Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
6 meglátás a meccsről a BCCsek szerint
 www.bigcatcountry.com/2016/9/11/12881288/jaguars-vs-packers-final-score-6-observations-from-27-23-loss

Mike Kaye riportja.
 www.firstcoastnews.com/sports/nfl/jacksonville-jaguars/jaguars-vs-packers-recap-aaron-rodgers-eddie-lacy-blake-bortles-allen-hurns/316644278

És Linder is beszállt az "ennél többre vagyunk képesek" kórusba.
 twitter.com/ryanohalloran/status/775080931321274368
Csak ez a mentalitás maradjon meg jövő vasárnapig.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most nézem Borltes végül 320 yardot passzolt?! Sokkal kevesebbre gondoltabb. A 2 Allen meg fejenként 70 yard felett zárt.

Az 1 sack Odricktól, 3 QB hit és a 3 TFL soványka. Yannicknak legalább volt belőle 1, Dantenek még ennyi se, igaz neki meg volt 3 szerelése.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nagyon tetszett a csapat meg a mentalitás, azt hiszem totál felültem/ülök a jags bandvagonra, ha van ilyen 😊
winston
Még alakul.
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
nagyon tetszett a csapat meg a mentalitás, azt hiszem totál felültem/ülök a jags bandvagonra, ha van ilyen 😊
több mint 7 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 463 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Fasza volt a közös meccsnézés, még ha csak hárman is voltunk...de nem sok kellett,hogy kiszurkoljuk! 😊
Ahogy Phylos mondta: "Még soha nem voltam ilyen boldog vesztes meccs után!" 😊
Stoki
Ez a hangulat egyéb Jags szurkolótársainkra is átragadhatna(lásd eredménykövető)... Örülök, hogy jó hangulatban telt az összeröffenés.
iktriad
Javítanék...négyen voltunk, ugyanis egy hölgy szurkoló is mindent megtett a jaguárok sikeréért! 😊
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezért nem lehet nem szeretni Blaket.
 twitter.com/JohnOehser/status/775070506156425216
Bár neki is lehetett volna picivel jobb meccse... De ezt ő is tudja
 twitter.com/JohnOehser/status/775070331002314753

Pedig lassan már hozzászokhatnál Gus.. 😊
 twitter.com/JohnOehser/status/775068389190565888
Helyes, jövő héten lehet bizonyítani
 twitter.com/APMarkLong/status/775069527088455682

Fasza volt a közös meccsnézés, még ha csak hárman is voltunk...de nem sok kellett,hogy kiszurkoljuk! 😊
Ahogy Phylos mondta: "Még soha nem voltam ilyen boldog vesztes meccs után!" 😊
Stoki
Ez a hangulat egyéb Jags szurkolótársainkra is átragadhatna(lásd eredménykövető)... Örülök, hogy jó hangulatban telt az összeröffenés.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 463 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Fasza volt a közös meccsnézés, még ha csak hárman is voltunk...de nem sok kellett,hogy kiszurkoljuk! 😊
Ahogy Phylos mondta: "Még soha nem voltam ilyen boldog vesztes meccs után!" 😊
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Picit fáj ez a vereség, de így ki lehet kapni az NFL egyik legjobb csapatától. Ráadásul szerintem az offense még többre is képes lenne, és Ivoryval kiegészülve remélem ezt bizonyítjuk is majd.
Myers meg Nortmann úgy játszottak, mintha a 2. és a 3. körben draftolták volna őket. 😊

Ami nem tetszett:
Pass rush hiánya. Odrick a legveszélyesebb pass rusherünk megint, pedig nem neki kéne annak lennie. Lehet nem ússzuk meg Greg Hardyt.
Buta zászlók még mindig(lásd Malik tökk felesleges lökdösődése)
Cyp kritikán aluli szerelési kisérletei
Myles Jack nem játszott egy snapet se ha minden igaz a D-ben.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
 twitter.com/JeffDarlington/status/774993043472707584
 twitter.com/RapSheet/status/774993397627092993
empty taxi
Fuuuck 😕 Egyébként, úgy izgulok, mintha a szülőfalum csapata játszana, nem pedig egy 8500 km-re levő kisváros.
Giowa
 i.imgur.com/Ra1mDJw.jpg

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ennyit a 1-2 punchról. Inaktív még Brandon Allen, Johnson, Reed, Walters, Alualu és Chrs Smith

Alualu először inaktív ma 7 éves pályafutása során.
több mint 7 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
 twitter.com/JeffDarlington/status/774993043472707584
 twitter.com/RapSheet/status/774993397627092993
empty taxi
Fuuuck 😕 Egyébként, úgy izgulok, mintha a szülőfalum csapata játszana, nem pedig egy 8500 km-re levő kisváros.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
 twitter.com/JeffDarlington/status/774993043472707584
 twitter.com/RapSheet/status/774993397627092993

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Odrick már hivatalosan sincs az agyrázkódásprogramban, minden akadály elhárult a játéka felől.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ramsey a shermani úton indult el, remélem nem csak a nyilatkozatok terén 😊
Húsrágó
Neki elmondása szerint semmi extra nincs abban, hogy debütál az NFL-ben és a liga Top 3 irányítójának egyike dobál majd felé. Business as usual. 😊 Örülök, hogy van önbizalma, de remélem ezt a játékával is meg tudja támogatni.
több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Ramsey a shermani úton indult el, remélem nem csak a nyilatkozatok terén 😊
több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Biztos, ami biztos: Práter Pub lett a végleges helyszín?
Húsrágó
Köszi a kérdést, így visszaolvasva nem egyértelmű a dolog.
Lényeg: holnap ~18:45 körül, Práter Pub.
6 főre foglaltam asztalt.
Kik jönnek végül?
phylos
Én is, én is! 😊
több mint 7 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 463 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Biztos, ami biztos: Práter Pub lett a végleges helyszín?
Húsrágó
Köszi a kérdést, így visszaolvasva nem egyértelmű a dolog.
Lényeg: holnap ~18:45 körül, Práter Pub.
6 főre foglaltam asztalt.
Kik jönnek végül?
phylos
Ha más parancs nem érkezik addig, én megyek, és így már,hogy ide megyünk, akkor elvileg mustaine is! 😊
több mint 7 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Biztos, ami biztos: Práter Pub lett a végleges helyszín?
Húsrágó
Köszi a kérdést, így visszaolvasva nem egyértelmű a dolog.
Lényeg: holnap ~18:45 körül, Práter Pub.
6 főre foglaltam asztalt.
Kik jönnek végül?

Made... Laid... Paid
több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Biztos, ami biztos: Práter Pub lett a végleges helyszín?
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy majd 90 perces BCC beharangozó a szezonról, a rostter cutokról és az első 30 percben egy nagyon ajánlott eszmecsere a pass rushereinkről
 soundcloud.com/bigcatcountry/ep-7-jaguars-vs-packers-preview-force-players-with-jumosq-and-2016-nfl-predictions

Lageman szerint az Atlanta game tape alapján Brandon Allen lesz a 2. számú QB jövőre. Szerint már most jobb a pocket prensense skillje, mint Henné... És mellé egy kis Sheldon Day parádé.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Film-Room-Friday-Packers-week/39ca307d-03d8-4a0c-a5c2-00e3b1dbd3d3
És egy kis ízelítő benne abból, hogy Rodgers vasárnap mit fog művelni a mi felturbózott védelmünk ellen. GULP
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azáltal, hogy Ivory limitált, Yeldon kaphat több snapet? Sajnos csak ő maradt fantasyban...😕 😀
Borbinho
Gus szerint játszani fog. De a héten Yeldoné lehet az elsőbbség. Főleg, hogy talán a futójátékunkat ráerőltethetjük a Packers front sevenre.

Odrickra is ugyanaz érvényes, mint Ivoryra. Kérdéses besorolást kapott (idéntől nincs valószínű kategória), de játszani fog.

Hurns már akkora ász, hogy Jimmy Fallon műsorában is kap némi adásidőt.
 www.youtube.com/watch?v=LtN_MYHuaa0
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azáltal, hogy Ivory limitált, Yeldon kaphat több snapet? Sajnos csak ő maradt fantasyban...😕 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Odrick nem edzett, de Gus szerint jó esély van a játékára. Ivory továbbra is limitáltan készült. Roy Miller van még a sérült jelentésen, de tegnap és ma is teljes értékű munkát végzett.

Myers minden egyes rugásáról statisztikát készít. Neki is lesz mit bizonyítani vasárnap(tól):
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2016%2F0908%2Fr123365_1296x729_16-9.jpg
Good, bad and ugly of every kick goes into Jason Myers' notebook
Will keeping a kicking journal help Jason Myers? His kicking coach thinks it will help the Jaguars kicker be more consistent.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik Odrick állkapocssérülése tegnap egy ütközéstől volt az edzésen. És azóta rosszabbodott, mert az agyrázkódás programban van... Ha nem tudja vállalni a játékot, majd Alulau kezd a helyén. Esetleg Marks(őt is próbálgatták ott TC alatt)?
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Full fehér mezben játszunk vasárnap.
iktriad
Kellemes 34 fokban nem is csoda.
Ha mi vagyunk a Frozen Tundra, ti lehetnétek pl. Boiling Swimming Pool
Kampman
Láttam már megfőni pár csapatot a 2. félidőben a nyitó fordulóban ellenünk. Pl a 2005-ös, abban az idényben később NFC döntőt játszó Seahawkst vagy a Dallast. De tavaly, vagy 3 éve ez nem segítette a Chiefs vagy a Panthers ellen. Mondjuk nálatok lehet ez jobban lecsapódik északi csapat révén.
Biztos, ami biztos ti játszotok majd a sötétebb mezben (ami ugye rosszabb komoly napsütésben). 😊