Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt elfelejtitek, hogy tavaly decemberben Bortles volt a liga legjobb irányítója.
bcsarli
Van, amikor tud kompetens NFL irányítóra hasonlítani, akár több meccsre is, de 1. ez nála teljesen kiszámíthatatlan, hogy mikor jön elő/múlik el, 2. ha egyszer negatív fázisba kerül, akkor hatványozottan lesz igaz rá, hogy "ha esik, akkor szakad",...

Amúgy én megnézném még Kesslert is, hogy miként muzsikál, ha nem a második félidőben kell hirtelen beugrania.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 321 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Azt elfelejtitek, hogy tavaly decemberben Bortles volt a liga legjobb irányítója.

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Carr nyomás alatt gyenge, ez az OL mögött meg azért kapná rendesen.
Brissett, Teddy szvsz nem mozdítható.
Bradfordot lásd. Carr
Fitz 14 éve van a ligában, ezidő alatt nem játszott még a rájátszásban, ez nem véletlen.
Foles ilyen Carr light.
Griffinben látom a potenciált, de a Ravens sztem AFC-be nem adná el.
TT-ért esetleg be lehet jelentkezni, de azzal hosszú távon csak a Bortles-féle purgatóriumban ragadna a csapat. Lehet fel kéne adni az allint és elengedni ezt a szezont h a 2019-es drafton minél kevesebb plusz capitalt beáldozva lehessen új QB-t szerezni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 769 — Keep pounding
Sztem bárki, aki nem Bortles és reményt ad a D-nek, hogy van értelme felmenni a pályára. Vmi új impulzus kell, még akkor is, ha nagy különbség nincs. Ilyen szempontból Eli is tökéletes lenne.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Brisett, de ot kizart h csoporton belul meg tudnatok szerezni
Teddy a Saintsnel, de o erte sztem min 2.kort kene fizetni, foleg ha Brees utodjanak szanjak
Bradford, akit ha elhoztok akk ki kell vagni vkit,h legyen ra penz
Fitzpatrick, akinek a gunslinger jatekstilusa sztem nem illik ebbe a keretbe (nincs DJax, Evans, Howard)
Foles, aki szinten nem mozdithato hatso korosert, cserebe nem jelentene megoldast hosszutavon o sem
RG III a pre-ben egeszen jonak tunt, de injury prone. igaz a Ravensnel elv ragaszkodtak hozza, de megvannak Flakonnal + Jacksonnal
Tyrod Taylor sztem jo lehetne hozzatok, de o sem megoldas hosszu tavon.

Esetleg tenyleg Carr egy 2.korert mondjuk, ha Gruden mar lemondott rola. Neki egy uj helyen egy restart talan adhatna loketet, mert a serulese ota nagyon gyenge.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az, hogy nem jönnek úgy sackek nem akkor gond, pár napja linkelte valaki, hogy pressure orientált a defense, nem mindenáron a sacket kell megcsinálni. (gondolom azért, hogy sietve dobáljon a QB a bivaly CB-k felé...) Viszont láthatóan nincs meg ennek az eredménye, az elmúlt 3 meccs alatt felugrott majd 100 kapott pont a táblára... Ha már a liga egésze abba az irányba megy a támadójáték szabályokon keresztüli megsegítésével, hogy igazi pontzuhatagok legyenek a meccsekből, a Jaguars pont a legkevésbé életképes irányítóval bír... És persze nem megy. Nem volt ez jobb érdemben tavaly sem, Bortles akkor is pont ugyanennyit tett hozzá a játékhoz, a többiek (elkapók, fal) voltak jobbak körülötte. Na ez most elmúlt. Kéne valaki, aki a 3&outnál tovább tudja pályán tartani az offensent.

- Ha ültetik Bortlest és a kereten lévő QB-k közül választanak, azzal kb elismerik, hogy elment a szezon. El is kezdhetnék a védelem azon szerepelőit pickekért árulni, akiket amúgy se tudnak majd kifizetni a szezon végén, vagy mások nagy szerződései miatt mindenképpen ki kéne tenni a keretből. Így jöhetne ellenérték még ha 4-7 kör is.

- Ha marad Bortles, akkor mindenkinek fel kell javulni körülötte. Játékhívástól a vizes srácig. Aztán lehet álmélkodni, hogy Bortles magára talált... persze nem.

- Ha hoznak egy QB-t (bár ki a fenét? Kaep?), azzal meg az lesz a gond, hogy nem ismeri a sémát stb, kb mire belejönne, addig pont vége a szezonnak. Jövőre meg másik védelem épülhet... és persze a jelenlegiek fényében másik offense is...

Azt kell mondjam, hogy sikerrel kecsegtető (tavalyi eredmény megismétlése) opció nincsen sajnos.
Húsrágó
Hatalmas +1 az egészre, bár ha valahogy le tudunk akasztani egy átlagos szintet hozni tudó QB-t, akkor a bye week alatt azért bele lehet instalállni az offenset a fejébe, ha nem segghülye az illető.
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Az, hogy nem jönnek úgy sackek nem akkor gond, pár napja linkelte valaki, hogy pressure orientált a defense, nem mindenáron a sacket kell megcsinálni. (gondolom azért, hogy sietve dobáljon a QB a bivaly CB-k felé...) Viszont láthatóan nincs meg ennek az eredménye, az elmúlt 3 meccs alatt felugrott majd 100 kapott pont a táblára... Ha már a liga egésze abba az irányba megy a támadójáték szabályokon keresztüli megsegítésével, hogy igazi pontzuhatagok legyenek a meccsekből, a Jaguars pont a legkevésbé életképes irányítóval bír... És persze nem megy. Nem volt ez jobb érdemben tavaly sem, Bortles akkor is pont ugyanennyit tett hozzá a játékhoz, a többiek (elkapók, fal) voltak jobbak körülötte. Na ez most elmúlt. Kéne valaki, aki a 3&outnál tovább tudja pályán tartani az offensent.

- Ha ültetik Bortlest és a kereten lévő QB-k közül választanak, azzal kb elismerik, hogy elment a szezon. El is kezdhetnék a védelem azon szerepelőit pickekért árulni, akiket amúgy se tudnak majd kifizetni a szezon végén, vagy mások nagy szerződései miatt mindenképpen ki kéne tenni a keretből. Így jöhetne ellenérték még ha 4-7 kör is.

- Ha marad Bortles, akkor mindenkinek fel kell javulni körülötte. Játékhívástól a vizes srácig. Aztán lehet álmélkodni, hogy Bortles magára talált... persze nem.

- Ha hoznak egy QB-t (bár ki a fenét? Kaep?), azzal meg az lesz a gond, hogy nem ismeri a sémát stb, kb mire belejönne, addig pont vége a szezonnak. Jövőre meg másik védelem épülhet... és persze a jelenlegiek fényében másik offense is...

Azt kell mondjam, hogy sikerrel kecsegtető (tavalyi eredmény megismétlése) opció nincsen sajnos.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
tovabbra is adna magat egy trade Elisha-ert. Akar Borszeszt is odaadhatjatok, szart szarert jeligere.
aztan Coughlinnal bearazzak meg1x a Pats-et, es ellovagolnak a Jacksonville-i naplementebe egy SB gyozelem utan (ami utan jovore a fel csapatot szelnek eresztik, es ujabb 10 evre bezarul a championship window) 😀
Borbinho
Eli már jelenleg kb ugyanaz a szint, mint Bortles, csak öregebb kiadásban. Plusz itt még fegyverei se lennének, mint New Yorkban. Köszi nem. Már így is van elég nem kívánatos szemét a Giantstől. Meg hátsó körös pickünk is alig van már 2019-re. A 2020-as készlethez meg ne nyúljunk, ha lehet.
Ha nem nézne ki olyan borzalmasan az LT poszt és Sam nem lenne üvegből, akkor esetleg pl. a Cardinalsban körön kívülre tett Bradfordot tudnám itt idénre elképzelni valós alternatívának, akivel esetleg még talán működne is ez a támadósor.
De már lassan ott tartok, hogy ha kikapunk Londonban, akkor onnantól kezdjünk tankolni egy új franchise QB-ért...

Pontosan ez a baja ennek a Jaguarsnek. A hatalmas ego. A szovegeles megy, az arc egyeseknel nagy, vezerek viszont nincsenek. Nincsenek meg azok az emberek, akik fel tudjak razni a tarsasagot, az ilyen helyzetekben senki sem tud elolepni.

Pedig ez egy ilyen sport, hogy nem mindig csak nyersz. Ezt esetleg valaki elmondhatna Ramseynek is, meg azt is, hogy ha nem megy, akkor nem sirdogalni kell a palya szelen, hanem osszekapni magad, es a csapat elere allni.
Stez
Ebben sajna van valami. Az offseasonban így vagy úgy elment egy csomó szellemi vezér (Poz, Marcedes, Henne, Hurns). Maradt Calais meg Telvin azt kb ennyi. Bortlesnek kéne pl vezérnek lennie, de azt hiszem nem választanák kapitánynak, ha ma lenne a szavazás...

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
tovabbra is adna magat egy trade Elisha-ert. Akar Borszeszt is odaadhatjatok, szart szarert jeligere.
aztan Coughlinnal bearazzak meg1x a Pats-et, es ellovagolnak a Jacksonville-i naplementebe egy SB gyozelem utan (ami utan jovore a fel csapatot szelnek eresztik, es ujabb 10 evre bezarul a championship window) 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pár reakció tweet formájában.

Az öltözőben egyenesen "nagyszerű" a hangulat.
 twitter.com/BrentASJax/status/1054104144867479554
 twitter.com/danielrpopper/status/1054102036256616448
Lassan el fog kezdődni az egymásra mutogatás és üzengetés, ha nem sikerül villámgyorsan 180 fokos fordulatot vennie a dolgoknak.

Vagy lehet már el is kezdődött.
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1054117076825227264

1-1 gondolat a 2 lehetséges vasárnapi kezdő QB-tól.
QB opció A:
 twitter.com/phillip_heilman/status/1054117050984161280

QB opció B:
 twitter.com/phillip_heilman/status/1054108783302098945

A védelem szellemi vezére (akinek sajnos MEGINT nem volt jó meccse a vasárnapi. Egyre többször nem tud lejönni a blokkokról)
 twitter.com/phillip_heilman/status/1054116865541373953

Még egy észrevétel a támadófalról.
 twitter.com/1010xlfattony/status/1054161061908230144

És látom már nem vagyok egyedül a 2008-2018-as párhuzamos teóriámmal....
 twitter.com/vitostellino/status/1054179604913709057

Hát itt tartunk 7 hét után. Most vasárnap vagy nyerünk Londonban, és 4-4-es mérleggel talán még nem lesz késő rendezni a sorokat valamennyire a bye weeken vagy nagyon ronda második félszezon vár ránk. Rondább, mint az elmúlt 3 találkozón látott teljesen impotens támadójáték...
iktriad
Pontosan ez a baja ennek a Jaguarsnek. A hatalmas ego. A szovegeles megy, az arc egyeseknel nagy, vezerek viszont nincsenek. Nincsenek meg azok az emberek, akik fel tudjak razni a tarsasagot, az ilyen helyzetekben senki sem tud elolepni.

Pedig ez egy ilyen sport, hogy nem mindig csak nyersz. Ezt esetleg valaki elmondhatna Ramseynek is, meg azt is, hogy ha nem megy, akkor nem sirdogalni kell a palya szelen, hanem osszekapni magad, es a csapat elere allni.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pár reakció tweet formájában.

Az öltözőben egyenesen "nagyszerű" a hangulat.
 twitter.com/BrentASJax/status/1054104144867479554
 twitter.com/danielrpopper/status/1054102036256616448
Lassan el fog kezdődni az egymásra mutogatás és üzengetés, ha nem sikerül villámgyorsan 180 fokos fordulatot vennie a dolgoknak.

Vagy lehet már el is kezdődött.
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1054117076825227264

1-1 gondolat a 2 lehetséges vasárnapi kezdő QB-tól.
QB opció A:
 twitter.com/phillip_heilman/status/1054117050984161280

QB opció B:
 twitter.com/phillip_heilman/status/1054108783302098945

A védelem szellemi vezére (akinek sajnos MEGINT nem volt jó meccse a vasárnapi. Egyre többször nem tud lejönni a blokkokról)
 twitter.com/phillip_heilman/status/1054116865541373953

Még egy észrevétel a támadófalról.
 twitter.com/1010xlfattony/status/1054161061908230144

És látom már nem vagyok egyedül a 2008-2018-as párhuzamos teóriámmal....
 twitter.com/vitostellino/status/1054179604913709057

Hát itt tartunk 7 hét után. Most vasárnap vagy nyerünk Londonban, és 4-4-es mérleggel talán még nem lesz késő rendezni a sorokat valamennyire a bye weeken vagy nagyon ronda második félszezon vár ránk. Rondább, mint az elmúlt 3 találkozón látott teljesen impotens támadójáték...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tudom Sobri mindjárt jön, hogy miért vagyok ilyen negatív, de ez a támadósor teljesen kilátástalan, és már a védelem is kezd bele szarni.
iktriad
Ne nézd a meccseket, akkor nem parázol rá.
Én nem láttam, és tudom, hogy meg lesz a PO.
Valamint bízz Coughlinban, jó lesz Bortles, nem most kell hasítani. 😉
Sobri Jóska
Hasítani nem is kell, én értékelem a kiszenvedett W-ket is, de nyerni azért nem ártana hozzá. Az meg ilyen (támadó)játékkal nem fog összejönni. Ez a csapat a jó D mellett tavaly abból élt, hogy gyorsan vezetést szerzett és azt tartotta a meccs végéig. Az elmúlt 3 meccsen 0-57 a mérlegünk ehhez képest az első félidőben. Ugye még te se hiszed, hogy ez egészséges? Hiába van viszonylag egyszerű hátralévő sorsolásunk, a meccsek óta tartó jelenlegi formát nézve nem látok egy olyan meccset se közülük, amire feltenném a lakást, meg minden ingóságot egy Jags W-re.
Én szeretném a legjobban, hogy jó irányba forduljanak a dolgok, de sajnos mintha ezt a sztorit pont 10 éve már láttam volna egyszer, csak más szereplőkkel. Annak nem lett jó vége.

Még egy adalék, hogy azért már a védelmünk se ligaelit(Top 3), hanem "csak" nagyon jó(Top 10 - még mindig versenyképes, de már nem az a félelmetes egység, mint tavaly). Tavaly ez a D 10 sacket csinált a Houston ellen. Az O-faluk azóta gyengült. ma erre otthon összehoztunk 1 sacket, és összesen 15-nél jár a csapat 7 meccs után. Ettől függetlenül még mindig ők tartják meccsben a csapatot, de azért extraklasszis dolgokat nem látunk tőlük se mostanság.
Tavaly ilyenkor a D mindhárom vonalából tudtam mondani legalább 1 All-Pro de minimum biztos Pro Bowl várományost a védelemből. Idén még egyelőre Pro Bowlereket se nagyon látok közöttük...

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Tudom Sobri mindjárt jön, hogy miért vagyok ilyen negatív, de ez a támadósor teljesen kilátástalan, és már a védelem is kezd bele szarni.
iktriad
Ne nézd a meccseket, akkor nem parázol rá.
Én nem láttam, és tudom, hogy meg lesz a PO.
Valamint bízz Coughlinban, jó lesz Bortles, nem most kell hasítani. 😉

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezen már csak nevetni tudok. Keenumban.
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1054129488622170113
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak hogy ne csak Bortlesre repüljön a szar, hanem Coughlinra is. Mert megérdemli.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1053987859185700864
Egy újabb remek döntés volt a Jags FO részéről, hogy nem raktuk Fourrnettet visszatérős IR-re a Giants meccs után. Pont akkor tért volna vissza IR-ről, mint a most tervezett időpont. És ha időben kapcsolunk, akkor nem kéne a 8. hétig várni, hogy legyen egy minőség csere RB Yeldon mögött... És Fournette gyógyulását se vetjük vissza azzal, hogy korán visszaküldjük, hogy rásérüljön ugyanarra a hamstringre.* Nem mellékesen akkora lesz az elvárás a visszatértével kapcsolatban, mint ha legalábbis a prime time AP jönne vissza. Fournette pedig nem éppen ennyire jó...
Kis RB lábjegyzet - Jamaal Charles továbbra is "nagy" találat volt. Ma futott és elkapott egyet 2-2 yardért. De a lényeg, hogy a workouton remekül mozgott (jelenleg 6 futás, 7 yard Jax mezben ....) Múlt héten nem lehetett volna azt a Hyde tradet összehozni?

Hyde amúgy FA volt, tehát le is igazolhattuk volna Ivory helyére és akkor meglenne a jövő évi 5. körös pick is még, de mi a fasznak azt, ugye TC? Elég 2 sérülékeny RB meg egy gadget speedster egy elméletileg futás orientált csapatba szezonkezdetkor. Hétről hétre rosszabbul néznek ki az offseasonban hozott döntések TC-ék részéről. És nem csak az ideiek*

Ez még meccs előtti Schefter hír. Kíváncsi vagyok azóta változott-e TC álláspontja....
 twitter.com/AdamSchefter/status/1054018335409688576

Ez a kedvenc részem.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1054020944832937990
"Az offense legkisebb gondja jelenleg az irányító." 😊 😊 😊 😊 Mi van, már Coughlin is be van tépve?

Mindezek ellenére szinte biztos, hogy Bortles fog kezdeni még Londonban szvsz....

*Azt már csak csendben jegyzem meg, hogy TC Fournette draftja is egyre rosszabbul néz ki Mahomes | (és valamelyest Watson) | szárnyalásával. Lehetne egy tényleges franchise QB-nk, meg mondjuk Hunt vagy Kamara a 3. kör elejéről, Ehelyett van egy igencsak sérülékeny RB-nk, meg a 3. kör elején hoztunk egy manapság mindig inaktív DE-t, | (Cam Robinson se tűnik egy nagy home runnak LT-ben...) | és az óriási kérdőjelek QB poszton továbbra is megvannak. Szép munka Tom. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez ritka szomorú, még a végén én leszek az eljinxelő, nem örülnék neki

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem láttam a meccseteket, de nem érzitek kicsit úgy, hogy a 2. fordulóra tettek fel mindent a srácok, az volt a Super Bowljuk, azután pedig kicsit elveszett a fonál út közben? Az oké, hogy a kövi meccsen bejön egy zacsi, mert a Titans ellen szokott, meg még inkább azért, mert az előző meccset szétpörögtétek, a kövin benne van, hogy annyira nem sikerül ráhangolódni.

De a legyőzésünk óta azért kicsit ez az érzése az embernek, mondom még egyszer, hogy nem láttam a meccseteket, szóval simán lehet, hogy nincs így | , de az eddig szétvert Watson ellen 1 sack azért felettébb karcsúnak tűnik (bár most nézem, hogy 5 hit volt azért, és elég alacsony százalék, yard meg minden, szal talán ez most tárgytalan) |
Wyatt
Sajna kb a tavalyi minden második meccsen pontszerző, turnover gyár D kéne a W-khez, és most ők is tavalyi önmagukhoz képest haloványak ilyen tekintetben is. A -12- es TO labdaszerzési mutató nem mutat túl jól.
Pl a liga (saját állításuk szerint) legjobb secondaryje 2 INT-el és 0 pick6-el áll 7 meccs után.
BTW Taven Bryannek ma se sikerült semmit összehoznia. Pedig Calais a meccs vége felé nem is játszott.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem láttam a meccseteket, de nem érzitek kicsit úgy, hogy a 2. fordulóra tettek fel mindent a srácok, az volt a Super Bowljuk, azután pedig kicsit elveszett a fonál út közben? Az oké, hogy a kövi meccsen bejön egy zacsi, mert a Titans ellen szokott, meg még inkább azért, mert az előző meccset szétpörögtétek, a kövin benne van, hogy annyira nem sikerül ráhangolódni.

De a legyőzésünk óta azért kicsit ez az érzése az embernek, mondom még egyszer, hogy nem láttam a meccseteket, szóval simán lehet, hogy nincs így | , de az eddig szétvert Watson ellen 1 sack azért felettébb karcsúnak tűnik (bár most nézem, hogy 5 hit volt azért, és elég alacsony százalék, yard meg minden, szal talán ez most tárgytalan) |

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Léci az Eagles meccset várjátok meg Bortles leváltásával hátha MVPt csinàlunk belőle s még kap két fordulót 😊 😉
dande
Londonban más a dörgés, az védett territory! 😊
Stoki
Várjuk meg ezzel a kijelentéssel a jövő hetet. Emlékszek én blowout vereségekre a Wembleyben is, igaz nem mostanság volt erre példa. De 2 éve Gus kirúgása környékén volt ilyen mélyen a csapat.
iktriad
tudok egy első körért eladó irányítót a win now jegyében.
Amadeus
Carr érte a draftpick. Coopert szvsz előbb hozznánk el onnan, mint őt.
több mint 5 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
Milyen boldog voltam a második hét után, most pedig mennyire kilátástalanul szomorú minden. 2006 óta egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány Jaguars meccset hagytam ki, de ilyen csalódott még talán sosem voltam. Régebben úgy ültem le meccset nézni, hogy nem vártam győzelmet, a tavalyi szezon után viszont idén másra számítottam, így nagyobbat csattan a pofon. A lelkem mélyén még ostoba módon most is abba kapaszkodom, hogy annyira gyenge a csoportunk, hogy talán még jöhet fordulat. A szintén gyengélkedő Eaglest dühből megverjük Londonban, aztán a bye week alatt valamelyik QB-nkba értelmet verünk, a támadófal tagjait seggbe rúgjuk, az elkapók kezét beragasztózzuk, a futójátékot valahogy újraélesztjük, a védelmet gatyába rázzuk, a playhívást teljesen átalakítjuk, és aztán mindenkit megverünk, aki szembe jön, és irány a playoff. A valósággal kicsit elvesztettem a kapcsolatot, de az álmodozás nem bűn.

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Léci az Eagles meccset várjátok meg Bortles leváltásával hátha MVPt csinàlunk belőle s még kap két fordulót 😊 😉
dande
Londonban más a dörgés, az védett territory! 😊
Stoki
Várjuk meg ezzel a kijelentéssel a jövő hetet. Emlékszek én blowout vereségekre a Wembleyben is, igaz nem mostanság volt erre példa. De 2 éve Gus kirúgása környékén volt ilyen mélyen a csapat.
iktriad
tudok egy első körért eladó irányítót a win now jegyében.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Léci az Eagles meccset várjátok meg Bortles leváltásával hátha MVPt csinàlunk belőle s még kap két fordulót 😊 😉
dande
Londonban más a dörgés, az védett territory! 😊
Stoki
Várjuk meg ezzel a kijelentéssel a jövő hetet. Emlékszek én blowout vereségekre a Wembleyben is, igaz nem mostanság volt erre példa. De 2 éve Gus kirúgása környékén volt ilyen mélyen a csapat.
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 392 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Léci az Eagles meccset várjátok meg Bortles leváltásával hátha MVPt csinàlunk belőle s még kap két fordulót 😊 😉
dande
Londonban más a dörgés, az védett territory! 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Léci az Eagles meccset várjátok meg Bortles leváltásával hátha MVPt csinàlunk belőle s még kap két fordulót 😊 😉
dande
Lehet hogy még megtartjuk, az elmúlt 3 évben viszonylag jól ment neki a ködös Albionban. Bár az elmúlt 3 hét után nehéz lesz őt a kezdőben tartani... De jó, hogy most adtunk neki egy 3 éves hosszabbítást és ebből a húzós anyagi rész jövőre jön...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Léci az Eagles meccset várjátok meg Bortles leváltásával hátha MVPt csinàlunk belőle s még kap két fordulót 😊 😉