Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 395 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Természetesen a legfontosabb a W, de voltak rossz pillanatok is a meccsen sajnos.
Sok volt a TO, sok volt a penalty, és az Interceptionok is a dekoncentráltság miatt maradtak el...ez így nem mehet jövő héten, mert a Chiefs kivégez.
A maródi lista növekedése pedig egyértelmű, hogy negatív hozadéka a meccsnek!
Persze azért boldogság van... 😛
több mint 5 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Fournette mellett Cann is játszik, nincs meglepi az inaktívak között, hacsak azt nem vesszük annak, hogy a Cann helyén a múlt héten játszó Reed ma inaktív.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1046422694227529729
iktriad
Nagyon-nagyon kellene most egy hazai Jets elleni siker, mert ha kikapunk véletlenül, akkor utána való meccsen a Chiefs ellen sem lesz könnyebb dolgunk, sőt. Egy ilyen kaliberű csapatnak illene hozni a kötelezőket.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fournette mellett Cann is játszik, nincs meglepi az inaktívak között, hacsak azt nem vesszük annak, hogy a Cann helyén a múlt héten játszó Reed ma inaktív.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1046422694227529729
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fournette játszik!

Ezt a remek statot meg jó lenne a meccs után is megtartani.
 twitter.com/JohnReid64/status/1046410480275861505
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kis visszatekintő, hogy Bortles hogy játszott a következő meccsen egy kiábrándító teljesítmény után.
 www.bigcatcountry.com/2018/9/28/17907268/blake-bortles-nathaniel-hackett-play-after-an-awful-game
Általában drasztikusan javul a játéka, de azért volt rá pár példa, hogy összehoz egy ugyanolyan rossz meccset.

Úgy tűnik Fournette holnap tényleg visszatér.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1046000558065283072
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hayden nem játszik, Cann játéka kérdéses (de ma 100%-osan edzett), mindenki más bevethető vasárnap, így Fournette is.


Ma Jeff Fisher meglátogatta az edzést, és végig Couglin mellett volt. Vajon szóba került 1999? Remélem az öreg megkérdezte, hogy mégis hogy a tökömbe kell megverni a Titanst, ha TC-nek van valami köze a Jagshez.

Update: Fournette is a kérdéses besorolással szerepel végül.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shao hivatalos közleménye Wembeley és a Jaguars ügyben.


A Jets ellen full fehérben fogunk majd játszani vasárnap.

Ha már Jets, ennek a pasasnak volt köze hozzájuk is, mielőtt ide jött volna.
 twitter.com/NFLFilms/status/1045316832138211329
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hayden kivételével ma mindenki edz, tehát pl. Cann is.

Shao Khan 1 nagy lépéssel közelebb a Wembley megvásárlásához, az FA rábólintott az általa ajánlott 800 millió dolláros vételárra. Jason LaCanfora már biztos írja a menetrend szerinti London Jaguarsról szóló cikkét.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi zebrák a hazai pályát. Oh wait..
 twitter.com/phillip_heilman/status/1045021645017174016

Ma nem edz Yeldon, Linder és Hayden. Utóbbi próbáljuk minél hamarabb hadra fogni, de lehet egy időre még nélkülözni kell.

Szép kis bagázs...
 twitter.com/phillip_heilman/status/1044967832746958848

Ugye milyen sokat megtudtunk ebben a klipben Sam Darnoldról? 😊
 twitter.com/phillip_heilman/status/1044965429012295680
iktriad
Paxton Lynch 😀 A vezetőség beszart a 3. meccs után, már keresik a Bortles utánpótlást.
Willis
Vagy Tanner Lee még a practice squadba se elég jó. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ma nem edz Yeldon, Linder és Hayden. Utóbbi próbáljuk minél hamarabb hadra fogni, de lehet egy időre még nélkülözni kell.

Szép kis bagázs...
 twitter.com/phillip_heilman/status/1044967832746958848

Ugye milyen sokat megtudtunk ebben a klipben Sam Darnoldról? 😊
 twitter.com/phillip_heilman/status/1044965429012295680
iktriad
Paxton Lynch 😀 A vezetőség beszart a 3. meccs után, már keresik a Bortles utánpótlást.
Willis
több mint 5 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Ma nem edz Yeldon, Linder és Hayden. Utóbbi próbáljuk minél hamarabb hadra fogni, de lehet egy időre még nélkülözni kell.

Szép kis bagázs...
 twitter.com/phillip_heilman/status/1044967832746958848

Ugye milyen sokat megtudtunk ebben a klipben Sam Darnoldról? 😊
 twitter.com/phillip_heilman/status/1044965429012295680
iktriad
Paxton Lynch 😀 A vezetőség beszart a 3. meccs után, már keresik a Bortles utánpótlást.
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Szép kis bagázs...
 twitter.com/phillip_heilman/status/1044967832746958848
iktriad
na ez már igen.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma nem edz Yeldon, Linder és Hayden. Utóbbi próbáljuk minél hamarabb hadra fogni, de lehet egy időre még nélkülözni kell.

Szép kis bagázs...
 twitter.com/phillip_heilman/status/1044967832746958848

Ugye milyen sokat megtudtunk ebben a klipben Sam Darnoldról? 😊
 twitter.com/phillip_heilman/status/1044965429012295680
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Így utólag megnézve tényleg úgy jön le, hogy jöttem verni arra, hogy háh, bezzeg a Titans ellen hat pont lett csak. Szóval sorryka. Én jobban örültem volna, ha inkább ezen a mérkőzésen akar nálatok mindenki meghalni a pályán, és ellenünk lazsáltok kicsit, de az esti alapján ellenünk egyelőre az is elég lett volna 😀
Wyatt
Alapszakasz baszki.
Patsnél sose számított, idén nálunk is csak a kiemelésekről szól.
A Steelerses csoport körbeverős, a KC a felénél mindig kipukkad, ez ismét Pats/Jax #1, #2 lesz.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Így utólag megnézve tényleg úgy jön le, hogy jöttem verni arra, hogy háh, bezzeg a Titans ellen hat pont lett csak. Szóval sorryka. Én jobban örültem volna, ha inkább ezen a mérkőzésen akar nálatok mindenki meghalni a pályán, és ellenünk lazsáltok kicsit, de az esti alapján ellenünk egyelőre az is elég lett volna 😀

több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Jags jelvenyeseken kivul Wyatt szokott ide irni kb a legtobbet, nem volt ebben semmi banto szerintem.
winston
Jó, én még nem tudom itt ki hova szokott írni, vagy ilyenek, csak azért mondtam, mert nekem úgy jött le, hogy kárörvendés, mert egyből meccs után jött a komment, hogy egyértelmű volt, nem tart sokáig a veretlenség.
SZiLu19
Nem tudom, azért nálam a Gabberttel felálló Titans ellen elég komoly favoritok voltatok....
Sőt, a sorsolást végignézve simán benne van 14-15 győzelmes szezon is. Erre egyből a peccverés után beleálltatok fejjel a talajba egy döglődő Titans ellen.
gabokocka
az szerintem ment is volna, de hamar kiütöttük, hogy jöhessen Mariota.

Wyatt pedig egy Taven Bryan és Blair Brown szurkoló.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 771 — Keep pounding
Jags jelvenyeseken kivul Wyatt szokott ide irni kb a legtobbet, nem volt ebben semmi banto szerintem.
winston
Jó, én még nem tudom itt ki hova szokott írni, vagy ilyenek, csak azért mondtam, mert nekem úgy jött le, hogy kárörvendés, mert egyből meccs után jött a komment, hogy egyértelmű volt, nem tart sokáig a veretlenség.
SZiLu19
Nem tudom, azért nálam a Gabberttel felálló Titans ellen elég komoly favoritok voltatok....
Sőt, a sorsolást végignézve simán benne van 14-15 győzelmes szezon is. Erre egyből a peccverés után beleálltatok fejjel a talajba egy döglődő Titans ellen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
SZiLu19 Jacksonville Jaguars 6
Jags jelvenyeseken kivul Wyatt szokott ide irni kb a legtobbet, nem volt ebben semmi banto szerintem.
winston
Jó, én még nem tudom itt ki hova szokott írni, vagy ilyenek, csak azért mondtam, mert nekem úgy jött le, hogy kárörvendés, mert egyből meccs után jött a komment, hogy egyértelmű volt, nem tart sokáig a veretlenség.

SZiLu
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Jags jelvenyeseken kivul Wyatt szokott ide irni kb a legtobbet, nem volt ebben semmi banto szerintem.
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Egyértelmű volt, hogy még egyszer így nem tudjátok felszívni magatokat, még az is benne volt, hogy ellazsáljátok. Nem tudom, ez így volt-e, de 9 kapott ponttal meccset bukni. Legalább nem állítjátok be a rekordot, és hátha elcseszitek még az #1 seedet is :d
Wyatt
Nem értettem mire a pofa, de aztán realizáltam, hogy ez még az SNF előtt lett legépelve.


https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
SZiLu19 Jacksonville Jaguars 6
Egyértelmű volt, hogy még egyszer így nem tudjátok felszívni magatokat, még az is benne volt, hogy ellazsáljátok. Nem tudom, ez így volt-e, de 9 kapott ponttal meccset bukni. Legalább nem állítjátok be a rekordot, és hátha elcseszitek még az #1 seedet is :d
Wyatt
Köszi a kárörvendést. Gondolom most örülsz, hogy végre kikapott az a csapat, akik a Patriotsot 31-20ra verték.
SZiLu19
Nem érzem ezt annyira kárörvendő hsz-nek, amire így kéne reagálni, inkább tényszerű megállapítások vannak benne, meg egy kis szurkálódás. Ennyit azért el kéne tudni viselni....
gabokocka
Nem az hogy nem viselem el, mert mindenki azt gondol amit akar. Csak azért ne mondd azt, hogy nem kárörvendés, mikor jött egy vereség, és egyből jöttél ide írni a hozzászólásodat

SZiLu
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 771 — Keep pounding
Egyértelmű volt, hogy még egyszer így nem tudjátok felszívni magatokat, még az is benne volt, hogy ellazsáljátok. Nem tudom, ez így volt-e, de 9 kapott ponttal meccset bukni. Legalább nem állítjátok be a rekordot, és hátha elcseszitek még az #1 seedet is :d
Wyatt
Köszi a kárörvendést. Gondolom most örülsz, hogy végre kikapott az a csapat, akik a Patriotsot 31-20ra verték.
SZiLu19
Nem érzem ezt annyira kárörvendő hsz-nek, amire így kéne reagálni, inkább tényszerű megállapítások vannak benne, meg egy kis szurkálódás. Ennyit azért el kéne tudni viselni....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
SZiLu19 Jacksonville Jaguars 6
Egyértelmű volt, hogy még egyszer így nem tudjátok felszívni magatokat, még az is benne volt, hogy ellazsáljátok. Nem tudom, ez így volt-e, de 9 kapott ponttal meccset bukni. Legalább nem állítjátok be a rekordot, és hátha elcseszitek még az #1 seedet is :d
Wyatt
Köszi a kárörvendést. Gondolom most örülsz, hogy végre kikapott az a csapat, akik a Patriotsot 31-20ra verték.

SZiLu
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyértelmű volt, hogy még egyszer így nem tudjátok felszívni magatokat, még az is benne volt, hogy ellazsáljátok. Nem tudom, ez így volt-e, de 9 kapott ponttal meccset bukni. Legalább nem állítjátok be a rekordot, és hátha elcseszitek még az #1 seedet is :d

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Lekerült a 16-0, a veretlen szezon terhe.
Nem kell ráparázni, alapszakasz.
Mint a Patsnek a Miami meccsek voltak.
Sima PO, majd SB.