Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma vonul majd vissza Rashean Mathis. Már elő van készítve neki egy (nagyon szép throwback) mez is
 twitter.com/Tdickman89/status/719990839448088577

 www.nfl.com/photos/0ap3000000652235/0ap3000000652216

Green roomból nfl.com-os gyűjtemény. Annira tetszik, hogy lazán, őszintén örül és nem a "lehajtott fejjel, behúzott nyakkal koncentrálok arra, amit mondanak nekem" pózt hozza, mint a másik 90%.

Amúgy vele kapcsolatban mindig beugrik, hogy azért milyen szar lehet, hogy mindenki a Allen&Allen duóról beszél, miközben neki lett szánva az egyik kezdő pozíció. Félek, hogy ez rendes odavág a munkakedvének.
Húsrágó
Ha ez nem motiválja idénre, nem tudom mi fogja. Még mindig van számára hely és szerep, csak nem 5 meccsen kéne, hogy bevethető legyen/szezon... Idén a legfőbb dolga az, hoogy ne sérüljön meg minden 3. edzésen/ 2. meccsen. Ha ezt megoldja, lesz lehetősége bizonyítani idén.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
https://res.cloudinary.com/nflleague/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ewph0bc8ktve6ormzprj
Best of the NFL Draft green room
With the 2016 NFL Draft right around the corner, take a look at some of the best green room photos over the last few years.


Green roomból nfl.com-os gyűjtemény. Annira tetszik, hogy lazán, őszintén örül és nem a "lehajtott fejjel, behúzott nyakkal koncentrálok arra, amit mondanak nekem" pózt hozza, mint a másik 90%.

Amúgy vele kapcsolatban mindig beugrik, hogy azért milyen szar lehet, hogy mindenki a Allen&Allen duóról beszél, miközben neki lett szánva az egyik kezdő pozíció. Félek, hogy ez rendes odavág a munkakedvének.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 újabb CB érkezik hamarosan workoutra hozzánk:
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/719875769351016448
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/719884421227151360

Érdekes írás arról, hogy Caldwell 3 draftja alapján vannak-e bizonyos trendek vele kapcsolatban?
 www.bigcatcountry.com/2016/4/12/11390772/nfl-draft-2016-jaguars-does-dave-caldwell-have-any-trends
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
cowsert meg kerestem 7. korben de mar nem volt bent ugyhogy TUTI NEM LETT UDFA

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Moritz helyett inkább vittem volna pl. James Cowsert (aki mellesleg UDFA lett... és FCS playa, tehát potenciális Gene Smith pick, ejnye Mustaine), aki pass rusher, ideális LEO, és dolgoztunk vele a Seniorbowlon.
iktriad
HAZUGSÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁG!
7. körben húztam be a Chargersnek.
empty taxi
STEAL!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Moritz helyett inkább vittem volna pl. James Cowsert (aki mellesleg UDFA lett... és FCS playa, tehát potenciális Gene Smith pick, ejnye Mustaine), aki pass rusher, ideális LEO, és dolgoztunk vele a Seniorbowlon.
iktriad
HAZUGSÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁG!
7. körben húztam be a Chargersnek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1/3 utani evben 1/5-re ugyanarra a posztra megegy jatekos "a biztonsag kedveert" ? u must be kiddin
MMMS
LEOból nálunk sose lehet elég, ezt a tavalyi év bebizonyította. És ez főleg igaz úgy, hogy nem tudod, mit kapsz a tavalyi 1/3as picktől, aki bár a GM szerint teljesen felépült, mégiscsak ACL szakadásból jön.
több mint 8 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Scoobyval kapcsolatban olvasd el ezta cikket
 www.bigcatcountry.com/2016/2/8/10911348/2016-nfl-draft-player-breakdown-scooby-wright-arizona-wildcats
iktriad
neharagudj, de ez mit bizonyit ? sajnalom, de a sajat szememnek jobban hiszek, mint 1 3 gifes minden szakmaisagot nelkulozo cikknek. egyreszt elkezdi azzal, h az nflben megfogjak enni a passrush-at. hat szep lenne ha az mlb-tol kene varni ... vagy ha azt mondana a csavo h ien es ien jatekhelyzetekben jol lathatoan azert nem hasznaltak coverben, mert egy falembert sem kepes lekovetni, azt mondom ok. de kajak azzal jonni h 1 pd es 1 int-je volt egyetemen es emiatt szar coverben, meg h terben megszivatja par skillplayer (ez sose fordult meg elo ray lewisszal sem) ... hat ez sztem gaz. most arrol nem beszelve h tavaly alig jatszott es ezt allitjak szembe elegge egyoldaluan azzal, amikor mindenkit fossa alazott.
Fowler
iktriad
1/3 utani evben 1/5-re ugyanarra a posztra megegy jatekos "a biztonsag kedveert" ? u must be kiddin

Szerkesztette: MMMS

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Más: Mustaine all-time kedvenc játékosa nem szereti, hogy a Jaguars trendi pick lett, mi esetleges playoff csapat
 espn.go.com/blog/jacksonville-jaguars/post/_/id/17417/allen-hurns-doesnt-like-jaguars-being-among-trendy-picks-for-playoffs-in-2016

mi koze van scooby-nak pozhoz ? h hipos es ilb ? en mas hasonlosagot nem latok.
en azert elobb megneznem h az az aldott fowler mire megy, helyette lesz egy lockdown cb.
a tobb sebbol verzo Dbe meg epphogy egy 1. szamu corner kene es helyre all a lego.
a jo moritz meg 6. koros. ott kene posztra huzni ?
MMMS
Fowler mellé/mögé kell ember.
Scoobyval kapcsolatban olvasd el ezta cikket
 www.bigcatcountry.com/2016/2/8/10911348/2016-nfl-draft-player-breakdown-scooby-wright-arizona-wildcats
Moritz helyett inkább vittem volna pl. James Cowsert (aki mellesleg UDFA lett... és FCS playa, tehát potenciális Gene Smith pick, ejnye Mustaine), aki pass rusher, ideális LEO, és dolgoztunk vele a Seniorbowlon.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
mi koze van scooby-nak pozhoz ? h hipos es ilb ? en mas hasonlosagot nem latok.
en azert elobb megneznem h az az aldott fowler mire megy, helyette lesz egy lockdown cb.
a tobb sebbol verzo Dbe meg epphogy egy 1. szamu corner kene es helyre all a lego.
a jo moritz meg 6. koros. ott kene posztra huzni ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Hát Calhoun pont olyan 6-10 sackes faszi lehet mint a te boszád. Amúgy ilyen cornert mint Hargreaves tuti nem találtál volna a második kör elején, szóval az első két kört levédem.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
en nemigen kedvelem búzát prospectkent es jacktol sem vagyok elajulva.
lbnel az osztonok sokkal tobbet jelentenek mint barmi mas, scooby tenyleg kiraly lesz
nezd meg h böhringer szamaival kiket meg hol vittek el a kozelmultban.
a tobbit hagyjuk, mert lehet sokfelekeppen nezni. en tapsoltam hozza a chaten is.
MMMS
Scooby olyan lehet, mint Poz, csak kérdés, hogy az ilyen LBk felett nem járt el az idő. Ha Bosa korrekt pass rusher(6-10 sack évente) lesz, akkor már hatalmas upgrade lesz ahhoz képest, amit a posztról összehoznak az embereink.
A jó Moritz meg luxuspick a WReinket elnézve. Biztos, hogy a több sebtől vérző védelmünk mellett ilyeneket be lehet vállalni?

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
en nemigen kedvelem búzát prospectkent es jacktol sem vagyok elajulva.
lbnel az osztonok sokkal tobbet jelentenek mint barmi mas, scooby tenyleg kiraly lesz
nezd meg h böhringer szamaival kiket meg hol vittek el a kozelmultban.
a tobbit hagyjuk, mert lehet sokfelekeppen nezni. en tapsoltam hozza a chaten is.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
sztem full jo ez a class, nemtom mibajod vele. hot elit mindenki, wright majd megesz mindenkit reggelire, búza ugyis szar lesz ugyh hargraves is ul, mivel nincs cb. kikker kell, böhringer ha amerikai lenne legalabb 3. korosnek tartana mindenki. hackenbergbol nehogy kazinsz legyen, vad lee meg a kicsi gronk meg a vegen igazan beleferhetnek.
MMMS
Go home Fake, you're drunk. 😊

Azé meg ne sértődj már, Gene Smith néven játszottam!
mustaine
Nem sértődök meg, de már nem ő a GM nálunk. 😊
iktriad
A GM én vagyok.
mustaine
Hamarosan elér téged (Shao) Khan haragja. 😊
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Azé meg ne sértődj már, Gene Smith néven játszottam!
mustaine
Nem sértődök meg, de már nem ő a GM nálunk. 😊
iktriad
A GM én vagyok.

több mint 8 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
sztem full jo ez a class, nemtom mibajod vele. hot elit mindenki, wright majd megesz mindenkit reggelire, búza ugyis szar lesz ugyh hargraves is ul, mivel nincs cb. kikker kell, böhringer ha amerikai lenne legalabb 3. korosnek tartana mindenki. hackenbergbol nehogy kazinsz legyen, vad lee meg a kicsi gronk meg a vegen igazan beleferhetnek.

Szerkesztette: MMMS

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azé meg ne sértődj már, Gene Smith néven játszottam!
mustaine
Nem sértődök meg, de már nem ő a GM nálunk. 😊
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Azé meg ne sértődj már, Gene Smith néven játszottam!

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jesus F. Christ, ez mi ez Mustaine? Ha Jack meg Ramsey kimegy, de Bosa bent van, ő a pick. Calhoun mondjuk okés. Scooby Wrightot mondjuk 3 nap vinném, de nem a 3. körben. A UCLAs kickert is max 6. körben a Steelers pickkel.
Hackenberg? Komolyan? Vad Leet előbb vinném, mint Hack Innent. Boehringer iránt nem is érdeklődünk. Watt tesója már nem volt bent akkor? Ok, Vad Lee steal lehet a 7. körben.
De a védelembe kellenek az emberek, te meg több picket használsz a támadókra (és kikre...) mint a Dre...
Összességében ez egy ordas nagy Millen grades draft. Látom, jövőre vissza kell térnem.

Na valahogy így kellene kinéznie egy Jaguars draft classbnak idén:
 www.firstcoastnews.com/sports/jaguars-7-round-mock-draft-jacksonville-stocks-up-in-the-trenches/128396554

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Lejátszottuk a Bowl.hu hétkörös mock draft játékát, enyém volt a Jaguars. Íme a pickek sorban:

No. 5 Vernon Hargreaves, CB (Florida): Kiment Jack és Ramsey, ézért alap, hogy Hargreavest húztam, ő lesz a legjobb CB ebből a classból. Höri szerint járhat majd HÉV-vel melóba, akár Fowlerrel egy kocsiban is!

No. 38 Shilique Calhoun, DE (Michigan State): Hát kell a pass rush, Calhoun pedig abban a legkirályabb. Vagy az új Andre Branch?

No. 69 Scooby Wright, ILB (Arizona): 69-re egy sexy pick, Szkubi lesz az új Posluszny, így legalább nem ilyen Armbristereknek kell beugrani szükség esetén.

No. 103 Ka'imi Fairbairn, K (UCLA): Megszállt Gene Smith szelleme, de legalább nem a harmadikban húztam special team játékost. Kell egy biztoslábú kicker, aki az extrapontokat is berúgja, tavaly ezen ment el vagy két meccs.

No. 146 Christian Hackenberg, QB (Penn State): Íme a forgatókönyv: megsérül Bortles, megsérül Henne. Hackenberg beáll, hoz egy All-Pro évet, majd el lehet cserélni első körökért. Kell ennél több?

No. 181 Moritz Boehringer, WR (Schwäbisch Hall Unicorns): Robinson klónja, csak egy kicsit jobbak a kezei és gyorsabb is. A különbség csupán annyi, hogy ő fehér.

No. 201 Glenn Gronkowski, FB/TE (Kansas State): Elment Clay Harbor, kellett egy harmadik számú tight end, aki a special teamben is király. És amúgy a név kötelez, szóval íme egy 1000 yardos TE, Iktriad!

No. 226 Vad Lee, QB (James Madison): Ehhez sem férhet kétség. Ha megsérül Bortles, Henne és Hackenberg, kell még egy irányító, aki meg tudja nyerni a meccseket. Nos, Leeből akár cserefutó is lehet, ebben a csapatban úgyis nagy hagyománya van az irányítók átképzése futónak, elkapónak, cornernek.

Az osztályzatom eme classra: A+++

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Clady ment a Nagy Almába, szóval Joeckel marad nálunk. A Clady tradet elnézve talán egy kondíciós 7. körös picket kaptunk volna érte kb, szóval jobb is.

Todd Wash és Halloren 4 védőről (Marks, Telvin, Skuta, Fowler) eszmecserélt egy csöppet.

At the Scouting Combine in late February, I chatted with new Jaguars defensive coordinator Todd Wash about several of the team’s players who are under contract.
Better late than never, here is Wash’s take on four of them:

■ On defensive tackle Sen’Derrick Marks (and his return from knee and triceps injuries): “I’m not concerned he can’t get back to where he was two years ago. He’s definitely putting in the work. You see a little bit of a different person because I think it shocked him getting hurt two years in a row because he had never really missed time. He has a different type of mindset. I’m excited to see him get back.”

My take: The Jaguars signed Malik Jackson last month but Marks’ return is still key. If he can return to form, Jackson won’t be over-taxed and on third down, they can form a good interior pass-rush duo.

■ On outside linebacker Telvin Smith: “I think he has big-play ability and I think he’s shown that. But we need the consistency from him down in and down out. He’s grown from his first year to second year and usually in the third year is when you make that jump. And that’s what we feel we’ll get from Telvin this year. We’re excited about him coming back and playing consistent football.”

My take: The Jaguars need Smith to make more impact plays. He had 128 tackles last year, but only one interception and two forced fumbles.

■ On outside linebacker Dan Skuta: “There are some things we had planned for him when he first came in and maybe we didn’t use him as well as we should have and some of that was my responsibility, to get him on the grass [as a pass rusher] a little more. We’ll have some different things for him to do to use his skill set.”

My take: Skuta has shown the ability to be a situational pass rusher. Because he’s a two-down linebacker, the Jaguars will take advantage of that skill. And even if they draft Myles Jack fifth overall, Skuta still has a role.

■ On defensive end Dante Fowler: “It’s going to be interesting to see how well he comes [back]. He hasn’t done anything for over a year now. It will be a slow process to work him back into it and make sure he’s healthy. We don’t want to push him too quick. But I think him being around the whole year, understanding the package, being in the meetings, he’ll be a step ahead mentally than the normal rookie.”

My take: One of the major subplots — what will Fowler be able to provide? The guess here is nine sacks.
És 1 cikk Mike Kayetól, hogy mennyire égető need nekünk a CB poszt jelenleg.
 www.firstcoastnews.com/sports/kayes-take-should-the-jaguars-have-concerns-about-cornerback/127332937
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Lehet nem lesz semmiféle Beadles-Joeckel csata a kezdő LT posztért, mert Luke kvázi Monroe sorsára jut?
 twitter.com/AlbertBreer/status/718439915273502720?ref_src=twsrc%5Etfw
Egy 3 napos pickért vihetik(csak ha lehet ne 6. vagy 7. körös legyen).
iktriad
Hát az valóban nem vszínű 😀
empty taxi
Jogos, javítva. Még szoknia kell az agyamnak, hogy már más O-lineman neve kezdődik "Be"-vel.
iktriad
Mi a különbség a vadász és a Beatles közt?
- a vadász az vadat les, a Beatles meg beat-les.


Bocs.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet nem lesz semmiféle Beadles-Joeckel csata a kezdő LT posztért, mert Luke kvázi Monroe sorsára jut?
 twitter.com/AlbertBreer/status/718439915273502720?ref_src=twsrc%5Etfw
Egy 3 napos pickért vihetik(csak ha lehet ne 6. vagy 7. körös legyen).
iktriad
Hát az valóban nem vszínű 😀
empty taxi
Jogos, javítva. Még szoknia kell az agyamnak, hogy már más O-lineman neve kezdődik "Be"-vel.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Lehet nem lesz semmiféle Beadles-Joeckel csata a kezdő LT posztért, mert Luke kvázi Monroe sorsára jut?
 twitter.com/AlbertBreer/status/718439915273502720?ref_src=twsrc%5Etfw
Egy 3 napos pickért vihetik(csak ha lehet ne 6. vagy 7. körös legyen).
iktriad
Hát az valóban nem vszínű 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Lehet nem lesz semmiféle Beadles-Joeckel csata a kezdő LT posztért, mert Luke kvázi Monroe sorsára jut?
 twitter.com/AlbertBreer/status/718439915273502720?ref_src=twsrc%5Etfw
Egy 3 napos pickért vihetik(csak ha lehet ne 6. vagy 7. körös legyen).
iktriad
Őt nagyon sajnálnám, egyrészt még fiatal, másrészt, eddig fogalmatlan támadóegységben játszott.

Akkor már jobban örülnék, ha olyan játékosra cserélnénk akiben a FO lát potenciált.