Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ne adjunk neki évi 18 milliónál többet! Ne adjunk neki évi 18 milliónál többet! Ne adjunk neki évi 18 milliónál többet! Ne adjunk neki évi 18 milliónál többet! Ne adjunk neki évi 18 milliónál többet! Ne adjunk neki évi 18 milliónál többet! Ne adjunk neki évi 18 milliónál többet! Ne adjunk neki évi 18 milliónál többet! Ne adjunk neki évi 18 milliónál többet!
 twitter.com/Brodell_Haggins/status/1104407882324418560
Ne adjunk neki évi 18 milliónál többet! Ne adjunk neki évi 18 milliónál többet! Ne adjunk neki évi 18 milliónál többet! Ne adjunk neki évi 18 milliónál többet! Ne adjunk neki évi 18 milliónál többet! Ne adjunk neki Ne adjunk neki évi 18 milliónál többet! évi 18 milliónál többet! Ne adjunk neki évi 18 milliónál többet! Ne adjunk neki évi 18 milliónál többet!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hyde a kivágása után 1 nappal valószínűleg új csapatot talál Kansasben. Majd ellenünk ő és Andy Reid megmutatja az ősszel, hogyan kellett volna használni...
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Malik a 6 éves 86 millás szerződéséből majdnem pontosan a felét realizált: 3 évet és 45 millát.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elköszönő üzenetek:
Malik Jackson
 www.instagram.com/p/BuxJEBbAuDV/
Gipson
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/51755150_2346575482041744_4085892749373099581_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=wDx_Z2zRYLYQ7kNvgHTUbhK&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfC98s8tGIvY49cosagq5M3EfF-zOiNdhuMvywjRdggV8g&oe=66373AE4
Tashaun Gipson on Instagram: "Blessed to have had this opportunity to play here in Jacksonville from my first playoff game to AFC championship game. I’m solid and will always be solid. It’s truly been real thank all the real ones that’s rocked with me! Glory be to God and his favor will land me in new heights 🙌🏾✊🏾✌🏾"
7,533 likes, 490 comments - t_gip_39 on March 8, 2019: "Blessed to have had this opportunity to play here in Jacksonville from my first playoff game to AFC championship game. I’m solid and wi...".

Bárhová kerülnek, egy-egy minőségi játékost nyer az új csapatuk.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Legyen

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bontakozzon ki. A többinek nem kell beválnia, mert azok ténykérdések 😊
Wyatt
Mit jelent a kibontakozás? Nálam ilyen hypepal minimum 1 All-Pro és 2 Pro Bowl szereplés még a rookie szerződése idején (az ötödik éves opciót - már ha lehívjuk egyáltalán...- beleszámítom ebbe).
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bontakozzon ki. A többinek nem kell beválnia, mert azok ténykérdések 😊

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idén se igazoljuk le Eric Weddle-t...
 twitter.com/AdamSchefter/status/1104133847359389697
iktriad
Baltimoreba is gyűrűt nyerni ment...
Amadeus
Azért még mindig egy jó kis játékos, az öltözőben is hasznos ember (ami nálunk nem ártana...) és olcsóbb lett volna, mint Gipson. Szerintem ő egy okos igazolás a Ramstől.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Idén se igazoljuk le Eric Weddle-t...
 twitter.com/AdamSchefter/status/1104133847359389697
iktriad
Baltimoreba is gyűrűt nyerni ment...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jajj nekem 😀
Wyatt
Ne izgulj. Ha az alábbiakat teljesíti a lieblinged, nem lesz baj.
Jajj, de nem kellett volna ezt csinálnotok. Hoztatok egy JJ klónt, aki gyorsabb, mint Watt, robbanékonyabb, mint Donald és majdnem olyan agilis, mint ők. Mondjuk itt legalább tényleg ki is tud majd bontakozniWyatt
Ha meg mégse így lesz, nos... oh well. 😉 😉
Jajj nekem 😀
Wyatt
Ez a death threat a Bryan pick miatt van? 😊

Már csak ezért sem tippelek a Jafs draftra, nehogy Ik jinxelje a kólámat. 😀
peterk2005
Nem death threat, csak halálra cikizés. 😊 És jöhet nyugodtan a tipped, ilyenfajta jóslat miatt nem foglak hibáztatni, akkor se, ha bejön. hacsak nem Dickie Metcalfera gondolsz 1/7-re. Akkor gondolj másra! Sürgősen! 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jajj nekem 😀
Wyatt
Ez a death threat a Bryan pick miatt van? 😊

Már csak ezért sem tippelek a Jafs draftra, nehogy Ik jinxelje a kólámat. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jajj nekem 😀

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idén se igazoljuk le Eric Weddle-t...
 twitter.com/AdamSchefter/status/1104133847359389697
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Foles visszakullog hozzánk s csak azért is nyerünk vele még egy SBt 😛
dande
Wentz-et meg eltradelitek jövőre hozzánk? 😊
iktriad
Aztán 8.-10. mérkőzés fele lesérül(ahogy szokott )
És újra kezdődik a a QB mizéria 😜
Rózsa Sándor (betyár)
Majd Haskins beugrik arra a pár meccsre. 😊 | Ha Foles visszamegy Philybe, a Jags szerintem feltradel Haskinsért. 😉 |
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Foles visszakullog hozzánk s csak azért is nyerünk vele még egy SBt 😛
dande
Wentz-et meg eltradelitek jövőre hozzánk? 😊
iktriad
Aztán 8.-10. mérkőzés fele lesérül(ahogy szokott )
És újra kezdődik a a QB mizéria 😜
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Foles visszakullog hozzánk s csak azért is nyerünk vele még egy SBt 😛
dande
Wentz-et meg eltradelitek jövőre hozzánk? 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Foles visszakullog hozzánk s csak azért is nyerünk vele még egy SBt 😛
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ki lehet a ma kirakott 5-ös utódja a posztjain:
 www.lockedonjaguars.com/jaguars/who-will-fill-in-for-the-jaguars-at-each-cap-casualty-position/
Taven Bryan és Overton alap, de szerintem se a tétmeccsen még 1 OT snapet nem játszó Will Richardsson, se Wilson közel sem biztos befutók a posztjukon. Legalábbis a Jags okosan tenné, ha hozna mindkét posztra 1-1 embert konkurenciának.

Sajna úgy tűnik az általam szívesen látott Weddlenek rengeteg a kérője.
 twitter.com/RapSheet/status/1104110465255460864

Ramsey véleménye Gipson elbocsátásról.
 twitter.com/jalenramsey/status/1104105901064183811

Tinker elköszönő üzenete
 twitter.com/carsontink/status/1104116383284150272

Rapapa szerint továbbra se biztos Foles érkezése.
 twitter.com/RapSheet/status/1104088867639123969
Tehát még van egy kevés remény, hogy megússzuk Folest és a 8-8-as QB purgatóriumot...

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"20+ milliót akarsz évente Nick? Ok, viszlát. Majd akkor Teddy lesz a BridgewaterQB"
 twitter.com/WJXTBJackson/status/1104069869425831938


Na kb így kell alkudozni Jags. Nem jössz annyiért, amennyit adnánk? Ok akkor odaadjuk másnak a 2/3-át és draftolunk egyet ( | ami szerintem alapból az okosabb megoldás lenne...) | .

Még egy kis Schefter beszéd A Jags QB kereséséről
 twitter.com/KevinFromDuval/status/1104101684593283077


2 óra alatt 3 millióról $30,639,572-ra duzzadt a cap spacünk, és
1. ebben Bortles még nincs benne
2. ebből kb egyedül Gipsont fogjuk megérezni. Meg esetleg Malikot, de ha így lesz, akkor halára lesz verbálisan szadizva Wyatt... De ha Eric Weddle érkezne a helyére, akkor még Gipsont se..

Parnell maga kérte, hogy engedjük el Rapapa szerint.
.
Csinálják a pénzt Folesnak. Szerintem amúgy nem 15 milliót. Se nem 18-at, de majd meglátjuk. Az már talán-talán, de én többre tippelek. Eddig eléggé bejött amit tippeltem, még a végén kiderül, hogy nekem marad a Jax, Ik-nek meg a maradék 31 csapat 😀 Eddig kb. annyit nem találtam el, hogy Darius maradt és Gipson ment és nem fordítva.

A draftra viszont nem tippelek, nehogy bejöjjön és Ik a fejemet vegye. 😀 😀

peterk2005
Amúgy ennyiből tradelhetnének Derek Carrért is.
Amadeus
Ha Carr jobb lenne Folesnál, biztosan.
De már az eredményesség is szempont.
Sobri Jóska
Kár, hogy mindkettő csak valamivel jobb, mint az átlag....

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Csinálják a pénzt Folesnak. Szerintem amúgy nem 15 milliót. Se nem 18-at, de majd meglátjuk. Az már talán-talán, de én többre tippelek. Eddig eléggé bejött amit tippeltem, még a végén kiderül, hogy nekem marad a Jax, Ik-nek meg a maradék 31 csapat 😀 Eddig kb. annyit nem találtam el, hogy Darius maradt és Gipson ment és nem fordítva.

A draftra viszont nem tippelek, nehogy bejöjjön és Ik a fejemet vegye. 😀 😀
peterk2005
Amúgy ennyiből tradelhetnének Derek Carrért is.
Amadeus
Ha Carr jobb lenne Folesnál, biztosan.
De már az eredményesség is szempont.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags megvárta míg offline legyek pár órára... Jellemző.

Carson Tinker kirakása már senki se tűnik fel? Ejnye-bejnye.
 twitter.com/Jaguars/status/1104076863482331136
Abry Jones ezzel az egyedüli legrégebben itt lévő jaguár (2013).

Bortles majd jövő héten repül, amint megjött a veterán QB utód.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1104071568559390721

Csinálják a pénzt Folesnak. Szerintem amúgy nem 15 milliót. Se nem 18-at, de majd meglátjuk. Az már talán-talán, de én többre tippelek. Eddig eléggé bejött amit tippeltem, még a végén kiderül, hogy nekem marad a Jax, Ik-nek meg a maradék 31 csapat 😀 Eddig kb. annyit nem találtam el, hogy Darius maradt és Gipson ment és nem fordítva.

A draftra viszont nem tippelek, nehogy bejöjjön és Ik a fejemet vegye. 😀 😀
peterk2005
Ki ad még rajtunk kívül Folesnak 15+ milliót-t? Na látod. Akkor meg minek kéne túlfizetni? Mert ő 20+-t akar? Én meg azt, hogy a honvéd leigazolja CR7-t és Messit egyszerre, de annak sincs realitása. Ha ennyit akar, a jags meg max 17-et akar adni, akkor mondhatja, hogy visszük Bridgewatert minimum 5-6 millióval olcsóbban és draftolunk egyet 1/7-en azt viszont látás. Akkor hova megy Foles a a fizetési igényeivel? A CFL-be?
Miért szerinted ki jön a Jax-be 1/7-en Folesszal a fedélzeten? Dickie "úgy fordulok, mint egy tankerhajó" Metcalfe?

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csinálják a pénzt Folesnak. Szerintem amúgy nem 15 milliót. Se nem 18-at, de majd meglátjuk. Az már talán-talán, de én többre tippelek. Eddig eléggé bejött amit tippeltem, még a végén kiderül, hogy nekem marad a Jax, Ik-nek meg a maradék 31 csapat 😀 Eddig kb. annyit nem találtam el, hogy Darius maradt és Gipson ment és nem fordítva.

A draftra viszont nem tippelek, nehogy bejöjjön és Ik a fejemet vegye. 😀 😀
peterk2005
Amúgy ennyiből tradelhetnének Derek Carrért is.
Amadeus
Azért ahhoz még picket is kéne adni, és nem is valami utolsó napi adjunkvalamit. Egy a cap helyzetét éppen racionalizáló csapatnál egy ilyen lépés nem logikus .... kivéve persze, ha netán Carr-ban egy elit franchise irányítót látnának Jacksonville-ben, amit kétlek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Csinálják a pénzt Folesnak. Szerintem amúgy nem 15 milliót. Se nem 18-at, de majd meglátjuk. Az már talán-talán, de én többre tippelek. Eddig eléggé bejött amit tippeltem, még a végén kiderül, hogy nekem marad a Jax, Ik-nek meg a maradék 31 csapat 😀 Eddig kb. annyit nem találtam el, hogy Darius maradt és Gipson ment és nem fordítva.

A draftra viszont nem tippelek, nehogy bejöjjön és Ik a fejemet vegye. 😀 😀
peterk2005
Amúgy ennyiből tradelhetnének Derek Carrért is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
Csinálják a pénzt Folesnak. Szerintem amúgy nem 15 milliót. (Se nem 18-at, de majd meglátjuk, az már talán-talán).
peterk2005
Ja, ez sima 20+ lesz szerintem.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csinálják a pénzt Folesnak. Szerintem amúgy nem 15 milliót. Se nem 18-at, de majd meglátjuk. Az már talán-talán, de én többre tippelek. Eddig eléggé bejött amit tippeltem, még a végén kiderül, hogy nekem marad a Jax, Ik-nek meg a maradék 31 csapat 😀 Eddig kb. annyit nem találtam el, hogy Darius maradt és Gipson ment és nem fordítva.

A draftra viszont nem tippelek, nehogy bejöjjön és Ik a fejemet vegye. 😀 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)