a 2. körben, de Dave vitt volna akár 1/20-ra is. Szóval ne csodálkozunk, ha megint jön a már-már szokásos 2. körös Jags feltrade.
 twitter.com/Demetrius82/status/1253737498913771521
Sanszosan egy OT lehet az.
 twitter.com/Demetrius82/status/1253736465483345923


Mindenki utálja Taven Bryant (már Wyattet kivéve). Még a Florida mostani HC-je is.
 twitter.com/SI_AllGators/status/1253685723938656258


Megnézik Minshew mire lehet képes, de se falat se skill segítséget nem kap!
Olyan ez, mint amikor az új Beckham-et keresné egy csapat, de úgy próbajátékoztatná az embereket, hgoy össsze van kötözve a lábuk és szemfedőt tesznek rájuk.
Mennyé Gardner, mutasd meg, hogy te vagy a fasza gyerek, itt van a liga botton 3 offense, hajrá!
alatriste
Bemutatom neked Dave Caldwellt!:
 twitter.com/MiaOBrienTV/status/1253543757124980736
Ez se tanult semmit 3 év alatt, amíg TC itt volt. Ugyanúgy tévképzetei vannak a keret erősségeiről, mint abban a 4 évben, ő volt itt a góré. És neki betonbiztos a helye 2021-re...

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 075 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Megnézik Minshew mire lehet képes, de se falat se skill segítséget nem kap!
Olyan ez, mint amikor az új Beckham-et keresné egy csapat, de úgy próbajátékoztatná az embereket, hgoy össsze van kötözve a lábuk és szemfedőt tesznek rájuk.
Mennyé Gardner, mutasd meg, hogy te vagy a fasza gyerek, itt van a liga botton 3 offense, hajrá!


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nocsak, lesz idén 3-4-ezés. Az utolsó névre felhívom a figyelmemet itt!
 twitter.com/MiaOBrienTV/status/1253540046805835777
Caldwell úgy tűnik nagyon is számít arra az utolsó névre.
 twitter.com/MiaOBrienTV/status/1253544211699425281
Kár, hogy Yan már nem biztos, hogy így van vele.

Na ilyenek miatt nem akartam, hogy Caldwell maradjon. Chaisson lett volna a pick 1/9-n, ha Henderson addigra elviszik. Tehát ha Simmons bent van, akkor is. Chaisson simán lecsúszott 1/20-ra, de mi azért vittük volna 1/9-re... Sose tanulsz, Dave ugye?
 twitter.com/KahunaMed/status/1253701085312831489
A cikk, amiből linkelve van az idézet amúgy egész jó képet ad, hogy mi történt a Jags war roomjában tegnap éjjel,

Ez meg itt egyesen no comment/facepalm kategória
 twitter.com/MiaOBrienTV/status/1253543757124980736
2017-ben nálunk volt Hurns, A-Rob (hamar IR-re ment, ok), Lee, Westbrook és Cole, RB poszton Fournette, Ivory, Yeldon és Grant. TE-ben Marcedes. Hasonlítsuk össze ezt azzal, ami most van . Nálatok is az jött ki, hogy a 2017-es O sokkal jobb állapotban volt fegyverek terén?

Ma azért én 2 támadó érkezését várom(OL/WR) .

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Nem örülök Vincent. De hátha ő is olyan remek lesz, mint a legutóbbi 1/9-es Henderson pickünk.
 www.youtube.com/watch?v=mIIbj6mYJLU

Sajna hiába elit atléta, szerelni nem szeret, úgy meg nehéz jó védővé válni...
iktriad
Jó ég de imádtam ezt az embert bazdki... Ez a pofonos megoldása teljesen az én stílusom. Kicsit mindig Jax. fan leszek csoport rivális létemre 😀
több mint 4 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
Részvétem Ik, de csak azért, mert tudom, hogy te nem őket szeretted volna, és sz*r lehet heteket készülni, ennyi sok pickért izgulni és átélni hogy olyant húznak akit nem akarsz.

De. Szerintem Henderson nagy fogás lesz. 😊 Most jön a nyafogás, hogy nem jól ütközik, meg hasonlók, de ki nem sz*rja le, ha leveszi a pályáról az ellenfél legjobb elkapóját. Majd szerelnek a linebackerek. Ő meg megoldja, hogy ne kapják el a labdát.

Chaisson már nekem is túl Jaguars pick lett, értem én, hogy elment Calais, Darius, nem lesz Ngakogue, de ez akkor is erősen "nincs jobb ötletünk, húzzuk be a legjobb kint levő edge-t". Szóval hasznosabbat is lehetett volna húzni. De legalább nem lesz bust. Vagy csak olyan so-so bust, akit azért lehet használni.
peterk2005
Szerintem IKnek sem magával az emberekkel van baja (vagyis nem akkora, hogy eret kellene vágni), hanem azzal mint nekünk is. Olyan needre jöttek a pickek, amiket magunk generáltunk és fullra elkerülhető lett volna. Ergo huzhattunk volna helyette olyan helyre, ahol eddig nem volt más opció (most így ezek a lyukak továbbra is ott vannak). Arról ne is beszéljünk, hogy K''''Lavon igazából azzal, hogy(HA) rajtunk szárad Janika extra felesleges és méginkább elkerülhető picknek tűnik (legalábbis rövid távon). Jelenleg túl a sövényen és az első körön, pont ugyanott tartunk mint a Bostoniak... a megfelelő szögből nézve nem volt első körünk pár hátsó körösért cserébe. Csak lehet itt kicsit több a need ekkora luxushoz.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Részvétem Ik, de csak azért, mert tudom, hogy te nem őket szeretted volna, és sz*r lehet heteket készülni, ennyi sok pickért izgulni és átélni hogy olyant húznak akit nem akarsz.

De. Szerintem Henderson nagy fogás lesz. 😊 Most jön a nyafogás, hogy nem jól ütközik, meg hasonlók, de ki nem sz*rja le, ha leveszi a pályáról az ellenfél legjobb elkapóját. Majd szerelnek a linebackerek. Ő meg megoldja, hogy ne kapják el a labdát.

Chaisson már nekem is túl Jaguars pick lett, értem én, hogy elment Calais, Darius, nem lesz Ngakogue, de ez akkor is erősen "nincs jobb ötletünk, húzzuk be a legjobb kint levő edge-t". Szóval hasznosabbat is lehetett volna húzni. De legalább nem lesz bust. Vagy csak olyan so-so bust, akit azért lehet használni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)