Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai változások a keretben (sajnos Tanner Lee még mindig a Jags játékosa...)

Az IR-re tett James Onwualu mellett a pót draft prospekt Marcus Simms mehet IR-re, ha nem csaklizza el valaki waiveren.


Jött helyettük a WR Quadree Henderson, aki tavaly a Gintsben returnerkedett, és megfordult a Steelersben és idén a Jetsben.
LB poszton egy egykori FCS kiválóság, Davis Tull érkezett. Anno a Chattanoogában 2-szer is finalista(a top 3-ban végzett a szavazásban) volt a Buck Buchanan díjra(FCS év védője). Sajnos a profiknál hiába vitte el az 5. körben a Saints, se ott, se a Falconsban, se a Ramsben nem váltotta meg a világot. Próbálkozott a CFL-ben és az AAF-ben is.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van egy jó és egy rossz hírem Wyatt.
A jó hír.
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1159844850348384257
A rossz hír:
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1159843585602117634

Will Richardsont tegnap jó sokat játszatta az edzői stáb.
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1159845731101892614

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Coltsot néztem (valameddig, végignézni nem bírtam) - és hát nálunk is volt egy sereg aki nem lépett pályára. ... hogy megvolt-e nálunk is a 30-40 hiányzó azt nem tudom,...peterk2005
No megnéztem az offenset. Hát .... a leendő kezdőből nem játszott Luck, Mack, Hilton, Ebron, Doyle, Kelly, Castonzo, Glowinski, Campbell, Wilkins. Ez a kb. 14 emberből (a WR/TE personnellel és a futó committeeval együtt) 10. A védelmet nem nézem meg, ott is hasonló volt az arány.

Walkthrough, cseresorral.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
ennek így mi értelme volt? szakmailag is és emberileg is gáz. mekkora inkompetencia kell ehhez?
gedam
Efelé megy a liga. Nem láttam a meccseket, csak átfutottam az nfl.com-ot és a többi csapat is bőségesen pihentetett nem csak kezdőket, de még rotációs játékosokat is.

A Coltsot néztem (valameddig, végignézni nem bírtam) - és hát nálunk is volt egy sereg aki nem lépett pályára. Senki nem játszott akinek volt bármi kis bibije eddig a TC-n, és a majdani kezdők zöme is a pálya szélén szotyizott. Hogy megvolt-e nálunk is a 30-40 hiányzó azt nem tudom, nem számolfattam, de nem lehettünk messze ettől a számtól mi sem. Az előszezon inkább gyorsan mint lassan át fog menni viccbe.

(Az NFL meg majd jól rávetődik a témára, hogy ez egy vicc .... és jön a 18 meccses szezon. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Keelan Cole: a visszahordott TD-jénél én egy visszajátszásból nem láttam, hogy hol volt a szabálytalanság, de igazából mindegy is, az szép volt. Ezután már csak egy elejtett labdájára emlékszem, rohadt nagy csalódás nekem a srác, remélem még összekapja magát az előszezon hátralevő részében, mert különben repülni fog.
npetiii
Wow, ez igen! Ilyen részletes összefoglalót írni maximum respekt egy ilyen fos teljesítményről. Taps, taps, taps.

Cole TD-jénél Andrew Wingard a fehér, szőke, hosszú hajú(=nem hiába hívja Marrone Thornak 😊 ) wyomingi UDFA rookie safety holdingolt, ezért fújták vissza a TD-t. Egyébként igazad van, sajna egyértelmű. hogy max returnerként foghat keretet, ami a 2017-es éve (de még a tavalyi Pats alapszakasz meccs) után kijózanítóan nagy pofon.

Tanner Lee-vel kapcsolatban 100%-ig egyet értünk, már az is amatőr hiba volt, hogy egyáltalán ledraftoltuk (lásd a Jerry Jones anekdota róla). De sajna azt hiszem, még pár hétig el kell viselnünk.
Minshew tényleg nem volt az igazi, de csórikámon legalább láttam, hogy igyekszik(és nem csak akkor, mikor az életért futott). Most ennyi tellett tőle, többnyire kezdők ellen, szinte csak cserék élén. Remélem látunk majd rajta fejlődést a hátra lévő 3 előszezon meccsen.
Egyébként meg remélem Foles idén nem tervez megsérülni és meccseket kihagyni...csak ilyenre nem volt példa, mikor ő volt a kezdő QB a karrierje során...


Blue meg elméletileg a 2. számú RB a kereten, szóval elvárható, hogy hozza magát. Megjegyzem nekem Armstead is tetszett, amikor bent volt és remélem nincs agyrázkódása az 1. (előszezon) meccse után.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
Röviden: ez egy kalap szar volt.
Kicsit hosszabban: nekem nincs gondom azzal, hogy a kezdők nem öltöztek be, de akkor legalább remélem, hogy lesz következménye annak, ahogy egyesek játszottak. Egy példát kiemelve: remélem délután Tanner Lee már nem lesz rosteren és kipróbálunk helyette valaki mást, mert nyilvánvaló, hogy még camp bodynak sem alkalmas szerencsétlen.
Minshew: hiába próbáljátok védeni azzal, hogy rossz volt előtte a fal (ami tény, egyébként), de akkor is borzasztóan játszott. Sokszor nem vette észre, hova kellene passzolnia, amikor eltalált valakit, akkor is rövid volt a passza. Konkrétan emlékszem egy esetre, azt hiszem Tre McBride volt a receiver, akinek vissza kellett vetődnie a labdáért, így pont egy yard hiányzott a first downhoz, pedig ezt már óvodában is úgy tanítják, hogy a first down vonalig dobd el a labdát ilyenkor. Az Iktriad által linkelt Young tackle-nél, amikor lerepült róla a sisak, pedig csak annyit, hogy bár nem volt jó a snap, de meg kellett volna fognia a labdát, ráadásul egy linebacker zúzta le, szóval neki kellett volna észrevennie, hogy ott blitz lesz, nem feltétlenül a támadófalra kenném azt az esetet. Amíg Minshew volt a pályán azon gondolkodtam, hogy milyen lehet a többi csere irányítónk, ha ő így játszik, aztán csattanós választ kaptam...
Keelan Cole: a visszahordott TD-jénél én egy visszajátszásból nem láttam, hogy hol volt a szabálytalanság, de igazából mindegy is, az szép volt. Ezután már csak egy elejtett labdájára emlékszem, rohadt nagy csalódás nekem a srác, remélem még összekapja magát az előszezon hátralevő részében, mert különben repülni fog.
Alfred Blue: meglepett, hogy egész normálisan futott, lehet, hogy csak azért, mert semmit nem vártam tőle.
C.J. Reavis: Blue mellett a másik, akit dicsérni lehet, látom Marrone és az újságírók is őt emelték ki. Nem volt nehéz dolguk, még nekem is feltűnt, hogy jól játszott, akkor nyilván másnak még inkább.
Tae Hayes: Winstonnak teljesen igaza van, az INT rendben volt, viszont ahogy utána Miles Boykin kétszer is megszívatta, azt rossz volt nézni, még akkor is, ha teljesen jogos holding miatt a TD-t nem adták meg.
Smoot továbbra sem győzött meg. Josh Allenből túl keveset láttunk ahhoz, hogy bármi érdemit lehessen mondani róla (szép volt a tackle az első playben). Sem Tre Herndon, sem Quenton Meeks nem tetszik továbbra sem, egyiket sem látom jó megoldásnak a Ramsey - Bouye - Hayden trió mögé. Saivion Smith-t akartam még figyelni, de elfeledkeztem róla meccs közben.
Így hirtelen ennyi.
Ja, igen! Azt mondtam már, hogy ez egy kalap szar volt?

több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Tae Hayes pickje tenyleg szep volt, csak utana 2 jatekban haza lett kuldve, rajta szerzett a Ravens csereQB fel perc alatt TD-t (amit aztan visszafujtak o-line holding miatt, de az nem rajta mult)

Cole returnje is szep volt, aztan elejtett egy sima labdat.

Nem ertettem a tegnapi koncepciot, sajnaltam Minchewet, mert nagyon akart, de altalaban ugy 1 masodperce volt passzolni a csere o-line elott.

Nem most kell jonak lenni, meg cserek jatszottak vegig, nyilvan nem az az FO celja hogy en Ujbudan ejjel 2-kor jol szorakozzak, de elso idei elmenynek jo szar volt 😀
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ennek így most nem sok értelme volt.

ennek így mi értelme volt? szakmailag is és emberileg is gáz. mekkora inkompetencia kell ehhez?
gedam
Coughlinék úgy voltak vele, hogy egyrészt már eleget edzetek a kezdők ellenetek a héten, másrészt szívességet tettek nektek, hogy meghozzák az önbizalmatokat a szezonra, hogy majd viszonzásképp hogy majd mi is kérjünk valami szívességet a szezon során. 😉 😊

Vagy csak tényleg eltévesztették a naptárat, és azt hitték, most van a 4. hét az előszezonban.

Az amúgy megvan, hogy a Jags offense nem hogy nem szerzett pontot, de még ÁT SE JUTOTT EGÉSZ MECCSEN A RAVENS TÉRFELÉRE?! Ez esetben tényleg meg kellett volna adni a zebráknak Cole 102 yardos KR TD-jét alamizsnaként...

Minshew ilyen statokkal is a legjobb Jags QB tudott lenni: 14/7 46 passzolt yard. Csórikám az egész 1. félidőben kb az életéért futott, ezért nem bántom azzal, hogy nem vett észre 1-2 tök üres célpontot.

Marrone a meccs után 4 embert emelt ki, C.J. Reavist (aki tényleg villogott), a jó Josh Allent, Dawuane Smootot és D.J. Alexandert. Mi a közös bennük? Egyik se támadó...

Kis összefoglaló azoknak, akik nagyon helyesen inkább aludtak meccsnézés helyett.
 www.lockedonjaguars.com/jaguars/preseason-jaguars-shut-out-by-ravens/

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
gedam 5 702
Ha jól számolom a Jags HARMINCKÉT játékost pihentet ma.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1159585127502110720
Nem is tudtam, hogy már az előszezon 4. hete van... Nem nagyon emlékszem olyanra, hogy a kezdők ne játszottak volna az 1. héten. Mi ez a terheléskönnyítés? Nem ismerek Coughlinra.
Ja és Ogbuehi pihenőt kapott egészségesen?! Dislike! A csávókán egyáltalán nem teljesített olyan jól, hogy ilyen jó bánásmódot kapjon....Szegény Minshewt ki fogják nyírni, ráadásul se fala, se fegyverei nem lesznek. Megkapja WR-ben Keelan Cole-t, Olivert leszámítva az összes TE-t, RB-ben Armsteadet és Bluet és kb ennyi.
iktriad
ennek így most nem sok értelme volt.
Ha jól számolom a Jags HARMINCKÉT játékost pihentet ma.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1159585127502110720
Nem is tudtam, hogy már az előszezon 4. hete van... Nem nagyon emlékszem olyanra, hogy a kezdők ne játszottak volna az 1. héten. Mi ez a terheléskönnyítés? Nem ismerek Coughlinra.
Ja és Ogbuehi pihenőt kapott egészségesen?! Dislike! A csávókán egyáltalán nem teljesített olyan jól, hogy ilyen jó bánásmódot kapjon....Szegény Minshewt ki fogják nyírni, ráadásul se fala, se fegyverei nem lesznek. Megkapja WR-ben Keelan Cole-t, Olivert leszámítva az összes TE-t, RB-ben Armsteadet és Bluet és kb ennyi.
iktriad
ennek így mi értelme volt? szakmailag is és emberileg is gáz. mekkora inkompetencia kell ehhez?

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha jól számolom a Jags HARMINCKÉT játékost pihentet ma.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1159585127502110720
Nem is tudtam, hogy már az előszezon 4. hete van... Nem nagyon emlékszem olyanra, hogy a kezdők ne játszottak volna az 1. héten. Mi ez a terheléskönnyítés? Nem ismerek Coughlinra.
Ja és Ogbuehi pihenőt kapott egészségesen?! Dislike! A csávókán egyáltalán nem teljesített olyan jól, hogy ilyen jó bánásmódot kapjon....Szegény Minshewt ki fogják nyírni, ráadásul se fala, se fegyverei nem lesznek. Megkapja WR-ben Keelan Cole-t, Olivert leszámítva az összes TE-t, RB-ben Armsteadet és Bluet és kb ennyi.
iktriad
wtf
winston
Íme az eredmény:
 twitter.com/phillip_heilman/status/1159653261621760000
 twitter.com/AdamStites_/status/1159647072431333377

Illusztrálom milyen volt az OL:
 twitter.com/SharpFootball/status/1159625331491430402
Minshewnak vagy 3-szor is lerepült a meccs alatt a sisakja. Valaki kösse meg neki rendesen legközelebb.


További jó hírek:
 twitter.com/phillip_heilman/status/1159641650639114240
Ő amúgy az est nagyon kevés fénypontjának egyike volt.

A másik Tae Hayes pickje.
 twitter.com/Jaguars/status/1159630128034402304

Keelan Cole elővette a benne rejlő Jaydon Mickenst, és volt egy visszafújt 102 yardos KR TD-je. Akkor viccelődtem, hogy nehogy ez legyen a legjobb esélyünk a pontszerzésre. Nos, az volt...

Még valami: Tanner Lee hogy a túróba van még kereten és főleg McGough előtt a depth ccharton? Első 3 playe ma: sack, sack, pick 6...
Találtam a twitteren egy anekdotát vele kapcsolatban, ami még jobban szégyenbe hozza a Jaguars front officet, hogy egy 6. körös picket áldozott rá tavaly.
 twitter.com/FourVerts/status/956938043193266177
UDFA tryoutosok nem ilyen kilátástalanok, mint ő a 2. évében és ez a helyzet nála edzésen is. Ezzel az erővel Bencsis Márkot is vihettük volna tavaly a 6. körben, nem hiszem hogy rosszabbul jártunk volna...

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ha jól számolom a Jags HARMINCKÉT játékost pihentet ma.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1159585127502110720
Nem is tudtam, hogy már az előszezon 4. hete van... Nem nagyon emlékszem olyanra, hogy a kezdők ne játszottak volna az 1. héten. Mi ez a terheléskönnyítés? Nem ismerek Coughlinra.
Ja és Ogbuehi pihenőt kapott egészségesen?! Dislike! A csávókán egyáltalán nem teljesített olyan jól, hogy ilyen jó bánásmódot kapjon....Szegény Minshewt ki fogják nyírni, ráadásul se fala, se fegyverei nem lesznek. Megkapja WR-ben Keelan Cole-t, Olivert leszámítva az összes TE-t, RB-ben Armsteadet és Bluet és kb ennyi.
iktriad
wtf
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha jól számolom a Jags HARMINCKÉT játékost pihentet ma.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1159585127502110720
Nem is tudtam, hogy már az előszezon 4. hete van... Nem nagyon emlékszem olyanra, hogy a kezdők ne játszottak volna az 1. héten. Mi ez a terheléskönnyítés? Nem ismerek Coughlinra.
Ja és Ogbuehi pihenőt kapott egészségesen?! Dislike! A csávókán egyáltalán nem teljesített olyan jól, hogy ilyen jó bánásmódot kapjon....Szegény Minshewt ki fogják nyírni, ráadásul se fala, se fegyverei nem lesznek. Megkapja WR-ben Keelan Cole-t, Olivert leszámítva az összes TE-t, RB-ben Armsteadet és Bluet és kb ennyi.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 460 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Ramsey vendége volt Taylor Lewan podcastjának (még az offseasonban, nem a napokban), és elmondta, hogy ha FA lesz, akkor vagy a Titansban vagy a Raidersben szeretne játszani. Mindkettő érthető, Nashville-ben nőtt fel, Vegas pedig minden szempontból izgatja a fantáziáját.

Mindez rendben is van, de hogy minek mondja el nyilvánosan mindezt? Hát mert ő Ramsey. 😊

 www.nfl.com/news/story/0ap3000001039672/article/jalen-ramsey-has-interest-in-raiders-titans-if-fa
peterk2005
Mondanám, hogy a Jags FO nem lesz olyan hülye, hogy elengedje, de ez a front office vitte Mahomes helyette Fournettet 1/4-re, engedte el A-Robot és fizette ki Marqise Leet és dobott 10 milliót Moncriefhoz, vágott oda egy 3 éves szerződést Bortleshez, hogy aztán a következő évben kivágja és most szórakozzon a 2. legjobb fiatal játékosával annak új szerződése kapcsán. Egy szóval... bármi megtörténhet.
iktriad
Ezt még olvasni is szörnyű, nemhogy belegondolni!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
5 + 1 (Minshew) ember, akire ma érdemes lesz figyelni.
 www.1010xl.com/2019/08/08/jaguars-preseason-opener-all-about-rookie-qb-gardner-minshew/
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ramsey vendége volt Taylor Lewan podcastjának (még az offseasonban, nem a napokban), és elmondta, hogy ha FA lesz, akkor vagy a Titansban vagy a Raidersben szeretne játszani. Mindkettő érthető, Nashville-ben nőtt fel, Vegas pedig minden szempontból izgatja a fantáziáját.

Mindez rendben is van, de hogy minek mondja el nyilvánosan mindezt? Hát mert ő Ramsey. 😊

 www.nfl.com/news/story/0ap3000001039672/article/jalen-ramsey-has-interest-in-raiders-titans-if-fa
peterk2005
Mondanám, hogy a Jags FO nem lesz olyan hülye, hogy elengedje, de ez a front office vitte Mahomes helyette Fournettet 1/4-re, engedte el A-Robot és fizette ki Marqise Leet és dobott 10 milliót Moncriefhoz, vágott oda egy 3 éves szerződést Bortleshez, hogy aztán a következő évben kivágja, szórjon el egy 5. körös picket Carlos Hydera, hogy aztán 8 meccs után kivágja és egy 6. körös picket Tanner Leere, aki egy rossz UDFA tryoutos rookie szintet tud megütni 1,5 év után, és most szórakozzon a 2. legjobb fiatal játékosával annak új szerződése kapcsán. Egy szóval... bármi megtörténhet.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ramsey vendége volt Taylor Lewan podcastjának (még az offseasonban, nem a napokban), és elmondta, hogy ha FA lesz, akkor vagy a Titansban vagy a Raidersben szeretne játszani. Mindkettő érthető, Nashville-ben nőtt fel, Vegas pedig minden szempontból izgatja a fantáziáját.

Mindez rendben is van, de hogy minek mondja el nyilvánosan mindezt? Hát mert ő Ramsey. 😊

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/zy084exxgmyalivxcnnc
Jalen Ramsey has interest in Raiders, Titans if FA
Jalen Ramsey has made it clear he'd like to remain with the Jaguars -- at a high cost. If the two sides don't eventually agree to a long-term deal, Ramsey says he'd like to play for either the Titans or Raiders.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mert olyan jó a chemistry Foles és a DeDe, Chark Conley (+ Swaim) trió között.
iktriad
Edzőtáboros kémia amolyan szervetlen kémia.
Ami számít (a szerves kémia) majd a tétmeccseken jön elő. Én még nem kezdek el lelkesedni ebben a kérdésben, különösen, hogy Keelan Cole rosterhelyét féltem! 😊

Amúgy Lee még Bortles labdáiból is közelítette az 1000 yardot csak sose tudott rendesen végigjátszani egy szezont. Nem kérdés, hogy odafér a rosterre.
Húsrágó
Lee-nek azert nem hinném, hogy tartania kellene keretből kiszorulástól, báár nem lenne annyira ördögtől való, ha valakin spórolni akarnának. Nagyon tetszik a WR-sor, nem rossz ez a 2. számú WR-ekkel feltöltött egység, de Lee egészségesen elég megbízható, sokoldalú. a Moncrief - Robinson "csere" azért még mindig elég fájó, ő nagyon kellene.
winston
Leet idén nem lehet kirakni, mert Bortleshez hasonlóan borzalmas mennyiségű dead money maradna utána, abból meg elég volt Blake szerződését benyelni idénre.
Nem árt, ha van, meg 2016-ban volt ő kvázi támadó MVP is, csak attól tartok, kezdetben lehet a lemaradása elég nagy lesz a Dede-Chark-Conley trióhoz képest, és ennek ellenére be lesz lökve a kezdőbe, mikor ezt a triót kéne tömni labdákkal.

Keelan Colenak nagyon kell hajtania, mert mint mondtam Pryor (igaz főleg Minshewval) nagyon impresszív eddig TC alatt, tehát inkább talán az övé most az 5. WR posztja, míg a Cole a 6. szvsz. Keelan helyében, ha kapnék KR/PR feladatokat az előszezonban, abból megpróbálnám kihozni a maximumot, mert azzal kereten lehet ragadni. Szóval alakuljon át Jaydon Mickensé. 😊 😊 😊
Winston: Ne is mondd, nem vagyok nyugtalan a WR sorunkkal kapcsolatban, de ha lenne A-Rob, akkor egyből másképp festene a leányzó fekvése. Ha csak belegondolunk abba, hogy miatt mennyivel nagyobb sansza lenne DeDe&társainak villogni...


Éjjel GAMEDAY! Bár Marrone azt mondta, lehet többet játszanak a kezdők most és a jövő héten (és a 3. héten kevesebbet) mint szoktak
iktriad
Na ne már, pedig úgy megörültem, hogy adjuk a Dolphins elleni meccset.
Maka
Ez még nem 100%, de voltak erre utaló nyilatkozatok. Ha ma Folesék tovább lesznek bent, mint szoktak (=bőven a 2. negyedben is játszanak), akkor tényleg ez lehet a stratégia.

Ha netán a mi kezdőink rövidebb etapot kapnak a Phins kezdői ellen 2 hét múlva, annak is lehet előnye. Minshewt pl. jó lenne kezdők ellen is látni, főleg ha azt veszed, hogy Foles nem játszott le 16 meccset még, mióta profi...

Egy biztos, várós közvetítés lesz, főleg, hogy veled a Jags-es jelenlét is biztosítva lesz. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Éjjel GAMEDAY! Bár Marrone azt mondta, lehet többet játszanak a kezdők most és a jövő héten (és a 3. héten kevesebbet) mint szoktak
iktriad
Na ne már, pedig úgy megörültem, hogy adjuk a Dolphins elleni meccset.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
mert olyan jó a chemistry Foles és a DeDe, Chark Conley (+ Swaim) trió között.
iktriad
Edzőtáboros kémia amolyan szervetlen kémia.
Ami számít (a szerves kémia) majd a tétmeccseken jön elő. Én még nem kezdek el lelkesedni ebben a kérdésben, különösen, hogy Keelan Cole rosterhelyét féltem! 😊

Amúgy Lee még Bortles labdáiból is közelítette az 1000 yardot csak sose tudott rendesen végigjátszani egy szezont. Nem kérdés, hogy odafér a rosterre.
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Lee-nek azert nem hinném, hogy tartania kellene keretből kiszorulástól, báár nem lenne annyira ördögtől való, ha valakin spórolni akarnának. Nagyon tetszik a WR-sor, nem rossz ez a 2. számú WR-ekkel feltöltött egység, de Lee egészségesen elég megbízható, sokoldalú. a Moncrief - Robinson "csere" azért még mindig elég fájó, ő nagyon kellene.

Szerkesztette: winston
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Éjjel GAMEDAY! Bár Marrone azt mondta, lehet többet játszanak a kezdők most és a jövő héten (és a 3. héten kevesebbet) mint szoktak, azért azt hiszem, ma ez az úr kerül fő szerepbe.

Ha így lesz, akkor remélem a Minshew ->Pryor halálos(vagy halárus?) fegyver ma elsül 1-2 alkalommal. 😊 😊 😊


Mindig jönnek az ilyen-olyan kisebb-nagyobb sérülések, felépülések, nehéz követni...
Ik: körvonalazódik kire/kikre nem számíthatunk a kezdetkor?? (Regular-ra gondolok, pre-season nem fontos).
Köszi
Stoki
A két 3. körös rookie Quincy Williams és Josh Oliver a legnagyobb kérdőjel, bár Marrone-ék váltig állítják, hogy előbbi bevethető lesz szezonkezdetre.
Akik még kérdésesek, azok Cam Robinson és Marqise Lee, de mindkettő visszatérésére jók az esélyek. Cam nagyon kell, mert akármennyire is ingatag a játéka, egészségesen még mindig jobb opció LT-ben, mint Josh Wells vagy Leonard Wester...Leeről meg már írtam, hogy a kinti beatek azon gondolkodnak, hogy be tudja-e verekedni-e magát a kezdőbe és ott tud-e komoly szerepet vállalni (a 10 millió pluszos idei fizujával...), mert olyan jó a chemistry Foles és a DeDe, Chark Conley (+ Swaim) trió között.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 460 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Mindig jönnek az ilyen-olyan kisebb-nagyobb sérülések, felépülések, nehéz követni...
Ik: körvonalazódik kire/kikre nem számíthatunk a kezdetkor?? (Regular-ra gondolok, pre-season nem fontos).
Köszi
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fantasy alert: kezdjétek el felszedni fantasyban Swaim-t. Kurva sok elkapása lesz, ha egészséges marad.
iktriad
jó, és jacknek hány tackleje lesz? 😀
eaglesmcnabb
Szintén kurva sok. Ő maga mondta, hogy 150 körül szeretne produkálni idén. Elnézve az LB sorunkat, ahol ő az egyedüli biztos pont, ha idén is annyit játszik, mint tavaly (= 1 snapet se hagy ki egész évben!), akkor meglesz neki. Ráadásul contract yearben van!
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Fantasy alert: kezdjétek el felszedni fantasyban Swaim-t. Kurva sok elkapása lesz, ha egészséges marad.
iktriad
jó, és jacknek hány tackleje lesz? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért azzal, hogy Allen ide került, lehet, hogy a Ramsey-Jack-Yannick hármasból ha egyet el kell engedni, akkor az Yannick lesz. Csak még ugye lutri, hogy Allen mekkora ász (nagy, vagy nagyonnagy, hehe), meg hogy Calais meddig húzza magas szinten. Nagyon fontos lenne megtartani, de van, hogy nem lehet. Túl jól sikerült az a draft, 😊 Szerintem még az FO nem tudja, mi legyen, és időt akar húzni, hogy lássák, mit kéne lépni, kit lehet nélkülözni, ha nem lesz elég pénz.

Mellesleg Yannick nem lett volna RFA, ha nem jelenik meg 6.-ig? Szerintem ezért (is) tért vissza.
winston
Igen, pont ezért tért vissza. És a franchise tagek miatt még 2 évig is akár szórakozhatna a Jags FO Yannickkal. Ha van eszünk, megtartjuk, főleg, hogy Telvin miatt nem kis összeg szabadult fel már idénre is, és Calais sem lesz fiatalabb. Arról nem is beszélve, hogy ő meg Dareus is lelép(het) jövőre, akkor meg igencsak kéne a Yannick- Allen duó, hogy legalább edge rusher poszton meglegyünk. Értem, hogy kell majd a zsé Ramsey brutálisnak ígérkező új szerződéséhez, de azért nem csak rá kell fókuszálni. (És akkor Myles jack új szerződése még szóba se került...)



Rég voltam ilyen (vagy soha?) nyugodt WR poszton, mint a most rajtoló szezon előtt, remélem ez nem kincstári optimizmus, mint ahogy abban is bízom, hogy Folesnak lesz ideje egyáltalán felnézni, mert különben sz.rt se ér az egész!
Stoki
Avagy mit tesz a passzjátékkal, ha a QB nem olyan szeszélyes, mint az áprilisi (újabban már májusi is) időjárás. 😉

Szerkesztette: iktriad