Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 495
Full fehér mezben játszunk vasárnap.
iktriad
Kellemes 34 fokban nem is csoda.
Ha mi vagyunk a Frozen Tundra, ti lehetnétek pl. Boiling Swimming Pool
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó szezont kívánok nektek, remélem az AFC döntőn egy Jags-Chiefs meccsen nyer majd a jobbik csapat.

Drukkolok nektek ha már a drafton megjósoltam a 2. körös Jack húzást 😊

(Tényleg Iktriad azóta sem láttam a megígért sörivós videót 😀 )
KoporShow
Lesz idén Chiefs-Jags mindenképpen. Nem mi leszünk az esélyesek az Arrowheadben.

Köszi szépen.

A kormány 200 évre titkosította a felvételt. 😊
több mint 7 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Jó szezont kívánok nektek, remélem az AFC döntőn egy Jags-Chiefs meccsen nyer majd a jobbik csapat.

Drukkolok nektek ha már a drafton megjósoltam a 2. körös Jack húzást 😊

(Tényleg Iktriad azóta sem láttam a megígért sörivós videót 😀 )



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Full fehér mezben játszunk vasárnap.

Mindenki hadra fogható, igaz Ivory és Odrick limitáltan edzett. Az előbbi comb, az utóbbi állkapocs miatt.

A nap facepalm kommentje Dante Fowlertől Rodgers kapcsán:
 twitter.com/ryanohalloran/status/773591366987313153

Earl Wolff már nem a Jaguars tagja, elengedtünk IRről.


És Caldwell bizakodó a szezont illetően valamint több témában is megszólalt.
Fans and pundits expect better results and so does owner Shad Khan. Does that turn up the urgency level for Caldwell and coach Gus Bradley, who are 12-36?

“Not any more than the previous three years,” Caldwell said. “Our pressure comes from within. … We’ve been doing this for four years, and to have a winning record is probably a reasonable expectation. I think [Khan] will make a decision at the end of 16 games and say it’s the direction he likes or doesn’t.”

Caldwell covered several other topics during the session. The highlights:

■ Caldwell isn’t concerned by defensive end Dante Fowler’s lack of production in the preseason, even though Fowler has been poked by the coaching staff about his classroom work and conditioning.

Caldwell: “It’s been truly interesting to see him come off an ACL injury like he has and have the amount of explosion and quickness and speed he possesses and not even for one second think about that injury. He’s flying around, he’s working his tail off in practice and doing a good lot things. He’s getting the rust off. Like our rookies, as the season goes along, he’s going to be a much better player.”

■ The Jaguars aren’t rushing linebacker Myles Jack into a starting spot, and Caldwell rubber stamps that approach.

Caldwell: “I’m encouraged by the idea of taking a player in the second round and not needing them to be an impact player right away. That’s a good thing. When he gets on the field, he’ll be a very good player. The fact he doesn’t have to right away is a good thing for this organization.”

■ Many fans want Jack to replace middle linebacker Paul Posluszny, maybe not on an every-down basis, but certainly in passing situations. Caldwell disagrees with those people.

Caldwell: “Make no mistake about it, Poz is a top player in this league. When he’s on the field, he makes a difference.”

■ The Jaguars’ Week 1 offensive line has played only 23 snaps together, but Caldwell is encouraged, particularly by former left tackle/current left guard Luke Joeckel.

Caldwell: “[Joeckel] is a good starting offensive lineman. He has as much talent as anybody along that offensive line. This will be a little bit of a transition for him, but he’s played some good football for us. Now, he’s had moments that haven’t been as good. But I look across the league and I think Luke Joeckel can take us where we need to go.”

■ The Jaguars have faced Kansas City, Philadelphia and Carolina in their last three openers, but Green Bay might be the toughest opening-day assignment.

Caldwell: “It will be a very good test. It’s a veteran team with a tremendous quarterback [Aaron Rodgers] and a good defense. They’re probably as good a team as we’re going to face — one of the top one, two, three teams we’ll face this year.”
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hali!
Vasránappal kapcsolatban találtam egy ilyet. Én eredendően nem erre gondoltam, de ez is jól hangzik:

 www.facebook.com/events/1183601518367370/
phylos
Hi!
Nekem csak egy hibaüzenet jelenik meg...
szerk: de kattintgatva kiadja, hogy mi akart lenni az üzenet 😊
Húsrágó
Végül is lesz közös meccsnézés?
Stoki
Igen, lesz. A kandalló kézműves pub hirdet a fenti linken.

Budapest, Kertész u. 33, 1073
😊 gyere bátran!
phylos
Én a kandallóba nem megyek, de ha esetleg változna a helyszín, szóljatok
mustaine
pedig ott elég jó az egyik pultos nuni 8D
szerintem valamelyik gyökér tv-műsorban is megfordult egyébként, nagyon ismerős volt, mikor pár napja először láttam a pult mögött

Értsd: Kandalló – kötelező
el is megyek, de csak a leányzó miatt

Szerkesztette: Stez

több mint 7 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 463 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Hali!
Vasránappal kapcsolatban találtam egy ilyet. Én eredendően nem erre gondoltam, de ez is jól hangzik:

 www.facebook.com/events/1183601518367370/
phylos
Hi!
Nekem csak egy hibaüzenet jelenik meg...
szerk: de kattintgatva kiadja, hogy mi akart lenni az üzenet 😊
Húsrágó
Végül is lesz közös meccsnézés?
Stoki
Igen, lesz. A kandalló kézműves pub hirdet a fenti linken.

Budapest, Kertész u. 33, 1073
😊 gyere bátran!
phylos
Én a kandallóba nem megyek, de ha esetleg változna a helyszín, szóljatok
mustaine
Mi a baj vele? En nem voltam még ott soha.
Stoki
2 valid opció:
 www.facebook.com/events/1014018352030389/
 www.facebook.com/events/331245170545109/
empty taxi
A práter pub jól hangzik, tőlem mehetünk oda is 😊
phylos
A kandalló pénzügyileg elég húzósnak tűnik, bár mostanában nem vagyok tisztában a belvárosi árakkal! 😊 Tőlem mindegy, talán egy kicsit inkább Práter! 😊
több mint 7 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Hali!
Vasránappal kapcsolatban találtam egy ilyet. Én eredendően nem erre gondoltam, de ez is jól hangzik:

 www.facebook.com/events/1183601518367370/
phylos
Hi!
Nekem csak egy hibaüzenet jelenik meg...
szerk: de kattintgatva kiadja, hogy mi akart lenni az üzenet 😊
Húsrágó
Végül is lesz közös meccsnézés?
Stoki
Igen, lesz. A kandalló kézműves pub hirdet a fenti linken.

Budapest, Kertész u. 33, 1073
😊 gyere bátran!
phylos
Én a kandallóba nem megyek, de ha esetleg változna a helyszín, szóljatok
mustaine
Mi a baj vele? En nem voltam még ott soha.
Stoki
2 valid opció:
 www.facebook.com/events/1014018352030389/
 www.facebook.com/events/331245170545109/
empty taxi
A práter pub jól hangzik, tőlem mehetünk oda is 😊

Made... Laid... Paid
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Hali!
Vasránappal kapcsolatban találtam egy ilyet. Én eredendően nem erre gondoltam, de ez is jól hangzik:

 www.facebook.com/events/1183601518367370/
phylos
Hi!
Nekem csak egy hibaüzenet jelenik meg...
szerk: de kattintgatva kiadja, hogy mi akart lenni az üzenet 😊
Húsrágó
Végül is lesz közös meccsnézés?
Stoki
Igen, lesz. A kandalló kézműves pub hirdet a fenti linken.

Budapest, Kertész u. 33, 1073
😊 gyere bátran!
phylos
Én a kandallóba nem megyek, de ha esetleg változna a helyszín, szóljatok
mustaine
Mi a baj vele? En nem voltam még ott soha.
Stoki
2 valid opció:
 www.facebook.com/events/1014018352030389/
 www.facebook.com/events/331245170545109/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 463 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Hali!
Vasránappal kapcsolatban találtam egy ilyet. Én eredendően nem erre gondoltam, de ez is jól hangzik:

 www.facebook.com/events/1183601518367370/
phylos
Hi!
Nekem csak egy hibaüzenet jelenik meg...
szerk: de kattintgatva kiadja, hogy mi akart lenni az üzenet 😊
Húsrágó
Végül is lesz közös meccsnézés?
Stoki
Igen, lesz. A kandalló kézműves pub hirdet a fenti linken.

Budapest, Kertész u. 33, 1073
😊 gyere bátran!
phylos
Én a kandallóba nem megyek, de ha esetleg változna a helyszín, szóljatok
mustaine
Mi a baj vele? En nem voltam még ott soha.

Szerkesztette: Stoki
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Hali!
Vasránappal kapcsolatban találtam egy ilyet. Én eredendően nem erre gondoltam, de ez is jól hangzik:

 www.facebook.com/events/1183601518367370/
phylos
Hi!
Nekem csak egy hibaüzenet jelenik meg...
szerk: de kattintgatva kiadja, hogy mi akart lenni az üzenet 😊
Húsrágó
Végül is lesz közös meccsnézés?
Stoki
Igen, lesz. A kandalló kézműves pub hirdet a fenti linken.

Budapest, Kertész u. 33, 1073
😊 gyere bátran!
phylos
Én a kandallóba nem megyek, de ha esetleg változna a helyszín, szóljatok

több mint 7 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 463 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Megvan a maradék 3 practice squados neve:
OL Jeremiah Poutasi - a Titans tavalyi 3. körös pickje
TE Alex Ellis - Szintén Tennesseeből (egyetem és idén eddig a Titansben volt)
RB Bronson Hill - A Bengals meccsen biztos jó benyomást kellett ránk. Az Eastern Michiganre járt.

Ezek szerint Joe Banyard nem jön vissza. 😕
iktriad
Jaj, de jó, akkor Myersnek megint nem lesz konkurense! 😊
Stoki
Halloren szerint a csapat bízik benne. Szerintem már Robbie Gouldnak kéne hívni a Jaguars kickerét. És Sittonnak a Jags LG-jét.

Még Milwaukeeban is úgy gondolják, Myers a leggyengébb láncszem - elég jó elemzés amúgy a csapatról egy külsős szemével. Nagyon ajánlott anyag
 www.jsonline.com/story/sports/nfl/packers/2016/09/07/packers-next-opponent-jaguars-scouting-report/89916910/
iktriad
"Kihagyott hét - igen, hét- XP-t"... elég nyomatékos, ránk nézve meg elég ijesztő...
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezt is megéltük - az elkapóinkat Top 5-ösnek értékelték (jelen esetben a PFF)
 www.profootballfocus.com/pro-ranking-all-32-nfl-receiving-corps
iktriad
Ez egy - meg PFF-es mercevel is - eleg crazy rangsor... es onnantol hogy mi 12. vagyunk, meg en se tudok teljes szivvel beallni moge. 😊
Bar a Jags lehet hogy meg nagyjabol helyben is van.
Igor
PFF-es lista, szóval fenntartással kell kezelni. De olyan furcsa a Jagst Top 5-ben látni ezen a téren, mint ha kb. pozitív mérleggel állnánk. 😊 😊 😊
iktriad
Szerintem az egész listából jó, ha 4-5 csapat van a helyén, de az egyik a Jags 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan a maradék 3 practice squados neve:
OL Jeremiah Poutasi - a Titans tavalyi 3. körös pickje
TE Alex Ellis - Szintén Tennesseeből (egyetem és idén eddig a Titansben volt)
RB Bronson Hill - A Bengals meccsen biztos jó benyomást kellett ránk. Az Eastern Michiganre járt.

Ezek szerint Joe Banyard nem jön vissza. 😕
iktriad
Jaj, de jó, akkor Myersnek megint nem lesz konkurense! 😊
Stoki
Halloren szerint a csapat bízik benne. Szerintem már Robbie Gouldnak kéne hívni a Jaguars kickerét. És Sittonnak a Jags LG-jét.

Még Milwaukeeban is úgy gondolják, Myers a leggyengébb láncszem - elég jó elemzés amúgy a csapatról egy külsős szemével. Nagyon ajánlott anyag
 www.jsonline.com/story/sports/nfl/packers/2016/09/07/packers-next-opponent-jaguars-scouting-report/89916910/


Ezt is megéltük - az elkapóinkat Top 5-ösnek értékelték (jelen esetben a PFF)
 www.profootballfocus.com/pro-ranking-all-32-nfl-receiving-corps
iktriad
Ez egy - meg PFF-es mercevel is - eleg crazy rangsor... es onnantol hogy mi 12. vagyunk, meg en se tudok teljes szivvel beallni moge. 😊
Bar a Jags lehet hogy meg nagyjabol helyben is van.
Igor
PFF-es lista, szóval fenntartással kell kezelni. De olyan furcsa a Jagst Top 5-ben látni ezen a téren, mint ha kb. pozitív mérleggel állnánk. 😊 😊 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Hali!
Vasránappal kapcsolatban találtam egy ilyet. Én eredendően nem erre gondoltam, de ez is jól hangzik:

 www.facebook.com/events/1183601518367370/
phylos
Hi!
Nekem csak egy hibaüzenet jelenik meg...
szerk: de kattintgatva kiadja, hogy mi akart lenni az üzenet 😊
Húsrágó
Végül is lesz közös meccsnézés?
Stoki
Igen, lesz. A kandalló kézműves pub hirdet a fenti linken.

Budapest, Kertész u. 33, 1073
😊 gyere bátran!

Made... Laid... Paid
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ezt is megéltük - az elkapóinkat Top 5-ösnek értékelték (jelen esetben a PFF)
 www.profootballfocus.com/pro-ranking-all-32-nfl-receiving-corps
iktriad
Ez egy - meg PFF-es mercevel is - eleg crazy rangsor... es onnantol hogy mi 12. vagyunk, meg en se tudok teljes szivvel beallni moge. 😊
Bar a Jags lehet hogy meg nagyjabol helyben is van.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 463 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Hali!
Vasránappal kapcsolatban találtam egy ilyet. Én eredendően nem erre gondoltam, de ez is jól hangzik:

 www.facebook.com/events/1183601518367370/
phylos
Hi!
Nekem csak egy hibaüzenet jelenik meg...
szerk: de kattintgatva kiadja, hogy mi akart lenni az üzenet 😊
Húsrágó
Végül is lesz közös meccsnézés?
több mint 7 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 463 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Megvan a maradék 3 practice squados neve:
OL Jeremiah Poutasi - a Titans tavalyi 3. körös pickje
TE Alex Ellis - Szintén Tennesseeből (egyetem és idén eddig a Titansben volt)
RB Bronson Hill - A Bengals meccsen biztos jó benyomást kellett ránk. Az Eastern Michiganre járt.

Ezek szerint Joe Banyard nem jön vissza. 😕
iktriad
Jaj, de jó, akkor Myersnek megint nem lesz konkurense! 😊
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloren 5 pontja a Packers meccs kapcsán

1. Another tough home opener

The schedule makers have done the Jaguars no favors in coach Gus Bradley’s first three years, particularly in home openers. They lost 28-2 to Kansas City in 2013; the Chiefs went 11-5 and made the playoffs. They lost 44-17 to Indianapolis in 2014; the Colts went 11-5 and lost in the AFC title game; and they lost 20-9 to Carolina last year; the Panthers went 15-1 and lost in the Super Bowl.

And now comes Green Bay, which has a streak of seven straight playoff appearances and Grade A talent all over the depth chart in quarterback Aaron Rodgers, receiver Jordy Nelson and defenders Clay Matthews, Julius Peppers and Sam Shields.

At plus-4 1/2, the Jaguars are Week 1’s biggest home underdog, and Green Bay’s fans have gobbled up thousands of single-game tickets to make it Lambeau Field Southeast.

2. Challenging Green Bay’s rebuilt offensive line

The Jaguars’ offensive line will have new starters in three places compared to last year’s finale — Kelvin Beachum for Luke Joeckel at left tackle, Joeckel for Zane Beadles at left guard and Brandon Linder for Stefen Wisniewski at center. That trio, with right guard A.J. Cann and right tackle Jermey Parnell, played only 26 snaps together (all against Cincinnati).

But Green Bay is going through its own transition. The Packers shockingly cut three-time Pro Bowl left guard Josh Sitton last Saturday and replaced him with Lane Taylor (two career starts). At center, J.C. Tretter (three career starts) has replaced the injured Corey Linsley.

The Jaguars signed defensive tackle Malik Jackson to overpower and outmaneuver interior offensive linemen. It makes complete sense to put him across from Taylor to test his mettle.

3. Does it matter who is the Jaguars’ No. 2 cornerback?

Not so much this week. According to Football Outsiders, Green Bay’s offense used “11” personnel (3 WR/1 TE/1 RB) on 66 percent of its snaps last year. That means top corner Jalen Ramsey will be joined by Davon House and Prince Amukamara often Sunday.

But asked who the No. 2 corner is when the Jaguars play base, Bradley said: “We’re still looking at what the best combination as far as nickel. Is it Ramsey on the outside and [Dwayne] Gratz at nickel, or is it Ramsey at nickel?”

The best combination is Ramsey over the slot receiver and House/Amukamara playing outside.

4. Defending Jordy Nelson and Randall Cobb

The Packers’ receiving duo is reunited after Nelson missed all of 2015 with an ACL injury. Their numbers in 2014 were eye-popping — Nelson: 98 catches-1,519 yards-13 touchdowns. Cobb: 91-1,287-13. Green Bay ranked eighth in passing yards per game (266.3) and tied for first in passing yards per play (7.95).

Without Nelson last year, the Packers’ sunk to 25th (218.9) and 30th (6.11) in those two categories. Green Bay was one of only seven teams (Dallas, Chicago, Los Angeles, Minnesota, San Diego and San Francisco) without a 900-yard receiver.

Look for Nelson and Cobb to line up all over. In the January 2015 NFC title game loss at Seattle, Nelson lined up wide right, bunch left, wide left, and middle left, and Cobb was slot right, slot left and backfield … on the first drive.

5. Involving the Jaguars’ tight ends

Julius Thomas had one catch and Marcedes Lewis none during their three preseason games. But we’re not going out on a limb here in saying the Jaguars saved their best tight end stuff for the regular season.

Thomas missed last year’s opening four games with a broken hand and then had one touchdown in his first five games.

Healthy throughout camp, look for Thomas to be a big part of Sunday’s game plan and for Lewis to have two to three plays drawn up for him.
Durva, hogy aki velünk játszott a Bradley érában az 1. héten, az mindig bejutott a playoffba. Ez jó jel a Packersnek.
Viszont a 2. pontot illene kihasználni, ha már annyit áldoztunk a3T (=passruusher) DT-inkre. Malik, Marks és Day remélem jó sok problémát okot majd, akár Rodgersnek is. Sajna nem hiszem, hogy Fowlerék túl nagy faktorok lesznek vasárnap, de cáfoljanak rám.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt is megéltük - az elkapóinkat Top 5-ösnek értékelték (jelen esetben a PFF)
 www.profootballfocus.com/pro-ranking-all-32-nfl-receiving-corps
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mike DiRocco Jaguars szezonelőzetese az ESPN-en
https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2016%2F0831%2Fjax_16x9.jpg
Stocked with young talent, Jaguars' defense key to contending for playoffs
With veteran additions like Malik Jackson and rookies Jalen Ramsey and Myles Jack, the Jaguars' revamped defense is primed to take a big leap in 2016.


És az ő tippjei minden meccsre ( | ő sem tippel pozitív szezont nekünk... | )
https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2016%2F0808%2Fr111423_1296x729_16-9.jpg
Jacksonville Jaguars could have four-game winning and losing streaks in 2016
The Jaguars should be in a position to win the division after 10 games, but the final six could be where it all comes apart.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az utolsó(?) része a mini Hard Knocksnak Chris Smithre fókuszálva.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/In-The-Trenches-Episode-Five/e783784a-3d77-4219-80c7-ef25610208df
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pár pont Gus mai sajtótájékoztatójából.
A Benn,Johnson duó, valamint a Brown-Huff páros is az ST tulajdonságaik miatt vbannak a keretben.
Arthur Brown Skuta cseréje lesz strongside LB poszton
Csapatkapitányok: Bortles (O), Posluszny(D) Tinker (ST)
Myles Jack a weak side LB poszton gyakorol a héten. Gus még nem tudta megmondani lesz-e komolyabb szerepe a héten.
Huff ott lehet a héten a csapateligazításokon, de nem edzhet
És fel sem merült Sitton idehozatala nálunk (Jesus facepalm)
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Bradley-Were-in-good-shape/74e4f366-65c4-4962-a6e6-5fa404e635aa
Drinking game a videó alatt- valahányszor Gus azt mondja "Special teams". 😊 😊 😊
Az 53-as keretben momentán mindenki hadra fogható.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan a maradék 3 practice squados neve:
OL Jeremiah Poutasi - a Titans tavalyi 3. körös pickje
TE Alex Ellis - Szintén Tennesseeből (egyetem és idén eddig a Titansben volt)
RB Bronson Hill - A Bengals meccsen biztos jó benyomást kellett ránk. Az Eastern Michiganre járt.

Ezek szerint Joe Banyard nem jön vissza. 😕
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloren véleménye a hétvégen történtekről podcast formában.
 twitter.com/ryanohalloran/status/772764294417002496
több mint 7 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Hali!
Vasránappal kapcsolatban találtam egy ilyet. Én eredendően nem erre gondoltam, de ez is jól hangzik:

 www.facebook.com/events/1183601518367370/
phylos
Hi!
Nekem csak egy hibaüzenet jelenik meg...
szerk: de kattintgatva kiadja, hogy mi akart lenni az üzenet 😊

Szerkesztette: Húsrágó