Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Nem grat a jags safetyknek. Ilyen hosszú passzokból nem illik ennyit szopni, indiszponáltak voltak egész meccsen, amikor a két elit CB nem segített nekik.
Willis
Azt azért hozzáteszem, hogy a mélyen beívelt labdából nem csak két TD-t kaptunk, szedtünk két picket is. 1-1 ben Lockett sok SS-t megégetne szerintem. A 16. seattle pontot érő TD-t megelőzően Malik Jackson ütötte el Ngakuet és azért maradt bő 5 másodperce passzolni Wilsonnak.

több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Yates kezd ellenünk hétvégén.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Grat az O-linenak, nagyon jól játszottak összességében a fiúk.
Grat Bortlesnek, nem gondoltam volna, hogy a hawks D (-Chancellor -Sherman -0.5 Wagner -0.5 Wright) ellen is megfeszül.
Grat a jags RunD-nek. Dareus óta felkeményedett, pályán szemmel látható.

Nem grat a jags safetyknek. Ilyen hosszú passzokból nem illik ennyit szopni, indiszponáltak voltak egész meccsen, amikor a két elit CB nem segített nekik.

Idén a "nagyvadak ellen" 4-2. Ravens-Steelers-Chargers-Seahawks W, Titans-Rams L.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kampman
iktriad
Bennett ritka nagy paraszt, minden megmozdulásával bizonyítja, csak azt hiszi, hogy a teljesítménye feljogosítja rá. Egy teljes A4-es lapot meg lehetne tölteni az ilyen és hasonló jeleneteivel, de sajnos a Seahawks öltözőt már rég a Bennett félék vezetik és nem a szakmai stáb (elég csak azokra az esetekre gondolni, amikor az edzőt lökdösik a pálya szélén). Ezzel együtt kéretik nem összemosni ezt a pár játékost az egész csapattal, mint ahogy pl a Bengals sem egyenlő Burfictel, vagy a Steelers Harrisonnal.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ha A-Rob marad, akkor egy Robinson, Hurns, Westbrook, Cole, Mickens + még valaki (Shane Wynn vagy valaki a draftról) ütős kis WR sor lesz.
iktriad
Én Hurns helyett inkább Lee-t tartanám meg, bár tudom, azzal járna dead money. Bár ha A-Rob is visszatér (én őt nagyon szeretem, kedvenc Jags játékosom, idén helyette persze Ramsey) akkor a kettejük közti különbség nem nagyon fog látszani talán.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én még mindig nem tértem magamhoz. Mondjuk az, hogy volt 3 drive, ahol összesen 4 play elég volt 3 TD-hez kicsit aggasztó volt, mert már elhittem, hogy megvan a meccs - teszem hozzá, ilyen soha nem fordult elő ebben a szezonban. Áltlaánosságban elmondható, hogy Church-nek semmilyen okból nem szabad embert otthagyni 1-1-ben, ezekből mind TD-t szoptunk.

Bortles borzasztóan jól játszott az utóbbi két meccsen, pedig rookie elkapóknak (+ Lee-nek) dobálgat. Mostmár csak röhögök, amikor róla olvasok troll jelzőket, egy-két hullámzó meccset leszámítva simán nevezhető átlagos QB-nak, ami ebben a csapatban bőven elég - nyilván nem leszek szomorú, ha upgrade-elünk a poszton majd.

Nem lehetetlen a win out, a Titans hetek óta meglehetősen szenvedősen, sok hibával játszik. Mondjuk egy meccs előny nem lesz ugye elég velük szembe az utolsó fordulóig, mert akkor még bukhatjuk a csoportgyőzelmet, de látva a Ramst, szerintem össze lehet szedni két meccs előnyt. A Steelerst én nem üldözném, nem látom hogy fognak még kétszer kikapni (főleg a ma hajnal után).

Elképesztő ahogy minden egyszerre klappol: a futójáték, az elkapók előrelépése, Bortles játéka, a védelem, Jaydon kibaszott Mickens, Lambo... Valami különleges van tűzön jelenleg, ami ahhoz képest, hogy milyen fiatal a mag egészen szenzációs jövőképet mutat.
Maka
Nagy +1, még egy dolgot adnék hozzá: imádom az ST hívásokat. Kb minden meccsen hívnak egy trükkös playt. Emlékszem, amikor a preszezonban csinátlak egy fake puntot akkor mindenki szidta az edzőket, hogy mekkora hülyeség ellőni ilyet egy pre meccsen mert ezentúl figyelni fog az ellenfél erre. Aztán valahogy mégsem. Igaz, most egyik trükkös playből sem lett nagy játék, de jó látni, hogy folyamatosan próbálkoznak.
kisvanek4
Joe DeCamillis nem véletlenül az egyik legjobb ST coach a ligában(aki nagyon szeretne NFL HC lenni hosszú-hosszú évek óta). Mickens felfedezése önmagában már nagy találat volt a részéről. És pacsi jár Marronenak is, hogy ezeket a trükkös playeket rendszeresen alkalmazza.
több mint 6 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Én még mindig nem tértem magamhoz. Mondjuk az, hogy volt 3 drive, ahol összesen 4 play elég volt 3 TD-hez kicsit aggasztó volt, mert már elhittem, hogy megvan a meccs - teszem hozzá, ilyen soha nem fordult elő ebben a szezonban. Áltlaánosságban elmondható, hogy Church-nek semmilyen okból nem szabad embert otthagyni 1-1-ben, ezekből mind TD-t szoptunk.

Bortles borzasztóan jól játszott az utóbbi két meccsen, pedig rookie elkapóknak (+ Lee-nek) dobálgat. Mostmár csak röhögök, amikor róla olvasok troll jelzőket, egy-két hullámzó meccset leszámítva simán nevezhető átlagos QB-nak, ami ebben a csapatban bőven elég - nyilván nem leszek szomorú, ha upgrade-elünk a poszton majd.

Nem lehetetlen a win out, a Titans hetek óta meglehetősen szenvedősen, sok hibával játszik. Mondjuk egy meccs előny nem lesz ugye elég velük szembe az utolsó fordulóig, mert akkor még bukhatjuk a csoportgyőzelmet, de látva a Ramst, szerintem össze lehet szedni két meccs előnyt. A Steelerst én nem üldözném, nem látom hogy fognak még kétszer kikapni (főleg a ma hajnal után).

Elképesztő ahogy minden egyszerre klappol: a futójáték, az elkapók előrelépése, Bortles játéka, a védelem, Jaydon kibaszott Mickens, Lambo... Valami különleges van tűzön jelenleg, ami ahhoz képest, hogy milyen fiatal a mag egészen szenzációs jövőképet mutat.
Maka
Nagy +1, még egy dolgot adnék hozzá: imádom az ST hívásokat. Kb minden meccsen hívnak egy trükkös playt. Emlékszem, amikor a preszezonban csinátlak egy fake puntot akkor mindenki szidta az edzőket, hogy mekkora hülyeség ellőni ilyet egy pre meccsen mert ezentúl figyelni fog az ellenfél erre. Aztán valahogy mégsem. Igaz, most egyik trükkös playből sem lett nagy játék, de jó látni, hogy folyamatosan próbálkoznak.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én még mindig nem tértem magamhoz. Mondjuk az, hogy volt 3 drive, ahol összesen 4 play elég volt 3 TD-hez kicsit aggasztó volt, mert már elhittem, hogy megvan a meccs - teszem hozzá, ilyen soha nem fordult elő ebben a szezonban. Áltlaánosságban elmondható, hogy Church-nek semmilyen okból nem szabad embert otthagyni 1-1-ben, ezekből mind TD-t szoptunk.

Bortles borzasztóan jól játszott az utóbbi két meccsen, pedig rookie elkapóknak (+ Lee-nek) dobálgat. Mostmár csak röhögök, amikor róla olvasok troll jelzőket, egy-két hullámzó meccset leszámítva simán nevezhető átlagos QB-nak, ami ebben a csapatban bőven elég - nyilván nem leszek szomorú, ha upgrade-elünk a poszton majd.

Nem lehetetlen a win out, a Titans hetek óta meglehetősen szenvedősen, sok hibával játszik. Mondjuk egy meccs előny nem lesz ugye elég velük szembe az utolsó fordulóig, mert akkor még bukhatjuk a csoportgyőzelmet, de látva a Ramst, szerintem össze lehet szedni két meccs előnyt. A Steelerst én nem üldözném, nem látom hogy fognak még kétszer kikapni (főleg a ma hajnal után).

Elképesztő ahogy minden egyszerre klappol: a futójáték, az elkapók előrelépése, Bortles játéka, a védelem, Jaydon kibaszott Mickens, Lambo... Valami különleges van tűzön jelenleg, ami ahhoz képest, hogy milyen fiatal a mag egészen szenzációs jövőképet mutat.
Maka
Megkockáztatom, most már ott tartunk, hogy Blake a divizió legjobb jelenleg is játszó kezdő QB-ja(tudom ez nem nagy szám, de akkor is jó dolog). Cole meg Lee nagyot léptek előre az elmúlt hetekben. Westbrook meg sztár potenciállal rendelkezik, nem veszed rajta észre, hogy a tegnapi volt a 4. NFL meccse, Blake is teljesen természetesen dobálgat már felé. Ha A-Rob marad, akkor egy Robinson, Hurns, Westbrook, Cole, Mickens + még valaki (Shane Wynn vagy valaki a draftról) ütős kis WR sor lesz. Lee-ért meg kinéz egy kompenzációs pick, mert nem hiszem, hogy sokat költünk majd FA-ben jövőre, és valaki biztos meg fogja őt fizetni, főleg ha úgy fejezi be a szezont, ahogy mostanság játszik.

A win out nem lehetetlen, de lehet, nem is lesz szükség. Mondok egy hot taket, lehet a Titans idén nem nyer már több meccset. Egy baromi jó formában lévő 49ers jön nekik most idegenben, aztán a Rams meg mi otthon, simán lehet belőle 3 zakó, elsősorban a mostanában mutatott formájuk alapján. És szerintem is 3. seed lesz ebből, ha tippelni kéne 11-5-ös mérleggel (West Coast + Jimmy G húzós kombó lesz karácsonykor ). Csak ne a Chargers jöjjön szembe velünk, mindenki más ellen szerintem jó sanszunk van menni legalább 1. kört PO-ban is.


Ja, azt elfelejtettem, hogy szegény Larry Pinkard az első NFL elkapása után egyből agyrázkódást szenvedett, szóval rá nem számíthatunk a héten, de úgy láttam rajta kívül más nem sérült meg. Remélem azért az elkapására emlékszik.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Én még mindig nem tértem magamhoz. Mondjuk az, hogy volt 3 drive, ahol összesen 4 play elég volt 3 TD-hez kicsit aggasztó volt, mert már elhittem, hogy megvan a meccs - teszem hozzá, ilyen soha nem fordult elő ebben a szezonban. Áltlaánosságban elmondható, hogy Church-nek semmilyen okból nem szabad embert otthagyni 1-1-ben, ezekből mind TD-t szoptunk.

Bortles borzasztóan jól játszott az utóbbi két meccsen, pedig rookie elkapóknak (+ Lee-nek) dobálgat. Mostmár csak röhögök, amikor róla olvasok troll jelzőket, egy-két hullámzó meccset leszámítva simán nevezhető átlagos QB-nak, ami ebben a csapatban bőven elég - nyilván nem leszek szomorú, ha upgrade-elünk a poszton majd.

Nem lehetetlen a win out, a Titans hetek óta meglehetősen szenvedősen, sok hibával játszik. Mondjuk egy meccs előny nem lesz ugye elég velük szembe az utolsó fordulóig, mert akkor még bukhatjuk a csoportgyőzelmet, de látva a Ramst, szerintem össze lehet szedni két meccs előnyt. A Steelerst én nem üldözném, nem látom hogy fognak még kétszer kikapni (főleg a ma hajnal után).

Elképesztő ahogy minden egyszerre klappol: a futójáték, az elkapók előrelépése, Bortles játéka, a védelem, Jaydon kibaszott Mickens, Lambo... Valami különleges van tűzön jelenleg, ami ahhoz képest, hogy milyen fiatal a mag egészen szenzációs jövőképet mutat.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kétmillió és/vagy zártkapu

 twitter.com/Steve_OS/status/940022681851912192
Kampman
Valahogy lemaradt az a rész, amikor a komplett Seahawks D paraszt módjára kiprovokálta ezt a reakciót a helyiekből a meccs legvégén...
Így már teljesebb a kép.
 twitter.com/617Report/status/940021220120190976
Ettől függetlenül ez nem volt szép a mi szurkolóinktól.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Kétmillió és/vagy zártkapu

 twitter.com/Steve_OS/status/940022681851912192
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már kezdem azt gondolni a mesterről (Marrone), hogy ő már csak egy győztes SB után fog kicsikarni némi mosolyt és megelégedettséget...de nem bánom, csak keményen, és a talajon maradni, az eredmények őt igazolják!
BB meg egy "állat", just do it! 😊
Stoki
Sajtótájékoztatón szokott poénkodni -most is megtette- főleg ha a kaja kerül szóba(ami mostanában igen gyakori). 😊
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 459 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Már kezdem azt gondolni a mesterről (Marrone), hogy ő már csak egy győztes SB után fog kicsikarni némi mosolyt és megelégedettséget...de nem bánom, csak keményen, és a talajon maradni, az eredmények őt igazolják!
BB meg egy "állat", just do it! 😊

Szerkesztette: Stoki
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Igen, tényleg érdekes, hogy a "negyvenkilencesek" lehetnek a mérleg nyelve az AFC South-ban, pedig az lesz úgy néz ki.
Ik, jól gondolom, hogyha mondjuk mindkettőt nyerjük mi is és a Titans is és kikapunk Tennesse-ben az utolsó fordulóban, akkor "csak" wild card, ugye?
Stoki
ha jol szamolom akkor tobb mindenen mulhat, mert ugyan az lenne a merleg es 1-1 egymas kozt.
winston
Nem , mert Stöki forgatókönyvében 2× szívnánk a Titanstől, övek lenne a tie braker, és maradna nekünk az 5. kiemelés és sanszosan egy túra a Chargershez.
Stöki kérdésére a válasz, sajna igen.
iktriad
akkor jól gondoltam...és akkor még hatványozotabban igaz, hogy a 49ers-nek óriási szerepe lesz itten kérem... 😊
Stoki
Én biza nem csodálkoznék, ha mindkét csapat logó orral távozna Friscóból. De a Titansnek még ott van a Rams is. Nekünk meg a Texans, otthon...
iktriad
márpedig jimmy-ék most elhatározták, hogy bár kikaptak anno OT-ben a Coltstól, de a többi AFC South-t el kell páholni... 😀
komolyra fordítva a szót, reálisan könnyebb a helyzet egy több sebből vérző Texans ellen, mint a Rams ellen...mindenképp bizakodhatunk
Stoki
Igen, bár nekem bevillant egy keserű emlék a múltból. 2004-ben a jéghideg Lambo Fielden a Jags idegenben megverte a Packerst Brett Favreostul, mindenestül a 15. héten, és versenyben volt a playoffért, aztán lecumizott OTTHON 21-0-ra a Texanstól a következő fordulóban, amin elment a playoff.

Szerencsére Marrone az öltözőben a meccs után azonnal felhívta a figyelmet, hogy komoly erőpróba és divízió meccs jön most vasárnap, és bízom benne, hogy nem hagyja, hogy a csapat elbízza magát. Pl a 2 egyből benyelt hosszú TD miatt bizakodom, hogy D nem fogja félvállról venni Hopkinsékat. Főleg annak fényében hogy Hopkins meg Ramsey mennyire szeretik egymást.

Amúgy az megvan, hogy ha nyerünk még 2 meccset Bortlesszel az alapszakaszban, akkor idén annyi W-je lesz, mint az első 3 szezonjában együttvéve(11)? 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 459 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Igen, tényleg érdekes, hogy a "negyvenkilencesek" lehetnek a mérleg nyelve az AFC South-ban, pedig az lesz úgy néz ki.
Ik, jól gondolom, hogyha mondjuk mindkettőt nyerjük mi is és a Titans is és kikapunk Tennesse-ben az utolsó fordulóban, akkor "csak" wild card, ugye?
Stoki
ha jol szamolom akkor tobb mindenen mulhat, mert ugyan az lenne a merleg es 1-1 egymas kozt.
winston
Nem , mert Stöki forgatókönyvében 2× szívnánk a Titanstől, övek lenne a tie braker, és maradna nekünk az 5. kiemelés és sanszosan egy túra a Chargershez.
Stöki kérdésére a válasz, sajna igen.
iktriad
akkor jól gondoltam...és akkor még hatványozotabban igaz, hogy a 49ers-nek óriási szerepe lesz itten kérem... 😊
Stoki
Én biza nem csodálkoznék, ha mindkét csapat logó orral távozna Friscóból. De a Titansnek még ott van a Rams is. Nekünk meg a Texans, otthon...
iktriad
márpedig jimmy-ék most elhatározták, hogy bár kikaptak anno OT-ben a Coltstól, de a többi AFC South-t el kell páholni... 😀
komolyra fordítva a szót, reálisan könnyebb a helyzet egy több sebből vérző Texans ellen, mint a Rams ellen...mindenképp bizakodhatunk
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Igen, tényleg érdekes, hogy a "negyvenkilencesek" lehetnek a mérleg nyelve az AFC South-ban, pedig az lesz úgy néz ki.
Ik, jól gondolom, hogyha mondjuk mindkettőt nyerjük mi is és a Titans is és kikapunk Tennesse-ben az utolsó fordulóban, akkor "csak" wild card, ugye?
Stoki
ha jol szamolom akkor tobb mindenen mulhat, mert ugyan az lenne a merleg es 1-1 egymas kozt.
winston
Nem , mert Stöki forgatókönyvében 2× szívnánk a Titanstől, övek lenne a tie braker, és maradna nekünk az 5. kiemelés és sanszosan egy túra a Chargershez.
Stöki kérdésére a válasz, sajna igen.
iktriad
akkor jól gondoltam...és akkor még hatványozotabban igaz, hogy a 49ers-nek óriási szerepe lesz itten kérem... 😊
Stoki
Én biza nem csodálkoznék, ha mindkét csapat logó orral távozna Friscóból. De a Titansnek még ott van a Rams is. Nekünk meg a Texans, otthon...
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 459 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Igen, tényleg érdekes, hogy a "negyvenkilencesek" lehetnek a mérleg nyelve az AFC South-ban, pedig az lesz úgy néz ki.
Ik, jól gondolom, hogyha mondjuk mindkettőt nyerjük mi is és a Titans is és kikapunk Tennesse-ben az utolsó fordulóban, akkor "csak" wild card, ugye?
Stoki
ha jol szamolom akkor tobb mindenen mulhat, mert ugyan az lenne a merleg es 1-1 egymas kozt.
winston
Nem , mert Stöki forgatókönyvében 2× szívnánk a Titanstől, övek lenne a tie braker, és maradna nekünk az 5. kiemelés és sanszosan egy túra a Chargershez.
Stüki kérdésére a válasz, sajna igen.
iktriad
akkor jól gondoltam...és akkor még hatványozotabban igaz, hogy a 49ers-nek óriási szerepe lesz itten kérem... 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Igen, tényleg érdekes, hogy a "negyvenkilencesek" lehetnek a mérleg nyelve az AFC South-ban, pedig az lesz úgy néz ki.
Ik, jól gondolom, hogyha mondjuk mindkettőt nyerjük mi is és a Titans is és kikapunk Tennesse-ben az utolsó fordulóban, akkor "csak" wild card, ugye?
Stoki
ha jol szamolom akkor tobb mindenen mulhat, mert ugyan az lenne a merleg es 1-1 egymas kozt.
winston
Nem , mert Stöki forgatókönyvében 2× szívnánk a Titanstől, övek lenne a tie braker, és maradna nekünk az 5. kiemelés és sanszosan egy túra a Chargershez.
Stöki kérdésére a válasz, sajna igen. És most már ott tartunk, hogy a csak nincs idézőjelben. Ha nincs meg a csoportgyőzelem, az nekem innentől már csalódás lenne.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Igen, tényleg érdekes, hogy a "negyvenkilencesek" lehetnek a mérleg nyelve az AFC South-ban, pedig az lesz úgy néz ki.
Ik, jól gondolom, hogyha mondjuk mindkettőt nyerjük mi is és a Titans is és kikapunk Tennesse-ben az utolsó fordulóban, akkor "csak" wild card, ugye?
Stoki
ha jol szamolom akkor tobb mindenen mulhat, mert ugyan az lenne a merleg es 1-1 egymas kozt.
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 459 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Igen, tényleg érdekes, hogy a "negyvenkilencesek" lehetnek a mérleg nyelve az AFC South-ban, pedig az lesz úgy néz ki.
Ik, jól gondolom, hogyha mondjuk mindkettőt nyerjük mi is és a Titans is és kikapunk Tennesse-ben az utolsó fordulóban, akkor "csak" wild card, ugye?

Szerkesztette: Stoki
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na, Ti meg nem hittetek nekem, hogy lehet már a Titans meccs előtt mehet az erősebb rotálás ^^
Azért ez nem szar munka eddig!
kristóf17
Ha van egy kis szerencsénk és nem balfaszkodjuk el a következő 2-t, akár tényleg tét nélküli is lehet az a meccs. A Titans megy a poraiból feltámadt 49ers-hez, aztán jön a nyerési kényszerben lévő Rams nekik.
Mondjuk a West Coast-i túra nekünk sem lesz olyan könnyű, mint ahogy az mondjuk a Jimmy G trade előtt tűnt. Kvázi szerintem az lesz a legnehezebb meccsünk az utolsó 3-ból.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Na, Ti meg nem hittetek nekem, hogy lehet már a Titans meccs előtt mehet az erősebb rotálás ^^
Azért ez nem szar munka eddig!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vasárnapi playoffba jutási fogatókönyvek. Jelentem tényleg WIN AND IN helyzetben vagyunk!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb megerősítés, hogy ritka jó szezont fut idén a Jags.
 twitter.com/ryanohalloran/status/940069274177040384

5 ember, aki kimagaslott a BCC szerint (a PFF-nél meccs labda nyertes Malik Jackson nincs köztük, ahogy a megint jól játszó Poz se). Az első ember ugyanaz, mint aki múlt a héten is 1. volt a listán. Teljes joggal.
 www.bigcatcountry.com/2017/12/10/16759926/5-jaguars-players-who-stood-out-win-over-seahawks

Azért 1-2 embernek igenis nagy meccs volt a mostani.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Inside-a-Minute-What-do-you-think-now/31b2d45c-bea2-493b-8324-77448c39cab8
Yannick milyen diplomatikus, hogy nem nevezet meg, kitől idézett | Michael "Rámegyek a center lábára victory formationnél" Bennett |
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Üröm az örömben, már csak 2. a Jags engedett total yardokban, beelőzött minket a Broncos. #whitepeopleproblems

Az O-line idén 4-edszer nem engedett sacket, ez új szezon franchsie csúcs.


Fournette elit társaságban:
 twitter.com/Tdickman89/status/940048753079095297


Marrone az öttözőben. "Ez nem statement W volt, csak az 1. győzelem a 4. negyedben. "
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Doug-Marrone-Postgame-Speech/a5750530-240a-4763-aa24-1736b8432262
Imádom a HC-nket. 😊 És Poz is kapott ahogy nézem elismerést. Nem tudom ez a mutatott játékának vagy az első pozitív mérlegű szezonjának szólt. Egyébként ha így játszik, szvsz hosszuk vissza az offseasonban egy 3 év 9 milliós szerződéssel(ennyit keres most is). Kellenek az ilyen vésztartalékok.