Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A-Rob beérte Eifertet elkapott TDkben, Igaz OBJ és Hopkins még nem játszott, ők 2vel vannak mögöttük.
Jordan Tripp nem játszott rosszul, szerintem egész ígéretes volt a munkája. Ha nem játszik a falcons ellen Poz, akkor tesztelhetnénk még egy picit.
phylos
Sőt, abszolút jó volt. Lehet tényleg nem hiába követte kiskutyaként Pozt az öltözőben.

Mustaine hatalmas +1 amit írtál. És Hurns már csak 137 yardra van(46/meccs) az 1000 yardtól és 2 TDre a 10től.
Jó az új avatarod btw!

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 091 — Chalk Dawk fan
42 pont egy félidő alatt vótmá Jagstől?
mustaine
Nem.

Sztem Bradley marad 😉
dande
Szerintem is. Kérdés, hogy ez mennyire jó nekünk.

Még Gus challange is bejött. Pedig sose szokott.
iktriad
Ha megtanítaná nyerni a srácokat, meg a védelmet összeszedné, komolyan jó csapat lenne ez. Az offense összességében egész jól mutat, Linderrel (Beadles helyén persze) még jobb lenne a támadófal is.

David Caldwell valami parádés két drafton van túl, és szerintem ez az alapja egy sikeres franchisenak.
2014-ben 5 REMEK kezdőjátékos érkezett a draftról, Bortles, Robinson, Linder, Telvin és Colvin + Hurns undraftedként, mindnyájan bőven a jobbak közé tartoznak a posztjukon az egész ligát tekintve. A 2015-ös classt majd Fowler teljesítménye fényében lehet értékelni, de itt is kiváló játékosok érkeztek Yeldon, Cann és Greene is már most meghatározó (+ Sampleből ki tudja mi lesz, szerintem Michael Bennett jó lehet, ha beépül a rotációba).

Gus feladata innentől a védelem összerakása, a helyében én megfontolnám Babich lecserélését a szezon után, hátha felrázza a defenset, vagy esetleg a playcallt átruháznám magamra.

Nyilván az offensebe is elférne erősítés, például egy rutinos futó Yeldont tehermentesíteni, igaz, ma Denard is egész jónak tűnt.
Viszont azzal meg kell barátkozni, hogy a csoport bitang nehéz lesz a következő években.

több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Egy olyan O lett itt lerakva potenciálban, amit mi is csak irigykedve nézünk. Az a kérdés, sikerül-e ezt a ptenciált hosszú távon kihozni belőlük, és sikerül e egy stabil védelmet felépíteni mellé. Egy jó drafttal, FA igazolásokkal minden adott hozzá.
dande
Az offense-l sokáig jó lesz, viszont a D#-be igencsak vonzó lehet a Jags a FA piacon.

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Jordan Tripp nem játszott rosszul, szerintem egész ígéretes volt a munkája. Ha nem játszik a falcons ellen Poz, akkor tesztelhetnénk még egy picit.

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mivótitt?😀
Asbee
Hatalmas zavar támadt az Erőben. Jön az új Star Wars film.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 080 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy olyan O lett itt lerakva potenciálban, amit mi is csak irigykedve nézünk. Az a kérdés, sikerül-e ezt a ptenciált hosszú távon kihozni belőlük, és sikerül e egy stabil védelmet felépíteni mellé. Egy jó drafttal, FA igazolásokkal minden adott hozzá.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A kiscicák felnőnek?
gaben
Talán.

Bortles (bár párszor D'Qwell Jacksonnak majdnem sikerült picket szednie) 8 TD és 0 pick az elmúlt 2 meccses termése.

Viszont 2 fumblejából 2 TDt szereztek...
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mivótitt?😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
A kiscicák felnőnek?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A-Robnak ma csak 1 elkapása volt. Az viszont állejtő. Az milyen route már.
 twitter.com/BigCatCountry/status/676135498096734209
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
42 pont egy félidő alatt vótmá Jagstől?
mustaine
Nem.

Sztem Bradley marad 😉
dande
Szerintem is. Kérdés, hogy ez mennyire jó nekünk.

Még Gus challange is bejött. Pedig sose szokott.
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 091 — Chalk Dawk fan
42 pont egy félidő alatt vótmá Jagstől?

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 080 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sztem Bradley marad 😉
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ennyike.
 twitter.com/JohnOehser/status/676148955034554370
Ilyen meccs 20 évente egyszer van, mint a mai.
iktriad
Pont most akartam kérdezni, hogy szereztetek-e már 50 pont felett alapszakasz meccsen. 😊
Vrij6
Playoff meccsen volt 62-7 egyszer. Akkor Marino utána visszavonult. Most lehet szegény Hasselback fog.
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
Ennyike.
 twitter.com/JohnOehser/status/676148955034554370
Ilyen meccs 20 évente egyszer van, mint a mai.
iktriad
Pont most akartam kérdezni, hogy szereztetek-e már 50 pont felett alapszakasz meccsen. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ennyike.
 twitter.com/JohnOehser/status/676148955034554370
Ilyen meccs 20 évente egyszer van, mint a mai.
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 091 — Chalk Dawk fan
A meccs embere nyilván Hurns, tökéletes fordulópont volt a TD-je.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem Scobee és Caldwell épp erről beszél telefonon.
 twitter.com/HaysCarlyon/status/676123436574486528
#myerstakarodj


Nincs ma se Poz, se Walters, se Ryan Davis. 😕
És inaktív Demetrius McCray is. Igaza lesz Hallonnek és a Jags tényleg lemondott róla úgy tűnik. 😕
A héten igazolt LB Joplo Bartu aktív.
Ma pihen: Posluszny. Lawrence, McCray. Walters ,Bowanko, Jacobs, Davis
iktriad
Davis ,mi a ráknak nem játszik??
phylos
Sérült.
több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Nincs ma se Poz, se Walters, se Ryan Davis. 😕
És inaktív Demetrius McCray is. Igaza lesz Hallonnek és a Jags tényleg lemondott róla úgy tűnik. 😕
A héten igazolt LB Joplo Bartu aktív.
Ma pihen: Posluszny. Lawrence, McCray. Walters ,Bowanko, Jacobs, Davis
iktriad
Davis ,mi a ráknak nem játszik??

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nincs ma se Poz, se Walters, se Ryan Davis. 😕
És inaktív Demetrius McCray is. Igaza lesz Hallonnek és a Jags tényleg lemondott róla úgy tűnik. 😕
A héten igazolt LB Joplo Bartu aktív.
Ma pihen: Posluszny. Lawrence, McCray. Walters ,Bowanko, Jacobs, Davis

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
IKTRIAD KULCSAI A GYŐZELEMHEZ - Week 13 Edition
(brought to you by Los Pollos Hermanos! Los Pollos Hermanos: where something good is always cooking.)



1. Folytasd, ahol abbahagytad! Ez termesztésen csak az offensere vonatkozik. Bár nem hiszem, hogy 6/6 TDt csinálunk a redzoneban, egy ehhez hasonlóan hatékony ponttermés ezen a héten sem ártana a győzelem miatt. És most Hurns is újra rendelkezésre áll.

2. Kapd össze magad! Ez a védelemre és Myersre is vonatkozik. A múlt heti teljesítmény egyszerűen elfogadhatatlan. Főleg, hogy ma sokkal veszélyesebb támadósorral nézünk szembe,.. Remélem Jordan Tripp nem úgy fogja helyettesíteni Pozt, mint Armbrister az 5. héten... Myers pedig ne kisértse tovább a sorsot és az állását a kihagyott Xpkkel.

3. Terrorizáld a tatát! A Colts legjobb falember (Castonzo) hiányzik, és Hassie sem 100%os, szóval minden adott ahhoz, hogy pocsék délutánja legyen az öregnek. Nem beszévle arról, hogy eddig mind a Sehawksnál, mint a Titansnél egy alkalommal legalább legalább legyőztük őt,ideje lenen ezt a tradíciót a Colts QBjaként is folytatni! Ha Clemons és Branch akar még játszani ebben a ligában jövőre is, akkor illene lenne a Div IIből jövő 7. körös rookiet(Good) névváltoztatásra kényszeríteni a meccs után. Vagy ha az említett urak nem képesek erre, akkor át kell adni Chris Smithnek a terepet, és nem csak 6-8 snapre.

4. Segítsd A-Robot a Pro Bowlra! Allen Robinson 1. a WRek között TD elkapásokban, yard/catch átlagban azok között, akik legalább 35 elkapással rendelkeznek, és a legtöbb 20+ yardos playe van. Múlt héten láttuk, hogy érdemes felé hajigálni, mert el fogja kapni. Tegyünk ezt ma is meg, hogy olyan statjai legyenek, amivel egyszerűen nem lehet a Pro Bowlra nem meghívni!

5. Ragadd meg az utolsó esélyt! Ha ma sikerülne legyőzni a Coltst, akkor 16 meccs után először kapnának ki az AFC Southban és először verné meg Bradley Paganót (sanszosan utoljára is, ha Paganót és/vagy Bradleyt kirakják év végén). De egy esetleges Wvel még megmaradna némi sansz a divíziógyőzelmére. A hátralévő menetrendek alapján akár össze is jöhetne, de ehhez ma mindenképp nyerni kell. nem beszélve arról, hogy az idény legfájóbb vereségét az Indy ellen szedtük össze, amikor kétszer is megnyerhettük volna a meccset. Köszörüljük ki ezt a csorbát, és győzzük le régi nemeziseinket végre!

Tipp: Jaguars - Colts 31 - 28

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem nem nekem kell megírni a kulcsokat @iktriad, @Maka.
mustaine
Ki kellett aludnom magam a tegnapelőtti-tegnapi 32 órás fent lét után. Már készül, nyugi!
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 091 — Chalk Dawk fan
Remélem nem nekem kell megírni a kulcsokat @iktriad, @Maka.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem a TB meccs után volt "SZAR MINDEN" érzésem, de azóta bizakodóbb lettem. (mondjuk Ik örök optimista hozzaállása ragadós) Tavaly nem gondolta senki, hogy az NFC Easthez mindenki győzni jár. Jövőre rájárhat a rúd a Northra is akár😉

Offense elkönyvelhető úgy, hogy kb kész is van. Csiszolódnak, tapasztaltabbak lesznek, kellenek cserék, de alapvetően működik ez.

Védelemnek van egy 3 fős magja, ami nem sok, de egy rendes passrush jótékonyan kendőzné a secondary hiányosságait is, mert nem lenne annyi idő összezavarni a hátsó alakzatot. Szóval lehet tényleg 3 emberre van a védelem egy közepes vagy még jobb szinttől.
Húsrágó
Offenseben konkrétan 1 kérdőjel van és ez a C poszt. Remélem Alex Mack gyorsan eldönti maradni akar-e a Barnáknál, vagy kilép a szerződéséből. Ha marad, Wiz kap egy szerződéshosszabítást(ahogy idén játszik, olyan sokba nem kerülne..). Ha eljön, akkor szerintem jövőre ő lesz a kezdő Cnk.
Kell még egy Marcedes pótlék TE és egy FB/goal line RB. És kb ennyi. Meglepődnék, ha 2nél több pick megy az offensere jövőre a drafton.
Ja és el kell dönteni, hogy ha Beadles megy, ki játszik majd hol a két 3. körös guardunkból, mert Cann is eléggé bevált RGben.

A védelem már sajnos egészen más spagetti. Kell 2 új LEO, esetleg egy MLB utód Poznak, 2 CB és egy FS. És ez a minimum.
Ja és jövőre szerintem új kicker és punter jön. Remélhetőleg egyik se a 3. körből... És remélem max csak az egyiket draftoljuk.


jövőre afc dél vs nfc észak lesz
Höri
Az pont 4 L ha jól számolom :S
ppistike
Ha Cutler épp sérült lesz, akkor összejöhet egy W. 😊 Mondjuk az a meccs a Soldier Fielden lesz. Remélhetőleg nem decemberben rendezik majd meg.
több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
A Giants az anno sokáig draft top 10-be várt Moore-t waivelte némi bunyó után. Nem mutatott túl sokat az elmúlt két évben, viszont kb Leo tulajdonságai vannak. Szerintem kéne 😀,
phylos
Fő profilja harmadik és négynél offsidera futni, én biztos agyfaszt kapnék tőle
mustaine
legalább Branch meg Clemons tanulnának tőle valamit. Jah nem 😀

Made... Laid... Paid