Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 8 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Ha DB-t akarunk draftolni, akkor Ramsey lenne a legjobb, de én személy szerint jobban szeretnék egy orrnehéz D-t, az álom forgatókönyv Bosa lenne . Talán az lehet a szerencsénk, hogy idén mély a DT és DE post és ha nem lesz nagy run, a második kör elején be tudnánk ruházni egy potens játékosra.
Kb. az utolsó évnek kéne lennie, amikor egy középső és hátsó körös játékos a kezdőben találhatja magát (kivéve RB), különben kezdhetünk gondolkozni azon, hogy mennyire jó is a FO. Borzasztóan várom a szabadügynökök nevét és az FA ténykedésünket, akkor talán okosabbak leszünk a drafttal kapcsolatban.

több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Sokan már most Ramseyt látnánk nálunk legszívesebben 1/5-ön. Vannak hiányosságai a srácnak, de majdnem tökéletes választás lehet számunkra. (én mondjuk megkérdőjelezném a sideline-to-sideline FS mivoltát). Íme egy kivételesen?! jó cikk e PFF tollából:
 www.profootballfocus.com/blog/2016/02/09/draft-analysis-notebook-ramseys-versatility-makes-him-a-top-nfl-prospect/

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mit szólnátok egy ilyenhez:

Kancellár + a 6+ milliós fizetése = Jax 2.kör ?

😀
undisputedly
Legalább meg tudnátok szerezni belőle Cravenst, belőle nagy játékos lehet sztem.
kapitnono
nagyon nem örülnék neki. én nem látok neki NFL jövőt. még a posztját se.
braxa88
Szerintem vagy SS ben lehet őt elképzelni, vagy olyan lb-ként mint ahogy a cardinals használja bucannont.
kapitnono
nagy OFF, de nekem az egyik legegyértelműbb prospect, hogy be fog robbanni gyorsan.

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 992 — WHO DAT!!!!
Mit szólnátok egy ilyenhez:

Kancellár + a 6+ milliós fizetése = Jax 2.kör ?

😀
undisputedly
Legalább meg tudnátok szerezni belőle Cravenst, belőle nagy játékos lehet sztem.
kapitnono
nagyon nem örülnék neki. én nem látok neki NFL jövőt. még a posztját se.
braxa88
Szerintem vagy SS ben lehet őt elképzelni, vagy olyan lb-ként mint ahogy a cardinals használja bucannont.


több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Mit szólnátok egy ilyenhez:

Kancellár + a 6+ milliós fizetése = Jax 2.kör ?

😀
undisputedly
Legalább meg tudnátok szerezni belőle Cravenst, belőle nagy játékos lehet sztem.
kapitnono
nagyon nem örülnék neki. én nem látok neki NFL jövőt. még a posztját se.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 992 — WHO DAT!!!!
Mit szólnátok egy ilyenhez:

Kancellár + a 6+ milliós fizetése = Jax 2.kör ?

😀
undisputedly
Legalább meg tudnátok szerezni belőle Cravenst, belőle nagy játékos lehet sztem.


több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Mit szólnátok egy ilyenhez:

Kancellár + a 6+ milliós fizetése = Jax 2.kör ?

😀
undisputedly
Kérdés nélkül belemennék.
Maka
nylíván.
amugy is csak undi agymenése ez h tradeljük el a legendánkat. szezon közben cutolni akarta Earl Thomast 😀
braxa88
Ha mindent komolyan vennénk amit a forumozok eredmenykovetoben írnak, akkor nagyon máshogy nézne ki ez a liga. Kancellár pedig messzebb nem.is lehetne a legendatol.
undisputedly
nem érdekel, leírtad. csúnya volt 😛
Chancellor meg egy holdout miatt nem veszi h mit játszott a nyertes SBn, előtte a Panthers elleni PO meccsen, mind2n a meccs legjobbja volt, mégha SB MVPt nem ő kapta ugye. kedvenc marad. legenda
off vége

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mit szólnátok egy ilyenhez:

Kancellár + a 6+ milliós fizetése = Jax 2.kör ?

😀
undisputedly
Kérdés nélkül belemennék.
Maka
nylíván.
amugy is csak undi agymenése ez h tradeljük el a legendánkat. szezon közben cutolni akarta Earl Thomast 😀
braxa88
Ha mindent komolyan vennénk amit a forumozok eredmenykovetoben írnak, akkor nagyon máshogy nézne ki ez a liga. Kancellár pedig messzebb nem.is lehetne a legendatol.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Mit szólnátok egy ilyenhez:

Kancellár + a 6+ milliós fizetése = Jax 2.kör ?

😀
undisputedly
Kérdés nélkül belemennék.
Maka
nylíván.
amugy is csak undi agymenése ez h tradeljük el a legendánkat. szezon közben cutolni akarta Earl Thomast 😀

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idén nem cska a Florida-Georgiát remdezik meg és a Taxslayer (leánykori nevén Gator) Bowlt az Everbankben, hanem a Navy- Notre Dame meccset is. De mivel elég korai a kezdés, felvetődik a kérdés - lehet a jags azon a héten mégis otthon játszik majd?
 twitter.com/ryanohalloran/status/697179087119347712
 twitter.com/ryanohalloran/status/697179262491557888
Egyesek már egy esetleges MNFről is spekulálnak erre a hétre.

A BCCn mindenki már most Jalen Ramseyt akarja.
 www.bigcatcountry.com/2016/2/8/10937534/2016-nfl-draft-is-it-jalen-ramsey-or-bust-for-the-jaguars
No de mi lesz, ha sem ő, sem Bosa nem lesz bent 1/5nél. Nos ez esetben nekem (is) van egy jelöltem - Myles Jack, a UCLA LBje, aki Höri szerint jobb lehet, mint Bobby Wagner! És egyes mockolók szerint sem elvetemült az ötlet.
 www.bigcatcountry.com/2016/2/8/10938790/bleacher-report-matt-miller-releases-seven-round-mock-draft-all-the-jaguars-picks
A 2 O-falember szerintem sok, (az egyik helyett inkább TE vagy RB jöjjön), de körülbelül ilyen arányokra kell készülni a drafton a védelem-támadószekció lebontásában.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 twitter.com/iktriad/status/696531448396967937

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Off: Lemondták a mai SB nézést a haverok. Jön valaki bp belvárosába nézni a meccset valahová, ahova csatlakozhatnank ketten?
phylos
 bowl.one/sb50-meccsnezesi-lehetosegek-orszagszerte
A Broncos szurkerek pl. a Grundba szerveznek meccsnézést.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Off: Lemondták a mai SB nézést a haverok. Jön valaki bp belvárosába nézni a meccset valahová, ahova csatlakozhatnank ketten?

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
A-Rob Pro Bowlos élményeiről is mesélt:
SAN FRANCISCO – Fresh off a game-high 105 yards receiving – catches of 55 and 50 yards – in Sunday’s Pro Bowl, the Jaguars’ Allen Robinson was at Super Bowl Media Center earlier today.
iktriad
Kicsit szőrszálhasogatás (fingfűrészelés, kinek hogyan tetszik), de a cikk írója pont nem figyelt. Nem volt 55 yardos elkapása. 2 elkapásból (50y és 48y) és egy lateral passból (7y) jött össze a 105y.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb nyomós ok, hogy egy nagyobb bevásárlás elé néz a Jaguars - költenünk kell:
 twitter.com/ryanohalloran/status/695395046615445505

Ma A-Rob volt ott mindenhol Friscoban.

Brandon I Marshall is elég jó véleménnyel van róla:
 twitter.com/john_gonoude/status/695651542787952640

A-Rob Pro Bowlos élményeiről is mesélt:
SAN FRANCISCO – Fresh off a game-high 105 yards receiving – catches of 55 and 50 yards – in Sunday’s Pro Bowl, the Jaguars’ Allen Robinson was at Super Bowl Media Center earlier today.

Robinson called the Pro Bowl experience in Hawaii, “awesome.”

“Just to get out there in that environment and play with such a great group of guys, it was a lot of fun,” he said.

Robinson said his sister and parents accompanied him on the trip. He was a first alternate and was named to the game when Detroit’s Calvin Johnson dropped out. Robinson tied for the NFL lead this year with 15 touchdowns.

Robinson was able to visit with several veteran players and was a sponge during the practices.

“It was just seeing the work ethic of guys like Julio Jones and Pacman Jones and playing with Richard Sherman; an awesome experience to talk ball with those guys and go through practices with them,” Robinson said.

Robinson said he was recognized by fans in San Francisco, a sign that the Jaguars’ offense has some buzz in the NFL.

“For sure, it’s a lot different [than last year],” he said. “Give credit to fantasy football. I hear that talk all the time. For us to start getting some love, it’s cool because people see us coming along.”
És Bryan Walters felidézte a 2014es bajnoki címes emlékeit és szeretné ha a mostani csapattársai is átélhetnék ezt az élményt Bradley keze alatt.
 www.firstcoastnews.com/sports/jaguars-wr-walters-reflect-on-super-bowl-experiences-hopes-to-get-there-with-bradley/33234664
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mit szólnátok egy ilyenhez:

Kancellár + a 6+ milliós fizetése = Jax 2.kör ?

😀
undisputedly
Semmi pick nem kell ide. Odaadjuk érte Beadlest. Még a fizuját is álljuk. Nálatok úgy is nagy divat a Jax ex-falemeberrek szerződtetése. 😊 😊 😊
több mint 8 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Mit szólnátok egy ilyenhez:

Kancellár + a 6+ milliós fizetése = Jax 2.kör ?

😀
undisputedly
Kérdés nélkül belemennék.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mit szólnátok egy ilyenhez:

Kancellár + a 6+ milliós fizetése = Jax 2.kör ?

😀
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A-Rob Pro Bowl csapatkapitánya, Michael Irvin nagyon jó véleménnyel van a mi Pro Bowler elkapónkról:
 twitter.com/ryanohalloran/status/695369023404396547
 twitter.com/Tdickman89/status/695285320791646208
Ez remek, de ha lehet a kokóra ne szoktassa rá A-Robot mint anno Jimmyt. Szóval ha tanácsokat ad, akkor csak a pályán belüli dolgokra fókuszáljanak. (Jimmy Smitnhek azért lettek drogproblémái, mert még Dallasban Irvinék kvázi rászoktatták...)

Hogy a másik Allen se maradjon ki a szórásból, Hurns szerint még bőven van hova fejlődnie.
 www.jaguars.com/news/article-JaguarsNews/Hurns-Improving-daily/f54725ed-52b8-4d7b-8bae-d2a8597b37aa
Hú, ha mind a 2 Allen és valaki az Greene/Lee duóból még 1 szinttel feljebb tudna idén lépni. A-Robnak mondjuk nehéz lesz, mert a tavalyi év elég ütős volt, plusz idéntől már kiemelten fogják majd őrizni.

És a tavalyi szezon összes fontosabb statja egy pdf fileba gyűjtve:
 prod.static.jaguars.clubs.nfl.com/assets/PDFs/2015-season-in-review.pdf

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bortles olvasgatja a scoutok negatív véleményeit róla még a draft előttről: 😊 😊 😊
 www.youtube.com/watch?v=IaSy1jdFIoc
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei rekordot jelentő 8 jaguár játékos került be az év ESPN AFC South csapatába!
 espn.go.com/blog/jacksonville-jaguars/post/_/id/16795/jaguars-lead-all-afc-south-team-with-eight-selections
Bortles, Yeldon, A-Rob, Cann, Parnell, Miller, House, Greene a 8 jaguár aki bekerült. 3 rookie, 2 új igazolás, és másodéves. Nem rossz (és Hurns és Telvin szerintem nem sokkal maradthatott le a listáról)

És mivel ma van recruit day - íme a lista, hogy ki hány csillagos prospect volt anno a Jaguars keretéből:
5 csillagos

TE Marcedes Lewis, Poly
RB T.J. Yeldon, Daphne
DE Dante Fowler, Lakewood

4 csillagos
WR Marqise Lee, Junipero Serra
OT Luke Joeckel, Arlington
OL Stefen Wisniewski, Central Catholic
OL Brandon Linder, St. Thomas Aquinas
OL A.J. Cann, Bamberg-Erhardt
OLB Telvin Smith, Lowndes
RB Denard Robinson, Deerfield Beach

3 csillagos

QB Blake Bortles, Oviedo High School
WR Allen Robinson, St. Mary's
WR Allen Hurns, Carol City
OL Luke Bowanko, Centreville
ILB Paul Posluszny, Hopewell
CB Aaron Colvin, Owasso
CB Dwayne Gratz, Piscataway
FS Sergio Brown, Proviso East
FB Toby Gerhart, Norco

2 csillagos

OL Zane Beadles, Hillcrest
DE Andre Branch, Varina
DT Sen'Derrick Marks, Vigor
SS Johnathan Cyprien, North Miami Beach

0 csillagos

TE Julius Thomas, Tokay
OT Jermey Parnell, Gosnell

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 992 — WHO DAT!!!!
 www.youtube.com/watch?v=eSLSGwqmbDk
Húsrágó
Ő lett a legtöbb yardot elkapó játékos is - HÁROM ELKAPÁSBÓL! 105 yarddal végzett. Itt a másik passz videója

 www.bigcatcountry.com/2016/1/31/10883338/2016-nfl-pro-bowl-allen-robinson-finishes-as-leading-receiver
iktriad
ahogy én tudom csak 2 elkapása volt de a yardok stimmelnek. Jó meccset hozott le,méltó befejezés egy kiváló szezonhoz.


több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.youtube.com/watch?v=eSLSGwqmbDk
Húsrágó
Ő lett a legtöbb yardot elkapó játékos is - HÁROM ELKAPÁSBÓL! 105 yarddal végzett. Itt a másik passz videója

 www.bigcatcountry.com/2016/1/31/10883338/2016-nfl-pro-bowl-allen-robinson-finishes-as-leading-receiver

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
 www.youtube.com/watch?v=eSLSGwqmbDk
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
iktriad
Erről a Kyle O'Brian-ről olvastál e valamit aki nálunk lett director of player personnel? Annyit találtam róla ami érdekes, hogy ő forszírozta Yeldon draftolását.
(nálunk is válaszolhatsz ha van valami izgalmas infód)
Bazzani
Semmi extra infó, de a Jags elmúlt 2 évének draftjai (a 2013as idején még Gene Smith emberei voltak a kiemelten posztokon....) nem sikerültek rosszul sőt. Szóval lehet reménykedni, hogy beválik.
iktriad
Mondjuk nálatok asszem csak egy évig volt.é
Bazzani
2 az az egy, ha jól tudom.

Szerkesztette: iktriad