Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Bortles amikor majd kell, akkor jó lesz. Ő PO menő.
Nincs vele semmi baj.
Ez alapszakasz, nem kell túlizgulni.

Sobri Jóska


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Corey Grantnek is ennyi volt a szezon.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1049061425937825797
Lassan elfogynak a skill playerek támadásban....
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Iden itt volt a lehetoseg, hogy hozzatok valakit helyette, egy rookiet (raadasul egy rookie QB-val lett volna hely a sapka alatt a vedelmet egyben tartani), vagy akar csak valakit aki versenyre kenyszeriti. Ti inkabb adtatok neki egy szerzodest, ha jol emlekszem, versenyhelzetet pedig nem teremtettetek. Nem tudom sajnalni igy a csapatot, pedig ez a vedelem tobbet erdemelne.
undisputedly
Nem is kell.
Bortles amikor majd kell, akkor jó lesz. Ő PO menő.
Nincs vele semmi baj.
Ez alapszakasz, nem kell túlizgulni.
A Patset kell elkapni a PO-ban. Tavaly már majdnem összejött, idén ki lesz ez is pipálva.
Az idény végén Jacksonvillbe jön a Lombardi.

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Iden itt volt a lehetoseg, hogy hozzatok valakit helyette, egy rookiet (raadasul egy rookie QB-val lett volna hely a sapka alatt a vedelmet egyben tartani), vagy akar csak valakit aki versenyre kenyszeriti. Ti inkabb adtatok neki egy szerzodest, ha jol emlekszem, versenyhelzetet pedig nem teremtettetek. Nem tudom sajnalni igy a csapatot, pedig ez a vedelem tobbet erdemelne.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Adott eselyt. De mikor megszerzik, es egy play mulva mehetnek vissza, az kiabrandito lehet.
ulpianus
Welcome to the world of Bad Blake Bortles - aki vintage üzemmódra váltva csak összeszemetelt 430 passzolt yardot (karrier csúcs). Sajna kb annyira mentünk vele, mint amikor rendszeresen a szemétidőben szedte össze a yardjai nagy részét. Képezzük át RB-nek. 😊
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Adott eselyt. De mikor megszerzik, es egy play mulva mehetnek vissza, az kiabrandito lehet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már lassan nem tudom követni hanyadszor lőjük lábon magunkat ezen a meccsen....

Remélem igazolunk végre 2 FA RB-t, mert szerintem egy jó időre, hanem egész évre Grantnek is annyi.

Sajna egyre inkább úgy tűnik inkább vagyunk pretender, mint contender csapat idén, hála a remek támadóinknak. De legalább a Titans is kikapott. Kb ez meg az egyedüli örömteli dolog ezen a napon.

Dallasban hatalmas javulás kell az O-tól. A D szerintem ma is adott elég esélyt, hogy hozzuk a meccset.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Inaktívak - Herndon nincs, így a tegnap felhozott Meeks ma bemutatkozik az NFL-ben.
 twitter.com/Jaguars/status/1048958991353569280

Elég rossz Kansasben az idő, bár épp most nem esik az Arrowheadben.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik elhívjuk/elhívtuk Landry Jonest egy workoutra.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1048875866405654528
Mondjuk nem hiszem, hogy nálunk kötne ki.

A mai találkozóról: konkrétan fogalmam sincs mire számítsak. Remélem a D-nk a szebbik arcát veszi elő(ebben pl. benne van, hogy Ramsey idén először végre úgy játszik, ami megtámogatja a nyilatkozatait), Telvin még szerdán azt mondta, nagyon tetszik a védelemnek az eheti match-up kiosztás. Remélem ugyanígy lesz ő és a D ezzel úgy magyar idő szerint este 10-fél 11 körül is még.
Bortles meg remélem ma úgy osztogatja a passzokat mint amikor nincs Fournette és nem a Titans az ellenfél.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Herndon sérülése miatt felhoztuk Quenton Meekst a practice squadból. Megint Rashad Greene került 53-on kívülre emiatt..

Majd (hacsak nem sérül le valaki IR-t érően, mint Cam Robinson tette) hétfőn visszacseréljük őket.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 092
Utána olvastam a Flexible Schedule-nak, mert beszélik azt h a Ravens-Saints a 7. fordulóban SNF lesz, a 49ers-Rams helyett. A változtatni kívánt meccs előtt 12 nappal lehet átflexelni a meccset. 5-17. forduló között lehetséges ez, és csak 2-szer tehetik meg. A további SNF meccseket megnézve(7.forduló 49ers-Rams, december 2. Seahawks-49ers, december 9 Raiders-Steelers, december 23 Chiefs Seahawks) ezek több mint valószínű hogy akkora érdektelenebbek lesznek mint a mostani Texans-Cowboys. Nem akarják ellőni a puskaport most, hanem később magyarán szólva. Ezért nem lett a KC-Jags SNF.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
😊 😊 😊
 twitter.com/Jaguars/status/1048371509474091008
Egy kis háttér: Van egy szereplő, akinek évek óta nagy Jags fan, akkor is amikor nagyon szarok voltunk ilyeneket beszélt, hogy "egy LB-re vagyunk a super Bowltól. Meg pár szabályváltoztatástól." 😊 Bővebb infó itt.
 ftw.usatoday.com/2018/10/the-good-place-recap-jacksonville-jaguars-blake-bortles-jokes
 www.theringer.com/tv/2018/10/4/17934536/good-place-jaguars-blake-bortles-michael-schur

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tre Herndon meghúzta a hamstringjét edzésen, és kérdéses a játéka. Kezdünk kicsit vékonyak lenni CB-ben (Csak Ramsey, Bouye és Patmon teljesen egészséges). Viszont rajta, Haydenen és Fournetten kivűl mindenki bevethető vasárnapra.

Henne beszélt Bortlesrről és Mahomesról.
 www.jacksonville.com/sports/20181005/ahead-of-jaguars-chiefs-chad-henne-talks-blake-bortles-patrick-mahomes-and-more
Még mindig elég jó a kapcsolat az egykori és jelenlegi QB-nk között, pl ő meg Bortles együtt fog vacsorázni szombaton.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Soldi egy nagy kerdes nekem hogy miert nincs a forumon.
gabistar
Ne gondold túl.
A pasija nem engedi.
Sobri Jóska
Ezt is gondoltam, de nem akartam leirni, mert nem akartam sportszerutlen lenni. Es igy inkabb megkerdeztem a pit forumon. Hatha kiderul. De legalabb tudjuk hogy nincs baja stb. Mert irt eredmenykovetoben. Szoval az ember neha a legrosszabbra gondol. Igy tunt el pl a goallineblitz oldalon egyik naprol a masikra a csapat tulajdonos. Es azota sem tudjuk el e meg. Mert se youtube, se email, se glb re nem ir valaszol vagy logol be....
gabistar
Akkor valószínűleg meghalt. RIP!

több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Soldi egy nagy kerdes nekem hogy miert nincs a forumon.
gabistar
Ne gondold túl.
A pasija nem engedi.
Sobri Jóska
Ezt is gondoltam, de nem akartam leirni, mert nem akartam sportszerutlen lenni. Es igy inkabb megkerdeztem a pit forumon. Hatha kiderul. De legalabb tudjuk hogy nincs baja stb. Mert irt eredmenykovetoben. Szoval az ember neha a legrosszabbra gondol. Igy tunt el pl a goallineblitz oldalon egyik naprol a masikra a csapat tulajdonos. Es azota sem tudjuk el e meg. Mert se youtube, se email, se glb re nem ir valaszol vagy logol be....

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Soldi egy nagy kerdes nekem hogy miert nincs a forumon.
gabistar
Ne gondold túl.
A pasija nem engedi.

több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Érthetetlen, hogy az amerikaiak hogy nem ajánlhatták fel ezt a meccset közvetítésre Európába (vagy hogy nem lett ez az SNF).
iktriad
Csak akkor érthetetlen, ha a kiajánlás legfőbb szempontja az, hogy az aktuálisan legjobb formában lévő csapatokat lássák Európában.
És ha nem az?
Sobri Jóska
off, ha van idod neha nezz at a steelers topicba is. Mert a zakok utan ugy latszik bejon, hogy nem csak a jatekosokkal van a baj a topicban. Amit mar ezer eve fejtegettel. : )
gabistar
Nézem én, de akkor buli, ha mindenki hülye és csak én vagyok helikopter.
Most, hogy már a 'Tomlin egy zsák fos' a mainstream, mit tudnék hozzáfűzni?
Ja, az.
Sobri Jóska
Telesírhatnád a topikot, hogy soldados gyere vissza. ( mondjuk nekem nem hiányzik) Mint annó senna tette prostért. Na persze nem akarlak titeket hozzájuk hasonlítani off course.

-on-
peach
Soldi egy nagy kerdes nekem hogy miert nincs a forumon. Harom lehetoseg valoszinu. Elso, a munkahelye nem engedi meg, hogy barminemu negativ stb velemenye es esetleg tamadasi felulete legyen a velemeny kulonbsege miatt a forumon levokkel. Ergo nem akarja elvesziteni a munkajat. Mert az ok hogy a vilagbajnoksagra keszult es azert nem irt. De gyanus, hogy azota sem irt. Hacsak nem a kovetkezore keszul.

Masodik, nem akarja magat idegesiteni amikor pl valakivel nezetelterese van. Es guru lett, csak most nem a steelers guruja. Es igy jobb a beke es a lelkenek is a nyugalom. Valamint nem kell mindig kijavitania, ha mas "butasagot" irt.

Harmadik, tul fuggo lett es tul beleelte o is magat. Es jobb ha nem ir.

Ha nem talaltam el ird meg nyugodtan soldi miert nem irsz. (utoirat, vagy csak ebben a nehez idoben, amikor meg a sz.r is keseru inkabb nem ir, mert nem tud jot, vagy nem akarja ugyanazt leirni a negativumokat minden meccs utan...)

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tyreek Hill és Jalen már jóval a meccs előtt elkezdték a trash talkot. Tegnap Hill ezeket mondta Jalenről.
“He [thinks] high of himself. Hes all right, I guess. I can’t wait to line up against him. I hope he presses me.

“He’s a great player. To get my name out there more, I need to go up against more talent like him. I’m not calling [Denver cornerback] Chris Harris or nobody else bad, but he’s top dog right now, so I can’t wait.”
Ma Jalen visszaadta a kölcsönt verbálisan.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1047923413715759105
Ha ennek az lesz az eredménye, hogy Jalen végre úgy játszik, ahogy beszél mostanság, akkor csak rajta. De ha úgy játszik, mint idén eddig (ami a tudásához képest nekem egyelőre csalódást keltő), akkor ez lehet az első alkalom, amikor komolyan megéghet, és vele ezáltal a csapat is...


Annyi előnyünk azért lehet, hogy a Chiefs már játszott két a Jagshez hasomló védelemhez idén, hisz a Gus Bradley vezette Chargers és a Saleh irányított 49ers D is hasonló, mint amit Wash futtat itt. Szóval van film arra nézve, hogy mi az, ami nagyon fekszik Mahomesnak, és mi az ami nem e szisztéma ellen.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Norwell-ASJ-Linder trió ma újra edz.
 twitter.com/JohnReid64/status/1047851612180557825
Hayden és Fournette már tegnap 'Out' besorolást kapott vasárnapra.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Érthetetlen, hogy az amerikaiak hogy nem ajánlhatták fel ezt a meccset közvetítésre Európába (vagy hogy nem lett ez az SNF).
iktriad
Csak akkor érthetetlen, ha a kiajánlás legfőbb szempontja az, hogy az aktuálisan legjobb formában lévő csapatokat lássák Európában.
És ha nem az?
Sobri Jóska
off, ha van idod neha nezz at a steelers topicba is. Mert a zakok utan ugy latszik bejon, hogy nem csak a jatekosokkal van a baj a topicban. Amit mar ezer eve fejtegettel. : )
gabistar
Nézem én, de akkor buli, ha mindenki hülye és csak én vagyok helikopter.
Most, hogy már a 'Tomlin egy zsák fos' a mainstream, mit tudnék hozzáfűzni?
Ja, az.
Sobri Jóska
Telesírhatnád a topikot, hogy soldados gyere vissza. ( mondjuk nekem nem hiányzik) Mint annó senna tette prostért. Na persze nem akarlak titeket hozzájuk hasonlítani off course.

-on-



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Érthetetlen, hogy az amerikaiak hogy nem ajánlhatták fel ezt a meccset közvetítésre Európába (vagy hogy nem lett ez az SNF).
iktriad
Csak akkor érthetetlen, ha a kiajánlás legfőbb szempontja az, hogy az aktuálisan legjobb formában lévő csapatokat lássák Európában.
És ha nem az?
Sobri Jóska
off, ha van idod neha nezz at a steelers topicba is. Mert a zakok utan ugy latszik bejon, hogy nem csak a jatekosokkal van a baj a topicban. Amit mar ezer eve fejtegettel. : )
gabistar
Nézem én, de akkor buli, ha mindenki hülye és csak én vagyok helikopter.
Most, hogy már a 'Tomlin egy zsák fos' a mainstream, mit tudnék hozzáfűzni?
Ja, az.
Sobri Jóska
Hat hogy megmondtam, vagy megmondtam. Lol. : )
gabistar
Mindig megmondom. 😉

több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Érthetetlen, hogy az amerikaiak hogy nem ajánlhatták fel ezt a meccset közvetítésre Európába (vagy hogy nem lett ez az SNF).
iktriad
Csak akkor érthetetlen, ha a kiajánlás legfőbb szempontja az, hogy az aktuálisan legjobb formában lévő csapatokat lássák Európában.
És ha nem az?
Sobri Jóska
off, ha van idod neha nezz at a steelers topicba is. Mert a zakok utan ugy latszik bejon, hogy nem csak a jatekosokkal van a baj a topicban. Amit mar ezer eve fejtegettel. : )
gabistar
Nézem én, de akkor buli, ha mindenki hülye és csak én vagyok helikopter.
Most, hogy már a 'Tomlin egy zsák fos' a mainstream, mit tudnék hozzáfűzni?
Ja, az.
Sobri Jóska
Hat hogy megmondtam, vagy megmondtam. Lol. : )
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Érthetetlen, hogy az amerikaiak hogy nem ajánlhatták fel ezt a meccset közvetítésre Európába (vagy hogy nem lett ez az SNF).
iktriad
Csak akkor érthetetlen, ha a kiajánlás legfőbb szempontja az, hogy az aktuálisan legjobb formában lévő csapatokat lássák Európában.
És ha nem az?
Sobri Jóska
off, ha van idod neha nezz at a steelers topicba is. Mert a zakok utan ugy latszik bejon, hogy nem csak a jatekosokkal van a baj a topicban. Amit mar ezer eve fejtegettel. : )
gabistar
Nézem én, de akkor buli, ha mindenki hülye és csak én vagyok helikopter.
Most, hogy már a 'Tomlin egy zsák fos' a mainstream, mit tudnék hozzáfűzni?
Ja, az.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Darkwa mellett itt volt az ex-clevelandi Matt Dayes is tegnap RB workouton.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1047252514989649920
Kettőjük közűl egyértelműen Orleanst preferálnám.

A mozzanat, amely elvesztette nekünk a Titans meccset (kizárt, ha Szöszi végig játszik, akkor kikapunk) jó sokba került Maliknak.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1047282446478299136

A mai biztosan nem edzők névsora.
 twitter.com/JohnReid64/status/1047491266634829824
Hayden és Fournette ebből holnap (meg hetekig) nem lesz még, A többiek közül Linder státuszának változásait lesz érdemes figyelni holnap.
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Érthetetlen, hogy az amerikaiak hogy nem ajánlhatták fel ezt a meccset közvetítésre Európába (vagy hogy nem lett ez az SNF).
iktriad
Csak akkor érthetetlen, ha a kiajánlás legfőbb szempontja az, hogy az aktuálisan legjobb formában lévő csapatokat lássák Európában.
És ha nem az?
Sobri Jóska
off, ha van idod neha nezz at a steelers topicba is. Mert a zakok utan ugy latszik bejon, hogy nem csak a jatekosokkal van a baj a topicban. Amit mar ezer eve fejtegettel. : )