Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Soldi egy nagy kerdes nekem hogy miert nincs a forumon.
gabistar
Ne gondold túl.
A pasija nem engedi.
Sobri Jóska
Ezt is gondoltam, de nem akartam leirni, mert nem akartam sportszerutlen lenni. Es igy inkabb megkerdeztem a pit forumon. Hatha kiderul. De legalabb tudjuk hogy nincs baja stb. Mert irt eredmenykovetoben. Szoval az ember neha a legrosszabbra gondol. Igy tunt el pl a goallineblitz oldalon egyik naprol a masikra a csapat tulajdonos. Es azota sem tudjuk el e meg. Mert se youtube, se email, se glb re nem ir valaszol vagy logol be....
gabistar
Akkor valószínűleg meghalt. RIP!

több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Soldi egy nagy kerdes nekem hogy miert nincs a forumon.
gabistar
Ne gondold túl.
A pasija nem engedi.
Sobri Jóska
Ezt is gondoltam, de nem akartam leirni, mert nem akartam sportszerutlen lenni. Es igy inkabb megkerdeztem a pit forumon. Hatha kiderul. De legalabb tudjuk hogy nincs baja stb. Mert irt eredmenykovetoben. Szoval az ember neha a legrosszabbra gondol. Igy tunt el pl a goallineblitz oldalon egyik naprol a masikra a csapat tulajdonos. Es azota sem tudjuk el e meg. Mert se youtube, se email, se glb re nem ir valaszol vagy logol be....

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Soldi egy nagy kerdes nekem hogy miert nincs a forumon.
gabistar
Ne gondold túl.
A pasija nem engedi.

több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Érthetetlen, hogy az amerikaiak hogy nem ajánlhatták fel ezt a meccset közvetítésre Európába (vagy hogy nem lett ez az SNF).
iktriad
Csak akkor érthetetlen, ha a kiajánlás legfőbb szempontja az, hogy az aktuálisan legjobb formában lévő csapatokat lássák Európában.
És ha nem az?
Sobri Jóska
off, ha van idod neha nezz at a steelers topicba is. Mert a zakok utan ugy latszik bejon, hogy nem csak a jatekosokkal van a baj a topicban. Amit mar ezer eve fejtegettel. : )
gabistar
Nézem én, de akkor buli, ha mindenki hülye és csak én vagyok helikopter.
Most, hogy már a 'Tomlin egy zsák fos' a mainstream, mit tudnék hozzáfűzni?
Ja, az.
Sobri Jóska
Telesírhatnád a topikot, hogy soldados gyere vissza. ( mondjuk nekem nem hiányzik) Mint annó senna tette prostért. Na persze nem akarlak titeket hozzájuk hasonlítani off course.

-on-
peach
Soldi egy nagy kerdes nekem hogy miert nincs a forumon. Harom lehetoseg valoszinu. Elso, a munkahelye nem engedi meg, hogy barminemu negativ stb velemenye es esetleg tamadasi felulete legyen a velemeny kulonbsege miatt a forumon levokkel. Ergo nem akarja elvesziteni a munkajat. Mert az ok hogy a vilagbajnoksagra keszult es azert nem irt. De gyanus, hogy azota sem irt. Hacsak nem a kovetkezore keszul.

Masodik, nem akarja magat idegesiteni amikor pl valakivel nezetelterese van. Es guru lett, csak most nem a steelers guruja. Es igy jobb a beke es a lelkenek is a nyugalom. Valamint nem kell mindig kijavitania, ha mas "butasagot" irt.

Harmadik, tul fuggo lett es tul beleelte o is magat. Es jobb ha nem ir.

Ha nem talaltam el ird meg nyugodtan soldi miert nem irsz. (utoirat, vagy csak ebben a nehez idoben, amikor meg a sz.r is keseru inkabb nem ir, mert nem tud jot, vagy nem akarja ugyanazt leirni a negativumokat minden meccs utan...)

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tyreek Hill és Jalen már jóval a meccs előtt elkezdték a trash talkot. Tegnap Hill ezeket mondta Jalenről.
“He [thinks] high of himself. Hes all right, I guess. I can’t wait to line up against him. I hope he presses me.

“He’s a great player. To get my name out there more, I need to go up against more talent like him. I’m not calling [Denver cornerback] Chris Harris or nobody else bad, but he’s top dog right now, so I can’t wait.”
Ma Jalen visszaadta a kölcsönt verbálisan.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1047923413715759105
Ha ennek az lesz az eredménye, hogy Jalen végre úgy játszik, ahogy beszél mostanság, akkor csak rajta. De ha úgy játszik, mint idén eddig (ami a tudásához képest nekem egyelőre csalódást keltő), akkor ez lehet az első alkalom, amikor komolyan megéghet, és vele ezáltal a csapat is...


Annyi előnyünk azért lehet, hogy a Chiefs már játszott két a Jagshez hasomló védelemhez idén, hisz a Gus Bradley vezette Chargers és a Saleh irányított 49ers D is hasonló, mint amit Wash futtat itt. Szóval van film arra nézve, hogy mi az, ami nagyon fekszik Mahomesnak, és mi az ami nem e szisztéma ellen.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Norwell-ASJ-Linder trió ma újra edz.
 twitter.com/JohnReid64/status/1047851612180557825
Hayden és Fournette már tegnap 'Out' besorolást kapott vasárnapra.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Érthetetlen, hogy az amerikaiak hogy nem ajánlhatták fel ezt a meccset közvetítésre Európába (vagy hogy nem lett ez az SNF).
iktriad
Csak akkor érthetetlen, ha a kiajánlás legfőbb szempontja az, hogy az aktuálisan legjobb formában lévő csapatokat lássák Európában.
És ha nem az?
Sobri Jóska
off, ha van idod neha nezz at a steelers topicba is. Mert a zakok utan ugy latszik bejon, hogy nem csak a jatekosokkal van a baj a topicban. Amit mar ezer eve fejtegettel. : )
gabistar
Nézem én, de akkor buli, ha mindenki hülye és csak én vagyok helikopter.
Most, hogy már a 'Tomlin egy zsák fos' a mainstream, mit tudnék hozzáfűzni?
Ja, az.
Sobri Jóska
Telesírhatnád a topikot, hogy soldados gyere vissza. ( mondjuk nekem nem hiányzik) Mint annó senna tette prostért. Na persze nem akarlak titeket hozzájuk hasonlítani off course.

-on-



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Érthetetlen, hogy az amerikaiak hogy nem ajánlhatták fel ezt a meccset közvetítésre Európába (vagy hogy nem lett ez az SNF).
iktriad
Csak akkor érthetetlen, ha a kiajánlás legfőbb szempontja az, hogy az aktuálisan legjobb formában lévő csapatokat lássák Európában.
És ha nem az?
Sobri Jóska
off, ha van idod neha nezz at a steelers topicba is. Mert a zakok utan ugy latszik bejon, hogy nem csak a jatekosokkal van a baj a topicban. Amit mar ezer eve fejtegettel. : )
gabistar
Nézem én, de akkor buli, ha mindenki hülye és csak én vagyok helikopter.
Most, hogy már a 'Tomlin egy zsák fos' a mainstream, mit tudnék hozzáfűzni?
Ja, az.
Sobri Jóska
Hat hogy megmondtam, vagy megmondtam. Lol. : )
gabistar
Mindig megmondom. 😉

több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Érthetetlen, hogy az amerikaiak hogy nem ajánlhatták fel ezt a meccset közvetítésre Európába (vagy hogy nem lett ez az SNF).
iktriad
Csak akkor érthetetlen, ha a kiajánlás legfőbb szempontja az, hogy az aktuálisan legjobb formában lévő csapatokat lássák Európában.
És ha nem az?
Sobri Jóska
off, ha van idod neha nezz at a steelers topicba is. Mert a zakok utan ugy latszik bejon, hogy nem csak a jatekosokkal van a baj a topicban. Amit mar ezer eve fejtegettel. : )
gabistar
Nézem én, de akkor buli, ha mindenki hülye és csak én vagyok helikopter.
Most, hogy már a 'Tomlin egy zsák fos' a mainstream, mit tudnék hozzáfűzni?
Ja, az.
Sobri Jóska
Hat hogy megmondtam, vagy megmondtam. Lol. : )
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Érthetetlen, hogy az amerikaiak hogy nem ajánlhatták fel ezt a meccset közvetítésre Európába (vagy hogy nem lett ez az SNF).
iktriad
Csak akkor érthetetlen, ha a kiajánlás legfőbb szempontja az, hogy az aktuálisan legjobb formában lévő csapatokat lássák Európában.
És ha nem az?
Sobri Jóska
off, ha van idod neha nezz at a steelers topicba is. Mert a zakok utan ugy latszik bejon, hogy nem csak a jatekosokkal van a baj a topicban. Amit mar ezer eve fejtegettel. : )
gabistar
Nézem én, de akkor buli, ha mindenki hülye és csak én vagyok helikopter.
Most, hogy már a 'Tomlin egy zsák fos' a mainstream, mit tudnék hozzáfűzni?
Ja, az.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Darkwa mellett itt volt az ex-clevelandi Matt Dayes is tegnap RB workouton.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1047252514989649920
Kettőjük közűl egyértelműen Orleanst preferálnám.

A mozzanat, amely elvesztette nekünk a Titans meccset (kizárt, ha Szöszi végig játszik, akkor kikapunk) jó sokba került Maliknak.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1047282446478299136

A mai biztosan nem edzők névsora.
 twitter.com/JohnReid64/status/1047491266634829824
Hayden és Fournette ebből holnap (meg hetekig) nem lesz még, A többiek közül Linder státuszának változásait lesz érdemes figyelni holnap.
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Érthetetlen, hogy az amerikaiak hogy nem ajánlhatták fel ezt a meccset közvetítésre Európába (vagy hogy nem lett ez az SNF).
iktriad
Csak akkor érthetetlen, ha a kiajánlás legfőbb szempontja az, hogy az aktuálisan legjobb formában lévő csapatokat lássák Európában.
És ha nem az?
Sobri Jóska
off, ha van idod neha nezz at a steelers topicba is. Mert a zakok utan ugy latszik bejon, hogy nem csak a jatekosokkal van a baj a topicban. Amit mar ezer eve fejtegettel. : )
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 101
A vasárnapi menü:
 twitter.com/phillip_heilman/status/1046965077331591173
Érthetetlen, hogy az amerikaiak hogy nem ajánlhatták fel ezt a meccset közvetítésre Európába (vagy hogy nem lett ez az SNF).
iktriad
A fel nem ajanlast en sem ertem. Az Snf nel meg nem tudhattak elore h Mahomes igy bevalik es a Chiefs hasitani fog vele.
KeyG
Talan az is benne van a schedule osszeallitasnal h figyelnek arra h 2 fomusoridos meccs nem lehet egymas utan szoval MNF es SNF. Bar ezt most igy hirtelen nem tudom van e vagy volt e ilyen.
KeyG
Ez biztosan nincs így, mert nem lehetne az első 9 fordulóban 5 éjszakai meccsünk. Illetve végül is de, de nem így 😀
5 okt. 04 IND @ NE Gillette Stadium 8:20 PM Tickets FOX
6 okt. 14 KC @ NE Gillette Stadium 8:20 PM Tickets NBC
7 okt. 21 NE @ CHI Soldier Field 1:00 PM Tickets CBS
8 okt. 29 NE @ BUF New Era Field 8:15 PM Tickets ESPN
9 nov. 04 GB @ NE Gillette Stadium 8:20 PM Tickets NBC
A kövi öt héten négy éjszakázás, már most imádom 😊

Amúgy SNF-et szerintem még nem lehet módosítani, csak valamikor a szezon második felétől kezdve. Én is sajnálom, hogy nem ezt adja a tévé, mindig jó móka, amikor a liga két legjobb egysége találkozik.

Azért Iktriadtól annyit kérnék, hogy mivel a Chiefs védelme kellően hullagyenge (28.8 pont meccsenként), ezt is vegye figyelembe akkor, amikor majd ömleng, hogy mennyire jó volt Bortles, miközben Mahomes szenvedett (a 14 pontot engedő, PICIT másabb védelemmel szemben). Inkább csak tisztességesen örüljön a győzelemnek 😀
Wyatt
Ravens szurkolóként nem tudhatom, milyen kiváltság NF kiemelt TV-s meccsek sorjában egymás után. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Veterán RB a Jagsnél workouton!
 twitter.com/1010XLTyler/status/1047128057956454400
Akkor ő lesz a "bökjünk rá a legkevésbé gázabb veterán FA RB-re" verseny győztese.
iktriad
Bírom ezt a veteránozást 😀 Ezt nem külön neked címzem ik, csak úgy általában ezt mondják minden játékosra, aki 2 szezont már letolt az NFL-ben. Veterán az én nézőpontom szerint kb Fitzgerald, Brady, Tim Duncan, Dwyane Wade, Jaromir Jagr stb. 2-3 év az nem nagy rutin még.
Willis
azt hiszem hivatalos, hogy 3. évtől már annak számítanak, a magyar jelentése mást sugall kicsit.

én bírtam amúgy Ivoryt, kár volt szerintem elengedni. most jól jönne.
winston
Sajna túl sokat keresett, ezért kellett mennie.

Hasonló okok miatt már most nagy lehet a dilemma, hogy jövőre melyik ujjunkba harapjunk bele annak kapcsán, hogy kinek kell mennie majd tavasszal. A Dareus-Campbell-Malik trió mindegyikeke remekel eddig és minimum egyiküknek mennie kell majd a magas fizuja miatt, ha nem kettőjüknek (hacsak Calais nem megy bele drasztikus fizetés csökkentésbe, de még az is kevés lehet, hogy megtartsuk mindhármukat).
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Veterán RB a Jagsnél workouton!
 twitter.com/1010XLTyler/status/1047128057956454400
Akkor ő lesz a "bökjünk rá a legkevésbé gázabb veterán FA RB-re" verseny győztese.
iktriad
Bírom ezt a veteránozást 😀 Ezt nem külön neked címzem ik, csak úgy általában ezt mondják minden játékosra, aki 2 szezont már letolt az NFL-ben. Veterán az én nézőpontom szerint kb Fitzgerald, Brady, Tim Duncan, Dwyane Wade, Jaromir Jagr stb. 2-3 év az nem nagy rutin még.
Willis
azt hiszem hivatalos, hogy 3. évtől már annak számítanak, a magyar jelentése mást sugall kicsit.

én bírtam amúgy Ivoryt, kár volt szerintem elengedni. most jól jönne.

Szerkesztette: winston
több mint 5 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Veterán RB a Jagsnél workouton!
 twitter.com/1010XLTyler/status/1047128057956454400
Akkor ő lesz a "bökjünk rá a legkevésbé gázabb veterán FA RB-re" verseny győztese.
iktriad
Bírom ezt a veteránozást 😀 Ezt nem külön neked címzem ik, csak úgy általában ezt mondják minden játékosra, aki 2 szezont már letolt az NFL-ben. Veterán az én nézőpontom szerint kb Fitzgerald, Brady, Tim Duncan, Dwyane Wade, Jaromir Jagr stb. 2-3 év az nem nagy rutin még.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Veterán RB a Jagsnél workouton!
 twitter.com/1010XLTyler/status/1047128057956454400
Akkor ő lesz a "bökjünk rá a legkevésbé gázabb veterán FA RB-rem aníg Fournette nem lesz újra 100%-os" verseny győztese?

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy SNF-et szerintem még nem lehet módosítani, csak valamikor a szezon második felétől kezdve. Én is sajnálom, hogy nem ezt adja a tévé, mindig jó móka, amikor a liga két legjobb egysége találkozik.

Azért Iktriadtól annyit kérnék, hogy mivel a Chiefs védelme kellően hullagyenge (28.8 pont meccsenként), ezt is vegye figyelembe akkor, amikor majd ömleng, hogy mennyire jó volt Bortles, miközben Mahomes szenvedett (a 14 pontot engedő, PICIT másabb védelemmel szemben). Inkább csak tisztességesen örüljön a győzelemnek 😀
Wyatt
Rosszul tudod, már a 4. vagy az 5. héttől flexibilis az SNF meccse, de ezek szerint a texasi rangadó elég nézőcsalógató az BNBC-nek (vagy a CBS nem ment bele, hogy átadják).


És ne aggódj, nem tervezek semmi melldöngetést, ha netán összejönne a Chiefs verés. 😊
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Érthetetlen, hogy az amerikaiak hogy nem ajánlhatták fel ezt a meccset közvetítésre Európába (vagy hogy nem lett ez az SNF).
iktriad
Csak akkor érthetetlen, ha a kiajánlás legfőbb szempontja az, hogy az aktuálisan legjobb formában lévő csapatokat lássák Európában.
És ha nem az?

több mint 5 éve
gedam 5 700
A vasárnapi menü:
 twitter.com/phillip_heilman/status/1046965077331591173
Érthetetlen, hogy az amerikaiak hogy nem ajánlhatták fel ezt a meccset közvetítésre Európába (vagy hogy nem lett ez az SNF).
iktriad
tudják, hogy a kansas lufi. mi szakértők nem pattanunk fel a bandwagonra. nyertek 3td-vel, mahomi 3int 1td

Szerkesztette: gedam
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A vasárnapi menü:
 twitter.com/phillip_heilman/status/1046965077331591173
Érthetetlen, hogy az amerikaiak hogy nem ajánlhatták fel ezt a meccset közvetítésre Európába (vagy hogy nem lett ez az SNF).
iktriad
A fel nem ajanlast en sem ertem. Az Snf nel meg nem tudhattak elore h Mahomes igy bevalik es a Chiefs hasitani fog vele.
KeyG
Talan az is benne van a schedule osszeallitasnal h figyelnek arra h 2 fomusoridos meccs nem lehet egymas utan szoval MNF es SNF. Bar ezt most igy hirtelen nem tudom van e vagy volt e ilyen.
KeyG
Ez biztosan nincs így, mert nem lehetne az első 9 fordulóban 5 éjszakai meccsünk. Illetve végül is de, de nem így 😀
5 okt. 04 IND @ NE Gillette Stadium 8:20 PM Tickets FOX
6 okt. 14 KC @ NE Gillette Stadium 8:20 PM Tickets NBC
7 okt. 21 NE @ CHI Soldier Field 1:00 PM Tickets CBS
8 okt. 29 NE @ BUF New Era Field 8:15 PM Tickets ESPN
9 nov. 04 GB @ NE Gillette Stadium 8:20 PM Tickets NBC
A kövi öt héten négy éjszakázás, már most imádom 😊

Amúgy SNF-et szerintem még nem lehet módosítani, csak valamikor a szezon második felétől kezdve. Én is sajnálom, hogy nem ezt adja a tévé, mindig jó móka, amikor a liga két legjobb egysége találkozik.

Azért Iktriadtól annyit kérnék, hogy mivel a Chiefs védelme kellően hullagyenge (28.8 pont meccsenként), ezt is vegye figyelembe akkor, amikor majd ömleng, hogy mennyire jó volt Bortles, miközben Mahomes szenvedett (a 14 pontot engedő, PICIT másabb védelemmel szemben). Inkább csak tisztességesen örüljön a győzelemnek 😀

több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Kvázi szép lassan ő lesz a fehér Garrard(=tartós, mobilis, és teljesen kiszámíthatatlan). 😊 😊 😊
iktriad
Nekem annak idején a fekete Garrarddal is gondom volt, aztán persze kiderült, hogy van lejjebb is, sokkal-sokkal lejjebb... Akkor persze visszasírtam...
Nekem továbbra is az az igazi bajom Bortles játékával, Ő igazán sokat nem tesz hozzá a sikerességhez, ha jól működik a felrajzolt play és jó az elkapó, akkor elkapás lesz, de a rizikós dolgok már jönnek össze, kisebb "ablakokba" nem talál be. Amikor pedig megindul időnként lábon az ínyencség, de ez se olyan, ami beépülne az "arzenálba", inkább amolyan úri huncutság, amikor nem jut eszébe semmi más. Vagy mint a Bills ellen, csak ezen az egy dolgon jár esze, amikor rájön, hogy 30 próbálkozásból se tudna 100 yardot passzolni...

A Kansas meccset nagyon várom, ha valamikor villanthat a D#, akkor az pontosan ez a meccs. Főleg Ramsey, a nagy mellényébe betömhetne már pár INT-t is...
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 101
A vasárnapi menü:
 twitter.com/phillip_heilman/status/1046965077331591173
Érthetetlen, hogy az amerikaiak hogy nem ajánlhatták fel ezt a meccset közvetítésre Európába (vagy hogy nem lett ez az SNF).
iktriad
A fel nem ajanlast en sem ertem. Az Snf nel meg nem tudhattak elore h Mahomes igy bevalik es a Chiefs hasitani fog vele.
KeyG
Talan az is benne van a schedule osszeallitasnal h figyelnek arra h 2 fomusoridos meccs nem lehet egymas utan szoval MNF es SNF. Bar ezt most igy hirtelen nem tudom van e vagy volt e ilyen.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 101
A vasárnapi menü:
 twitter.com/phillip_heilman/status/1046965077331591173
Érthetetlen, hogy az amerikaiak hogy nem ajánlhatták fel ezt a meccset közvetítésre Európába (vagy hogy nem lett ez az SNF).
iktriad
A fel nem ajanlast en sem ertem. Az Snf nel meg nem tudhattak elore h Mahomes igy bevalik es a Chiefs hasitani fog vele.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A vasárnapi menü:
 twitter.com/phillip_heilman/status/1046965077331591173
Érthetetlen, hogy az amerikaiak hogy nem ajánlhatták fel ezt a meccset közvetítésre Európába (vagy hogy nem lett ez az SNF).