Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
bocsi még egyszer, elvileg ez az utolsó. aztán hamarosan tényleg lesz fejlesztőnk elvileg...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
most spammelek egy kicsit, hogy leteszteljem a dolgot


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó is hogy említed; annyira nem figyeltem az idei éveteket, max 2 meccset ha láttam: hogy vált be az első körös választásotok? Kap snapszámot? Jól tolja?
akdestroyer
Egyelőre semmi extra. Néha lehet látni fent a D-ben pár snap erejéig. De egyelőre egészen minimális impactja van a D-re. Igaz neki 2019-ől majd kell villognia. Picit azért Wyatt hypeja után többet vártam volna/várok tőle...
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Hadd segítsek:
Jövőre QB draft? Lesz? Nemlesz?
akdestroyer
Köszi. 😊
Idén is volt QB draft, sokra mentünk vele...
Bármelyik poszton bárki jöhet. Szerintem nem sokan gondolták április közepén se, hogy Taven Bryan lesz a Jags 1. körös pickje. Igaz jövőre szerintem nem tehetjük meg azt a luxust a sok várható cut miatt a kezdőből, hogy BPA-zunk, mint idén.

(Fog ez menni, már csak 6 hsz kell, hogy meglássuk sikeres volt-e Löfli hipotézise. 😊 .)
iktriad
Jó is hogy említed; annyira nem figyeltem az idei éveteket, max 2 meccset ha láttam: hogy vált be az első körös választásotok? Kap snapszámot? Jól tolja?

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem Charles volt ma az egyetlen ex-Cheifs RB, aki nálunk volt workouton.
 twitter.com/TomPelissero/status/1049656192753127425
Érdekes, hogy inkább az öregebb RB mellett döntött az FO SharknadoCharcandrick West helyett. Lehet, hogy az ö tankjában még több lenne a benya, igaz talán ő sérülékenyebb.

Én mondtam, hogy DT jön 😊

Még 5
gordon
Még5milliárd (formely known as Még5lövés) is jön a Jagsbe a Bëlgából? 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Én mondtam, hogy DT jön 😊

Még 5
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hadd segítsek:
Jövőre QB draft? Lesz? Nemlesz?
akdestroyer
Köszi. 😊
Idén is volt QB draft, sokra mentünk vele...
Bármelyik poszton bárki jöhet. Szerintem nem sokan gondolták április közepén se, hogy Taven Bryan lesz a Jags 1. körös pickje. Igaz jövőre szerintem nem tehetjük meg azt a luxust a sok várható cut miatt a kezdőből, hogy BPA-zunk, mint idén.

(Fog ez menni, már csak 6 hsz kell, hogy meglássuk sikeres volt-e Löfli hipotézise. 😊 .)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindenki érkezése hivatalos - Charles majd 31-es mezben fog szaladgálni a jagsnél.

Itt egy videó Charles aláírásáról.
 www.jaguars.com/video/one-on-one-jamal-charles

Egy 7 . roster move révén Grinnage megüresedett gyakorlócsapatos helyét egy másik TE, Pharoah McKever kapta meg. Rookie, a Bronwsnál töltött el időt. A Florida Internationalre járt.

Legyen igazad, Matt!
 twitter.com/nfldraftscout/status/1049674110287130624
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
az egyetlen dolog, amit tenni tudunk most a kommenttel kapcsolatban, ha az átkerül a második oldalra, és akkor minden bizonnyal ezen az oldalon már nem fog bezavarni...
Löfli
Hadd segítsek:
Jövőre QB draft? Lesz? Nemlesz?

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik a támadósorunk azért a YAC-ok elkapásában azért jeleskedik.
 twitter.com/NFLMatchup/status/1049681135377281024

Jalen örül Jamaal érkezésének.
 twitter.com/jalenramsey/status/1049717425527316481
Akkor minden rendben van. 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme Halloren rövid értékelése az új rookie RB-nkről az előszezonban mutatott teljesítménye alapján
 twitter.com/ryanohalloran/status/1049461398105804800
#fingerscrossed
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na akkor hivatalosak a mai keretmozgások:

Jött:
RB Jamaal Charles - egyenesen az RB nyugdíjas otthonból
RB David Williams - igazolva a denveri practice squadból
TE David Grinnage - a Jags practice squadból előléptetve

Ment
RB Brandon Wilds - waive, ha senkinek nem kell, majd mehet vissza a practice squadba
RB Corey Grant - végleges IR
TE -Austin Seferian-Jenkins visszatérős IR
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
az egyetlen dolog, amit tenni tudunk most a kommenttel kapcsolatban, ha az átkerül a második oldalra, és akkor minden bizonnyal ezen az oldalon már nem fog bezavarni...Löfli
Előveszem a vintage önmagam at és telefosom a következő órákban a topikot hszekkel, hogy legördüljön a 2. oldalra ez a szörnyszülött. Remélem a Jags front office még visszahoz pár múmiát a múltból, hogy támogassa ezt a törekvést. Pl. Tony Gonzalezt TE posztra ASJ pótléknak. 😊
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
az egyetlen dolog, amit tenni tudunk most a kommenttel kapcsolatban, ha az átkerül a második oldalra, és akkor minden bizonnyal ezen az oldalon már nem fog bezavarni...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Termeszesen 1 évre írt alá.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1049724347982721024
Wilds lett elküldve, hogy Charles a keretre kerüljön.

Még lesz szerintem ma keretmozgás. Jelenleg van 2 üres hely a rosteren, az egyik (Corey Granté) lesz a denveri David Williams-é, meg kell jönnie egy TE-nek valahonnan ASJ helyére is.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jamaal Charles hivatalosan is a fedélzeten. 😊 😊 😊
 twitter.com/AdamSchefter/status/1049721593511989249
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érkezőben a veterán RB is. Jamaal Charles van nálunk workouton!
 twitter.com/BrentASJax/status/1049666248387284993
 twitter.com/phillip_heilman/status/1049671227642707968
több mint 5 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Tényleg, valamiért pc-s platformon a böngészőben nem működik rendesen a topik. Csak a jags nekem. Nem kattintható, elcsúsznak az ablakok stb.
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Csak le kell némítani iktriadot és használható a topik 😛


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Komolyan vesszük az RB kérdést, ma érkezik egy RB - a Denver practice squadjából...
 twitter.com/ryanohalloran/status/1049460400490606592
David Williams a Broncos idei 7. köröse fog hozzánk igazolni, ha minden rendben lesz vele. Az Arkansasban tavaly nem mozgott rosszul, de a Denvernél 2 rookie RB is tett arról, hogy ne kerüljön az 53-ba, ebből ugyebár egyikük- Lindsay- UDFA volt.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
FA RB opciók (Orleans Darkwa csak említve van, listázva nem)
 www.bigcatcountry.com/2018/10/8/17950856/what-are-the-jaguars-going-to-do-at-running-back
Egy Gillislee + Darkwa/West opciót tudnék támogatni, de persze nagy reményeim nincsenek abban, hogy ez össze is hozná a front office. Sokan szeretnék, ha Jags megpróbálná idehozni egy fél szezonra Bellt, de erre kevesebb esélyt látok, mint arra, hogy Bortles MVP lesz idén.
Jó lenne, ha Caldwellék tudnának szerezni 2 napon belül némi minőségi pótlást támadóoldalon, mert eléggé ég a ház arrafelé.

Annyi bajunk van, hogy Josh Wells állapota még szóba se került nagyon. Pedig jó lenne nem a csere cseréjével kiállni LT-ben a Hot BoysCowboys pass rush ellen...
több mint 5 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Ha Corey Grant sérülése nem lenne elég, ASJ is megy (visszatérős) IR-re. A héten meg is műtik a hasfalát.
 twitter.com/JohnReid64/status/1049339058693058568
Támadni meg mostantól majd Maka, Sobri meg én fogunk....Felkészül Willis és winston. .9



Aki aggódna a védelmünkért, nos az ne tegye.
 www.bigcatcountry.com/2018/10/8/17950778/jaguars-defense-comparison-2017-vs-2018
iktriad
Basszus, tavaly még szerencsénk volt, idén igen durván elér minket a sérüléshullám O oldalon...

Btw csak cserepadra raknál engem ik? Pedig TE poszton pöpec lennék, régen kosaraztam, bár nem a legelitebb szinteken 😀 Csak blokkolni nem tudok.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A TE problémát még könnyű lesz talán orvosolni. Koyack még mindig FA, gondolom ő ma kap egy hívást a Jagstől. Nagyon ésszerű lenne őt visszahozni. ASj egyébként már az előszezon óta bajlódik ezzel a hasfal sérüléssel, anno még Philyben is volt miatta.

RB poszton viszont fingom nincs mit fogunk csinálni.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha Corey Grant sérülése nem lenne elég, ASJ is megy (visszatérős) IR-re. A héten meg is műtik a hasfalát.
 twitter.com/JohnReid64/status/1049339058693058568
Támadni meg mostantól majd Maka, Sobri meg én fogunk....Felkészül Willis és winston. 😊



Aki aggódna a védelmünkért, nos az ne tegye.
 www.bigcatcountry.com/2018/10/8/17950778/jaguars-defense-comparison-2017-vs-2018

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloran Denverben megtalálta a megoldást az RB problémára.
 twitter.com/ryanohalloran/status/1049310802908307456
Aki nesetleg elfelejtette/nem tudná, Myles Jack RB poszton is szaladgált a UCLA-n, asszem volt ő PAc 12 legjobb támadó és védő újonca is egyben.

Yeldon amúgy laza 77 snapet játszott tegnap a lehetséges 83-ból.
https://pbs.twimg.com/media/Do-tj8SVAAEOyBN.jpg
" class="embed">
A héten nem igazolunk 2RB-ért (esetleg 1-ért tradelünk?) , morci leszek. Wilds kb olyan hatékony, mint egy átlag alatti practice squad futó. Rajta kívül van egy darab egészséges Yeldonunk a kereten. Meg RB Blake. 😊
Denard Robinson és Storm Johnson nem érnek rá véletlenül? 😊

Szerkesztette: iktriad