Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 8 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Lehet, hogy volt már, csak elkerülte a figyelmemet, de még akkor is jó újranézni.
 www.youtube.com/watch?v=V6hziq2lUZM

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Oesher szerint nem valószínű, hogy Fred fia, Kelvin jaguár lesz a drafton, de persze semmi sem lehetetlen és nagyszerű sztori lenne, ha mégis ide kerülne. .
 www.jaguars.com/news/article-Editorial/-View-from-the-O-Zone-Another-Taylor-Who-knows/59bca124-a6c9-49b9-9e93-3a0159847277
iktriad
szurkolsz majd neki vagy mindegy?
Höri
Persze, hogy örülnék neki, akkor is, ha csak Storm Johnsonos "karriert" futna be itt nálunk. És mivel késő körös propectnek mondják, és az RB depthük finoman fogalmazva sem a legjobb Yeldon mögött, még akár needre is érkezhetne. De szerintem is minimális az esélye, hogy itt kössön ki a drafton*.

*ha draftolják

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Oesher szerint nem valószínű, hogy Fred fia, Kelvin jaguár lesz a drafton, de persze semmi sem lehetetlen és nagyszerű sztori lenne, ha mégis ide kerülne. .
 www.jaguars.com/news/article-Editorial/-View-from-the-O-Zone-Another-Taylor-Who-knows/59bca124-a6c9-49b9-9e93-3a0159847277
iktriad
szurkolsz majd neki vagy mindegy?

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Oesher szerint nem valószínű, hogy Fred fia, Kelvin jaguár lesz a drafton, de persze semmi sem lehetetlen és nagyszerű sztori lenne, ha mégis ide kerülne. .
 www.jaguars.com/news/article-Editorial/-View-from-the-O-Zone-Another-Taylor-Who-knows/59bca124-a6c9-49b9-9e93-3a0159847277

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gus ma magyar idő szerint 16:30-kor, Dave pedig 20:30kor tart sajtótájékoztatót a combineon.

Nekem úgy tűnik, hogy Noah Spence is szóba jöhet, mint esetleges jelölt, akár mint 1. körös jelölt.
iktriad
Ilyesmivel nem kell rémisztgetni az embereket! 😉 Remélem csak a szokott ködösítés.

Ha már szó volt róla: DT rotációba az öreg Ngata? Limitált snapszámmal lenne még ereje, a tapasztalata adott, szerintem ideális kiegészítő ember lenne 1 évre.
Húsrágó
Tavalyig azt mondtam volna kizárt. Mivel idén már nyerni kell/kéne, így ő is kerülhet még ide, bár ennek kicsi a valószínűsége.
több mint 8 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Nekem úgy tűnik, hogy Noah Spence is szóba jöhet, mint esetleges jelölt, akár mint 1. körös jelölt.
iktriad
Ilyesmivel nem kell rémisztgetni az embereket! 😉 Remélem csak a szokott ködösítés.

Ha már szó volt róla: DT rotációba az öreg Ngata? Limitált snapszámmal lenne még ereje, a tapasztalata adott, szerintem ideális kiegészítő ember lenne 1 évre.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik annyira nem sietünk újraiagzolni Wisniewskit
 twitter.com/ryanohalloran/status/702515023411679232

Íme pár ember akivel a Combineon biztos hogy beszélünk majd
Here is an early list of who the Jaguars will have 15-minute sessions with:

Alabama RB Derrick Henry.
Ole Miss WR Laquon Treadwell.
Pittsburgh WR Tyler Boyd.
Virginia Tech CB Kendall Fuller.
Ohio State RB Ezekiel Elliott.
Florida DE Alex McAllister.
Florida DL Jonathan Bullock.

A Seniorbowlosok közül senkivel nem tervezünk új interjúra leülni.

És Gus beszélt Todd Washról, Noah Spenceről, az FS keresésről és a minél nagyobb versenyhelyzet kialakulásról.

Wash’s transition

What’s the story: The Jaguars promoted defensive line coach Todd Wash to coordinator Jan. 21 after interviewing four outside candidates.

Bradley said the playbook’s terminology will remain mostly the same.

But when the players return in April, the staff will start from scratch with their installation of the system.

What Bradley said: “Very good [transition]. When you talk about Coach Wash, you’d say he was very detailed and the expectations and standards he has are pretty clear-cut. I saw that part of him last year [coordinating] the run game. But being a coordinator is always different. Sitting in there with him as he runs the staff meetings and talks about how we’re watching our [tape] and analyzing things, I have a seen a side of him that is even higher [in being detailed] than I anticipated. The amount of detail in the passing game and how he’s challenging the coaches and the coaching staff in that room, it’s something I’m very pleased about.”

Spence impresses

What’s the story: One of the post-Senior Bowl storylines has been Eastern Kentucky defensive end Noah Spence. Multiple failed drug tests forced him out of Ohio State, but he dominated the Ohio Valley Conference last year, totaling 22.5 tackles for lost yardage and 11.5 sacks. And he then had a fine week of work in Mobile. He’s too big of a reach for the Jaguars at No. 5, but maybe if they trade down to the teens, he could be an option.

What Bradley said: “I felt some humility from him about the things that have taken place. He’s had to learn and grow from it. Every team is different in how they look at those things. When you have a guy that has some of his traits rushing the passer, the conversations about him will be amped up. I thought he did a good job all [of Senior Bowl] week. He was competitive. I can see why the conversations are so strong about him.”

Providing competition

What’s the story: Conventional wisdom has the Jaguars focusing on defense in this draft after spending seven picks in rounds 1-3 the last three years on offense (compared to three on defense). But will that be reflected by how the Jaguars divvy up their prospect interviews this week? Maybe not. The Jaguars need help at backup running back and offensive tackle and, depending on their free agent activity, starting center and backup tight end. They’ll cover their bases at every position save for quarterback.

What Bradley said: “You keep an open mind. You’re never set at any position, but you’d like to think we are at quarterback, and we feel good about the development of some of our receivers. But you’re always looking for guys to bring in and provide competition. Some of [the meetings] are based on who we’ve seen at the Senior Bowl. There’s no need to meet with them at the Combine. But I wouldn’t take a hint of what direction we’re heading by looking at the numbers [of defensive player interviews vs. offensive]. I wouldn’t draw any conclusions based on that.”

Wanted: A free safety

What’s the story: A key is finding stability at free safety. The Jaguars could target one in free agency, like San Diego’s Eric Weddle or Cleveland’s Tashaun Gipson, or in the top third of the draft, like Florida State’s Jalen Ramsey, Boise State’s Darian Thompson or Maryland’s Sean Davis. Bradley doesn’t think it’s too much to have a rookie start at such an important position.

What Bradley said: “We’ve looked at some good players in free agency, and we’re starting the draft process and see some guys out there. The whole defense is designed for guys to come in and play at a young age.”
Nekem úgy tűnik, hogy Noah Spence is szóba jöhet, mint esetleges jelölt, akár mint 1. körös jelölt.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Malick Jackson melyik posztra jönne?
Odrick posztjára pályázhatna, ő jó játékos. felesleges lenne MJ
braxa88
Lehet, hogy szeretnék Odrickot Sen'Derrickkel rotálni DT poszton. És akkor Malik jöhetne az ő helyére.

De az is lehet, hogy csak Jackson ügynöke kezdte el felverni a kliense árát. Sajnos idén is várható a "Raiders és/vagy a Jaguars - 2 legnagyobb cap spacecel rendelkező, tehát bátran költekezhető csapat- komolyan érdeklődik XY iránt" árfelverő bedobása, hogy az igazi célcsapattól a lehető legtöbb $$$-t ki lehessen préselni.
iktriad
Jackson állítólag 5/75 misit akar és nemet mondott a Denver 5/50-re... Idén mély a draft D line emberekben és amúgy se a legnagyobb needetek lenne, nem adok valakinek 75 millát csak azért hogy egy másik jó emberemet rotálni tudjam DT-be... Flower valszeg egészséges lesz S/CB sokkal nagyobb need... Épp ezért remélem hogy nem Deforest Bucknert húzzátok mint mostanában sok mockban... Bár inkább adjatok Maliknak egy trezort tele zsével és akkor Buckner hátha csúszik hozzánk 😀
Tomcsik
Én nem vagyok egy nagy Buckner fan. Remélem Caldwell se. Én a Bosa, Ramsey, Jack trió egyikében reménykedem.
iktriad
Buckner nagyon jó, de hozzátok egyszerűen nem need/fit... Az általad felsorolt hármas sokkal inkább illik a sémátokba... Buckner meg lehet a mi Justin Smithünk. Fangio rendszerében nagyon fontos a 5 tech DE és Bucknert mintha erre teremtették volna... Mondjuk a Tampához mockolják még sokat, de hozzájuk ugyanúgy nem fit... Eddig mindig az orrunk előtt húzták ki a kedvenc prospectem remélem idén lecsúszik Buckner 11-re... Bár sanszos hogy a Jags, Tampa, Giants trióból lecsap rá valaki ( vagy a Ravens...)

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Malick Jackson melyik posztra jönne?
Odrick posztjára pályázhatna, ő jó játékos. felesleges lenne MJ
braxa88
Lehet, hogy szeretnék Odrickot Sen'Derrickkel rotálni DT poszton. És akkor Malik jöhetne az ő helyére.

De az is lehet, hogy csak Jackson ügynöke kezdte el felverni a kliense árát. Sajnos idén is várható a "Raiders és/vagy a Jaguars - 2 legnagyobb cap spacecel rendelkező, tehát bátran költekezhető csapat- komolyan érdeklődik XY iránt" árfelverő bedobása, hogy az igazi célcsapattól a lehető legtöbb $$$-t ki lehessen préselni.
iktriad
Jackson állítólag 5/75 misit akar és nemet mondott a Denver 5/50-re... Idén mély a draft D line emberekben és amúgy se a legnagyobb needetek lenne, nem adok valakinek 75 millát csak azért hogy egy másik jó emberemet rotálni tudjam DT-be... Flower valszeg egészséges lesz S/CB sokkal nagyobb need... Épp ezért remélem hogy nem Deforest Bucknert húzzátok mint mostanában sok mockban... Bár inkább adjatok Maliknak egy trezort tele zsével és akkor Buckner hátha csúszik hozzánk 😀
Tomcsik
Én nem vagyok egy nagy Buckner fan. Remélem Caldwell se. Én a Bosa, Ramsey, Jack trió egyikében reménykedem.
több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Adolphous Washingtont sem érdemes kifelejteni az első körös DT felsorolásból. Nálam méterekkel előrébb van, mint a füvetszívokahotelbenNkemdiche.
phylos
no offense, de ha a fű miatt ideges vagy, akkor a kurvázás miatt is kéne 😛
én ismerek olyat, akinek mindkettő belefér 😀
Höri
kéne, hogy beugorjon egy név.. kire gondolsz?

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Malick Jackson melyik posztra jönne?
Odrick posztjára pályázhatna, ő jó játékos. felesleges lenne MJ
braxa88
Lehet, hogy szeretnék Odrickot Sen'Derrickkel rotálni DT poszton. És akkor Malik jöhetne az ő helyére.

De az is lehet, hogy csak Jackson ügynöke kezdte el felverni a kliense árát. Sajnos idén is várható a "Raiders és/vagy a Jaguars - 2 legnagyobb cap spacecel rendelkező, tehát bátran költekezhető csapat- komolyan érdeklődik XY iránt" árfelverő bedobása, hogy az igazi célcsapattól a lehető legtöbb $$$-t ki lehessen préselni.
iktriad
Jackson állítólag 5/75 misit akar és nemet mondott a Denver 5/50-re... Idén mély a draft D line emberekben és amúgy se a legnagyobb needetek lenne, nem adok valakinek 75 millát csak azért hogy egy másik jó emberemet rotálni tudjam DT-be... Flower valszeg egészséges lesz S/CB sokkal nagyobb need... Épp ezért remélem hogy nem Deforest Bucknert húzzátok mint mostanában sok mockban... Bár inkább adjatok Maliknak egy trezort tele zsével és akkor Buckner hátha csúszik hozzánk 😀

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Adolphous Washingtont sem érdemes kifelejteni az első körös DT felsorolásból. Nálam méterekkel előrébb van, mint a füvetszívokahotelbenNkemdiche.
phylos
no offense, de ha a fű miatt ideges vagy, akkor a kurvázás miatt is kéne 😛
én ismerek olyat, akinek mindkettő belefér 😀

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Malick Jackson melyik posztra jönne?
Odrick posztjára pályázhatna, ő jó játékos. felesleges lenne MJ
braxa88
Lehet, hogy szeretnék Odrickot Sen'Derrickkel rotálni DT poszton. És akkor Malik jöhetne az ő helyére.

De az is lehet, hogy csak Jackson ügynöke kezdte el felverni a kliense árát. Sajnos idén is várható a "Raiders és/vagy a Jaguars - 2 legnagyobb cap spacecel rendelkező, tehát bátran költekezhető csapat- komolyan érdeklődik XY iránt" árfelverő bedobása, hogy az igazi célcsapattól a lehető legtöbb $$$-t ki lehessen préselni.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Malick Jackson melyik posztra jönne?
Odrick posztjára pályázhatna, ő jó játékos. felesleges lenne MJ
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Állítólag érdeklődünk a denveri Malik Jackson után.,
 www.milehighreport.com/2016/2/23/11102126/report-jacksonville-jaguars-covet-defensive-end-malik-jackson?_ga=1.104904966.443062342.1409056670
Kezdődik...

Amikor Scobeet kirúgták a Steelersből, mi is érdeklődtük iránta, de sérült volt.
 www.bigcatcountry.com/2016/2/23/11101968/jacksonville-jaguars-reached-out-to-josh-scobee-last-year-but-injury-prevented-return

 espn.go.com/nfl/story/_/id/14831780/nfl-investigating-jacksonville-jaguars-de-dante-fowler-jr-video-women-fighting?ex_cid=espnfb

Ti mindig hülyéket húztok a drafton?
tenorx
Dante konkrétan SEMMIT sem csinál a videón, ezért nem is írtam róla tegnap:
 www.bigcatcountry.com/2016/2/23/11098988/video-dante-fowler-not-involved-in-fight-much-ado-about-nothing

Azért a csapat és Dante is kiadott egy közleményt.
As the video gained momentum, the Jaguars released the following statement on Fowler and the video.

"Dante brought the incident to our attention prior to the video being released and was embarrassed and remorseful. Violence of this type against others is unacceptable in our society and to our organization. We will continue to look into the incident while offering resources and providing support to Dante and his family to help them through this private matter."

Fowler also released a statement.

"I am embarrassed and have apologized for my actions for everyone involved. As a family, we have been dealing with this moment and the conflict that led to it since this occurred. The video surfacing is a sad reminder that emotions got the best of all of us. I take 100 percent responsibility for everything that happened."


Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 espn.go.com/nfl/story/_/id/14831780/nfl-investigating-jacksonville-jaguars-de-dante-fowler-jr-video-women-fighting?ex_cid=espnfb

Ti mindig hülyéket húztok a drafton?
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mike Mayocknak mi vagyunk az egyik sleeper playoff esélyes csapata.
 www.jaguars.com/news/article-JaguarsNews/Mayock-Jaguars-could-be-playoff-team/cf8044a4-06a7-46ea-a698-08c2f10bfc8c
Azt is elmondta, szerinte jó lépés volt, hogy Gus maradt a HC idén.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Adolphous Washingtont sem érdemes kifelejteni az első körös DT felsorolásból. Nálam méterekkel előrébb van, mint a füvetszívokahotelbenNkemdiche.
phylos
Az még hagyján, de hogy még az erkélyről is lezúgott a marhája...

több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Adolphous Washingtont sem érdemes kifelejteni az első körös DT felsorolásból. Nálam méterekkel előrébb van, mint a füvetszívokahotelbenNkemdiche.

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 992 — WHO DAT!!!!
Off: Szerinted közülük valamelyik a saintsben fog kikötni?

Billings-nek vagy Rankins-nek örülnék 1/12-nél igen.


több mint 8 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
FTUs mock a combine előtt - a 6 pickből 6 megy a Dbe, köztük az első 4.
iktriad
Hát én ebbe simán belemennék, a másik álom forgatókönyv nekem: #1 ramsey #2 Billings
Giowa
Sztem billings is első körben el fog kelni, nem valószínű, hogy a 2.-ban még bent lesz
kapitnono
Bízok benne, hogy nincs igazad, ahogy olvasom Nkemdiche, Rankins, A.Robinson mind előtte vannak megítélésben. Minden esetre, ha Ramsey jön (egyébként bőven benne van, hogy őt elviszik előlünk) remélem, hogy nem kapkodnak a DT-k után.
Giowa
lehet bent lesz de sztem Rankins meg Billings a két legjobb DT idén. Robinson meg Reed szerintem azért vannak ennyire elöl mert az Alabamában játszottak. Egyiket sem tartom első kör szintnek.
kapitnono
Off: Szerinted közülük valamelyik a saintsben fog kikötni?

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 992 — WHO DAT!!!!
FTUs mock a combine előtt - a 6 pickből 6 megy a Dbe, köztük az első 4.
iktriad
Hát én ebbe simán belemennék, a másik álom forgatókönyv nekem: #1 ramsey #2 Billings
Giowa
Sztem billings is első körben el fog kelni, nem valószínű, hogy a 2.-ban még bent lesz
kapitnono
Bízok benne, hogy nincs igazad, ahogy olvasom Nkemdiche, Rankins, A.Robinson mind előtte vannak megítélésben. Minden esetre, ha Ramsey jön (egyébként bőven benne van, hogy őt elviszik előlünk) remélem, hogy nem kapkodnak a DT-k után.
Giowa
lehet bent lesz de sztem Rankins meg Billings a két legjobb DT idén. Robinson meg Reed szerintem azért vannak ennyire elöl mert az Alabamában játszottak. Egyiket sem tartom első kör szintnek.


több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 092 — Chalk Dawk fan
Alex Mack úgy tűnik kilép a szerződéséből. Ez esetben hamarosan kiderül, hogy még mindig szeretne-e itt lenni.
iktriad
Wiznek sokkal jobb éve volt, mint Macknek, (ráadásul fiatalabb is) szerintem inkább őt kellene megtartani.

több mint 8 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
FTUs mock a combine előtt - a 6 pickből 6 megy a Dbe, köztük az első 4.
iktriad
Hát én ebbe simán belemennék, a másik álom forgatókönyv nekem: #1 ramsey #2 Billings
Giowa
Sztem billings is első körben el fog kelni, nem valószínű, hogy a 2.-ban még bent lesz
kapitnono
Bízok benne, hogy nincs igazad, ahogy olvasom Nkemdiche, Rankins, A.Robinson mind előtte vannak megítélésben. Minden esetre, ha Ramsey jön (egyébként bőven benne van, hogy őt elviszik előlünk) remélem, hogy nem kapkodnak a DT-k után.

Szerkesztette: Giowa

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alex Mack úgy tűnik kilép a szerződéséből. Ez esetben hamarosan kiderül, hogy még mindig szeretne-e itt lenni.