Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
csipkelli 3 285
Biztos Blake. És az a kérdésed, ilyen kicsi javulásért megéri-e cserélni tudva a pénzügyi részét. Mi Eagles szurkolók sokat látunk Folesban. A többieknek meg csak annyi rémlik, hogy mindenhol megbukott. Én szurkolok neki, szerintem megmenti pár ember seggét. Vagy nem.

Szerkesztette: csipkelli
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már hallom a hangokat ha jövőre meccseket nyertek vele, hogy hát úgy is a védelem miatt van meg Bortlessel is ment volna csak nem kapott esélyt... Annyira tipikus szánalmas s röhögséges..... 3 SBt nyer 2n MVP akkor sem kapná meg az elismerést ami megilleti mert csak....
dande
esküszöm csak egy dolgot nem értek, ha Foles olyan marha nagy király akkor miért nem cserélitek el Wentzet valahová és mentek tovább Folesszal? ha már kinézel belőle még két SB-t és egy MVP címet
Cuchulain82
Nem nézem ki szó sincs róla, csak sarkalatosan érzékeltetni akartam a helyzetet, mert már nagyon unom, hogy mennyire nem képesek emberek elismerni azt, ami, aki jó, ha feje tetejére áll, akkor se.
S már most előre leírjàk. Úgy, hogy elismerten egyik ma elitnek tartott QB sem tartana ott jó coaching nélkül ahol. Se Brady se Wilson se Rodgers stb stb stb... Ezért hülyeség számomra, hogy emiatt nézik le s azért szurkolnak, hogy bukjon.
Ennyi a bajom nem több.

Egyértelműen azért is Wentzet választottuk, amellett, hogy alapvetően tehetségesebb, mert 4-5 évvel fiatalabb. Mert belé fektettünk 1/2t. Aztán simán lehet, hogy Wentz sérülékenysége miatt bebukjuk.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt tudja valaki, hogy mennyiért jön ide Foles?

És azt tudja a FO, hogy Foles se megy sokra, ha a falat nem erősítik meg jelentősen? Mert jelenleg 5 zsák krumpli szintjén van az Oline...
dioadam
Még az se 100%, hogy jön, de nagyon úgy néz ki hogy így lesz. És ha tényleg mi vagyunk az egyedüli komoly kérője, akkor remélem évi 20 millió, de inkább 18 alatt megússzuk. Hiába akar Foles évi 20+ milliót, ha csak mi akarjuk ennek a mondjuk 80%-át kipengetni neki, akkor ezzel kell beérnie.
Az O-falat szerintem a draftról fogjuk majd szvsz elsősorban megerősíteni(2 új ember kell). Akár pl. az 1/7-es pick mehet Jawaan Taylorra, és akkor megvan a szokásos 1. körös Jags pick valamelyik állami egyetemről. 😊 Meg visszaigazolunk 2-3 embert a csere OL szabad-ügynökeinkből.
TE meg RB jön majd szerintem a szabadügynök piacról - ha tippelni kéne Jesse james és Latavius Murray.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 549
Azt tudja valaki, hogy mennyiért jön ide Foles?

És azt tudja a FO, hogy Foles se megy sokra, ha a falat nem erősítik meg jelentősen? Mert jelenleg 5 zsák krumpli szintjén van az Oline...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már hallom a hangokat ha jövőre meccseket nyertek vele, hogy hát úgy is a védelem miatt van meg Bortlessel is ment volna csak nem kapott esélyt... Annyira tipikus szánalmas s röhögséges..... 3 SBt nyer 2n MVP akkor sem kapná meg az elismerést ami megilleti mert csak....
dande
Ha Super Bowlt nyer a jaguarsszal, minmum 6 méteres szobrot kap Jacksonvilleben a stadion előtt. És ingyen kajál-piál élete végéig a városban. 😊


Az egyik biztos Foles. Nem tudom kivel kell összehasonlítani, de jól fogtok vele járni. Persze lehet előre siránkozni, hogy micsoda őstehetségek jönnek a draftról. Esetleg Bradford, Teddy, Tyrod Taylor és társai is jöhetnének Foles helyett. Vagy cserélni Keenumért, Tannehillért. Csupa szexi opció.
Nekem valamiért tetszik a Foles-DeFilippo házasság, jó lesz ez.
csipkelli
FA-k közül ő a legjobb opció, de a draftról nem biztos, hogy nem lehetne jobbat (és sokkal olcsóbban) hozni. A múltja és az FA QB-k más csapatoknál összehozott sikeressége (egész pontosan drasztikusan nagy arányú sikertelensége) miatt inkább nagyobb sanzs van vele beégni, mint sikeresnek lenni...
És találgass csak, ki a másik QB, nem olyan nehéz.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Már hallom a hangokat ha jövőre meccseket nyertek vele, hogy hát úgy is a védelem miatt van meg Bortlessel is ment volna csak nem kapott esélyt... Annyira tipikus szánalmas s röhögséges..... 3 SBt nyer 2n MVP akkor sem kapná meg az elismerést ami megilleti mert csak....
dande
esküszöm csak egy dolgot nem értek, ha Foles olyan marha nagy király akkor miért nem cserélitek el Wentzet valahová és mentek tovább Folesszal? ha már kinézel belőle még két SB-t és egy MVP címet
több mint 5 éve
csipkelli 3 285
Az egyik biztos Foles. Nem tudom kivel kell összehasonlítani, de jól fogtok vele járni. Persze lehet előre siránkozni, hogy micsoda őstehetségek jönnek a draftról. Esetleg Bradford, Teddy, Tyrod Taylor és társai is jöhetnének Foles helyett. Vagy cserélni Keenumért, Tannehillért. Csupa szexi opció.
Nekem valamiért tetszik a Foles-DeFilippo házasság, jó lesz ez.

Szerkesztette: csipkelli
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már hallom a hangokat ha jövőre meccseket nyertek vele, hogy hát úgy is a védelem miatt van meg Bortlessel is ment volna csak nem kapott esélyt... Annyira tipikus szánalmas s röhögséges..... 3 SBt nyer 2n MVP akkor sem kapná meg az elismerést ami megilleti mert csak....
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Baszki, egész december-januárban azt tolta minden nagyonokos, hogy Wentz állandóan csak TE-eknek dobált, ellenben Foles!!! 😀 (Ha Ertz a csapattársad, alkalmatlan vagy, ha nem dobálsz neki)
Valaki írja már le, hogy a Ramsen kívül hol bukott meg Foles kezdőként. (Ha előtte megnézed a W-L mutatóját Phillyben, akkor csaltál.)
csipkelli
Nem cseréltétek volna el a Ramsbe, ha franchse QB-t láttok benne. És azért emlékszem egy Chiefs-Jags meccsre 2016-ból, ahol Alex Smith helyett Foles volt a kezdő, és nem voltam elájulva a látottaktól tőle.
Vannak vele (és a jaguars O keret erősségeivel) kapcsolatban nem kicsi kételyeim.
iktriad
Ha 15-ös Chip Kelly(!) vezényelte offseasont meg akarod fejteni, hát sok sikert 😀
16-ban a Chiefsben beállt meccs közben, nyert. Majd következő héten kezdőként is. Ezután visszatért Smith. Most elbizonytalanodtam, vajon ez az emlegetett 2. megbukás-e.
csipkelli
Az 1. megbukás kvázi nálatok volt, azzal, hogy elcserélték 1 évvel a szuper éve után. Amihez mégcsak hasonlót se sikerült azóta kezdőként összehoznia btw.
A Jags elleni meccset, ahol a KC-ben kezdett szerintem inkább feledje a múlt jótékony homálya. Tudom mit láttam tőle.

Az amúgy megvan, hogy elgondolkodott a visszavonuláson is a Chiefs-es éve után?
 edition.cnn.com/2018/02/05/sport/super-bowl-lii-mvp-nick-foles/index.html


Azt már meg sem jegyzem, hogy ok remek volt az NFC döntőben és a Super Bowlban, de az előtte lévő 2 meccsből az egyiken olyan rossz volt, hogy konkrétan lecserélték, a Falcons elleni playoff meccsen meg kb ő is olyan remek volt, mint Bortles a Buffalo elleni PO találkozón.
Tehát míg DeFilippo volt a QB edzője, össz-vissz volt 2 remek meccse (igaz az a lehető legjobbkor ez vitathatatlan). És most a Jagsnél kvázi ebbe -az ismétlem KÉT- összecsapásba kapaszkodnak a leigazolásával. A 2018-as meccsek Eagles találkozók ebből a szempontból irrelevánsak, mert az akkori Eagles edzői stábból senki sincs a jaxnél.

Itt egy kis játék:
A QB: Passzpontosság 61.6%, 11,165 passzolt yard QB rating 88.5 passzolt TD 68
B QB Passzpontosság 59.3% 17,646 passzolt yard QB rating 80.6 passzolt TD 103
Ki kicsoda?

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
csipkelli 3 285
Az Eagles, Rams, Eagles hármas nem elég? Mondjuk a Chiefsnél nem volt esélye, oké
Wyatt
Brady kiégett, Foles megbukott. Nem bonyolult az NFL.
több mint 5 éve
csipkelli 3 285
Baszki, egész december-januárban azt tolta minden nagyonokos, hogy Wentz állandóan csak TE-eknek dobált, ellenben Foles!!! 😀 (Ha Ertz a csapattársad, alkalmatlan vagy, ha nem dobálsz neki)
Valaki írja már le, hogy a Ramsen kívül hol bukott meg Foles kezdőként. (Ha előtte megnézed a W-L mutatóját Phillyben, akkor csaltál.)
csipkelli
Nem cseréltétek volna el a Ramsbe, ha franchse QB-t láttok benne. És azért emlékszem egy Chiefs-Jags meccsre 2016-ból, ahol Alex Smith helyett Foles volt a kezdő, és nem voltam elájulva a látottaktól tőle.
Vannak vele (és a jaguars O keret erősségeivel) kapcsolatban nem kicsi kételyeim.
iktriad
Ha 15-ös Chip Kelly(!) vezényelte offseasont meg akarod fejteni, hát sok sikert 😀
16-ban a Chiefsben beállt meccs közben, nyert. Majd következő héten kezdőként is. Ezután visszatért Smith. Most elbizonytalanodtam, vajon ez az emlegetett 2. megbukás-e.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az Eagles, Rams, Eagles hármas nem elég? Mondjuk a Chiefsnél nem volt esélye, oké

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Baszki, egész december-januárban azt tolta minden nagyonokos, hogy Wentz állandóan csak TE-eknek dobált, ellenben Foles!!! 😀 (Ha Ertz a csapattársad, alkalmatlan vagy, ha nem dobálsz neki)
Valaki írja már le, hogy a Ramsen kívül hol bukott meg Foles kezdőként. (Ha előtte megnézed a W-L mutatóját Phillyben, akkor csaltál.)
csipkelli
Nem cseréltétek volna el a Ramsbe, ha franchse QB-t láttok benne. Plusz hiába volt 6-2-es vele kezőként a mérlege a Philynbek 2014-ben, az a 13 TD, 10 pick, 81.4-es QB rating amit akkor hozott, kb. Bortles is összekaparja... És azért emlékszem egy Chiefs-Jags meccsre 2016-ból, ahol Alex Smith helyett Foles volt a kezdő, és nem voltam elájulva a látottaktól tőle.
Vannak vele (és a jaguars O keret erősségeivel) kapcsolatban nem kicsi kételyeim.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
csipkelli 3 285
Baszki, egész december-januárban azt tolta minden nagyonokos, hogy Wentz állandóan csak TE-eknek dobált, ellenben Foles!!! 😀 (Ha Ertz a csapattársad, alkalmatlan vagy, ha nem dobálsz neki)
Valaki írja már le, hogy a Ramsen kívül hol bukott meg Foles kezdőként. (Ha előtte megnézed a W-L mutatóját Phillyben, akkor csaltál.)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akkor is előbb hoznék a 2. vagy a 3. kör elején tight endet, ha Foles mást nem lát a pályán, csak tight endet. Van néhány poszt, ahol elfér az erősítés, csak kicsit nagyobb értékkel bírnak 😊
Wyatt
Én is vinnék inkább O-falembert aztán Irv Smitht 2/6-on. De mivel ennyire nincs semmi a poszton nálunk jelenleg, és ennyire kell Folesnak a célpont, tuti a legpopulárisabb mock pick lesz nekünk T.J. Hockenson a draftig.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor is előbb hoznék a 2. vagy a 3. kör elején tight endet, ha Foles mást nem lát a pályán, csak tight endet. Van néhány poszt, ahol elfér az erősítés, csak kicsit nagyobb értékkel bírnak 😊

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mosolyogni fogok egy 1/7-es tight end húzáson 😊
Wyatt
Coughlint meg a falember mániáját ismerve szerintem OL draft lesz belőle(és ráadásul pont a Floridára járt az egyik top OL prospekt - ez kb automatikus 1. körös Jags picket jelent. 😊 ), de mivel Foles ennyire TE igényes, nem zárható ki utóbbi poszt sem. Főleg, hogy nálunk teljesen el van hanyagolva a poszt évek óta, és még Julius Thomasból se tudtunk lószart kihozni.
A Foles igazolásnak kb Jesse James örülhet a legjobban, mert elnézve a nagy budos semmit jelenleg nálunk a poszton, nagy szükség lehet rá. nagy szükség = több $$$$ neki.

A kinti Jags fanbase körében eléggé citromba harapott a hangulat a közelgő Foles igazolás hírére(?). A szagértők valamelyest optimistábbak.
 twitter.com/mike_e_kaye/status/1102280828485279744

 twitter.com/mike_e_kaye/status/1102276412172587008

Ha tényleg mi vagyunk az egyetlen komoly kérői az azért sokat elárul arról, mint gondolnak róla más csapatok front offiejaiban | (kb ezt: 'System QB. aki önmagában sosem lesz sikeres - lásd már kétszer is megbukott kezdő QB-ként korábban") | . Igaz ez azt is jelentheti, hogy évi 20 millió alatt megússzuk.

És ahogy tegnap írtam, BAROMI RITKA, hogy egy FA QB igazolás bejöjjön. Az utóbbi 20 évben Brees és Kurt Warner tudott csak hosszú éveken keresztül sikeres lenni az új csapatával, a többiek vagy megbuktak, vagy volt 1-2 jó évük, azt annyi (Ilyenből is mindössze 2 volt - Vick Philyben és a pályája végén lévő Manning Denverben).

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mosolyogni fogok egy 1/7-es tight end húzáson 😊

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mit is írtak még itt is páran? Hogy sokan vinnék Folest? Öööö nem úgy tűnik.

"As McLane also reported, it might not place Foles among the league’s highest-paid QBs, since the Jags appear to be the only bidder."
 www.philly.com/eagles/nick-foles-jaguars-free-agency-eagles-20190303.html
Megmondtam, vagy megmondtam, hogy Folesnak nincs piaca?

Egyébként ha Foles tényleg jön, akkor sanszos, hogy TE draft várható 1/7-re,
 twitter.com/zach_goodall/status/1102262817879670786
Emiatt:
 twitter.com/zach_goodall/status/1102269217842384897
Tegnap pl. Irv Smitht nézegette nagyon alaposan a kirúghatatlan TE edzőnk, Ron Middleton. Smith nagyon hasonló Trey Burtonhöz.
 twitter.com/zach_goodall/status/1101475396648882177

Ha már támadó prospektek, a Jags találkozott kb minden elől jegyzett QB-val (Grierrel, Jonesszal, Lockkal, csak Murrayvel nem...) És úgy tűnik nagyon élénken érdeklődünk a Florida RB Jordan Scarlett iránt. Igaz nem ő volt az egyedüli futó, akivel találkoztunk.
 twitter.com/RedZoneLayton/status/1101656991515230208

Megjegyzem 1/7-es Stez WR draft ötletét Caldwell azzal hessegette el a héten, hogy szerinte a meglévő elkapók elég jó csapatot alkotnak, és ahogy Sobri is írta | az FCS topikban, | ELKÉPESZTŐEN MÉLY az idei elkapó class, tehát nem kell sietni vele. Egy Keelan Dosst, aki szerintem remek játékos lesz az NFL-ben is, jó esetben simán fel lehet majd szedni az 5. körben. vagy akár még később....
Vagy ledraftoljuk Easton Sticket és átkonvertáljuk-WR-nek. Az már Matt Jonesnak is bevált. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha minden igaz Foles érkezik! Tessék ám mefbecsülni 😛 😉

Report: Jaguars most likely destination for Foles
 www.thescore.com/nfl/news/1727850
dande
Sobri úgy tűnik megint megkapja, amit akar.

Bortles megsérül decemberben, aztán Super Bowl!
Amadeus
😊 😊 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Ha minden igaz Foles érkezik! Tessék ám mefbecsülni 😛 😉

Report: Jaguars most likely destination for Foles
 www.thescore.com/nfl/news/1727850
dande
Bortles megsérül decemberben, aztán Super Bowl!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha minden igaz Foles érkezik! Tessék ám mefbecsülni 😛 😉

Report: Jaguars most likely destination for Foles
 www.thescore.com/nfl/news/1727850

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Maliktól szabadulnátok.
Amadeus
És Carlos Hydetól is.

Jó lenne legalább az egyiket elpasszolni valami ellenértékkért. Mondjuk Malikot vagy Friscoba, vagy a Chargershez, ahol a jagshez hasonló rendszer van és a mostani DC már dolgozott vele.
Még egyszer gratula mindenkinek, aki a Carlos Hyde tradet összehozta tavaly. Kidobtunk egy 5. körös pickcet a semmiért.
iktriad
dobtatok ki több első köröst is, akkor miért ez az 5. fáj?
Ő baja, hogy szar volt a fal és nem tudtátok használni? Vagy jobb lenne húzni valakit az 5. ben aki lehet, hogy augusztusban már a rosteren sincs?
Két fajta nfl "szakértő" van, aki előre ír le faszságokat meg aki utólag okosságokat, de azt még egyik sem írta le, hogy az adott helyzetben -az információk tudatában- a gm helyében ő mit tett volna..pedig hitelesebb lenne..
gordon
A Jags ha annyira akarta volna elvihette volna FA-ben tavasszal, pláne, hogy volt egy nagyobb űr Ivory után. Aztán még szarakodtunk Jamaal Charles hullájával 2 hetet, mire megléptük a Hyde tradet. Kb 4 hetet elkésett vele a front office.
És igen, probléma, mert ha tényleg fel kell tradelni Haskinsért, minden segítség jól jöhet. Mondjuk Malikért talán visszajöhet az az 5. körös pick.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Maliktól szabadulnátok.
Amadeus
És Carlos Hydetól is.

Jó lenne legalább az egyiket elpasszolni valami ellenértékkért. Mondjuk Malikot vagy Friscoba, vagy a Chargershez, ahol a jagshez hasonló rendszer van és a mostani DC már dolgozott vele.
Még egyszer gratula mindenkinek, aki a Carlos Hyde tradet összehozta tavaly. Kidobtunk egy 5. körös pickcet a semmiért.
iktriad
dobtatok ki több első köröst is, akkor miért ez az 5. fáj?
Ő baja, hogy szar volt a fal és nem tudtátok használni? Vagy jobb lenne húzni valakit az 5. ben aki lehet, hogy augusztusban már a rosteren sincs?
Két fajta nfl "szakértő" van, aki előre ír le faszságokat meg aki utólag okosságokat, de azt még egyik sem írta le, hogy az adott helyzetben -az információk tudatában- a gm helyében ő mit tett volna..pedig hitelesebb lenne..