Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
DO IT! DO IT! DO IT! DO IT! 😊 😊 😊
 twitter.com/ryanohalloran/status/1252344745503809542
De hiányoznak Halloran "meg nem nevezett Jaguars médiamunkás" tweetjei...

A Jags MEGVÁRTA, hogy Lee egészséges legyen, és könnyebben tudjon Marqise ezáltal új csapatot találni FA-ként most.
 twitter.com/APMarkLong/status/1252308299267145732
Amúgy Bouyet, Campbellt és Folest is oda cseréltük, ahova menni akartak. A Jags egy szarul működtetett franchsie, de amióta TC lelépett Yannickon kívül mindenki más igazán renddes bánásmódban részesült.

Érik a Top 42-es WR pick.
 twitter.com/APMarkLong/status/1252309683202899968
És tuti nem az lesz az egyetlen WR húzás. Mellesleg Conleyt de főleg Westbrookot megkínálnám majd egy ár-érték aránynak megfelelő új szerződéssel, ha Yan és Fournette lelépett. Marqise-on most 5,25 milliót spórolt a Jags. Lassan Top 10-ben leszünk idén is cap spaceben azok után, hogy a soha nem látott mennyiségű salary cap negatív feléről indultunk...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dilla azt mondta, Leet holnap akarta elengedni a Jags. Szóval lehet a Tony-Yan affér után a Lee cut valójában egy nagy "Baszódj meg" középső ujj mutatás Yannick felé?
 twitter.com/E_Dilla/status/1252311626415591424
Itt van Lee, aki sose elégedetlenkedettet (csak folyton sérült volt..), szóval őt csak úgy elengedi a Jags, Yan meg csak tweeteljen, amit akar, de akkor se megy sehova.

Éjszaka felveszik Dilláék az draft kiadását a Bold City Podnak, azt hiszem "must listen" cucc lesz.

Számomra ez a durvább, nem is az, hogy csak 9 (vagy 7 ha Fourn és Yann is mennek) maradt a 22-ből. Van olyan, hogy újra kell építkezni (a Coltsnál ennél is kevesebb játékos maradt), itt az a szomorú, hogy sok távozó még fiatal volt, a csapat gerincét alkothatta volna / alkothatná még évekig. Ennyire többet nem szabad elszúrni.

Ráadásul ugye a Jags vezeti az egész ligát az utóbbi 20 évben top10-es pickekben, és kb. a Browns az egyedüli csapat amelyiknek sikerült a Jagsnél is többet elkótyavetyélni belőle. Összevetésként egy random (értsd hol jó, hol rossz, de korrekten irányított) csapat mint pl. a Panthers háromszor húzhatot top10-ben az elmúlt 15 évben, és kihúzták Kuechly-t, Newtont, McCaffrey-t. És sok ilyen csapat van azért. Szóval elment a vén akarnok, most meg kell mutatni!
peterk2005
Kiváncsi leszek mit alkot Caldwell azok után, hogy újra ő a góré. Tanult Coughlin alatt (akinek azért voltak jó pickjei, ezt el kell ismerni) vagy maradt az az 1. körben bakizó, utána vagy terített betlit (13, 15) vagy király draft classokat(14,16) produkáló GM, aki volt. Félek, hogy minimum az egyik 1. körös minimum bebustolja. Továbbra se értem miért az ő helye betonbiztos a csapatnál, szemben Marronenal...

Mike Florio és Peter King vitáztak erről egy jó húsz percnyit a minap Prescott kapcsán, és nem jutottak dűlőre. Nem is nagyon lehet, mert mindkét fél szempontjai megérthetőek. A csapaté is, hiszen a jó játékos nagy érték, nem lehet csak úgy lazán lemondogatni róluk. Meg a játékosé is, hiszen pl. Ngakogue (és Prescott is) 4 évig "pennykért" játszott sokmilliót érő szinten, amivel már így is rengeteg pénzt kerestek a csapatuknak, "joguk van" azt mondani, hogy kérem a pénzem.

(A twitter kiszólogatást nem minősítem, van okosabb és kevésbé okos játékos, de én nem hiszem, hogy ez alapvetően befolyásolná a dolgot. Az befolyásolná csak, ha Yannick AB-i útra tévedne, de a baromságok tweetelése azért még messze van ettől. Von Miller is tweetelgetett "baromságokat" a szerződése előtt, aztán másnap már senkit nem érdekelt. Ez se fog érdekelni semmit, amint a Jags megkapja a pickjét - legyen az akármi a végén - Yannick meg az új contractját valahol.)
peterk2005
Én értem Yan sértődöttségét, de ezzel a viselkedéssel, főleg a mai tulaj fiát (leendő tulajt) cseszegetni... elég kontra produktív. Főleg, hogy mint Tony mondta, áron alul nem akarjuk elengedni, tehát a saját helyzetét nehezíti meg. Amúgy ilyen viselkedéssel sok sikert megkapni az évi 20 milliót amit akar, és amineke a közelében februárban tényleg ajánlott neki a Jags. Jelen állás szerint örülhet, ha kap 15,4-et (amit Coughlin akart perkálni neki valójában a hírek szerint). És ok, pennyket keresett, de majdnem 18 millió ütné idén a markát. ha aláírja a taget. Az 4,5-szer annyi, mint amit az elmúlt 4 évben keresett. Szerintem ez a mai tweet

Hát én nem lepődnék meg, ha Henderson jobb lenne 1 éven belül, mint Okudah, szerintem vele jól járnátok. 😊
peterk2005
Nem sok embert/Jags fant követek twitteren, aki örülne Hendersonnak, és ezek az urak/1-2 hölgy több Florida meccset láttam, mint én. A sebessége, atletikussága megvan, csak szerelni nem szeret - ez róla a konszenzus, amit mondogatnak. És válasszunk már más egyetemről is, mint a Floridáról a draft elején.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Már csak Brandon Linder (meg Shatley) maradt az akkori amúgy remek 2014-es draft classból, ami A-Robot, Leet, Lindert, Telvin és Hurnst produkálta nekünk...
 twitter.com/_John_Shipley/status/1252314438302150664iktriad
Számomra ez a durvább, nem is az, hogy csak 9 (vagy 7 ha Fourn és Yann is mennek) maradt a 22-ből. Van olyan, hogy újra kell építkezni (a Coltsnál ennél is kevesebb játékos maradt), itt az a szomorú, hogy sok távozó még fiatal volt, a csapat gerincét alkothatta volna / alkothatná még évekig. Ennyire többet nem szabad elszúrni.

Ráadásul ugye a Jags vezeti az egész ligát az utóbbi 20 évben top10-es pickekben, és kb. a Browns az egyedüli csapat amelyiknek sikerült a Jagsnél is többet elkótyavetyélni belőle. Összevetésként egy random (értsd hol jó, hol rossz, de korrekten irányított) csapat mint pl. a Panthers háromszor húzhatot top10-ben az elmúlt 15 évben, és kihúzták Kuechly-t, Newtont, McCaffrey-t. És sok ilyen csapat van azért. Szóval elment a vén akarnok, most meg kell mutatni!

Az az egy pont, ami támadható Tonynál. Bár azt szinte elmondta, hogy a tavaly nyári (amúgy irtó gusztustalan) szórakozásért Yannickkal szinte kizárólag TC-t terheli a felelősség. De amúgy minden másban kb igaza van. iktriad
Mike Florio és Peter King vitáztak erről egy jó húsz percnyit a minap Prescott kapcsán, és nem jutottak dűlőre. Nem is nagyon lehet, mert mindkét fél szempontjai megérthetőek. A csapaté is, hiszen a jó játékos nagy érték, nem lehet csak úgy lazán lemondogatni róluk. Meg a játékosé is, hiszen pl. Ngakogue (és Prescott is) 4 évig "pennykért" játszott sokmilliót érő szinten, amivel már így is rengeteg pénzt kerestek a csapatuknak, "joguk van" azt mondani, hogy kérem a pénzem.

(A twitter kiszólogatást nem minősítem, van okosabb és kevésbé okos játékos, de én nem hiszem, hogy ez alapvetően befolyásolná a dolgot. Az befolyásolná csak, ha Yannick AB-i útra tévedne, de a baromságok tweetelése azért még messze van ettől. Von Miller is tweetelgetett "baromságokat" a szerződése előtt, aztán másnap már senkit nem érdekelt. Ez se fog érdekelni semmit, amint a Jags megkapja a pickjét - legyen az akármi a végén - Yannick meg az új contractját valahol.)

Kp annyira repesnék az ötletért, mint az ugyanebben a cikkben szereplő mock draftjábanában hozzánk jósolt CJ Hendersonért 1/9-en. Köszi Peter King, de nem kell egy olyan CB, aki nem szeret szerelni, tökmindegy milyen gyors. A Justin Jefferson 1/20-as pickjétől se lennék túl boldog FYI.iktriad
Hát én nem lepődnék meg, ha Henderson jobb lenne 1 éven belül, mint Okudah, szerintem vele jól járnátok. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aki tul sokat ir este 10-kor, igy jar! 😀
Stez
Mondja ezt valaki a Colts topikból, ahonnan kiutálnák Lev Tolsztojt, mert túl rövideket ír. 😊
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Yikes.
 twitter.com/FieldYates/status/1252315334473732096
Tegnap volt a 3. fordulós TNF ismétlése a Sport TV-n (simán legyalultuk a későbbi AFC döntős Titanst FYI), és nem győztem számolni, hányan játszottak a Jagsban, akik már nem fognak.. Nagyon más lesz az idei Jags.
Lee mellett a RB Taj McGowan is ment.
 twitter.com/Jaguars/status/1252313114378416129
Már csak Brandon Linder (meg Shatley) maradt az akkori amúgy remek 2014-es draft classból, ami A-Robot, Leet, Lindert, Telvin és Hurnst produkálta nekünk...
 twitter.com/_John_Shipley/status/1252314438302150664

Ez a "new regime here" duma büdi, attól hogy sokszor mondják még nem lesz igaz, mivel szinte minden arc ugyanaz az FOban mint volt.
Húsrágó
Az az egy pont, ami támadható Tonynál. Bár azt szinte elmondta, hogy a tavaly nyári (amúgy irtó gusztustalan) szórakozásért Yannickkal szinte kizárólag TC-t terheli a felelősség. De amúgy minden másban kb igaza van.


Ne rinyaljal, neked meg van munkad, rengeteg masik embernek mar nincs!
Stez
Örülök, hogy sikerült a lényegre fókuszálni. 😉
iktriad
Aki tul sokat ir este 10-kor, igy jar! 😀

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Yikes.
 twitter.com/FieldYates/status/1252315334473732096
Tegnap volt a 3. fordulós TNF ismétlése a Sport TV-n (simán legyalultuk a későbbi AFC döntős Titanst FYI), és nem győztem számolni, hányan játszottak a Jagsban, akik már nem fognak.. Nagyon más lesz az idei Jags.
Lee mellett a RB Taj McGowan is ment.
 twitter.com/Jaguars/status/1252313114378416129
Már csak Brandon Linder (meg Shatley) maradt az akkori amúgy remek 2014-es draft classból, ami A-Robot, Leet, Lindert, Telvin és Hurnst produkálta nekünk...
 twitter.com/_John_Shipley/status/1252314438302150664

Ez a "new regime here" duma büdi, attól hogy sokszor mondják még nem lesz igaz, mivel szinte minden arc ugyanaz az FOban mint volt.
Húsrágó
Az az egy pont, ami támadható Tonynál. Bár azt szinte elmondta, hogy a tavaly nyári (amúgy irtó gusztustalan) szórakozásért Yannickkal szinte kizárólag TC-t terheli a felelősség. De amúgy minden másban kb igaza van.


Ne rinyaljal, neked meg van munkad, rengeteg masik embernek mar nincs!
Stez
Örülök, hogy sikerült a lényegre fókuszálni. 😉
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nincs is "felemelőbb" érzés, mikor egy hossssszú, fárasztó munkanap után arra jössz haza, hogy a kedvenc csapatod leendő tulaja és a kereten lévő legjobb játékos egymást flameli twitteren...
 twitter.com/TonyKhan/status/1252285913411006481
 twitter.com/TonyKhan/status/1252292957895606272
 twitter.com/TonyKhan/status/1252293363866513408
Ez nálam 3-0 amúgy Shao fia Tonynak... Yannick meg lassan rosszabb lesz a hátfajósnál vagy Fowlernél, az meg nagy szó. Azt hittem Dante volt az éretlen hülyegyerek.


Hopp M. Lee repült.
dande
Meglepő. Ja nem.
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1252309815046680576
Amúgy nagyon jól kijött abból a Jags, hogy A-Rob helyett Lee és Moncrief lett megfizetve. Ja nem.

FUCK NO.
 twitter.com/BigCatCountry/status/1252262707174260736
Kp annyira repesnék az ötletért, mint az ugyanebben a cikkben szereplő mock draftjábanában hozzánk jósolt CJ Hendersonért 1/9-en. Köszi Peter King, de nem kell egy olyan CB, aki nem szeret szerelni, tökmindegy milyen gyors. A Justin Jefferson 1/20-as pickjétől se lennék túl boldog FYI.

Utóbbi két szezonban Thompsonnak van 300 futott yardja, összesen. Még életében nem lépte át egy szezonban a 400 yardot, 300 fölé egyszer jutott. Elkapásban hozott kb ugyan ennyit, de tényleg ez lenne a nagy terv?
winston
Thompson egyike lenne a 3 vagy 4 futóknak akiket rotálnánk. Agyrém volt, hoogy tavaly Fournette úgv volt fent a sanpek 92%-ában, hogy 1 meccset kihagyott., Nálam van abban ráció, hogy az egyik driveban mondjuk Ozigb és Armsetad váltja egymást, a következőben meg Thopson és mondjuk a héten drafton jövő RB. Egyből nem lennénk olyan kiszámíthatóak.
iktriad
Ne rinyaljal, neked meg van munkad, rengeteg masik embernek mar nincs!

több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 029 — Jaguars fan
Ez a "new regime here" duma büdi, attól hogy sokszor mondják még nem lesz igaz, mivel szinte minden arc ugyanaz az FOban mint volt.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nincs is "felemelőbb" érzés, mikor egy hossssszú, fárasztó munkanap után arra jössz haza, hogy a kedvenc csapatod leendő tulaja és a kereten lévő legjobb játékos egymást flameli twitteren...
 twitter.com/TonyKhan/status/1252285913411006481
 twitter.com/TonyKhan/status/1252292957895606272
 twitter.com/TonyKhan/status/1252293363866513408
Ez nálam 3-0 amúgy Shao fia Tonynak... Yannick meg lassan rosszabb lesz a hátfajósnál vagy Fowlernél, az meg nagy szó. Azt hittem Dante volt az éretlen hülyegyerek.


Hopp M. Lee repült.
dande
Meglepő. Ja nem.
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1252309815046680576
Amúgy nagyon jól kijött abból a Jags, hogy A-Rob helyett Lee és Moncrief lett megfizetve. Ja nem.

FUCK NO.
 twitter.com/BigCatCountry/status/1252262707174260736
Kp annyira repesnék az ötletért, mint az ugyanebben a cikkben szereplő mock draftjábanában hozzánk jósolt CJ Hendersonért 1/9-en. Köszi Peter King, de nem kell egy olyan CB, aki nem szeret szerelni, tökmindegy milyen gyors. A Justin Jefferson 1/20-as pickjétől se lennék túl boldog FYI.

Utóbbi két szezonban Thompsonnak van 300 futott yardja, összesen. Még életében nem lépte át egy szezonban a 400 yardot, 300 fölé egyszer jutott. Elkapásban hozott kb ugyan ennyit, de tényleg ez lenne a nagy terv?
winston
Thompson egyike lenne a 3 vagy 4 futóknak akiket rotálnánk. Agyrém volt, hoogy tavaly Fournette úgv volt fent a sanpek 92%-ában, hogy 1 meccset kihagyott., Nálam van abban ráció, hogy az egyik driveban mondjuk Ozigb és Armsetad váltja egymást, a következőben meg Thopson és mondjuk a héten drafton jövő RB. Egyből nem lennénk olyan kiszámíthatóak.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hopp M. Lee repült.
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Írtam mér párszor, de most is leírom, szvsz, ha Fournette megy kb másnap leigazoljuk veterán RB-nek Chris Thomspont, és ő, Armstead, Ozigbo meg a 2. nap érkező RB rookie lesz az idei RB 4-esünk.
iktriad
Utóbbi két szezonban Thompsonnak van 300 futott yardja, összesen. Még életében nem lépte át egy szezonban a 400 yardot, 300 fölé egyszer jutott. Elkapásban hozott kb ugyan ennyit, de tényleg ez lenne a nagy terv?

A fal dolog is jogos, azt is tudom, hogy Fournette nem olyan, mint egy 1/4-es futó, de az itt felsorolt opciók közül magasan a legjobb. Egy jobb fal mögött, lehet akár még jobb.

Azért akarjuk elpasszolni Fournettet, mert nálunk épp kiárusítás van és aki nincs benne a hosszú távú terveinkben és lehet érte kapni valakit, azt elboltoljuk. Plusz Fournette nem épp a legnépszerűbb pár edzőnél és front office emberkénél.
iktriad
Igen, ezt sajnos akkor el kell fogadni, de azért vannak kétségeim ezzel a tervvel kapcsolatban, eleve azzal, hogy konkrétan létezne.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért akarjuk elpasszolni Fournettet, mert nálunk épp kiárusítás van és aki nincs benne a hosszú távú terveinkben és lehet érte kapni valakit, azt elboltoljuk. Plusz Fournette nem épp a legnépszerűbb pár edzőnél és front office emberkénél.
iktriad
Ha ez igaz, akkor Marrone&Caldwell nem egy évig lesz még itt. Ha most bizonyítaniuk kell, akkor nem cserélik el Fournette-t mert vele nagyobb eséllyel mentik meg az állásukat
kisvanek4
Marrone helye ingatag. Caldwellé betonbiztos 2021-re is.

Úgy látszik olyan "remek" volt a kooperáció Coughlin és a FO többi tagja között, hogy rajta kívül hiába maradt lényegében mindenki, mégis úgy viselkednek, mint egy újonnan felállt stáb: takarítanak. 😀

Ha egy 5. kört sikerülne érte kapni, már megérné a dolog, tekintve a RB-k értékét manapság. Az 5. nél jobb pick már csoda lenne. De mindig akad 1-2 hülye GM a ligában, egy próbát megér. 😊

winston: a futásotok nem Fournette-en fog múlni. Ha lesz fal, akkor lesz futás is, és elérhető még fél tucatnyi teljesen használható back. Pl. Carlos Hyde, vagy a Denverből túltengés és alul teljesítés miatt kirakott Devontae Booker, aki amúgy egy jobb helyzetben szerintem nem lett volna rossz. Csak amikor ő kapott esélyt akkor nem volt fal Denverben, aztán jöttek Lindsay-ék. Vagy pl. elérhető - minimálpénzért - az a Jonathan Williams, aki tavaly Marlon Mack átmeneti lesérülésekor két meccsen kétszer futott 100 yard fölött. Ha lesz fal, itt is fog tudni futni.

(Majdnem leírtam, hogy még akár Melvin Gordon is elérhető, de aztán bevillant, hogy őt már elvitte Elway Denverbe ..... hogy minek, azt ma sem értem. 😊 )
peterk2005
Írtam mér párszor, de most is leírom, szvsz, ha Fournette megy kb másnap leigazoljuk veterán RB-nek Chris Thomspont, és ő, Armstead, Ozigbo meg a 2. nap érkező RB rookie lesz az idei RB 4-esünk.
több mint 4 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Azért akarjuk elpasszolni Fournettet, mert nálunk épp kiárusítás van és aki nincs benne a hosszú távú terveinkben és lehet érte kapni valakit, azt elboltoljuk. Plusz Fournette nem épp a legnépszerűbb pár edzőnél és front office emberkénél.
iktriad
Ha ez igaz, akkor Marrone&Caldwell nem egy évig lesz még itt. Ha most bizonyítaniuk kell, akkor nem cserélik el Fournette-t mert vele nagyobb eséllyel mentik meg az állásukat
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Úgy látszik olyan "remek" volt a kooperáció Coughlin és a FO többi tagja között, hogy rajta kívül hiába maradt lényegében mindenki, mégis úgy viselkednek, mint egy újonnan felállt stáb: takarítanak. 😀

Ha egy 5. kört sikerülne érte kapni, már megérné a dolog, tekintve a RB-k értékét manapság. Az 5. nél jobb pick már csoda lenne. De mindig akad 1-2 hülye GM a ligában, egy próbát megér. 😊

winston: a futásotok nem Fournette-en fog múlni. Ha lesz fal, akkor lesz futás is, és elérhető még fél tucatnyi teljesen használható back. Pl. Carlos Hyde, vagy a Denverből túltengés és alul teljesítés miatt kirakott Devontae Booker, aki amúgy egy jobb helyzetben szerintem nem lett volna rossz. Csak amikor ő kapott esélyt akkor nem volt fal Denverben, aztán jöttek Lindsay-ék. Vagy pl. elérhető - minimálpénzért - az a Jonathan Williams, aki tavaly Marlon Mack átmeneti lesérülésekor két meccsen kétszer futott 100 yard fölött. Ha lesz fal, itt is fog tudni futni.

(Majdnem leírtam, hogy még akár Melvin Gordon is elérhető, de aztán bevillant, hogy őt már elvitte Elway Denverbe ..... hogy minek, azt ma sem értem. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Továbbra sem értek egyet a Fournette dologgal, hacsak nincs valami személyes dolog a háttérben, amiről nem tudunk. A pénzt része engem nem érdekel, az idei ~4 millió, és az utána megspórolandó pénz sem az én pénzem, de persze megérteném, ha cap hell-ben lenne a csapat, de ha jól tudom, jövőre nagyon jól fogunk állni, és most sincs már nagy vész. Nagyon elől lett húzva? Igen, valószínűleg bőven a tehetségén felül. De ez már teljesen mindegy, ha egy UDFA hozná ugyan ezeket a számokat, akkor gondolom maradna ő az RB#1 (és akkor utána őt is meg kéne ugyan úgy fizetni). Ja és a "vele kevésbé kreatív a playhívás" dolgot ne varrjuk már az ő nyakába, amikor elviekben elkapásban és passzblokkban is több, mint jó szintet hoz.

Szvsz, engem nem sikerült meggyőzni, hogy miért kell elpasszolni az offense egyik valamit produkáló játékosát. Vagy csak az én emlékeim szépültek meg a nagy bezártságban?

Az ellenértékre kíváncsi leszek, meg persze talán jó futót lehet a legjobban bemákolni a későbbi körökben is, de mostanában itt ez sem sikerült. Lesz plusz egy need, amire el kell lőni majd egy 2. napos picket, pedig lenne helye bőven máshol is.
winston
Azért akarjuk elpasszolni Fournettet, mert nálunk épp kiárusítás van és aki nincs benne a hosszú távú terveinkben és lehet érte kapni valakit, azt elboltoljuk. Plusz Fournette nem épp a legnépszerűbb pár edzőnél és front office emberkénél.
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Továbbra sem értek egyet a Fournette dologgal, hacsak nincs valami személyes dolog a háttérben, amiről nem tudunk. A pénzt része engem nem érdekel, az idei ~4 millió, és az utána megspórolandó pénz sem az én pénzem, de persze megérteném, ha cap hell-ben lenne a csapat, de ha jól tudom, jövőre nagyon jól fogunk állni, és most sincs már nagy vész. Nagyon elől lett húzva? Igen, valószínűleg bőven a tehetségén felül. De ez már teljesen mindegy, ha egy UDFA hozná ugyan ezeket a számokat, akkor gondolom maradna ő az RB#1 (és akkor utána őt is meg kéne ugyan úgy fizetni). Ja és a "vele kevésbé kreatív a playhívás" dolgot ne varrjuk már az ő nyakába, amikor elviekben elkapásban és passzblokkban is több, mint jó szintet hoz.

Szvsz, engem nem sikerült meggyőzni, hogy miért kell elpasszolni az offense egyik valamit produkáló játékosát. Vagy csak az én emlékeim szépültek meg a nagy bezártságban?

Az ellenértékre kíváncsi leszek, meg persze talán jó futót lehet a legjobban bemákolni a későbbi körökben is, de mostanában itt ez sem sikerült. Lesz plusz egy need, amire el kell lőni majd egy 2. napos picket, pedig lenne helye bőven máshol is.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fournetti imádná ha SB esélyes csapat vinné végre, a teljesítményén is meglátszana - win-win-win helyzet!
Húsrágó
Csak ne Chad Hennet küldjék vissza érte ellenértéknek.
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 029 — Jaguars fan
Fournetti imádná ha SB esélyes csapat vinné végre, a teljesítményén is meglátszana - win-win-win helyzet!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valamelyest meglepő, de a Cheifs az egyik csapat, amely Fournettért érdeklődik!
 twitter.com/E_Dilla/status/1251909594810593281

És John Shipley 4 pontban összeszedte a gondolatait az esetleges Fat Lenny csere kapcsán.
 twitter.com/JaguarReport/status/1251913135507857410
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Austen Lane még mindig a legnagyobb király. 😊 😊 😊
 twitter.com/A_Train_92/status/1251900225712795648

Ez meg nagyon gáz...
 twitter.com/1010XLAG/status/1251877928650125315
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyre "szebb" ez a névsor...
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1251869865989869568
Amúgy ahogy Conley és Keelan Cole(elég jól) és DeDe(nem jól) zárta az évet, nekik hármuknak kb. holtversenyben kéne lenniük a 10. helyen.
Egyébként Lambo és Cooke is simán Top 10-es lenne, ha Hays az ST játékosokat is számításba veszi.
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1251874440155193344
Amúgy vajon Carlyonnál Top 10 közelben van-e már a jó Taven?...

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fournetti helyére egy rendes futó kéne, nem egy "maradék", mert az megint rossz irányba vinné a dolgokat ha minden teher a Magicre hárulna.
Húsrágó
Ha elboltoljuk a draftig, akkor a 2. nap jönni fog RB. Plusz FA-ről Chris Thompson.
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 029 — Jaguars fan
Fournetti helyére egy rendes futó kéne, nem egy "maradék", mert az megint rossz irányba vinné a dolgokat ha minden teher a Magicre hárulna.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Lions Zack Moss-ba szerelmes.
Már kétszer meetingeltünk vele privátban.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fat Lenny kifejezetten érett reakciója a levegőben logó cseréjének a hírére.
 twitter.com/_fournette/status/1251697549972561921
Egyébként pár órája kérdezte valaki milyen a viszony közte meg Minshew közt az eheti újabb "Cam Newtont a Jagsbe" kijelentése után.
 twitter.com/_fournette/status/1251580346786856965
El is hiszem neki, és abban is biztos vagyok, hogy a Cam-es kijelentéseknek minimális vagy 0 a szerepe abban, hogy el akarjuk cserélni.

Egyébként ha Fournette el lesz boltolva, akkor a már jó ideje belengetett Chris Thompson igazolás szvsz nagyon gyorsan valóság lesz, csak hogy legyen egy veterán RB (Gruden kapcsolattal) a kereten.

Ha lesz Fournette csere, biztos jó ellenértéket fogunk kapni érte. Miért írom ezt? Mert LaCanfora szerint nem.
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/1251655299687157762
A csávókám rosszabb találati aránnyal dolgozik velünk kapcsolatban mint az álló óra, ami egy nap legalább kétszer pontos még így is...
Ha nem játékos jön érte cserébe, jó lenne kipréselni valakiből egy 2. napi picket(úgy is tele vagyunk már 4. és 5. körös pickekkel. 😊 ). A Bucs, Lions, Rams, Seahawks, Redskins, Eagles, Steelers hetesből bárkiről kinézem hogy cserélne érte. Különösen az első 4-ből.

Szerkesztette: iktriad