Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Súlyos sérülésből jön vissza. Sőt, a "visszajön" kicsit túlzás, mert még el sem kezdte az NFL-es karrierjét. Hány olyan passrusher van aki rookieként 10+ sacket csinál? Vagyis inkább kérdezném, hogy mekkora az ilyen játékosok aránya az összeshez mérten?

Preseason. Semmit nem jelent. Amikor egy sack 0,2 másodpercen is múlhat, felesleges egy olyan meccset elemezni ahol nem volt tét. Pontosabban volt, hogy meg ne sérüljön.
undisputedly
Ezzel bincs is baj, csak az hogy az országosan adott meccsen Yannick kezdett és nem ő szerintem egy igen komoly jelzés felé, hogy preseason ide vagy oda, többet várnak tőle. Ettől függetlenül persze korai pánikolni, de azért valami csak nincs rendben jelenleg, hogy ezt meglépte Gus és Wash. Szerintem amúgy ma őt és Ngakouet is látni fogjuk, míg pl. a kezdők nagy részét nem.

Az is szinte biztos, hogy ma Brandon Allené lesz az egész mai meccs, hacsak nem sérül meg közben. És hacsak nem játszik ma botrányosan rosszul, szinte biztosan bekerül majd az 53-ba, mert lehet a vezetőség már úgy számol, hogy jövőre már ő lesz Bortles 1. számú cseréje és nem Henne.
iktriad
Mondjuk, ha Jockel után Fowler is bust lenne, az azért már clevelendi (pre-Jackson éra) szint.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Súlyos sérülésből jön vissza. Sőt, a "visszajön" kicsit túlzás, mert még el sem kezdte az NFL-es karrierjét. Hány olyan passrusher van aki rookieként 10+ sacket csinál? Vagyis inkább kérdezném, hogy mekkora az ilyen játékosok aránya az összeshez mérten?

Preseason. Semmit nem jelent. Amikor egy sack 0,2 másodpercen is múlhat, felesleges egy olyan meccset elemezni ahol nem volt tét. Pontosabban volt, hogy meg ne sérüljön.
undisputedly
Ezzel bincs is baj, csak az hogy az országosan adott meccsen Yannick kezdett és nem ő szerintem egy igen komoly jelzés felé, hogy preseason ide vagy oda, többet várnak tőle. Ettől függetlenül persze korai pánikolni, de azért valami csak nincs rendben jelenleg, hogy ezt meglépte Gus és Wash. Szerintem amúgy ma őt és Ngakouet is látni fogjuk, míg pl. a kezdők nagy részét nem.

Az is szinte biztos, hogy ma Brandon Allené lesz az egész mai meccs, hacsak nem sérül meg közben. És hacsak nem játszik ma botrányosan rosszul, szinte biztosan bekerül majd az 53-ba, mert lehet a vezetőség már úgy számol, hogy jövőre már ő lesz Bortles 1. számú cseréje és nem Henne.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Dante Fowler: 37 snaps, 0 sacks, 0 tackles, 1 pressure
Yannick Ngakoue: 44 snaps, 1 sack, 1 tackle, 0 pressures
"Greg Hardy? Dave Caldwell vagyok! Vissza tudnál jönni Jacksonvillebe?
iktriad
Ez szerintem picit túl van tolva. J.J. Watt rookie évében (snap countot nem találtam) három darab tacklet hozott össze, sack nélkül. A statisztika bizonyítja, hogy Ngakue végtelenszer jobb pass rusher mint Watt.

Fowler nem elsősorban az a rusher, aki behajlik, oszt lekapja az irányítót, ő sokkal inkább a stuntokra, meg az inside move-jára hagyatkozik. Na ezeket a dolgokat nem látod egy pre-season meccsen. Ettől függetlenül nyilván baromi jó lenne, ha megverné külső oldalról is a tacklet.
phylos
Én is azt remélem, hogy Wash nem szeretné felfedni a kártyáit. Viszont az a "Yannick kezd Fowler helyett a 3. meccsen" dolog azért ad okot némi aggodalomra Danteval kapcsolatban.
iktriad
Súlyos sérülésből jön vissza. Sőt, a "visszajön" kicsit túlzás, mert még el sem kezdte az NFL-es karrierjét. Hány olyan passrusher van aki rookieként 10+ sacket csinál? Vagyis inkább kérdezném, hogy mekkora az ilyen játékosok aránya az összeshez mérten?

Preseason. Semmit nem jelent. Amikor egy sack 0,2 másodpercen is múlhat, felesleges egy olyan meccset elemezni ahol nem volt tét. Pontosabban volt, hogy meg ne sérüljön.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dante Fowler: 37 snaps, 0 sacks, 0 tackles, 1 pressure
Yannick Ngakoue: 44 snaps, 1 sack, 1 tackle, 0 pressures
"Greg Hardy? Dave Caldwell vagyok! Vissza tudnál jönni Jacksonvillebe?
iktriad
Ez szerintem picit túl van tolva. J.J. Watt rookie évében (snap countot nem találtam) három darab tacklet hozott össze, sack nélkül. A statisztika bizonyítja, hogy Ngakue végtelenszer jobb pass rusher mint Watt.

Fowler nem elsősorban az a rusher, aki behajlik, oszt lekapja az irányítót, ő sokkal inkább a stuntokra, meg az inside move-jára hagyatkozik. Na ezeket a dolgokat nem látod egy pre-season meccsen. Ettől függetlenül nyilván baromi jó lenne, ha megverné külső oldalról is a tacklet.
phylos
Én is azt remélem, hogy Wash nem szeretné felfedni a kártyáit. Viszont az a "Yannick kezd Fowler helyett a 3. meccsen" dolog azért ad okot némi aggodalomra Danteval kapcsolatban.
több mint 7 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Dante Fowler: 37 snaps, 0 sacks, 0 tackles, 1 pressure
Yannick Ngakoue: 44 snaps, 1 sack, 1 tackle, 0 pressures
"Greg Hardy? Dave Caldwell vagyok! Vissza tudnál jönni Jacksonvillebe?
iktriad
Ez szerintem picit túl van tolva. J.J. Watt rookie évében (snap countot nem találtam) három darab tacklet hozott össze, sack nélkül. A statisztika bizonyítja, hogy Ngakue végtelenszer jobb pass rusher mint Watt.

Fowler nem elsősorban az a rusher, aki behajlik, oszt lekapja az irányítót, ő sokkal inkább a stuntokra, meg az inside move-jára hagyatkozik. Na ezeket a dolgokat nem látod egy pre-season meccsen. Ettől függetlenül nyilván baromi jó lenne, ha megverné külső oldalról is a tacklet.

Made... Laid... Paid
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fowler és Yannick minden pass rush kisérletének elemzése az első 3 előszezon meccsről
 www.bigcatcountry.com/2016/8/31/12701006/dante-fowler-yannick-ngakoue-2016-preseason-snaps-charting-every-play
Nem túl biztató az összesítés egyelőre:
Dante Fowler: 37 snaps, 0 sacks, 0 tackles, 1 pressure
Yannick Ngakoue: 44 snaps, 1 sack, 1 tackle, 0 pressures
"Greg Hardy? Dave Caldwell vagyok! Vissza tudnál jönni Jacksonvillebe?

Freddie T még keményebb csávó volt, mint gondoltuk.
 www.bigcatcountry.com/2016/8/31/12727030/fred-taylor-somehow-i-played-career-with-fractured-clavicle-two-partially-torn-labrum
Coughlin nem kevéssel lóg neki, amiért az ő faszsága miatt Fragile Fred volt a beceneve.

Hol kell ezt a forgatókönyvet aláírni, Phylos? 😊
több mint 7 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Egy ideje tervezem egy projekció írását, íme:

Optimista becslés az idei szezonra. Ahogyan a schedule-t nézem, nem feltétlenül az irányítókra gyakorolt nyomás lesz a legfontosabb, hanem a futás elleni védelmünk.

Jax projection for 2016
vs GB: Szorosabb mérkőzést várok, de Rodgers miatt 22-27
0-1
at SD: Rivers eléggé szétszedett minket eddig, de a védelem itt felénk dönt. 27-20
1-1
vs Bal: A sérülések idén is komolyan tizedelik a Baltimoret, Flacconak is vissza kell rázódnia. 24-14
2-1
vs IND: A kérdés, hogy a Colts O-Line versus Jax D-Line mihez kezd egymással. Jackson, Marks, Miller, Odrick, még Leo nélkül is nagy belső nyomást generálnak. 30-24
3-1
at Chi: A macik védelme erősebb, mint tavaly, de Gase hiánya nagyon meglátszik a támadósoron. Nem papírforma, de szoros mérkőzést várok, sok futással. 23-21
4-1
vs Oak: Ha a futás elleni védelmünk rendben lesz, akkor nem kapunk ki nagyon. A Raiders D bitang erős, így 14-21.
4-2
at Ten: Itt is a futás elleni védelmet kell nagyon összerakni, hogy a LB-sor megfelelően tudjon reagálni a playactionre, meg a bootlegekre. 28-24
5-2
at KAN: A chiefsbe Houston is ott lesz már, ez a meccs nekik kedvez: a D rendben van és Smith sok kicsi passzát nagyon sok emberezéssel lehetne csak megfogni. 21-31
5-3
vs Texans: Nagyon fontos meccs, talán a szezon legfontosabbja. A hazai pálya miatt szorosnak mondanám. Ha Beachum tényleg jó, akkor talán 22-20.
6-3
at Det: Ez a meccs normális esetben nyerhető: 31-14.
7-3
at Bills: Második idegenbeli meccs egymás után egy kiváló védelem ellen. Ha néhányan rendbe jönnek a Billstől, akkor szoros meccs lehet. 28-27
8-3
vs Den: védelmek csatája, sima Broncos győzelem: 6-17.
8-4
vs Min: A liga egyik legjobb védelme + bivaly futójáték. Nagyon sok minden múlik azon, hogy ki játszik QB-t a Vikingsnél. Nálunk eddigre összeáll a védelem, ennek ellenére 21-28.
8-5
at Hou: O'Brian tapasztalata sokat segít a kiélezett és fontos meccseken: 20-31.
8-6
vs Ten: Ha egyszer rájátszásba akarunk kerülni, akkor illene normális csoportgyőzelmeket hozni. Ha a fiatalok összeállnak, akkor ez a meccs nekünk áll: 35-17.
9-6
at IND: Ez a meccs a PO-ért megy majd (wildcard vagy csoportgyőzelem). Szétfutjuk az ellenfelet, 30-17.
10-6

Made... Laid... Paid
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tony Washington se lesz practice squados. Összeszedett tegnap egy hamstring sérülés, és ha nem kell senkinek, megy IR-re. Lassan már annyian lesznek ott szezonkezdet idején, mint Gene Smith idejében (neki volt a szokása odapakolgatni játékosokat).
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Új ötlet a how-to-fix-the-O-Line témához:
Íratsd alá Sullivant centernek, Linder meg mehet Left G-ba..
phylos
Jerry Sullivant a WR coacht?
iktriad
John Sullivan, a Minessota centere. Kérdezd AP-t, hogy mennyire jó 😊
phylos
Szerintem Lindert már nem akarják elmozgatni center posztról, főleg hogy úgy tűnik ott is olyan jó lesz majd, mind LG-ben volt. Nekünk most egy megbízható guard kéne.
több mint 7 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Új ötlet a how-to-fix-the-O-Line témához:
Íratsd alá Sullivant centernek, Linder meg mehet Left G-ba..
phylos
Jerry Sullivant a WR coacht?
iktriad
John Sullivan, a Minessota centere. Kérdezd AP-t, hogy mennyire jó 😊

Made... Laid... Paid
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Új ötlet a how-to-fix-the-O-Line témához:
Íratsd alá Sullivant centernek, Linder meg mehet Left G-ba..
phylos
Jerry Sullivant a WR coacht?

Jeff Lageman elemezget keddenként a Jaguars Todayben. A felvételek alapján azt mondta, Beachum első 26 snapje, mint jaguár több mint biztatóra sikerült, bár a vége felé picit fáradtnak tűnt. Joeckel elmondása szerint 2 borzasztó playt csinált, az egyiket Geno Atkins ellen, a másikat az első snapben, amit LT-ben töltött. Jeff szerint most jön ki, mennyire peches volt a Jags, hogy Wells megsérült és emiatt Joeckelnek LT-ben kellett edzenie és játszania és nem guardban.
 www.jaguars.com/media-gallery/audio/Jaguars-Today-0830/da447012-6628-4eb6-8c2a-6ca4005116b1
A többit részt is csak ajánlani tudom.
Azt már én teszem hozzá, hogy ha Gusék úgy által neki, hogy a tegnap bejelentett felállással számolnak, akkor nagy hülyeség volt Joeckelt LT-ben játszani. Le kellett volna igazolni Beatty-t, és ezzel meg lett volna oldva a minőségi csere LT és Joeckel gyakorolhatott volna LG-ben.

Ja és Björn Wernert pont a 26. szülinapján raktuk ki. Remélem Caldwell adott neki egy szelet tortát is, mikor behívatta az irodájába.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Új ötlet a how-to-fix-the-O-Line témához:
Íratsd alá Sullivant centernek, Linder meg mehet Left G-ba..

Made... Laid... Paid
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Közben hivatalos: Beachum a kezdő LT, Joeckel meg a kezdő LG. Utóbbitól nem kicsit fázom...
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Bradley_A_high_high_upside_at_guard/b2a5f1d6-0f46-4308-9cc4-c2179a9e48a5
Gus szerint Joeckelnek nagy az upsideja guardban is. Kb annyira mint LT-ben...Ez csak egy újabb szög Gus koporsójában.
Van egy jó hír is (Chris Smithnek és valamelyik DT-nek már nem annyira) Sheldon Day ma újra edzett.
Sample kiválásával Josh Evans örülhet, mert így szinte biztosan kereten marad.
TE-ben meg azzal, hogy Jacobs ment, a Bowman, Koyack, Sterling trió akár mindhárom tagja kereten maradhat majd.

Hm, Myles Jacket Telvin helyén fogjuk kipróbálni csütörtökön.
 twitter.com/APMarkLong/status/770687393519239168
Érdekes...

Werner cut
npetiii
Az lehetetlen. NEM LÉTEZIK!
Stez
Mehet a Bad Bonesba.

Elboltolni meg nem fogjuk, mert kb egy kondíciós 7. kört kapnánk érte jelenleg...
iktriad
Gabbert is megért egy 6. kört és nem áltass senkit azzal, hogy jobbnak tűnt a posztján, mint most Luke... 😊 😊 😊
Húsrágó
Gabbertnek baromi befolyásos ügynöke van(A CAA - nem az FCS egyik legjobb divíziója- nagykutyája), az azért segít. Plusz látod, hogy lassan kiszoríthatatlan lesz a 49ers kezdőjéből, szóval még olcsón is adtuk. 😊

Ramsey h játszott?
steelwolf
Tessék itt van egy videó róla bemikrofonozva a meccsen:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jags-Wired-Jalen-Ramsey/8ae8d891-ab2c-41e1-bde6-657341873184

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Werner cut
npetiii
Az lehetetlen. NEM LÉTEZIK!

több mint 7 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
Sample IR, Werner cut, Jacobs cut.

több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Elboltolni meg nem fogjuk, mert kb egy kondíciós 7. kört kapnánk érte jelenleg...
iktriad
Gabbert is megért egy 6. kört és nem áltass senkit azzal, hogy jobbnak tűnt a posztján, mint most Luke... 😊 😊 😊
több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
A Falcons csere támadófala ellen már csak lesz valami. iktriad
Ha minden igaz játszani fog vmennyit a kezdő offense, mert annyira szarnak néznek ki eddig, hogy muszáj még élesben gyakorolni 😀
peach
Hardynak külön bónusszal támogatja a támadófalat, ha derekasan tudja tartani magát! 😊
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
A Falcons csere támadófala ellen már csak lesz valami. iktriad
Ha minden igaz játszani fog vmennyit a kezdő offense, mert annyira szarnak néznek ki eddig, hogy muszáj még élesben gyakorolni 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Joeckel esetében ahogy láttam mindegy milyen poszton játszik, ha minden második playben hanyattbasszák, akkor teheted akárhova...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megnéztem felvételről a meccset, bár ne tettem volna...

Futás elleni védelem nagyon nem állt össze. Titans Exotic egyenesen lubickolni fog a yardokban, ha nem sikerül stabilizálni a dolgot. Poz jól érezte a lyukakat és rendesen oda is robbant, de egy húzó guard mindig ott volt és így simán jöttek a yardok. Ezen lesz mit elemezni!

Luke meg seggre ül állandóan. Nem az volt a gond a posztjával, hogy a futáshoz nem tudott területet nyitni, hanem, hogy egy az egyben megverték folyamatosan. Mindegy, hogy LT-be vagy LG-be állsz fel, ha egy sima bullrush-sal rápakolnak az irányítódra, vagy állandóan hanyatt fekve kapálózól a lábaiddal, mint a büdösbogár. Ránézésre nulla önbizalommal állt oda, El kéne boltolni valahova, mert belőle itt már nem lesz semmi, máshol még összeszedheti magát.

Yannick a Twittermágus.. Súlytalan volt. Így, hogy Dante Jr-t népnevelő jelleggel jegelték miatt, azt gondoltam, hogy kirobban belőle a bizonyítási vágy. Aztán semmi. A futójátékokon rendre túlszaladt, a labdaátadás helyét támadta talán, de nem ért oda, utána meg már elszaladt mellette az élet. Ez a "sign Hardy" ötlet nem elvetendő.

Nem tudtam a kommentátorokra figyelni közben (kivéve persze a beolvasott Paksa Z üzenetek 😊 ), de mit magyaráztak pontosan Blake dobómozdulatáról? Mert az elkaptam, hogy valahogy mélyre ejti le a karját és ettől lassabb mint az elit, de a teljes okfejtésről lemaradtam. Valaki fel tudja idézni?
Húsrágó
Futás elleni védelem: Ha Roy Miller a pályán van, akkor máshogy fog kinézni a dolog. Más kérdés, hogy egy ember kiesésének nem szabadna ennyit számítania. Telvin meg Poz 2 alkalommal is össze-vissza bolyongott.

Luke... Csütörtökön szerintem sokat fog játszani, hogy szokja a guard posztot, de sajna annyira engem nem győzött meg ott a játéka, akkor is, ha Geno Atkins God modeban játszott ellene. Mondjuk a kinti visszajelzések alapján Beachum rendben lesz, ha nem sérül meg LT-ben. Továbbra is tartom, hogy kéne szerezni egy minőségi csere guardot, aki nyomást gyakorolhat a jó Lukera. Elboltolni meg nem fogjuk, mert kb egy kondíciós 7. kört kapnánk érte jelenleg...

Yannick meg Fowler is remélem kap jó pár önbizalom növelő snapet csütörtökön. A Falcons csere támadófala ellen már csak lesz valami. Mert ha nem, akkor tényleg nincs más választás, mint Hardyt bevállalni. A vicc az, hogy a legjobb pass rusher a preseason meccseken kb toronymagasan Chris Smith volt. Jó, ő játszotta a legtöbbet a védelemből, plusz cserék ellen tette, de legalább hatékony. Remélem be tudjuk valahogy zsúfolni az 53-ba.

A fő probléma, hogy megint lassúbbnak tűnt a dobómozdulata (mintha rakna bele némi extrát) vasárnap. Ez a rookie szezonjában volt jellemző rá. Nem tudom, hogy ez csak tegnap jött-e elő vagy így volt az egész preseasonban. Ha utóbbi, akkor azért olyan nagy baj nincsen, mert az első két meccsen azért ennek ellenére is hatékony volt a támadóalakulat.

Lényeg a lényeg, sokaknak össze kell kapniuk magukat az alapszakaszra. Most még csak babra ment a játék, de 12 nap múlva már élesben megy majd, és a Packers ellen nem fog beleférni ennyi hiba. Remélem tényleg tanulunk belőle.



11-én mit szólnátok egy közös meccsnézéshez? Ismerek egy kifejezetten jó helyet Pesten, ahol kultúrált körülmények között nézhetnénk.
phylos
Támogatom, csak @iktriad is jöjjön
mustaine
Még meggondolom.
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
11-én mit szólnátok egy közös meccsnézéshez? Ismerek egy kifejezetten jó helyet Pesten, ahol kultúrált körülmények között nézhetnénk.
phylos
Támogatom, csak @iktriad is jöjjön

Szerkesztette: mustaine

több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Megnéztem felvételről a meccset, bár ne tettem volna...

Futás elleni védelem nagyon nem állt össze. Titans Exotic egyenesen lubickolni fog a yardokban, ha nem sikerül stabilizálni a dolgot. Poz jól érezte a lyukakat és rendesen oda is robbant, de egy húzó guard mindig ott volt és így simán jöttek a yardok. Ezen lesz mit elemezni!

Luke meg seggre ül állandóan. Nem az volt a gond a posztjával, hogy a futáshoz nem tudott területet nyitni, hanem, hogy egy az egyben megverték folyamatosan. Mindegy, hogy LT-be vagy LG-be állsz fel, ha egy sima bullrush-sal rápakolnak az irányítódra, vagy állandóan hanyatt fekve kapálózól a lábaiddal, mint a büdösbogár. Ránézésre nulla önbizalommal állt oda, El kéne boltolni valahova, mert belőle itt már nem lesz semmi, máshol még összeszedheti magát.

Yannick a Twittermágus.. Súlytalan volt. Így, hogy Dante Jr-t népnevelő jelleggel jegelték miatt, azt gondoltam, hogy kirobban belőle a bizonyítási vágy. Aztán semmi. A futójátékokon rendre túlszaladt, a labdaátadás helyét támadta talán, de nem ért oda, utána meg már elszaladt mellette az élet. Ez a "sign Hardy" ötlet nem elvetendő.

Nem tudtam a kommentátorokra figyelni közben (kivéve persze a beolvasott Paksa Z üzenetek 😊 ), de mit magyaráztak pontosan Blake dobómozdulatáról? Mert az elkaptam, hogy valahogy mélyre ejti le a karját és ettől lassabb mint az elit, de a teljes okfejtésről lemaradtam. Valaki fel tudja idézni?
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme hogy raknám össze én az 53-as keretet az itt lévőkből:

QB: Bortles, Henne (kíváncsi vagyok mi lesz Allennel, sokak szerint az 53-ba fog kerülni, hogy nehogy valaki elvigye, de szerintem ne tegyük mert annyira nem volt meggyöző, sőt. Persze ha csütörtökön fenomenálisan játszik - ő lesz bent majd a QB-k közül a legtöbbet, lehet az egész meccset- akkor tegyük)
WR: A-Rob, Hurns, Lee, Greene, Walters (Tony Washington meg menjen a practice squadba. Benn remek WR, ha egészséges. de egyszerűen hozzánk jelenleg nem fér be)
TE: Julius, Marcedes, Jacobs, Koyack (persze simán lehet, hogy Sterling és Bowman kerül be az utolsó 2 választásom helyett, vagy 5 TE-t viszünk, ez érdekes poszt lesz csütörtökön)
RB: Ivory, Yeldon, Denard, Grant (Banyardot sajnálom, mert nagyon tetszett, ahogy játszott tegnap, remélem még be lehet rakni őt a practice squadba.)
OL: Parnell, Cann, Linder, Joeckel, Beachum, Shatley, Wells (ha nem rakjuk IR-re), Reed, Omameh (Omameh helyett Bernadeau is bekerülhet de nem oszt, nem szoroz, melyik marad a kereten. Chris Reeden kívül igazából senkit se láttam, aki elfogadhatóan játszott volna LG-ben. Remélem valaki rak ki egy jobb LG-t, mert nagyon kéne. A végén még visszasírom Beadlest...)
DL: Fowler, Miller, Malik, Odrick, Ngakoue, Abry Jones, Marks, Alualu, Bennett, Chris Smith (Day IRen kezd a háta miatt, őt esetleg vissza lehetne hozni, ha jobban lesz és nincs jelentősebb sérültünk a szezonban, aki még visszatérhet. Chris Smith meg szerintem megérdemli, hogy bekerüljön)
LB: Telvin, Poz, Skuta, Jack, Pullard, Tripp (Ryan Davisnek szerintem nem tett jót a posztváltás, de szerintem keretre kerül és vagy Tripp vagy Pullard lemarad. Kár lenne értük, mert mindkettő elég jó ST-ben, ami egyre nagyobb problémának tűnik szerintem).
CB: Amukamara, House, Ramsey, N. Marshall, Gratz (+ az eltiltott Colvin) Gratz és Joe Johnson között lehet még csata az 5. helyért csütörtökön. Igazából az 5. meccsig mindkettőnek helye lenne, mert Nick Marshalltól én semmi extrát nem láttam, de a front officeban imádják, Johnson meg Gratz viszont mindketten szereztek labdákat, Johnsonnak volt TD-je is).
S: Gipson, Cyprien, Sample, Thompson és Wilson. (Wilson és Evans között nagy harc lesz a 4. meccsen. Érdekes Sample helyzete, aki már megint nem egészséges. Ő is lehet IR jelölt és akkor szerintem Evans és Wilson is keretre kerül)
ST: Myers, Nortmann, Tinker. (itt nincs kérdés)

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elkezdődtek a cutok - és Demetrius McCray is köztük van:
:
Waived: LB Joplo Bartu, WR Shaq Evans, K Sam Ficken, CB Mike Hilton, RB Cameron Marshall, CB Demetrius McCray, P Ryan Quigley és WR Jamal Robinson

IR:-re rakva: OL Jeff Linkenbach (agyrázkódás)

PUP: (visszatérhetnek a 6. hét és a 11. hét között)
OL Luke Bowanko (hip), DL Jonathan Woodard (achilles)

Waived/injured: S Earl Wolff (hamstring)

Még 3 embernek kell elmennie holnapig.
Ramsey h játszott?
steelwolf
Nem volt rossz, de semmi különös.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 900 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ramsey h játszott?